Herkes Duysun: Türk'üz Biz!

07 Ocak 2017
896 Haber Okunma   0 Haber Yorum

"Cehennem olsa gelen göğsümüzde söndürürüz. Bu yol Hak yoludur, dönme bilmeyiz yürürüz."

"Cehennem olsa gelen göğsümüzde söndürürüz. Bu yol Hak yoludur, dönme bilmeyiz yürürüz."

 

   Şakır şakır yağmur yağmakta. Sular caddeleri kaplamakta. Islanıyoruz garip garip, yağmurun altında. Düşün boyutunda, ne bekliyorsak oluyorsa düşman var demektir. İçimize kadar girmişler deriz, geçeriz. Düşman kavi, düşman çalışıyor, düşman kurgu içinde, biz, hürriyet diyenler, biz, doğruyu görenler, ölümü hiçe sayan Çanakkale savaşının aslanları gibi, ölümü hiçe sayan Mehmetler var. Kendilerine normal zamanda Bozkurt yapıp, gezen Askerlerimiz var. Bu vatan ölmez, bölünmez. Bu vatan bizim, "Ne mutlu Türküm diyene" diyenlerindir.

 

   Bu vatan, dünyaya yeniden nizam verecek Türk Milletinin çıkış yapacağı en son noktadır. Kalleşlerin kellerini alacağımız son noktadır. Ad bizim, nam bizim, şan bizim, biz gerçeğiz. Türk'üz biz, bölünmez ismimizdeki asalet. Ne gam düşsek de çayır da, bayır da, takılsak da tuzaklara, gelecek bizi bekliyor. Türk Millerini istiyor. Biz ayakta durmaya Suriye'de başladık, onca müdahaleye rağmen.

 

   Türk üzerine toz kondurmaz ve kondurmayacak. Üzerimizdeki toz savaştan bize bulaşandır. Lanet olası dünyanın pis tozu savaşta bulaştı üzerimize. Akıbet hayır olacak inşallah. Bu gidişler, bu harekat sadece bizi değil, tüm insanlığı ilgilendirmekte. Tüm Müslümanları, tüm Hıristiyanları, tüm Yahudileri, tüm bilmem neleri, tüm insanlığı ilgilendirmekte. Onun için umusuz olmamalıyız. Yarınlar bizim olacak, dünya bize gülecek, biz kazanacağız.

 

   Yeniden gülecek dünya, mutlu olacağız. İnsanlık hak ettiğini bulacak ve gülecek, mutlu olacak. Bu debelenen dünya da, debelenmeye son vereceğiz. Allah yolunda, ya Muhammed diyerek yürüyecek ve Onların emrinden ayrılmayacağız. Mutluluk bu olsa gerek! Yürüyeli arkadaşlar, arş arş ileri diyerek. Bu gözükmeyen savaşta biz birinci olacağız, düşmanları yere sereceğiz. Biz gerçek kulları, Allaha nasıl ibadet edilirmiş öğreteceğiz herkese.

 

   İşte Dumlupınar, Söğüt, Çanakkale şahidimiz. Oralarda çok canlar verdik; ama unutulmasın ki, bir o kadar da can aldık Allah'ın izniyle. Korkusuz Türk olduk tüm dünyada.

 

   Biz, Çanakkale'de aslan kesilen, düşmanını belirleyen, Türkeş'e Başbuğ Alpaslan Türkeş, Bahçeli'ye Lider Devlet Bahçeli diye hitap eden, Allah'ın askerleri, Hz. Muhammed'in ümmetinden korku bilmez Türkleriz. Kurduğumuz vatana öyle sınır çekmişiz ki, ne yılanlar, ne de çıyanlar giremez. Biz görmesek de, mutlaka; ama mutlaka bizim nesillerimiz yaşayacak.

 

   Vatan, yuvadır bize. Vatan, çarpılmaz ellerimiz, dua eden gönüllerimiz, hakkını veren yüreklerimizle vatan oldu. Nice canlar armağan, adak kabilinden şehit oldu. Hak dedik, can dedik, düştük yola, Allah'ın yolunda koşuşturan kul oldu. Sancağımızı, bayrağımızı bildik, Türk gibi yaşayıp, bilincinde öldük. Bilincindeyiz, yarınlara hazırlıklı Türk'üz biz. Çağlar bize, biz çağlara sığmıyoruz, Türk'üz biz.

 

   Allah'ın izniyle yarınlara merhaba!

 

   Allah'a kurban olalım!

 

   Sağlıcakla kalın! 

 


Fikri Atilbaz

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber