Hapiste yatanın tek duası...

06 Kasım 2018
375 Haber Okunma   0 Haber Yorum

27. Dönem MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, sosyal medya hesabı twitter adresindeki mesajında, Hapiste yatanın tek duası "ALLAH düşmanımı dahi düşürmesin" dır. " dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt twitter adresinden Türkiye'nin gündeminde kalan ve insanların umutla beklediği konular üzerinde açıklamalarda bulundu.

"ALLAH düşmanımı dahi düşürmesin"

Ak Partii Yozgat Milletvekili Yusuf Başer'in Yozgata yapılan Cezaevi için "Bacasız Fabrika" dediğini belirten Milletvekili Enginyurt, "Tamam da bu nasıl Fabrika? 4 yıl Cezaevi yatmış birisi olarak şunu iyi bilirim. Hapiste yatanın tek duası: "ALLAH düşmanımı dahi düşürmesin" dir. Dilerim bu Fabrikada işçi olmazsın.Yazık." ifadelerini kullandı.

"HADİ HE DEYİN BE..."

Vatandaşların hararetle beklediği EYT, AF, 3600 prim günü ve taşeron gibi  konularıda dile getiren Cemal Enginyurt; "Gözü yaşlı, gönlü hüzünlü,umudu tükenmiş insanlar, olmamalı benim Ülkem de. Gelin elele verelim çözelim bütün sorunları. Ne dersiniz Ittifak ortaklarımız? Çok da zor değil be! EYTAF3600 Pirim Günü ,Taşaron,Yardımcı Hizmetler. Hadi he deyin be." diyerek, şöyle devam etti; "Makam, mevki, şan ,şöhret peşinde değiliz. Allah'ın verdiği nimetleri,imkanları, ALLAH RAZI OLSUN diyenlerin sesi olmak için kullanıyorsak, bu bize yeter. Allahım her daim doğru olanlardan eylesin."

KAPSAMHABER

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber