HUZUR VE BEREKET DİLİYORUZ

26 Mayıs 2017
801 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak 11 ayın sultanı Ramazan ayına girmemiz nedeniyle bir mesaj yayınladı

Ramazan ayının huzur, bereket ve huşu ayı olduğunu ifade eden Parsak, tüm hemşehrilerimizin ve Türk-İslam dünyasını bu güzel ayını kutladı.

11 ayın sultanı Ramazan’a girmemiz nedeniyle mutluluk ve huzuru bir arada yaşadıklarını ifade eden MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, Türk-İslam dünyasına bolluk, bereket ve afiyet getirmesini temenni etti.

HUŞU İÇİNDE KUTLUYORUZ

Ramazan ayının insanların manevi dünyasında farklılıklar oluşturduğunu ifade eden Parsak, “İslam’ın 5 şartından biri olan oruç tutmanın güzelliğini, huzurunu tekrar yaşayacağız. Ramazan ayı bereketin, manevi duyguların ön plana çıktığı en müstesna aydır. Bu ay içinde ayrıca Kadir Gecesini kutlayacağız. Yüce kitabımızın bu ayda iki cihan serveri Peygamber Efendimize indirildiği için ayrı bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.

İSLAM DÜNYASI GÖZYAŞI DÖKÜYOR

Mübarek Ramazan ayının birlik ve beraberliğimize vesile olmasını isteyen Parsak, “Maalesef İslam ülkelerinde kan göz yaşı hakim olmuş durumda. Her gün onlarca Müslüman katledilmektedir. Ne acıdır ki; Müslüman müslümanı öldürmektedir. Bu acı olaylar yüz yıllardan beri devam etmektedir. İnşallah bu mübarek günler vesilesiyle son bulmasını istiyoruz” dedi.

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Türkiye’de de son dönemde vahim gelişmeler yaşandığına dikkat çeken Parsak, “Terör örgütünün alçak saldırıları sonrası asker ve polislerimiz şehit olmuştur. Türk Milleti olarak büyük acırla yaşıyoruz. Ancak her ne yapılırsa yapılsın Türk Devletini kimsenin bölmeye gücü yetmeyecektir. Ramazan ayında da Yüce Allah başta asker ve polislerimizi korusun diliyoruz” dedi.

Parsak her türlü acının son bulması dileğiyle Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin ve Türk-İslam âleminin mübarek Ramazan ayını kutladı.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber