İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ

14 Aralık 2016
701 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP İstanbul İl Başkanlığı ve İstanbul Ülkü Ocakları'nın çağrısı üzerine MHP Bayrampaşa İlçe Binası önünde saat 19.00'da toplanan binlerce kişi, ellerinde bayraklar ve sloganlar eşliğinde yürüyüşe geçti.

"Teröre Lanet Şehitlere Saygı yürüyüşü" olarak adlandırdıkları yürüyüş sırasında grup, yoldan geçen çevik kuvvet otobüsüne sevgi gösterisinde bulundu.

Vatandaşlarında yoğun katılım gösterdiği yürüyüş Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne kadar sürdü ve Türk Milleti adına  buradaki polislere taziye dileklerini iletti.


MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş burada basın açıklaması yaptı. Terörle yaşamayı kimsenin bu Millete öğretemeyeceğini belirten Karataş, "Artık buna müsaade etmeyeceğiz. Devletimiz ve Milletimiz güçlüdür.

Milliyetçi Hareket Partisi parlamentoda, tüm ülkede; terörü sonlandırması adına, anaların gözyaşını dindirip gencecik vatan evlatlarının toprağa verilmemesi için hükümetimize sonsuz kredi tanımış ve destek olmuştur.

Devletimiz ve Milletimiz bunların hepsinin üstesinden gelecektir. Türk Milletinin bu işi sonlandıracağına inanıyoruz." dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber