Ana Sayfa > MHP HABER

İPİN UCU KİMİN ELİNDE?
17 Kasım 2017
Bu haber 207 kez okundu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Yeni oluşumun aldatıcı vitrini süslenerek suni bir seçmen kitlesi ve taban oluşturulmak istenmektedir. Bu teşebbüste, FETÖ'nün sosyal bünyedeki kripto unsurlarının gayreti gizlenmektedir" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, ''Son günlerde kamuoyunda bir kısım medyanın parlatmasıyla vitrine çıkarılan yeni siyasi oluşum; bazı çevrelerce MHP camiasıyla ilişkilendirilmeye, MHP tabanının algı ve alakası buraya yönlendirilmeye çalışılmaktadır.

Görünen odur ki algı yönetim metotları ve çok yönlü manipülasyonlarla yeni oluşumun aldatıcı vitrini süslenerek suni bir seçmen kitlesi ve taban oluşturulmak istenmektedir. 

Söz konusu algı yönetimi metodunun arkasında, devlet kurumlarından ve sivil teşebbüslerden ayıklanmaya çalışılan FETÖ'nün sosyal bünyedeki kripto unsurlarının gayreti gizlenmektedir'' dedi.

 

Yalçın, ''Kripto FETÖ'cülere, sayıları giderek artan CHP küskünleriyle yazısı turası silinmiş bir kısım MHP'den atılmışlar da eklenmiştir. Ancak ağırlık, kriz histerisiyle yapıcı politikadan uzaklaşarak ucuz kabadayılığın retoriğinde yitip gitmekte olan ana muhalefet partisinden sıtkını sıyırmış CHP'li seçmenlerdedir.

CHP'yle ilgili son yıllarda yapılan anketlere göre ana muhalefetin seçmen kitlesi; partideki mezhepçi görüntüden, sözde Atatürkçülükten, yönetimde Marksistlerin hâkimiyetinden ve özellikle de bölücü terör örgütünün siyasi kanadı hüviyetindeki HDP'ye dönük korumacı politikalardan rahatsızdır. 

Bilhassa kıyı kesimindeki kentlerde güçlü olan CHP, bu yüzden giderek oy kaybetmektedir. Tabanının bir kısmı MHP'ye yönelmiştir'' açıklaması yaptı.

 

''İP'İN DİĞER UCU, PENSİLVANYA CAMBAZININ BOĞAZINDAKİ TASMAYA BAĞLIDIR'

Yalçın, şunları söyledi: ''Haziran 2015 ile 15 Temmuz 2016 arasında FETÖ'nün yürüttüğü algı operasyonlarının etkisinde kalan bir kısım CHP'liler ise sözde MHP muhalefetine meyletmişlerdir. Yeni oluşum İPin tabanı büyük ölçüde bunlardan müteşekkildir.

"Denize düşen yılana sarılır." misali meyus ve münkesir olarak siyaset okyanusuna düşen CHP'liler, can simidi niyetine suyun öte yakasındaki FETÖ'nünİPine sarılmışlardır.

İPin diğer ucu, Pensilvanya cambazının boğazındaki tasmaya bağlıdır. Tasmayı kavrayan el ise Washington'da oturmaktadır. 

Sözde MHP muhalefeti daha partileşmeden fitne ve nifak toplantılarında CHP tabanındaki küskün ve kırgınlar rol almış, etkinliklerin önemli bir kısmı bunlar tarafından tertip edilmiştir. İl ve ilçe gezileri sırasındaki karşılamalarda toplanan kalabalıklar, çoğunlukla bunlardan meydana gelmiştir.

Bunların arasına MHP camiasında davaya sadakatte zaaf gösterenlerle tabiatında gevşeklik ve cehalet bulunanlardan da bir miktar katılım olmuştur.

15 Temmuz'dan sonra FETÖ'ye yönelik operasyonlara hız verilmesi dolayısıyla mağdur edildiğini düşünen, ihanet kalkışması sırasında sivil veya asker FETÖ'cülerin işlediği cinayetlere rağmen gönül bağını koparmayıp onların arkasında duran kimseler de Okyanus ötesinden gelen talimatla yeni oluşumun arkasında İP gibi dizilmiştir. O kalabalıklarda mebzul miktarda kriptoFETÖ'cü bulunmaktadır.

Azımsanmayacak sayıdaki FETÖ sevdalılarının önemli bir kısmı hâlâ aramızdadır. Bunlar bir kenarda oturup Türkiye'nin büyük bir felaketin eşiğinden dönmesinin nedametini yaşayıp 250 şehidin hesabının kimden sorulacağını tefekkür edeceklerine fitnenin İPine sarılmışlardır.

Bu arada içeride bir mucize bekleyen FETÖ'cü cinayet şebekeleri mahkemede suçlarını inkâr etmekte, 250 şehidin hatırasına saldırarak milletimizi fütursuz ve ahlaksızca incitmektedir.  

FETÖ elebaşı; elemanları arasında Peygamberimizi rüyasında gördüğü ve sabrederek kurtuluşa erecekleri yalanını yayarken, gerek içerideki cinayet şebekesi gerekse dışarıdaki kriptolar da sözüm ona ilahî bir muştu beklemektedir.

 

''ŞİMDİ SİYASET KUMARINDA BÜTÜN PARALAR BU HANIMA BASILMIŞTIR''

MHP içinde fitne çıkarma çabalarından beri FETÖ'cülerin yeni oluşumun başındaki hanıma oynadığını bilmeyen kalmamıştır.

Şimdi siyaset kumarında bütün paralar bu hanıma basılmıştır.

15 Temmuz'dan sonraki operasyonlardan arta kalanların büyük kısmı, aradığı siyasi çatıyı yeni kurulan İPte bulmuştur.

Yeni partinin Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın 16 Mayıs 2016 tarihinde yaptığı o açıklamada Meral Akşener'e FETÖ desteğini itiraf etmiş ve kelimesi kelimesine şunları söylemiştir:

"Bütün illerde o illerde yaşayan cemaat mensuplarının tek adayın üzerinde (Meral Akşener) ve onun mitinglerine ve toplantılarına organizasyon yapılması bu tür algının Meral hanım üzerinde yoğunlaştığını gösteriyor. Bu söylem olmaktan çıkmış iller düzeyinde destek verme organizasyonuna dönüştüğünü biz de görüyoruz MHP'ye oy veren vatandaşlarımız da görüyor. Bu kendisinin cemaatçi olduğu anlamına gelmez. Oradan bir destek olduğu kesindir. Bu destek ne tür bir ilişkiye dayanır onu bilemem."

FETÖ'nün Akşener'e destek verdiğinin bir başka göstergesi de azılı FETÖ'cü Emre Uslu'nun tweetleridir. 

Bilindiği üzere FETÖ, AKP'den tasfiye edileceğini anlayınca başka partilerde yuvalanma çaba ve arayışlarına girmiştir. 

Kendilerine vasıta kılmayı, kullanmayı düşündükleri kimseler arasında o sırada MHP milletvekili olan Meral Akşener de vardır.   

Akşener, onlar için yabancı bir isim değildir. Doğrudan FETÖ'cü olmasa da onlarla dirsek teması ve dayanışma içinde olan bir isimdir. Büyük ihtirasları ve beklentileri vardır.  FETÖ'cüler, derhâl bu eski kafadarlarının kripto arzularını kaşımış, kamçılamış ve tahrik etmiştir.

Emre Uslu, daha 19 Temmuz 2013'de Meral Akşener'le twitter üzerinden şöyle cıvıldaşmıştır:

"Emre Uslu - Bugün pozitif takılacağım, nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Ne var etrafta pozitif?

Meral Akşener - Siz bulamaz iseniz biz ne yapalım:))

Emre Uslu - Hayır, bugün gerçekten pozitif olacağım. Siz iyi haber verin bari Sn. Bakan!

Meral Akşener - Ben muhalefetim, olmaz. Siz bulun ki rahat uyuyalım:))

Emre Uslu - Cumhurbaşkanı adaylığınızı açıklasanız pozitif olurdu:))"

FETÖ elebaşı Gülen tarafından verilen "Hanımefendinin kollanması" talimatının belgeleri, 2016'da Isparta'daki Süleyman Demirel Üniversitesindeki FETÖ operasyonları sırasında ortaya çıkmıştır.

FETÖ firarisi Emre Uslu, 2014 Ağustosunda ilk defa halkoyuna başvurularak yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Meral Akşener'i aday olması için teşvik etmiş, 12 Mayıs 2014'te aşağıdaki tweeti atmıştır: 

"Meral Akşener cumhurbaşkanı olur mu sizce?"

Uslu, Anayasa değişikliği referandum sonuçları ortaya çıkınca FETÖ'nün hedefini şöyle açıklamıştır:

"Referandum sonucu: Aday olursa Meral Akşener 2019'da Başkan."

Nitekim geçtiğimiz günlerde de yeni oluşumun cumhurbaşkanı adayının Meral Akşener olacağı açıklanmıştır.

Diğer taraftan Batılı medya organları da AKP iktidarından umudunu kestiği için Meral Akşener'i "alternatif proje" olarak öne çıkarmaya çalışmıştır. 

15 Temmuz Darbe Girişiminden bir hafta önce Financial Times'ta yayımlanan yazıda, Akşener'in uzun vadeli planı şöyle açıklanmıştır:

"AKP'nin Meclisi kontrol yeteneğini bozmak, Erdoğan'ın gelecek planları için MHP'yi geçersiz kılmak." 

8 Temmuz 2016 tarihli Financial Times'ta da Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a rakip olabilecek tek lider olarak gösterilmiştir.

Darbe girişiminden üç gün önce ise MiddleEastEye isimli İnternet sitesinde yayımlanan biyografik yazıda, Meral Akşener'in Batı'da "Türk siyasetinin anahtarı" olarak görüldüğü anlatılmıştır.

Görüldüğü gibi yine hedefte MHP vardır. 

Çünkü maşeri vicdanı temsil eden MHP; politikada ve toplumsal alanda köklü, aşındırılamayan bir direnç noktası; fethedilemeyen bir kale mevkiindedir.

Üstelik son iki yılda hız kazanan terörle mücadelenin müşevviki, lokomotifi ve cesaret membaı da MHP'dir.

Bütün bunlar; Batı'nın Türkiye'ye yönelik hesapları önünde çetin bir engel olan MHP'nin zayıflatılmasını, mümkünse parçalanmasını gerektirmektedir.

Bu bağlamda Meral Akşener ve etrafına çevrelenenlerin; MHP'ye darbe vurmak için bir vasıta, bulunduğu konumdan uzaklaştırmak için manivela olarak kullanılabileceği düşünülmüştür.

Yeni oluşumun Türkiye'de de başta Doğan Medya olmak üzere bir kısım basın tarafından desteklendiği gözümüzden kaçmamaktadır.

Doğan medyanın gazeteleri bunlarla ilgili haberlere ana sayfadan geniş yer ayırmakta, haberlerini manşetten vermektedir.

Doğan Medya televizyonlarında da MHP muarızlarıyla yeni oluşumculara geniş zaman ve yer ayrılmaktadır.

Tabiri caizse pireye deve muamelesi yapılmaktadır.

Tavşana tazı tasması geçirilmekte, kediye semer vurulmaktadır.

Yüzbinlerce lira maaş alan köşe yazarları ise patronlarından aldıkları talimatlar doğrultusunda onları methüsena etmektedir.

 

''GÖLE MAYA ÇALMAK BEYHUDEDİR''

Birbirinin taklidi olan televizyon programlarında kerametleri kendinden menkul yorumcular, her konuda olduğu gibi yeni oluşum konusunda da bilgiçlik ve uzmanlıklarını(!) sergilemek için yarışmaktadır.

FETÖ'nün bıraktığı algı yönetimi mirası, bir kısım medya tarafından devralınmıştır.

Ancak bu gayretlerin getireceği bir fayda yoktur. 

Göle maya çalmak beyhudedir.

Ahlaki zaaflar üzerine kurulan binanın ayakta durması mümkün değildir.

Derme çatma bir çatının, ilk fırtınada yıkılması mukadderdir.

Tavşan av yapamayacak, kedi kişneyemeyecektir.

Şimdi soruyor ve bekliyoruz:

Doğan Medya bu kamburu nereye kadar sırtında taşıyacaktır?           

Adı konmamış MHP aleyhtarlığının ürünü olan bu tutum, nereye kadar sürecektir?

İnan Kıraç gibi para babalarını da bu algı operasyonuna destek verdiğine dair iddialar ortalıkta dolaşmaktadır.

MHP camiasındaki fitne, tefrika ve bozgunculuk hareketini de FETÖ'cü iş adamlarının finanse ettiği hatırlanınca akıllara "MHP'ye yönelik kirli dolaplar mı döndürülüyor?" sorusu gelmektedir.

Ayrıca yoğurdun bolluğunun, partileşme finansmanının nereden geldiği de şüphelidir.

Bunlar iyi araştırılmalı, kimin eli kimin cebinde birer birer belirlenmelidir.

Yeni oluşuma verilen desteğin arkasında yatan bilinmedik faktörler gün ışığına çıkarılmalıdır.

FETÖ'cü holdinglerle iş dünyasından hangi isimlerin çıkar ilişkileri bulunduğu araştırılmalıdır.

Yeni oluşuma verilen göze batacak şekilde abartılı desteğin, bir zorlama, baskı veya şantajdan kaynaklanıp kaynaklanmadığı incelenmelidir.

Medya patronları ve iş dünyasındaki para babalarının siyaseti dizayn ve manipüle etme arzu ve iştiyakının hikmeti aydınlığa kavuşturulmalıdır.

MHP'ye, Türkiye'nin birlik ve bütünlüğüne, milletimizin bekası adına iktidarla sürdürülen "hedefte birliğe" zarar vermeyi amaçlayan bu çabalar karşısında bir hatırlatma yapmayı görev sayıyoruz.

90'lı yıllarda MHP'nin efsanevi lideri Başbuğ Alparslan Türkeş'in iş adamı Sakıp Sabancı'ya tarihî uyarısı hâlâ hafızalardadır.

Türkeş, terörle mücadele tartışılırken doğu ve güneydoğuya İspanya'daki Bask ve Katalonya'da olduğu gibi özerklik tavsiye eden Sabancı'ya bir sanayici olduğunu hatırlatıp herkesin kendi işini yapmasını tavsiye ederek şöyle çıkışmıştır: 

"Sakıp Ağa, sen politikayı oyuncak mı zannediyorsun? Sen politikayı kahvehane dırdırı mı görüyorsun? Çizmeden yukarı çıkıyorsun. Senin bu işlere aklın ermez. Bask sistemi ne demek, sen biliyor musun? Türkiye'yi paramparça etmektir."

Özerklik fitnesinin bugün İspanya'yı ne hâle getirdiği görülünce ve Türkiye'nin teröre karşı verdiği mücadele hatırlanınca merhum Başbuğumuzun ne kadar haklı olduğu ortaya çıkmaktadır.

O zaman Türkeş Bey haklıydı, şimdi de Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli terörle mücadele konusundaki tezlerinde haklı çıkmaktadır.

Sayın Bahçeli de herkesin kendi alınanda çaba göstermesini istemektedir.

İş dünyası, kendi alanında yatırımlar yapıp istihdam yaratmalı, kendi işine bakmalıdır. MHP'nin ve Türkiye'nin siyasi meselelerine burnunu sokmamalıdır.

Geçmişte siyasi parti liderleriyle "Al takke ver külah." ilişkiye giren para babaları, hem kendilerini ve hem de menfaat ortaklarını rezil etmişlerdir.

Bundan hem Türkiye hem de siyaset dünyası zarar görmüştür.

Politikada geçmişte yaşanan istikrarsızlıklara, hükümet bunalımlarına, iş dünyası başta olmak üzere sistemin öteki dinamik aktörlerinin siyasetin doğal akışına müdahaleleri yol açmıştır.

İş dünyasının, medya patronlarının karıştığı koalisyon pazarlıkları yüzünden Türkiye'nin temel sorunları göz ardı edilmiştir.

Sanayi ve üretimle meşgul olması gerekenlerin ihtiras ve gayretkeşliği; gerginliklere, sosyal çalkantılara yol açmaktan, Türkiye'nin önünü tıkamaktan başka netice vermemiştir.

Akçeli işler; ona bulaşan politikacılara hep zarar vermiş, onları da siyaset dünyasını da yıpratmıştır.

Meşru yollardan politika yapmak isteyenler için kanallar, yollar açıktır. İsteyen aday olup eteklerindeki taşı Mecliste ve politika platformunda pekâlâ dökebilir.''Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
Devlet Bahçeli 12. Olağan Büyük Kurultayın Kapanış Konuşmasını Yaptı18 Mart 2018
BÜYÜK ZAFER, KUTLU BULUŞMA18 Mart 2018
Bahçeli, MHP Genel Başkanlığına yeniden seçildi18 Mart 2018
MHP'de 12. Olağan Büyük Kurultay 18 Mart 2018
TÜRK MİLLETİNİN ŞEREF TABLOSUDUR; ÇANAKKALE!16 Mart 2018
MHP'nin 12. Olağan Kurultayı'na doğru16 Mart 2018
BAŞKAN AVŞAR'DAN BAHÇELİ'YE ZİYARET16 Mart 2018
"2023'ün Lider Ülke Türkiye'sini Oluşturacağız"15 Mart 2018
MHP Samsun Teşkilatları Büyük Kurultaya Hazır14 Mart 2018
MHP Adana tek ses tek yürek!14 Mart 2018
Bu Kurultay Hayati Sonuçlara Vesile Olacak 14 Mart 2018
MHP'nin 18 Mart Kurultayı Öncesi Samsun MHP hareketlendi13 Mart 2018
İstanbul’da MHP’ye katılım12 Mart 2018
"Başbuğ'un izinde, Liderimizin emrindeyiz"12 Mart 2018
"MHP Kurultayları; Yiğitlerin Harman Yeridir"12 Mart 2018
Kızıl Elma'ya Yürüyoruz11 Mart 2018
İstiklal Marşı'nın ruhuna ihtiyacımız var11 Mart 2018
MHP'den Ay Yıldız'a yapılan saygısızlığa tepki11 Mart 2018
MHP'li Ersoy'dan 12 Mart mesajı11 Mart 2018
Ülkücünün eskisi yenisi olmaz.11 Mart 2018
“TERÖRLE MÜCADELE KONUSUNDA HÜKÜMETİN YANINDAYIZ”11 Mart 2018
MHP İstanbul Milletvekili Erdem’ den Ziyaret 11 Mart 2018
MHP’li Karakaya’dan ‘Yerli patent’ hamlesi11 Mart 2018
MHP Ankara Hepimiz, Liderimizin Emrindeyiz!!!! 10 Mart 2018
İşte MHP'nin Kurultay Şarkısı10 Mart 2018
MHP MARMARİS İLÇE TEŞKİLATI’NA KATILIM10 Mart 2018
İZMİR OLARAK LİDERİMİZİN YANINDA VE EMRİNDEYİZ10 Mart 2018
Cumhur İttifakı, Türkiye'nin önünü açacak10 Mart 2018
MHP'li Erdem'den 'Milli İttifak' Açıklaması09 Mart 2018
Bayburt’ta MHP’ye Katılımda Gövde Gösterisi Yaşandı09 Mart 2018
TÜRK KADINININ HAKKINI ÖDEYEMEYİZ08 Mart 2018
Türk Kadını Huzurun Adı Olmuştur08 Mart 2018
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJLARI07 Mart 2018
Kütahya MHP'den, Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye Ziyaret07 Mart 2018
Dik Duruş ve Şeref Timsali ...07 Mart 2018
MHP'den 8 Mart Kadınlar Günü Kutlaması07 Mart 2018
KUTLU YÜRÜYÜŞÜMÜZ DEVAM EDECEKTİR07 Mart 2018
Siyaset Okulu 4. Dönem mezunlarından Bahçeli'ye ziyaret07 Mart 2018
"HADIMSA HADIM, İDAMSA İDAM"06 Mart 2018
GÜN BERABER VE BİRLİK İÇİNDE OLMA GÜNÜDÜR 04 Mart 2018
Çankırı MHP'ye Yeni Üyeler Katıldı03 Mart 2018
“GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR”03 Mart 2018
"MHP İzmir'de tüm birimleri ve tüm potansiyeliyle sahada"02 Mart 2018
"Adana'nın Geleceği Müreffeh Olacaktır!"02 Mart 2018
YILANIN BAŞI YUVASINDA KESİLMELİ02 Mart 2018
MHP Malatya'dan Yürüyüş Açıklaması01 Mart 2018
MHP Balıkesir'den Bahçeli'ye Destek01 Mart 2018
"MHP olarak tüm değerlerimize sahip çıkıyoruz"28 Şubat 2018
KOCAELİ'DE 1566 KİŞİ MHP'YE KATILDI28 Şubat 2018
ADANA/SEYHAN İLÇESİNDE 750 KİŞİ MHP'YE KATILDI28 Şubat 2018
MHP vatandaşla buluştu28 Şubat 2018
'CUMHUR İTTİFAKI, MİLLİ BEKANIN NEFESİDİR'27 Şubat 2018
MHP 12. Olağan Büyük Kurultayı ilanı yayımlandı26 Şubat 2018
"Mutlu Kadın Huzurlu Türkiye" 25 Şubat 2018
MHP'YE AKIN VAR25 Şubat 2018
Rize de MHP'ye katılım25 Şubat 2018
MHP Adana'da büyük katılım!25 Şubat 2018
MHP Kocaeli’nde İstişare Toplantısı Gövde Gösterisine Dönüştü! 24 Şubat 2018
ŞANLIURFA’DA TAMAH AŞİRETİ MHP’YE KATILDI24 Şubat 2018
Ülkü Evleri Vakfı Kuruldu 23 Şubat 2018
MHP Bursa'dan Kadına 3 Evet Projesi22 Şubat 2018
"Liderimizin Emrindeyiz"22 Şubat 2018
Başkan Atlı'dan MHP Lideri Bahçeli'ye brifing22 Şubat 2018
Devlet Bahçeli; Teşekkür ediyorum22 Şubat 2018
MHP Antalya'dan Kurultay Açıklaması21 Şubat 2018
MHP Lideri Bahçeli'den Adana'ya müjde21 Şubat 2018
ÇORUM’DA MHP’YE KATILIM20 Şubat 2018
'Çocuğun hakkını imha eden doğduğuna pişman edilmeli'20 Şubat 2018
MHP RİZE İL YÖNETİMİ HAFTAYA HIZLI BAŞLADI19 Şubat 2018
PENDİK MHP TEŞKİLATI KAHVALTIDA BULUŞTU.19 Şubat 2018
KAHRAMANMARAŞ’TA FIRAT ÇAKIROĞLU ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ19 Şubat 2018
MHP İznik Ayasofya Camiinde bir araya geldi.19 Şubat 2018
MHP MustafaKemalpaşa Teşkilatından Üye Hamlesi19 Şubat 2018
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ YALOVA İL İSTİŞARE TOPLANTISI 19 Şubat 2018
MHP'YE BİR GÜNDE 9272 KİŞİ KATILDI19 Şubat 2018
Biz, Türkiye için bir beraberlik kurduk19 Şubat 2018
MHP Ankara İl Başkanlığı Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı ve Üye Katılım Töreni 18 Şubat 2018
BALIKESİR MHP’YE 1100 YENİ ÜYE18 Şubat 2018
TAŞDOĞAN’DAN ÇOCUK İSTİSMARINA SERT TEPKİ18 Şubat 2018
"Liderin Örse Vurduğu Yere Balyoz Vuracağız"18 Şubat 2018
"Türk Kadını Devletinin Yanında" 17 Şubat 2018
Karaman'da MHP'liler Milli Birlik Gecesinde Buluştu17 Şubat 2018
Devlet Bahçeli, boks eldivenleri giydi17 Şubat 2018
"Genel başkanımız ittifak konusunda A ve B dedi, N demedi"16 Şubat 2018
Topçular: Yaşar Okuyan'ın akli dengesi bozulmuştur15 Şubat 2018
MHP Lideri Bahçeli, Başkan Günaydın'ı Kabul Etti14 Şubat 2018
DEVLET BAHÇELİ, TÜRKİYE İÇİN BÜYÜK ŞANS14 Şubat 2018
"ŞEHİDE HACİZ MİLLETE İHANETTİR"13 Şubat 2018
ÇUKUROVA’MIZIN MEDARI İFTİHARI LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİDİR…12 Şubat 2018
Türk milleti var olduğu sürece MHP'de var olacak11 Şubat 2018
MHP'den Terörle Mücadele Değerlendirmesi11 Şubat 2018
PKK-PYD, küstahlığının ve şerefsizliğinin bedelini Hak Teâla şahit olsun ki, verecektir 11 Şubat 2018
Gelin ve Damat, Genel Başkan Bahçeli'nin Elini Öptü.11 Şubat 2018
Vatanı kaybettikten sonra neyin siyasetini yapacağız? 10 Şubat 2018
Avşar'dan Kuruluş Yıldönümü Mesajı09 Şubat 2018
MHP'li Kadınlardan Afrin İçin Askerlik Dilekçesi07 Şubat 2018
MHP, Kuruluş Yıl Dönümü ve Antep'e Gazilik Unvanının Verilmesini Kutluyor07 Şubat 2018
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'ın Kurultay Açıklaması!07 Şubat 2018
MHP'li Eski Başkan Ümit Güven'den İpsizlere Tokat Gibi Cevap!07 Şubat 2018
MHP’nin 18 Mart 2018’deki Büyük Kurultayı’nın adı belli oldu.01 Şubat 2018
MHP Lideri Bahçeli’den teşkilatlara 18 Mart 2018 Büyük Kurultay ve 2019 genelgesi!01 Şubat 2018
İSTANBUL MHP BAYRAMPAŞA İLÇESİNE 650 KADIN ÜYE YAPILARAK ROZETLERİ TAKILDI.31 Ocak 2018
MHP Giresun İl Teşkilatı'ndan Bahçeli'ye Ziyaret29 Ocak 2018
Tokat'ta Bin Kişiye MHP Rozeti Takıldı29 Ocak 2018
Sivaslılar Derneği'nden Malatya MHP'ye Ziyaret28 Ocak 2018
Avşar, "Liderimizin dediği gibi ülkücüler Afrin'e gitmeye hazırdır. 27 Ocak 2018
MHP'liler Gönüllü Askerlik İçin Başvurdu.25 Ocak 2018
Gaziantep MHP İl Başkanı Taşdoğan ;Kürt- Türk Kardeşliğini Kimse Bozamaz!25 Ocak 2018
Bahçeli: Ya Afrin yıkılsın, ya da teröristler yakılsın 21 Ocak 2018
MHP'nin Kızılcahamam Kampı Başladı21 Ocak 2018
Özel:LİDERİMİZE SÖZ VERDİK TUTACAĞIZ !..21 Ocak 2018
Başkan Avşar'dan Darende'ye Ziyaret...17 Ocak 2018
MHP Çubuk İlçe Teşkilatından Şehit Yakınlarına Ziyaret17 Ocak 2018
MHP Aybastı İlçe Başkanlığı Durmuyor.13 Ocak 2018
MHP MARDİN YEŞİLLİ İLÇE TEŞKİLATI AÇILDI13 Ocak 2018
MHP Kemer İlçe Teşkilatı Başkanı Kara Açıklaması11 Ocak 2018
MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı'dan Genel Başkan'a Destek...10 Ocak 2018
MHP Kocaeli 2019'a hazır!10 Ocak 2018
MHP İzmit’e Bin 500 Yeni Üye!10 Ocak 2018
MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.10 Ocak 2018
MHP İl Başkanı Çiçek: "Gazetecilerimiz Milletimizin Vicdanıdır"09 Ocak 2018
MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç: "Liderimizin Sonuna Kadar Yanında ve Emrindeyiz"09 Ocak 2018
MHP Manisa İl Başkanlığı Hayvan Bakım Merkezini İnceledi06 Ocak 2018
MHP Kumluca Kadın Kollarında Görev Değişikliği06 Ocak 2018
MHP Amasya Kadın Kolları Başkanlığına Çetin Atandı05 Ocak 2018
HAYALİ İSTİFA ŞOVUNA MHP AYBASTI’DAN TOKAT GİBİ CEVAP!03 Ocak 2018
Bahçeli 2018 Mesaisine Adana'dan Başlayacak...31 Aralık 2017
GENEL BAŞKAN'IMIZIN YENİ YIL MESAJI!30 Aralık 2017
MHP Beypazar'ında İlçeler İstişare Toplantısı Yapıldı.27 Aralık 2017
MHP Ankara İki İlçe Teşkilatı Ortak İstişare Toplantısı Düzenledi.27 Aralık 2017
'CHP yönetimi sırtını FETÖ'ye dayadı'26 Aralık 2017
MHP’DEN MÜSİAD’A ZİYARET26 Aralık 2017
Başkan Sözlü: Halep oradaysa arşın burada26 Aralık 2017
MHP ANKARA ESKİ İL BAŞKANI ÇETİNKAYA'YA ÖNEMLİ GÖREV!25 Aralık 2017
İzmir'de MHP'ye katılım25 Aralık 2017
'KRİZ SEVERLER HER FIRSATTAN İSTİFADENİN PEŞİNDELER'25 Aralık 2017
KARATAŞ, OLTU’DA İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ25 Aralık 2017
MUTLU KADINLAR HUZURLU TÜRKİYE İÇİN BULUŞTU25 Aralık 2017
"Kaybedecek Zamanımız Yok"25 Aralık 2017
MHP YALOVA İL BAŞKANI SAKARYA’DAYDI24 Aralık 2017
MHP'li Yurdakul'dan sağlık eleştirisi24 Aralık 2017
MHP İl başkanlarına 20. yıla özel hediye24 Aralık 2017
"Milliyetçi Hareket Sevdalıları Fatsa ile Buluşma" 24 Aralık 2017
MHP, VATANIN SİGORTASIDIR23 Aralık 2017
SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA MESAJI23 Aralık 2017
MHP Gaziantep'den Kudüs Desteği.22 Aralık 2017
MHP İl Başkanı Avşar'dan Müsiad'a Ziyaret22 Aralık 2017
MHP BALIKESİR KADIN KOLLARI BAŞKANLIĞI’NA ATAMA YAPILDI22 Aralık 2017
Başkanlarımızın çalışmalarından gurur duyuyoruz22 Aralık 2017
Bahçeli'den Kudüs çıkışı: Ellerinde patladı21 Aralık 2017
BİZ GASTRONOMİ KENTİ SEÇİLDİK. ELİMİZİ CEBİMİZE ATACAK HALİMİZ KALMADI.21 Aralık 2017
Saffet Sancaklı: 4 büyükler küme düşebilir20 Aralık 2017
MHP Hiçbir Siyasi Partinin Yandaşı Değildir20 Aralık 2017
MHP LİDERİ AVCI’YA BAŞARILAR DİLEDİ20 Aralık 2017
'İSLAM’IN İZİ KUDÜS’TEN SİLİNEMEYECEKTİR'20 Aralık 2017
MHP İstanbul'da istişare toplantıları devam ediyor20 Aralık 2017
CHP teröriste değil devlete sahip çıksın19 Aralık 2017
MHP'ye Son Bir Ayda 250 Yeni Üye Katıldı19 Aralık 2017
MHP Seçim Komisyonu çalışmaya devam ediyor. 19 Aralık 2017
Yüreğiniz yetiyorsa, samimiyseniz 18 Aralık 2017
MHP İl ve İlçe kongrelerini tamamladı18 Aralık 2017
Yazıhan'da Stk'lardan MHP'ye Ziyaret17 Aralık 2017
Bazıları Cumhurun İttifakını Yanlış Anladı17 Aralık 2017
Hakan Pınar;“Damla damla değil dalga dalga geliyoruz” 17 Aralık 2017
BİZİ İHRAÇ EDECEKLER ALGISI YARATIYORLAR 17 Aralık 2017
MHP İL BAŞKANI BIYIK'LA DOBRA DOBRA 16 Aralık 2017
Milliyetçilik Türkiye’nin ruhudur16 Aralık 2017
MHP Adana"da Bayrak Değişimi;Duran Görevini Avcı'ya Bıraktı16 Aralık 2017
GAZİPAŞA’YA 3 HİLALİ DİKECEĞİZ16 Aralık 2017
“BEN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NİN TEMSİLCİSİYİM”15 Aralık 2017
YERLİ MALI KULLANIMI BİR ÜLKE MESELESİDİR.15 Aralık 2017
BAHÇELİ, 5 OCAK'TA HEMŞERİLERİYLE BULUŞACAK14 Aralık 2017
ZALİMLERE OKKALI ŞAMAR ATILDI14 Aralık 2017
MHP Van´dan Kayyumlara Teşekkür14 Aralık 2017
Muhtarlara Destek Sözü14 Aralık 2017
MHP Hakkari İl Başkanı Özbek Şemdinli'de13 Aralık 2017
MHP İl Başkanı Avşar'dan Başhekim Parlakpınar'a Ziyaret13 Aralık 2017
Abdullah Kendir MHP Aybastı İlçe Başkanlığına Atandı.13 Aralık 2017
"Şunu Herkes İyi Bilsin.."12 Aralık 2017
'CUMHUR İTTİFAKI; PARTİLER KADAR, HALKIN DA İTTİFAKINI SAĞLAYACAKTIR'12 Aralık 2017
Sarıçam'da 1300 kişi MHP'ye katıldı12 Aralık 2017
İş Adamı Görüntülü Bezirganları Uyarıyoruz12 Aralık 2017
PAZARLIK ÇÜRÜMÜŞLÜK GETİRİR12 Aralık 2017
'HİZMET İÇİN GECE-GÜNDÜZ AYAKTAYIZ'11 Aralık 2017
MHP'den Yalova'da gövde gösterisi..11 Aralık 2017
'İL BAŞKANININ YULARINI TUTAMAYAN CHP’Yİ ŞİDDETLE KINIYORUZ'11 Aralık 2017
MHP Sarıçam'da çalışmalarına hız verdi11 Aralık 2017
Kimse kimseden üstün değildir11 Aralık 2017
TOPLU İSTİFA HABERLERİ YAPARAK PRİM YAPMAYA ÇALIŞTILAR 10 Aralık 2017
ZAFER YAKINDIR.10 Aralık 2017
Hasan Topçular'dan Açıklama.10 Aralık 2017
MHP ÇUKUROVA İLÇE BAŞKANI RAMAZAN ÇELİK’TEN ZİYARET10 Aralık 2017
'Bizde hata olmaz'10 Aralık 2017
'Sevdamız Türkiye' 10 Aralık 2017
"Haçlılara Kudüs'ü dar eden irade hala yaşamaktadır"09 Aralık 2017
Onlara Tahammülümüz Olmadı Olmayacak09 Aralık 2017
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Antalya'da08 Aralık 2017
MERSİN’DE MHP’YE KATILIM08 Aralık 2017
MHP AFYONKARAHİSAR HAREKETİN MERKEZİNDE07 Aralık 2017
DÜNSÜZLER ÜNSÜZLER … 06 Aralık 2017
ABD KARARDAN DERHAL DÖNMELİ06 Aralık 2017
MHP ADANA ‘TEK SES TEK YÜREK’06 Aralık 2017
MHP'YE İKİ PARTİ'DEN KATILIM06 Aralık 2017
MHP'nin kadın vekillerinden Gaziantep çıkarması06 Aralık 2017
5 ARALIK KADIN HAKLARI AÇIKLAMASI05 Aralık 2017
'TÜRK KADINININ SİYASET YAPACAĞI TEK PARTİ MHP'DİR'05 Aralık 2017
KIBLESİ KANDİL OLANLARIN BU GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMALI05 Aralık 2017
‘HEPİNİZDE KRAL TELEFONLAR VAR’05 Aralık 2017
'Tarafımız sonsuza kadar Türkiye Cumhuriyeti'dir'05 Aralık 2017
Fatsa'da Murat Kaçak Resmen İlçe Başkanı...05 Aralık 2017
Bahçeli, Belediye Başkanlarını Antalya'da Topluyor04 Aralık 2017
'DEVLET BAHÇELİ KÖPRÜSÜ TÜRKİYE’NİN ESERİ OLACAK'04 Aralık 2017
'Biriz Beraberiz, Alevi Türkmen Kardeşlerimizin Yanındayız'04 Aralık 2017
"BİR SIRRI VAR, SABREDİN"04 Aralık 2017
MHP'ye Yeni Üyeler Katıldı03 Aralık 2017
MHP'YE BÜYÜK KATILIM03 Aralık 2017
MHP KOCAELİ ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR..03 Aralık 2017
Bizde Proje Demek Halka Hizmet Demektir. 03 Aralık 2017
Lider Türkiye İçin Alparslan Türkeş Vizyonu02 Aralık 2017
Güçlü Kadın Güçlü Türkiye 02 Aralık 2017
MHP'li Belediyeler Karne Alacak02 Aralık 2017
MHP´yi Terk Edenin Ülkücülük Kimliği Geçersizdir02 Aralık 2017
YENİ BİN YILDA YENİ SORUMLULUKLAR ADLI KONFERANS..02 Aralık 2017
ÜLKÜDE BİRLİK İSTİŞARE TOPLANTISI02 Aralık 2017
Devlet Bahçeli'den 'seçim ittifakı' formülü30 Kasım 2017
Gaziantep MHP'den Suriyeliler Çıkışı30 Kasım 2017
“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ ASLA KAYBETMEMELİYİZ”30 Kasım 2017
SAYIN KILIÇDAROĞLU ELİNDEKİ BELGELERİ DERHAL YARGIYA İNTİKAL ETTİRMESİ EN MEŞRU YOLDUR30 Kasım 2017
Depremzedeler için istihdam çağrısı30 Kasım 2017
MHP'den Türk Kamu-Sen'e İadei Ziyaret29 Kasım 2017
Yapılan hizmetleri MHP olarak yakinen takip etmekteyiz. 29 Kasım 2017
Manisa Büyükşehir Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı29 Kasım 2017
MHP’Lİ ÇALIŞKAN’DAN ‘KARA CUMA’ TEPKİSİ29 Kasım 2017
MHP'nin duruşu, Gazi Meclis'in duruşudur29 Kasım 2017
BAHÇELİ'DEN ABD VE CHP'YE SERT MESAJ SİYASET MERTÇE YAPILIR28 Kasım 2017
"MHP BİTTİ" DİYENLERİN BİTTİĞİ GÜN27 Kasım 2017
Biz nerede sınıfta kalıyoruz?27 Kasım 2017
Artık bu gecenin, bu zulmetin sonu gelmeli. Artık şafak Türk-İslam alemi için sökmeli. 26 Kasım 2017
'ÜLKÜCÜ'NÜN YERİ MHP'DİR'26 Kasım 2017
Bülent Arınç’ın sabıkalarını yazsak ciltlerce ansiklopedi olur24 Kasım 2017
MAĞDUR KADROLARA HAKLARI İADE EDİLMELİ23 Kasım 2017
Türkiye, NATO’cu kafaların, FETÖ’cü Alçakların, Bölücü Hesapların Kurbanı da Olmayacaktır 23 Kasım 2017
AFRİN TERÖRİSTLERE MEZAR OLMALI23 Kasım 2017
'TÜRKİYE PAYİDAR KALACAK'23 Kasım 2017
OYUNLARI ODAĞINDA BOZACAĞIZ23 Kasım 2017
TEKİN; SALIPAZARI İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM TOPLANTISINA KATILDI.22 Kasım 2017
MHP İl Başkanı Baki Ersoy, Fetö Davalarını Değerlendirdi22 Kasım 2017
'Devlet Bahçeli Köprüsü Adana'nın yüz akı'22 Kasım 2017
MHP'Lİ Akçay doğumunun 100. yılında Alparslan Türkeş'i mecliste andı22 Kasım 2017
BU ZİHNİYETİN TERÖRİSTLERDEN FARKI NEDİR?21 Kasım 2017

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI

EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI

Türk Çocuğu Ecdadını Tanıdıkça!
Daha Büyük İşler Yapmak İçin!
Kendinde Kuvvet Bulacaktır.

CH