HTF Kadın Kollarından genel istişare

16 Şubat 2016
861 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Hollanda Türk Federasyon Kadın Kolları Hollanda’nın çeşitli yerleşim yerlerinde bulunan mevcut kadın kolları yöneticilerini bir araya getirerek genel istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Hollanda Türk Federasyon Kadın Kolları Başkanı Neslihan Büyükhan-Dicle birlik ve beraberliğin önemini vurgularken, bütün hanımlara özveri ile birlikte çok güzel şeyleri başaracaklarının teminatını verdi. İstişare toplantısına katılan Hollanda Türk Federasyon Genel Başkanı Murat Gedik ise Hollanda Türk Federasyon hakkında genel bir sunum yaptı. Federasyon’un işlevi, hedefi, yönetim biçimi, faaliyet alanları gibi konuları dile getiren Genel Başkan Gedik Kadın Kollarından beklentisini de dile getirdi. Gedik aynı zamanda Kadın Kollarının neden önem arzettiği konusuna da değindi. Konuşma sonrası katılımcıların sorularını da cevaplayan Murat Gedik daha sonra toplantıdan ayrıldı.

Toplantının devamında yapılması düşünülen faaliyetler hakkında görüşmeler yapıldı ve özellikle yapılacak olan üç günlük yatılı eğitim semineri hakkında fikirler dile getirildi. Mayıs ayında yapılması düşünülen Anneler Günü programının “Ülkücü Şehit Kadınlar”ı anma programı olarak yapılmasına karar verildi.

İstişare toplantılarının daha sık yapılması dilekleri ile toplantı son buldu.  

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber