Ana Sayfa > YEREL SEÇİM 2014

İŞTE MHP FARKI
17 Şubat 2014
Bu haber 1922 kez okundu
O paralar kimin parasıydı kimse bilmiyor diyorlar. Ama o paranın kimin olduğunu biz söylüyoruz. O para milletin parası.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP Artvin İl Başkanlığı geçtiğimiz pazar günü Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi'nde coşkulu bir katılımla aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Tanıtım programına MHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ruhsar Demirel, MYK Üyesi Mehmet Müftüoğlu, MDK Üyesi Av.Metehan Özkan, MHP Rize İl Başkanı Cem Kazmaz, MHP Artvin İl Başkanı Nedim Özer, İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bakan, Merkez İlçe başkanı Köksal İspirli, Ülkü Ocakları Artvin İl Başkanı Serdar Kılınç, Borçka Belediye Başkanı Oral Küçük, İl Encümeni Ercan Yavuz, Yeşil Artvin Derneği Başkanı Nur Neşe Karahan,Yönetim Kurulu Üyesi Ferhan Beken ve partililer katıldı.

ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR Kİ ARTVİN'İ İKİ KÖTÜDEN BİRİSİNE MECBUR ETMEDİ

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan tanıtım programının açılış konuşmasını ise MHP Artvin İl Başkanı Nedim Özer yaptı. Başkan Özer yaptığı konuşmasında yerel seçimin önemine atıfta bulunarak şu ifadelere yer verdi:

"Önümüzdeki seçimlerin güzel Artvin'b4imize, kutsal vatanımız Türkiye'b4mize ve Allah'b4a adanmış Büyük Türk Milleti'ne hayırlar getirmesini yüce Yaratandan diliyorum. O'b4 ki insanlığın yüreğini bir anda topyekun çevirme kudretine sahiptir. O'b4ki her şeye Kadir'b4dir. Şükürler olsun ki, bize kazanma imkanı ve inancı verdi. Çok şükür ki Artvin'b4i iki kötüden birine mecbur etmedi. Bize dürüst, ahl‰klı ve Artvinlilerin tümünü kucaklayacak şahsiyetli adaylar nasip etti.

MHP İl Başkanı olarak Artvin Merkez Adayımız Saygıdeğer Kadir Seçgin Hocamız başta olmak üzere, ilçelerimizdeki ve bir beldemizdeki başkan adaylarımızla, il genel Meclis üyelerimize ve belediye meclis üyelerimizin tamamına kefilim. Hepsine gönülden inanıyor ve güveniyorum.

MHP İl Başkanı olarak, önce davamıza, sonra partimize ve adaylarımıza sahip çıkmanızı istiyorum. Hepinizi Allah'b4a emanet ediyorum." dedi.

 

MEVZU SADECE 42 GÜN SONRA YAPILACAK SEÇİM DEĞİLDİR

Başkan Özer'in ardından Onur konuğu olarak söz alan, aslen Artvinli olduğunu vurgulayarak sözlerine başlayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Eskişehir Milletvekili Dr. Ruhsar Demirel, Türkiye'de yaşanan süreci ve gelinennoktayı, buna karşın Başbakan ve AKP'nin takındığı tavrı hiciv yaparak eleştirdi. Demirel, Türkiye'nin en büyük rezaletinin Habur'la başladığını hatırlatarak; "Konumuz 42 gün sonra yapılacak seçim. Ama mevzu orda bitmiyor. Yapılacak olan seçimden sonra bazı şeyler Türkiye'de herh‰lde farklı algılanacak.

 

SOKAKLARDA TOMALAR DEĞİL İNSANLAR DOLAŞMALI

2013 yılını Türkiye hiç güzel yaşamadı. Bu yılda tatsız olaylar oldu. Önce bir gezi parkı olayı oldu. O olayda canlar yandı. Yaralananlar oldu, hakka yürüyenler oldu ama anılarımızda kötü izler kaldı. Bir ülküde demokrasiden, bir ülkede özgürlükten söz edeceksek eğer caddelerinde önce insanlar yürüyebilmeli, tomalar değil.

Tomaların rahat yürüdüğü, insanların rahat yürüyemediği sokakları varsa bir ülkenin o ülkede özgürlükten, o ülkede demokrasiden söz etmek yalnızca hayalcilik olur. Başbakan " Hayaldi Gerçek Oldu " diyor ya başbakan. İnsan yürüyemiyor bu ülkenin sokaklarında. Bu ülkenin sokakları tomalara daha özgür alanlar sağlıyor. İşte 2013 Türkiye bu kötü olayla anılır oldu. Bu ülkenin bazı yerlerinde birileri yürürken kimse sesini çıkarmıyor. Birileri bazı bezleri sallarken bayrak diye kimsenin sesi çıkmıyor.

BİZ ACILARLA BESLENEN BİR TOPLUM OLMADIK

11 Mayıs 2013'te Reyhanlı'da büyük bir patlama oldu. Birçoğumuz unutmak istedik çünkü acılarımızla beslenen bir toplum değiliz. Biz Reyhanlı'yı hafızalarımızda pek hatırlamak istemedik ama 52 tane can verdik. Şehitler yok bu ülkede diyorlar ama hiç değilse 52 tane şehidimizin Reyhanlı'da olduğunu hiçbir zaman unutmamamız lazım.

Bu ülke hala şehit veriyor. Bazen şunları duyuyoruz askeri araç şarampole yuvarlandı. Görev zayiatı ile bir askerimiz vefat etti diye, umuyoruz öyledir. Umuyoruz düşman gözü ile bakanların yaptıkları tuzaklar ile şehit olmamışlardır. İnşallah kazadır.

Biz milliyetçi hareket partisi olarak Aralık ayının son haftasına girerken bir şehit daha verdik. Seçim büromuza düzenlenen saldırıca bir basın mensubumuz vefat etti. Onu da hiç kimse duymadı, hiç kimse görmedi.

 

PARALEL İMRALI'DAN GEÇİYOR!

Aslında bu ülkede paralel dedikleri onların anlatmak istedikleri gibi paralel değil. Bu paralel sanıyorum İmralı'dan geçiyor. O paralelin bir ucunda herh‰lde bebek katili de var. Sizce olmaması mümkün mü? 11 yıldır bu ülkede hiç olmaz denilen ancak filimler de görürsek olabilecek olaylar oluyor. Birisi İmralı'da misafir kabul ediliyor. Sayın başbakanın insanları aldatma ve kandırma adına yaptığı siyasetinin bir parçası olarak başkalarına itham ediyor. Biz evet bir paralel vardır. 11 yıldır sayın başbakan bu kadar güçlü bir hükümet olmasına rağmen bu ülkeyi uyuyarak yönetmiş onu anlıyoruz ve bir anda 17 Aralık'ta Başbakan uyanıyor.

ESKİDEN PANDORANIN KUTUSU AÇILIRDI ŞİMDİ AYAKKABI KUTUSU AÇILIYOR!

Bu ülkenin birliğine beraberliğine inanmış, bu ülkenin bugüne kadar Cumhuriyet tarihinde taş üstüne taş koymuş herkesten minnettar kalmış biz Türk Milletinin evlatları, hata yapıyorsunuz, yanlış yapıyorsunuz dediğinizde biz hepimizin, siz kamudan besleniyorsunuz, siz geri kafalısınız, statükocusunuz, faşistsiniz, ırkçısınız diyen başbakan değil miydi.

Aynı başbakan ne oldu da 17 Aralık'ta birden hidayete erdi. Eskiden Pandora'nın Kutusu açılır derlerdi ama artık şimdi ayakkabı kutusu açıldı biliyorsunuz. Bazılarının gözü açılması için gerekli bir kutuymuş o. 17 Aralık'ta bu ülkede bir devlet memurunun bankacılık yapan, paranın bankada durmasını herkese tavsiye etmesi gereken kişinin evinde ayakkabı kutuları içinde paralar bulunda dolarlar, Euro'lar bulundu. Hayır için diyorlar.

O PARALARIN KİMİN OLDUĞUNU BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZ

O paralar kimin parasıydı kimse bilmiyor diyorlar. Ama o paranın kimin olduğunu biz söylüyoruz. O para milletin parası. O para bu ülkede emekliye reva görülmeyen zamların parası, o para istihdam için kurulacak fabrikaların parası, o paralar bu ülkede üniversite öğrencilerine kredi olarak verilmesi gereken paralar yani o paralar sizin benim bizim ve çok sık kullanılan tüyü bitmemiş yetimin paraları.

Yalnız o kadar mı? Hayır. Birde havuz problemi var. Bir havuz oluşturmuş ve hepimize küfür ederek telefon kayıtlarında gazetelerde var diyor ki " havuza senede yüz milyon dolar at " düşünün Artvin'e 100 milyon dolarlık bir yatırım yapılsa Artvin ihya olur. Artvin işsizlik olur mu? Artvin'den göç olur mu?

O paralarla yapılanlara başbakan hayır işi diyor. Bir başbakanın devlet kesesinden hayır yakma lüksü var mıdır? Başbakanın oğlu ne iş yapar bilir misiniz? Aslında işsiz ama öyle çok parası var ki. Nerden kazandığını kimse anlayamıyor. Başbakan diyor ki bu bir rüşvet değil. Benim oğlum kamu çalışanı değil. Benim oğlum çalışmadığına göre ona verilen para rüşvet değildir diyor. Düşünün sizin çocuklarına niye verilmiyor? O ayakkabı kutularının içinde çıkan paraları savuma gereği neden başbakana kalıyor.

BAŞBAKANIN, BAKANLARIN ÇOLUK ÇOCUĞU İÇİN YASA ÇIKARTIYORUZ

Bir grup var çok eğleniyorlar. Bir İmralı'da ki birde yakın arkadaşları. Onlar için artık meclis durmaksızın çalışıyor. Başbakan ve İmralı heyetini kurtarmak için yasa çıkartıyoruz. Bir meclisin yasama görevi yalnızca başbakanın gönlüne göre yasa çıkarmak değildir. bir meclisin görevi milletinin hayatını rahatlatacak, milletinin geleceğini aydınlatacak yasaları çıkarmaktır. Biz millet için, milletin iyiliği için yasa çıkarmıyoruz. Biz yalnızda maktumlar için yasa çıkartıyoruz. Başbakanın, bakanların çoluk çocuğu için yasa çıkartıyoruz. Çıkan kayıtlar ortaya dökülemesin diye şimdi de yasa çıkartıyorlar.

SEN NEYMİŞSİN BE ABİ

Milliyetçi Hareket Partisi hiçbir kişinin menfaati için yapılacak anayasada uzlaşmaz. Ama başbakan unutmasın demokraside bir şey gerekiyor. Muhalefet. Muhalefet olmadan demokrasi olmuyor. Muhalefetin olmadığı yönetimlere diktatörlük deniliyor. Başbakan tek bir şey biliyor, ben ne söylersem o doğrudur. En güzel şarkıyı o söyler, en güzel şiiri o okur, en güzel kararları o verir sen neymişsin be abi.

MHP HİÇ BİR KİŞİNİN MENFAATİ İÇİN ÇIKACAK YASADA UZLAŞMAZ

Meclise yeni dönemde 5 milletvekili girdi. Habur'u meclise kurdular. Şuan tutuklu tek milletvekilli var Sayın Engin Alan. 2010'a kadar kahraman diye anılan, bu ülkede terörle mücadelede bayrak bir isim olan Engin Alan. Ama onu en çok bebek katilinin Türkiye'ye getiriliş öyküsünde görüyorsunuz. Paralel İmralı'dan geçti ki şimdi Engin Alan dışında herkes serbest. Son gelen milletvekillerinin yemini ikinci bir Habur'dur. .. Ben bugün Artvin'i çok sıcak buldum, coşkulu buldum. Sözlerimi burada bitirirken hepinize çok teşekkür ediyorum." dedi.

MHP ARTVİN MERKEZ VE İLÇE ADAYLARININ İSİMLERİ ŞÖYLE

Konuşmaların ardından aday tanıtım bölümüne geçildi. Adayları ilçe başkanları kendileri sahneye davet ettiler. MHP'nin Belediye başkan adayları şöyle;

Ardanuç: Ayşe Genç Arhavi: Adnan Çağ Borçka: Oral Küçük Hopa: Neslihan Albay Murgul: Sedat Ali Öktem, Şavşat;Osman Süner, Yusufeli: Yusuf Sağlam, Artvin Merkez: Kadir Seçkin.

Adaylar sahnede teker teker tanıtıldıktan sonra MHP İl Başkanı MHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ruhsar Demirel'e üzerinde "ARTVİN" yazan maket sandık hediye etti. Demirel sandığın kapağını açarak içinin boş olduğunu göstererek son günlerin flaş gündemine gönderme yaparken, Merkez İlçe Belediye Başkanı Kadir Seçkin'e de ayakkabı kutusu hediye edildi. Kutunun içinden ise bir Kur'an'ı Kerim, bir de Türk Bayrağı çıktı. Seçgin Kur'anı ve Bayrağı öperek teşekkür etti. Günün anısına çekinilen toplu fotoğrafın ardından aday tanıtım programı sona erdi.

 

 

(Sami ÖZÇELİK)Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer YEREL SEÇİM 2014 Haberleri

Başlık Tarih
 
CUMHUR İTTİFAKI ADAYI TUNA’DAN KOCAMAZ’A YANIT20 Şubat 2019
İki Parti Omuz Omuza Mücadelemizi Yürüteceğiz14 Şubat 2019
BU HAREKET ŞEHİT OCAĞI GAZİ YUVASIDIR10 Şubat 2019
“AYAĞI YERE BASAN SAĞLAM PROJELER YAPIYORUZ”08 Şubat 2019
Oy avcılığı yapmadık, yapmayacağız28 Aralık 2018
MHP İZMİR’İ, İZMİR YAPACAK PARTİDİR27 Aralık 2018
Ben değil, biz…!21 Aralık 2018
Çevreye duyarlı kampanyaların yürütülmesini MHP olarak destekliyoruz 08 Aralık 2018
Samsun Seni İstiyor Usta!02 Aralık 2018
MHP 50 belediye başkan adayını daha açıkladı01 Aralık 2018
MHP Başkan Adayı Akın, MHP'li Kadınlarla Buluştu18 Kasım 2018
MHP, Büyükşehir Belediye Başkan Adayını bağrına bastı17 Kasım 2018
HALK NE İSTİYORSA ONU YAPACAĞIZ07 Kasım 2018
ÇÖZÜM SÜRECİ TARİHİN ÇÖPLÜĞÜNE ATILDI19 Mayıs 2018
ÖNEMLİ OLAN TEK VATANA HİZMETTİR19 Mayıs 2018
Sadir Durmaz:Belediye Başkan adayı Recep Katrancı için destek istedi.26 Mayıs 2014
Zühal Topcu Kübra Sever Taşkıran'a Destek İçin Tokat Yeşilyurt'taydı26 Mayıs 2014
MHP`lilerin Satılık Oyu Yoktur04 Mayıs 2014
MHP'den Yalova için kritik çıkış!25 Nisan 2014
Kocamaz: İşini Doğru Yapan Kimsenin Ekmeğiyle Oynamayız19 Nisan 2014
MHP'li Bal Kastamonu'da Yaptıkları İtirazı Değerlendirdi14 Nisan 2014
Andımız'ı okuyarak göreve başladı10 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu itirazını kabul etti09 Nisan 2014
YSK, MHP'nin Kastamonu İtirazını Kabul Etti09 Nisan 2014
MHP'li Başkanın İlk İcraatı...08 Nisan 2014
MHP'nin 2014 yerel seçim karnesi31 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR İLÇELERİ SONUÇLARI31 Mart 2014
CHP VE CEMAAT PKK İLE SEÇİM İTTİFAKI YAPTI30 Mart 2014
MHP’DE ZAFER YÜRÜYÜŞÜ COŞKULU GEÇTİ29 Mart 2014
MHP Grup Başkanvekili Vural, Marmaris'te29 Mart 2014
Rasim Acar;Eyüp Sultan'da Sabah Namazı Kılıp Dua Etti29 Mart 2014
BENİM OYUM MHPʹYE29 Mart 2014
Özsoy'dan Kayseri'li Hemşehrilerine Mektup!29 Mart 2014
“Büyükşehir’de ibre MHP’ye döndü”29 Mart 2014
ASLAN: HAYALİ SEÇMEN YAZIMLARINI TESPİT ETTİK28 Mart 2014
SANDIĞA GİDİN, EN DOĞRU KARARI VERİN28 Mart 2014
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ 29.03.2014CUMARTESİ GÜNÜ PROGRAMIDIR27 Mart 2014
Yozgat Belediyesi Bağımsız Adayı Refayi Yılmaz, MHP Lehine Adaylıktan Çekildi27 Mart 2014
Kocamaz: Mersin Üzerindeki Kirli İttifakı Bozacağız27 Mart 2014
MHP'den "CHP ile İttifak" İddialarına Bir Kez Daha Yalanlama...27 Mart 2014
MHP'li Günaydın: Mağdur Edilen Samsunlunun Ortak Adayı Olduk.27 Mart 2014
Yüreğir AK Parti'den MHP'ye 500 Kişi Katıldı.27 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BUGÜN SAAT 19.15’TE KANAL 3 EKRANLARINDA27 Mart 2014
AKP’DE FATİH KORKUSU27 Mart 2014
Kandıra'da MHP'ye sevgi seli27 Mart 2014
Taşer İTO’da konuştu: Bu anlayışla yüz yıl geçse de EXPO’yu… 27 Mart 2014
Taşer’den sürpriz çöp önerisi27 Mart 2014
MHP'liler Caddelere Sığmadı27 Mart 2014
MHP Gaziantep Büyükşehir Adayının Eşi Bayan Erzin'den İlginç Tespit!!!26 Mart 2014
TBMM Başkanvekili Akşener Kocaeli'de26 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BÜYÜK DESTEKLE MORAL BULDU26 Mart 2014
Marmara Gençlik Federasyonu'ndan Saffet Sancaklı'ya Tam Destek26 Mart 2014
MHP Belediye Başkan Adayı İstifa Ettiği İddiasını Yalanladı26 Mart 2014
Erzurumlu Hemşehrilerimiz Kararını Vermiş Durumda26 Mart 2014
Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ ADAYLARI YALNIZ BIRAKMIYOR26 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR KARARINI VERDİ26 Mart 2014
Ülkücüler Başbakanın semtinde kükredi26 Mart 2014
MİLLETVEKİLİ YILMAZ’DAN DİNAR İLÇESİNE ZİYARET25 Mart 2014
MHP Adayı Ali İpek Açıklaması25 Mart 2014
"Mehmet Tosun bu seçimi kazandı"25 Mart 2014
MHP'li Sözlü, projelerini tanıttı25 Mart 2014
Koray Önsel: Teslime hazırlansınlar 25 Mart 2014
MHP'li Aday Koçdemir: Gün Tek Yumruk Olma Günüdür25 Mart 2014
Akşener: "Temennimiz, hür iradeye dayanan güvenlikli seçim yapabilmemizdir"25 Mart 2014
Karabük Belediye Başkanı Vergili İddialı25 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ASILSIZ İDDİALARA SERT TEPKİ24 Mart 2014
Meral Akşener: Hani Apo ile görüşme yapan şerefsizdi, ne diyeceğiz şimdi sana?24 Mart 2014
Hakan Yakışan'a Aybastı Yakışanı yapacak!Gibi Gözüküyor.24 Mart 2014
MHP'li Aydın: Türkçe Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacağız24 Mart 2014
Ferhat Günaydın: Türkçe Olimpiyatlarını İptal Etmeye Kimsenin Gücü Yetmez24 Mart 2014
MHP Denizli Adayı Ali İpek: Seçimi Biz Kazanacağız24 Mart 2014
Günaydın: Bu Milletin Karnı Çiçekle, Böcekle Doymuyor24 Mart 2014
Daşdan: MHP ile Çorum Hizmete Doyacak24 Mart 2014
Seçimler, Seçmenin Düğünüdür, Şölenidir.24 Mart 2014
Başkan Akın: Bartın Tarihinin En Büyük Projesi Gerçekleşiyor24 Mart 2014
MHP Elbistan Adayı Paksoy: Gönüllerle Geliyoruz24 Mart 2014
MHP'li Karakaya: Emeklerimizin Karşılığını Bir Hafta Sonra Alacağız24 Mart 2014
MHP Adayı Özsoy: Kayseri'nin Kaderi 30 Mart'ta Değişecek24 Mart 2014
'Demokrasi sokakta değil, sandıkta aranmalı'24 Mart 2014
Bu hırsızlıktan kurtulacağınızı mı sanıyorsunuz?24 Mart 2014
Adana'da MHP'ye sürpriz destek24 Mart 2014
'Oyunuzu verirken geleceğinizi düşünün'24 Mart 2014
MHP'nin Hakkari adayı Belkıs Öztunç: Kürt'üm MHP'liyim24 Mart 2014
ÇETİNKAYA:RANTIN DEĞİL HALKIN BAŞKANI OLACAĞIM23 Mart 2014
Artık Yeter Şimdi Söz İzmir`in!23 Mart 2014
Belsin halkı 'MHP' dedi23 Mart 2014
Canik Dağları Böyle Bir Miting Görmedi23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’ DAN SOSYAL YARDIM MÜJDESİ23 Mart 2014
AFYONKARAHİSAR TÜRKİYEYE REZİL EDİLDİ23 Mart 2014
MHP İSTANBUL ADAYI ACAR: İSTANBUL'UN BÜTÜN KAYNAKLAR ISRAF EDILDI23 Mart 2014
AKP'DEN 1500 KIŞI ISTIFA EDEREK MHP’YE KATILDI23 Mart 2014
Hizmet yarışında siyasi kavga olmaz23 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim alizlerini bir hafta kala sonlandırıyor.23 Mart 2014
MHP'li Koray Aydın 'Dan Başbakan Erdoğan'a : Katar'a Kaçacak23 Mart 2014
Oktay Vural Çan'da Halka Hitap Etti23 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU23 Mart 2014
Haram parayla İmam Hatip yapılabılır mı?22 Mart 2014
Başbakan insanlara kin ve nefret duygusu aşılıyor22 Mart 2014
SAFFET ACAR PROJELERİNİ AÇIKLADI22 Mart 2014
MHP HAKKINDA KARA PROPAGANDAYA SERT TEPKİ22 Mart 2014
ÇETİNKAYA, GİTTİĞİ HER YERDE BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR22 Mart 2014
YILMAZ:SÖZ KONUSU BAYAT İSE TEK ÇARE MHP21 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN ŞEFFAF BELEDİYECİLİK SÖZÜ21 Mart 2014
Taşer’den Kocaoğlu’na ‘demokrasi’ çıkışı: Parti içinde… 21 Mart 2014
İsa Günyeli Karadeniz Analizlerinin İkincisi ile devam Ediyor...!21 Mart 2014
İsa Günyeli Analizlerine Karadeniz Devam ediyor.21 Mart 2014
YILMAZ EMİRDAĞ İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ20 Mart 2014
DP Adayı, MHP Adayı Lehine Yarıştan Çekildi20 Mart 2014
Akşener: Rize'de bir ihtar Başbakan'ın hayrına olur20 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA’NIN AYAK SESLERİ!..18 Mart 2014
Murat Taşer: Her yerde Biz varız18 Mart 2014
1700 AK Partili MHP’ye geçti!17 Mart 2014
MHP MİLLETVEKİLİ YILMAZ SERT KONUŞTU17 Mart 2014
MHP'LI AKÇAY: 30 MART HELAL ILE HARAMIN SEÇIMIDIR17 Mart 2014
ÇETİNKAYA’DAN BİR YENİLİK DAHA/PROJELERDE KENTBİLİMCİ FARKI17 Mart 2014
MHP Adayı İpek'ten İlçelere Özel Konaklama Merkezleri17 Mart 2014
Karakaya: Başkent’i ‘boşkent’ yaptılar 17 Mart 2014
Meral Akşener Şile'nin köylerini gezdi17 Mart 2014
MHP İzmit'i Fethetti17 Mart 2014
Karakaya "Erzincan'a Hizmetkar Olmaya Hazırız"17 Mart 2014
Kadir Kara, Partililerine Yaptıklarını Ve Yapacaklarını Anlattı17 Mart 2014
Fatih’e destek Çığ gibi17 Mart 2014
SAFFET ACAR, AFŞARLILARI YALNIZ BIRAKMADI17 Mart 2014
ASLAN: AFYON, MHP’YE OLAN GÜVENİNİ GÖSTERDİ17 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Analizlerine Devam Ediyor...!16 Mart 2014
Zühal Topçu, Akın’a Destek Olmak İçin Bartın’a Geldi16 Mart 2014
Aytaç Durak Sözlü'nün Yanında Meydanlara Çıktı16 Mart 2014
Ne AKP, Ne CHP, İlle de MHP16 Mart 2014
MHP'LI KARAKAYA: BU DÖNEM AKP'YE BIR AYAR VERIN16 Mart 2014
Cengiz Ergün, Demirci'de Toplu Açılış Gerçekleştirdi16 Mart 2014
MHP'den Mehteranlı Seçim Yürüyüşü16 Mart 2014
Cengiz Ergün'den Selendi Çıkarması16 Mart 2014
Günaydın, "Ben bu seçimden zaferle ayrılacağım" 16 Mart 2014
MHP Adayı Coşkun Pendik'i Mehteranla Dolaştı16 Mart 2014
Başbakana Manisa'da MHP Bayrağı Sürprizi16 Mart 2014
İsa Günyeli İçanadolu Yerel Seçim Analizlerine Başladı.16 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA 4 ORTAK RADYO YAYINININ KONUĞU OLDU16 Mart 2014
Tuğrul Türkeş:30 Martta Başbakanın kulağını bükün16 Mart 2014
Hüseyin Sözlü, "Helvadan Putları yıkacağız"15 Mart 2014
Ömer Küçük, “İlkeli, bilgeli, dürüst insanlarla yola çıktık. İnşallah halkımız da bunu takdir edecektir”15 Mart 2014
Ünver: "Yerel seçimlere az kaldı, 30 Mart'ta son sözü Sakarya söyleyecek!15 Mart 2014
Taşer Karikatürlerle Yüklendi14 Mart 2014
Aydın:Otobüs Terminali’nden şehir merkezine ulaşım noktasında çok ciddi düzenlemeler yapacağız” dedi.14 Mart 2014
MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın 15- 21 Mart Tüketiciyi Koruma Haftası Mesajı13 Mart 2014
"Biz bu devlet için bedel ödedik"13 Mart 2014
MHP İZMIR ADAYI TAŞER PROJELERINI TANITTI13 Mart 2014
MHP'LI YILMAZ: ADANA AKP’NIN GÖZÜNÜ KORKUTTU13 Mart 2014
MHP'li Taşer: "Kadınlara Pozitif Ayrımcılık Yapacağız"12 Mart 2014
ÇOBAN’DA ÇETİNKAYA PANİĞİ BAŞLADI!..12 Mart 2014
İsa Günyeli Doğu Akdeniz Tahminlerini Paylaşıyor,Analiz Yapıyor10 Mart 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Erzurum 7/24 Giresunlu'nun Hizmetinde Olacak10 Mart 2014
Arif Demirören: Nilüfer'e Hak Ettiği Hizmeti Sunacağız10 Mart 2014
ASLAN: ŞEFFAF BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI SUNACAĞIZ10 Mart 2014
“Sükûnetli ve Hoşgörülü Olacağız”10 Mart 2014
Bağımsız aday MHP'li adayın lehine çekildi10 Mart 2014
KARAKAYA: SAHTE DÜZMECE ANKETLERIYLE BU MILLETI KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR10 Mart 2014
MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAFFET ACAR İYAŞTA10 Mart 2014
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın, Samanyolu Haber televizyonunda Erzurum’u anlattı.09 Mart 2014
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Samsun'da sırılsıklam oldu...09 Mart 2014
Bahçeli: Önce Ülkem, sonra Milletim, sonra Partim09 Mart 2014
İsa Günyeli Orta Akdeniz Analizi İle Analizlerine Devam ediyor.09 Mart 2014
Tuğba Özay'dan Ali Uğur Akbaş'a seçim desteği09 Mart 2014
"AKP'de tehdit ve panik dönemi başladı"09 Mart 2014
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TOPÇU, BURDUR'DA09 Mart 2014
Halaçoğlu: AKP'li vekiller Meclis'te şirket temsilcisi gibi çalışmakta09 Mart 2014
MHP ANTALYA BÜYÜKŞEHIR ADAYI ÇELIK'TEN "KADIN KÜLTÜR KONAKLARI" SÖZÜ09 Mart 2014
Konyalılar Şehri Yönetenlerden Daha İleri Görüşlü...08 Mart 2014
Isparta'ta Aleviler'den MHP'ye destek kararı08 Mart 2014
Beyoğlu'nda Osman GÜR fırtınası!08 Mart 2014
MHP Erzincan Adayı Hamdi Karakaya Kadınlar Gününü Kutladı08 Mart 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Analizlerine Akdeniz Bölgesi'nin Batısından Başladı.08 Mart 2014
ÇETİNKAYA:SIRÇA SARAYLARINDAN YÖNETİLMEYECEĞİZ07 Mart 2014
AKP seçimde de hırsızlık peşinde07 Mart 2014
ÇETİNKAYA:PROJELERİMİZLE AFYON’U DEĞİŞTİRECEĞİZ06 Mart 2014
MHP'LI VURAL: RIZELILERI YAŞATMAK IÇIN ÇAYA IHTIYAÇ VAR06 Mart 2014
Taşer’den İzmir’e ‘muhteşem sahiller’ sözü! 06 Mart 2014
MHP'li Taşer, İzsiad'ın Konuğu Oldu.06 Mart 2014
ARTIK İHTİYAÇ SAHİBİ TEŞHİR EDİLMEYECEK05 Mart 2014
MHP Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Sayın Doç. Dr. F. Şinasi Kazancıoğlu İle Söyleşi05 Mart 2014
MHP Ladik Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı05 Mart 2014
Taşer’den pankart şov: Çare MHP! 05 Mart 2014
Çetinkaya’nın ayak sesleri05 Mart 2014
ÇETİNKAYA, BAŞBAKAN’LA MI YARIŞIYOR04 Mart 2014
İSTANBUL’DA ULAŞIM CİDDİ PROBLEM AMA AFET DAHA ÖNEMLİ04 Mart 2014
AYTAÇ DURAK ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ.!04 Mart 2014
AK Parti İzmir'de toplu istifa!04 Mart 2014
MHP’den Birlik Beraberlik Gösterisi!Diğer Partilere Örnek Olsun.04 Mart 2014
Devlet Bahçeli: Sandığınıza sahip çıkın çalıntı olabilir04 Mart 2014
FATİH ÇETİNKAYA, GÜVENEVLER MAHALLESİNDE04 Mart 2014
AKP’DEN ISTIFA EDEN 315 KIŞI AMPUL KIRIP MHP’YE KATILDI03 Mart 2014
MHP İstanbul adayı Acar,Başbakan'ı eleştirdi. 03 Mart 2014
Sarıoğlan'da MHP Coşkusu03 Mart 2014
KERİM YILMAZ İSİMLİ ÇOCUK DEVLET BAHÇELİ’NİN YÜZÜNÜ SEVDİ03 Mart 2014
MEVLÜT KARAKAYA: ANKARA ŞU ANA KADAR RANTA DAYALI YÖNETİLDİ03 Mart 2014
Nilüfer’de Tüm Mahalleler Eşit Hizmeti Alacak”02 Mart 2014
MHP ANKARA BÜYÜKŞEHIR ADAYI PROF.DR.KARAKAYA PROJELERINI TANITTI02 Mart 2014
MHP Bilecik Belediye Başkan adayı Şensoy: "Mesleğimizin önemli rolü gittikçe artmaktadır"02 Mart 2014
Eski Bakan Koçak ve Muhtarlardan MHP Adaylarına Destek02 Mart 2014
Kazancıoğlu, seçim çalışmalarını sürdürüyor.02 Mart 2014
MHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan adayı Örs: "Seçim çalışmalarında gidilmedik köy ve mahalle bırakmayacağız"02 Mart 2014
MHP MERKEZ SEÇİM BÜROSU AÇILDI01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGESİ SON AYAĞI BÜYÜKŞEHİRLERİ ELE ALDI!01 Mart 2014
MHP'LI VURAL: ANADOLU’YU ADIM ADIM FETHE BAŞLADIK01 Mart 2014
MHP'LI ÖZSOY: SEÇIM IŞLERI YEMEKLE DEĞIL, YÜREKLE OLUR01 Mart 2014
Enginyurt: AKP'liler paranın işe yaramadığını görecek01 Mart 2014
İSA GÜNYELİ EGE BÖLGE'SİNDEN AFYON,UŞAK VE MANİSA İLERİNİ DEĞERLENDİRİYOR!28 Şubat 2014
MHP Adayı Koçdemir: Bursa Önemli Tasarım Potansiyeline Sahip28 Şubat 2014
MHP Adayı Çelik Anket Sonucunu Açıkladı28 Şubat 2014
MHP İZMIR BÜYÜKŞEHIR ADAYI TAŞER: BIZ HAYAL SATMIYORUZ28 Şubat 2014
MHP MERKEZ SEÇİM OFİSİ YARIN AÇILIYOR28 Şubat 2014
‘Dinar’ın Hizmetkarı Olmaya Devam Edeceğiz’28 Şubat 2014
‘Kiliseye giderim, Allah’ımı bilirim, MHP’liyim’27 Şubat 2014
İSA GÜNYELİ İLE YEREL SEÇİM SÜRECİNDE KÜTAHYA!!!27 Şubat 2014
YEREL YÖNETİMLERE ÖRNEK OLACAĞIZ27 Şubat 2014
MHP Adayı Altuntaş Belediye'ye çıkarma yaptı27 Şubat 2014
Kadınlardan MHP Adayı Ali İpek'e Destek27 Şubat 2014
MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Orhan Erzurum Hedefini Açıkladı27 Şubat 2014
Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'dan İyi Niyet İmzası...27 Şubat 2014
Örs: "Büyükşehir belediye başkanlığına giden yolda büyük destek aldık27 Şubat 2014
MHP Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Kamil Aydın Tortum'da...27 Şubat 2014
ÇETİNKAYA: EN ÜCRA KÖŞEYE ULAŞACAĞIZ26 Şubat 2014
MHP İL BAŞKANI YILDIZ: YOLSUZLUK IÇIN 76 MILYONDAN HELALLIK ALINMALI26 Şubat 2014
İsa Günyeli Hasülkühaber olarak Yerel seçim Analizlerine Devam Ediyor!26 Şubat 2014
MHP, ANKARA YOLUNUN ALTINI, BURSA' NIN ÜSTÜ YAPACAK 25 Şubat 2014
Yerel Seçim Marmara Bölgesi Analizinde Son Büyükşehir Sakarya!25 Şubat 2014
İsa Günyeli Bölge Bölge Analizini Marmara ile Başlatıyor!24 Şubat 2014
BÜTÜN PLANLAMALAR BİRLİK İÇİNDE NİĞDE’Yİ GELİŞTİRMEYE YÖNELİK OLACAK24 Şubat 2014
FİKRET ÇITIRGI, ÜRETKEN BELEDİYECİLİK İLKELERİNİ AÇIKLADI24 Şubat 2014
MHP Konya Doğanhisar’da gövde gösterisi…24 Şubat 2014
MHP ATAŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZEKİ BULUT’TAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ23 Şubat 2014
MHP Istanbul Adayı Acar: 2 Milyar Dolar Yatırımla 3. Havalimanına Gerek Kalmaz23 Şubat 2014
MERAL AKŞENER: BAHÇELI TÜRKIYE'NIN ISTIKRARININ TEMINATIDIR23 Şubat 2014
Kıraç'tan MHP'li Başkan için seçim şarkısı23 Şubat 2014
İşte MHP'nin kadın Başkan adayları22 Şubat 2014
MHP'LI SANCAKLI: KOCAELI HALKININ KAPTANIYIM22 Şubat 2014
Bir Belediye Başkan Adayı da Bizden22 Şubat 2014
MHP BÜYÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI YAŞAR DERİN...22 Şubat 2014
Sabri Şenel'den Hasan Can'a son uyarı "Bu Pisliğini temizle"22 Şubat 2014
MHP Giresun Aday'ından Seçim Bürosuna Görkemli Açılış22 Şubat 2014
İsa Günyeli Yerel Seçim Atmosferini ve Partilerin Bölge Bölge Durumlarını Ele Alıyor!22 Şubat 2014
BURALAR RANT KAPISI OLMAYACAK21 Şubat 2014
Bugün değerlerimiz tehdit altındadır.21 Şubat 2014
MHP'ye Şanlıurfa'da aşiret desteği !21 Şubat 2014
Diğer adaylar yolsuzluklarla, ben ise projelerimle konuşuluyorum21 Şubat 2014
MHP KIRIKKALE ADAYI PEKDOĞAN PROJELERINI AÇIKLADI21 Şubat 2014
MHP YOZGAT ADAYI BEKTAŞ’DAN ESNAF ZIYARETI20 Şubat 2014
MHP KAYSERI ADAYI ÖZSOY: ESNAF SIFTAHSIZ DÜKKAN KAPATIYOR VE ZOR DURUMDA20 Şubat 2014
MHP ADANA ADAYI SÖZLÜ SÖZ VERDI20 Şubat 2014
MHP DENIZLI ADAYI İPEK: AB ÜLKELERI DENIZLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEK20 Şubat 2014

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH