Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi
12 Temmuz 2015
Bu haber 887 kez okundu
Kübra Par, “Baykal’ı destekleseydik AKP’nin tabiriyle, inançsız bir partinin adamını seçtik diye bize yükleneceklerdi” sözleri büyük tepki çeken MHP Milletvekili Yusuf Halaçoğlu ile konuştu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

“Deniz Baykal’ı destekleseydik, AK Parti’nin tabiriyle, inançsız bir partinin adamını seçtik diye bize yükleneceklerdi” dediniz. CHP’nin dinsiz bir parti olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Üzerine basarak “AKP’nin tabiriyle böyle bir şeyle suçlanacaktık” dedim. Herhangi bir şekilde CHP’nin dinsiz, imansız olduğunu söylemedim. Eğer desteklersek bize karşı da bu suçlamaları yapabileceklerini söyledim. Zaten biz “Evet” de desek “Hayır” da desek bu suçlamalara hep maruz kalıyoruz. 

Ama böyle bir eleştirinin gelmesini dikkate alıyorsanız demek ki siz de “CHP dinsiz bir partidir” önermesine hak veriyorsunuz... 

Sözlerimin hepsini dikkate alırsak böyle anlaşılmaz. Bizim düşüncelerimizi ifade eden bir cümle değil zaten ama MHP üzeriden sürekli bu oyunlar oynanıyor. 

Sözlerinizin bugün de arkasında mısınız? 

Arkasındayım. 14 Mayıs 2015’te Cumhurbaşkanı Van’da konuşurken, HDP’yi Zerdüştlükle suçladı. CHP’yi kastederek “Bunların birbirinden farkı yoktur” dedi. “Kâbe Arap’ın olsun, Çankaya bize yeter” dedi. “Bunların din ve imandan ne haberi var? Camileri satıp ahıra çevirdiler” dedi. Bülent Arınç bunu hiçbir AK Partilinin söylemediğini iddia etse de Cumhurbaşkanı söyledi. Keza “Gavur İzmir” sözünü kim sarf etti? 

Ama AK Partililer de sözlerinize tepki gösteriyor ve CHP için asla böyle bir şey demeyeceklerini söylüyorlar.

Cumhurbaşkanı Van meydanında bu konuşmayı yaptı. Buna benzer daha bir sürü konuşmalar var. Neden CHP, camileri ahıra çevirdikleri gibi suçlamaları tenkit etmedi de benim sözlerimi tenkit ediyor? Onlara “Dinsi” diyen Cumhurbaşkanı’dır. Deniz Baykal bu suçlamayı yapan Cumhurbaşkanı’yla konuşabiliyor. Üstüne Meclis Başkanlığı’na aday oluyor. Buna rağmen Baykal’ı destekleseydik “Dinsiz partiye oy verdiniz” söylemini kesinlikle gündeme getireceklerdi. 

Velev ki gündeme getirecek olsunlar, sizin bu eleştirileri ciddiye alarak politik tavrınızı belirlemeniz yanlış değil mi? 

Cumhurbaşkanı’nın söylediği ciddiye alınmaz mı? Ben asla böyle bir şey söylemem. Sözüm Baykal’a yönelik değildi. Sadece böyle suçlanacağımızı dile getirdim. Bunun benim inancım olmadığını da söyledim. CHP, yaptığı hatayı bizim üzerimize yıkmaya çalışıyordu. İsmet Yılmaz’ı kendileri seçtirmiş olamazlar mı? 3. tur oylamalarından önce oyumuzu İhsanoğlu’na vereceğimizi açıklamıştık. İlla ki muhalefetten başkan adayı isteselerdi bizimle görüş- meleri gerekirdi. Kaldı ki Ekmeleddin Bey, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendilerinin sunduğu çatı adayımızdı.


 

‘DEVLET BEY’İN TWİT’LERİ BANA KARŞI DEĞİL’

Devlet Bahçeli Twitter’da “Kimin neye, nasıl inandığını tayin makamı kimseye düşmeyecektir. Söze hâkim olunmazsa tutsak düşülmesi mukadderdir” yazmış. Bunları sizi uyarmak için mi yazdı?

Hayır, bana değil. Bana tepki gösteren kişilerden bahsediyor. Devlet Bey’le konuştuk. Bana karşı bir tavır söz konusu değil. Kaldı ki ardından konuşmaların kasten çarpıtılarak fitne santralı gibi kullanılmasını da şirretlik olarak nitelendirdi. 

Ne konuştunuz?

“Böyle şeyler olur. Tezviratları hep yaparlar, normaldir. Siyaset bu durumlara düştü maalesef, aldırmayın. Siz konuşmanıza devam edin” dedi. 

Oktay Vural, “Halaçoğlu’nun sözlerine katılmıyoruz. MHP’yi temsil etmiyor” dedi.

Sözlerinin devamında, söylediklerimin çarpıtıldığını ve yanlış bir mecraya çekildiğini de ifade etti. Parti içinde bir sıkıntımız yok.

"CHP'LİLERİ İNCİTMEDİM"  

Özür dilemeyi düşünüyor musunuz? 

Neden özür dileyeyim? Özür dilenecek bir söz sarf etmedim. 

CHP tabanını incittiğiniz için özür dilemeyi düşünür müsünüz? 

CHP’yi ya da tabanını incitmedim. “CHP dinsizdir” demedim. CHP, bana karşı değil bu lafın asıl sahibine karşı durmalıydı. Karşı çıkmaları gereken taraf AKP’ydi.

"BAYKAL'LA İLGİLİ BAŞKA ŞÜPHELERİMİZ VAR" 

MHP’nin Deniz Baykal’ı desteklememe nedeni tam olarak neydi? 

Çok nedeni var. Bir defa Cumhurbaşkanı’yla ne görüştü? Ki 2002’de de görüşmüşlerdi. Orada alınan kararlar vardı. İki partili sisteme gidiş vardı. Bu yıl ne konuştular, bilmiyoruz. 

Deniz Baykal’ı desteklememenizin tek sebebi Baykal Erdoğan görüşmesi mi? 

Baykal’la ilgili başka şüphelerimiz var. 

Nedir o şüpheler?

Onlar ayrı bir meseledir. Polemiğe girmek istemiyorum."LEVENT GÖK İLE 3-5 DAKİKA KONUŞTUK" 

Meclis Başkanlığı 4. tur seçimi öncesi Levent Gök’le ne konuştunuz?

Her parti birer aday gösterdi. Biz de Ekmeleddin İhsanoğlu’nu aday gösterdik. Deniz Baykal’ın Cumhurbaşkanı’yla görüşmesi bizi düşündürdü. Ne için görüştüler? Neler konuştular? Bu tartışmalar arasında biz Ekmeleddin Bey’i aday gösterdik. Ekmeleddin Bey önemli bir adaydı çünkü CHP’nin de destekleyebileceği bir isimdi. 

Ekmeleddin Bey’i seçmenizde CHP ile ortaklık düşüncesi mi vardı?

Tabii ki vardı.Ortak adayımız olarak destekleneceğini umuyorduk. 

Bu konuyla ilgili CHP ile temasınız oldu mu? 

Hayır, olmadı. Hiçbir partinin birbiriyle teması söz konusu olmadı. 

Bu bir eksiklik değil mi? 

Başlangıç için bunu söyleyemeyiz çünkü her parti özgür iradesiyle kendi adayını gösterir. İlk iki oylama partilerin deneme safhasıdır. İkinci turdan sonra genel başkanımız, Ekmeleddin Bey dışında başka hiçbir partinin adayına oy vermeyeceğimizi açıkladı. Bu açıklama, Baykal’a oy vermeyeceğimiz anlamına geliyordu. Bu durumda CHP yetkililerinin Devlet Bey’le görüşmeleri gerekirdi. Grup Başkanvekili Levent Gök, Devlet Bey yerine beni ziyaret etmek istedi. 

Levent Gök partisi tarafından mı görevlendirildi yoksa şahsi bir talep miydi?

Onu bilemem ama kendiliğinden gelmiş olmalı. 3-5 dakika görüştük. Medyada “HDP Baykal’ı desteklerse biz desteklemeyiz” diye bir söylemde bulunduğumuz iddia edilmişti. Levent Bey ilk olarak bunu sordu. Bu konuyu Devlet Bey’le konuşmalarını söyledim. Bu konu dışında başka bir şey konuşmadık. 

Yani “Biz grubu serbest bırakacağız” demediniz mi? 

Asla ağzımdan böyle bir şey çıkmadı. 

Levent Bey neden böyle bir açıklama yaptı o zaman? 

Levent Bey açıklamalarında Deniz Bey’e bu şekilde aktardığını söylemedi ama Deniz Bey, grubun serbest bırakılacağını duyduğunu hatta kutladığımızı söyledi. Halbuki bunlar ağzımızdan çıkmayan sözlerdi. 

Görüşme sırasında Devlet Bey’in 4. turda MHP’ye geçersiz oy kullandıracağını biliyor muydunuz?
Bilseydiniz Levent Gök’le bunu paylaşır mıydınız? 

4. turda kendi adayımıza oy vereceğimizi biliyordum. Söyledim. Devlet Bey, Deniz Baykal’ı desteklemeyeceğimizi, Ekmeleddin İhsanoğlu’nu destekleyeceğimizi grup toplantısında açıkça söyledi. Bizim toplantımız saat 12.00 olmadan bitmişti. 3. tur toplantıları ise saat 15.00’te başladı. CHP, muhalefetten birinin seçilmesini isteseydi, Devlet Bey’le görüşürdü. 

Muhalefet adayını seçtirmeyerek oyunbozan durumuna düşmediniz mi?

Tam tersine! Genel başkanımız 3. turdan önce kimi destekleyeceğimizi beyan etti. Bundan sonraki iş CHP’ye düşüyordu. Sayın Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli’ye Başbakanlık teklif etti. Başbakanlığı teklif ediyorlarsa, Meclis Başkanlığı’nı dünden teklif etmiş olmaları gerekirdi.

"KORELİLERE SALDIRI YANLIŞ" 

Ülkücülerin Korelilere saldırması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ülkemize gelen hiç kimseye saldırıyı doğru bulmuyorum. Provokasyon oluyor. İnsanlar her saldıranı ülkücü zannediyor. 

Ya Devlet Bey’in “Koreli ya da Çinli fark etmez, ikisi de aynı” sözleri? 

Onu sohbet anında söylemişti. Devlet Bey “Hiç kimseye olan saldırıyı tasvip etmemiz mümkün değildir. Çinli olması veya olmaması durumu değiştirmez. Bize misafir olarak gelmiş insanlara yapılan saldırıyı kabul edemeyiz” dedi.

‘PKK’NIN BÜYÜK BÖLÜMÜ ERMENİ’  

“PKK’nın yüzde 80’i Ermeni’dir” demişsiniz, doğru mu? 

“Yüzde 80’i” demedim. “Büyük bir bölümü” dedim. 

Neye dayanarak söylediniz? Bunu söyleyebilmek için PKK mensuplarını tanımanız gerekmez mi? 

Bir kısmını tabii ki tanıyoruz. Amerikan arşivlerinde Ermeni meselesini araştırırken birtakım listeler elimize geçti. Haliyle hangi Ermeni cemaatinin hangi Kürt aşiretinin adını aldığının, hangi köylerde oturduklarının kayıtları var. Buna dayanarak söyledim. 

“PKK’nın büyük bölümü Ermeni” deyince, Ermenilere yönelik bir aşağılamayı ima ediyorsunuz sanki... 

Alakası yok. “Terör örgütü ASALA” dediğimde aşağılamış mı oluyorum? ASALA Ermeniler tarafından kuruldu ve masum erkek çocuklarını katletti. PKK Kürtlerden oluşuyorsa neden Kürt köylerine saldırıp çocuk, bebek demeden insanları katletsin? Güneydoğu’da, Doğu’da öldürü- lenlerin hepsi Türk müydü? Askeri birimlerin telsiz konuşmaları da yayınlandı. 1915’in intikamını alacaklarını konuşuyorlardı. Bitlis Valisi, öldürülen 10 teröristin 6’sının sünnetsiz olduğunu söyledi. PKK ve PYD’nin Ortadoğu’daki Amerika ve Batı politikası içindeki önemini artık herkes daha iyi anlıyor. 

‘TÜRKİYE’DE 500 BİN ERMENİ DÖNMESİ VAR’

Bugün Ermeni dönmelerinin sayısı 500 binden daha az değildir. 1922 Kasım’ında Birleşmiş Milletler kayıtlarına göre 95 bin Ermeni kadın ve çocuğun Müslüman olduğu ve Kemalist Türkiye bölgesinde yaşadığı söyleniyor. Nüfus artış hızına göre hesaplarsanız bugün 500 bin civarında olur.

‘HDP SİLAH ZORUYLA OY ALDI’  

Halk bütün partilere koalisyon görevi verdiği halde MHP bütün formüllere “Hayır” diyerek negatif bir tavır almıyor mu? 

Seçmenimiz bize ilkelerimiz için oy verdi. Ayrıca koalisyona kapımızı kapatmadık. Saydıklarımız sadece MHP’nin problemleri değil, ülkenin problemleridir. Anayasal sınırlar içinde hareket eden bir Cumhurbaş- kanı ve hukukun üstünlüğü, MHP’den çok Türkiye’nin problemidir. Yolsuzluğun üzerine gitmek istemeyen bir siyasi parti olabilir mi? 

Türk halkının yüzde 70’i çözüm sürecini destekliyor. Bu konuda sert davranmanız MHP’yi yalnızlığa sürüklemiyor mu?

Hayır. Çözüm süreci, süreci başlatanlar tarafından da tenkit edilmeye başlandı. Süreç 3 yıldır devam ediyor ama Cumhurbaşkanı “Kürt sorunu yoktur” dedi. Kürt sorunu yoksa çözüm süreci neden var? Oyların silah zoruyla kullanıldığı AKP tarafından öne sürüldü. Kaldı ki komşularımızda yaşananları göz önüne alacak olursanız, çözümün neye hizmet ettiğini anlarsınız. 

HDP’nin de MHP’nin de 80 milletvekili var. Bunların ikisini de milli irade olarak okumanız daha rasyonel olmaz mı? Bu şekilde konuşarak Kürt halkının iradesine de saygısızlık etmiş olmuyor musunuz? 

Seçmene bir sözümüz yok ama orada sağlıklı bir seçim olmadı. PKK orada mahkeme kurmuş, silah zoruyla oy toplamış.


KÜBRA PAR/GAZETE HABERTÜRK
Fotoğraflar: Ümit TURPÇU


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH