Ana Sayfa > TERÖR VE GÜVENLİK

HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR
11 Kasım 2016
Bu haber 1053 kez okundu
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın düzenlediği haftalık basın toplantısında gündem tutuklanan HDP’li milletvekilleri ve CHP’nin tutumu oldu
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

HDP Eş Genel Başkanları ve tutuklanan 8 Milletvekilinin Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne karşı eylemler içinde olduğuna dikkat çeken MHP İl Başkanı Raşit Demirel, CHP’nin tutuklanan vekilleri savunmasının kabul edilemez olduğunu bildirdi

MHP Haftalık basın toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Toplantıya MHP İl Başkanı Raşit Demirel ile birlikte İl Başkan Yardımcıları Mehmet Kocacan ile Raziye Akalın’da katıldı.

ATA’MIZI RAHMETLE ANIYORUZ
Programın açılış konuşmasında devletimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 78. Yılını yaşadığımız söyleyen Demirel, “Bugün 10 Kasım. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 78.yılı. Türk Milleti için 10 Kasım, bir matem günü olmaktan çok, Türkiye cumhuriyeti ile birlikte yaşayacak olan Büyük önder Atatürk’ü anma ve düşüncelerini anlama günü olmalıdır.

O’nu anarken ve anlamaya çalışırken üzerinde durmamız gereken esas unsurlar Atatürk’ün ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyete yön veren kurucu ilkeleridir. Cumhuriyetçilik, Devletçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, İnkılapçılık ve laiklik, Türkiye Cumhuriyetini var eden asli nitelikler olarak karşımıza çıkmakta, ülkemizin geleceğine ışık tutmaktadır. Atatürk’ün egemenliği kayıtsız şartsız millete ait bir yetki olarak  gören anlayışı, Türkiye’mizin bugün sahip olduğu demokratik rejim açısından belirleyici bir öneme sahiptir. Atatürk, hiçbir zaman ırk, din, etnik köken esasında tanımlanan millet anlayışlarına itibar etmemiştir.

Onun için milletin ayırt edici vasfı, ortak bir tarih ve birlikte yaşama iradesidir. İşte bu yüzden bugün Türkiye, anayasal vatandaşlık zemininde tarih şuuruna ve ortak yaşama iradesine sahip güçlü ve demokratik bir ülkedir. Ülkemizin kurtarıcısı, laik, demokratik ve çağdaş Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu, eşsiz devlet adamı Atatürk, dün olduğu gibi bundan böylede yolumuzu aydınlatırken, ilke ve inkılapları ülkemizin geleceğine yön vermeye devam edecektir. Buna hiç şüphe yoktur. Türk milletinin eşsiz evladı Başbuğ Atatürk’e buradan söz veriyor ve diyoruz ki; ‘En büyük eserim’ dediğiniz ve bize emanet ettiğiniz Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar ilelebet yaşatacağız. Sen rahat uyu” dedi.
 DEMİREL: HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR
TERÖRE ASLA TAVİZ VERİLEMEZ
PKK ve HDP’nin terör maşası olduğuna dikkat çeken Demirel, “MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin, PKK-HDP konusunda tavizsiz duruşu,  AKP'ye mutlaka ki moral ve cesaret vermektedir. Bu duruş, hem milli iradeyi güçlü kılmakta, hem de iktidarın terörle mücadelede elini güçlendirmektedir. Türk devletini yönetme sorumluluğunu şuan elinde bulunduran AKP, bundan sonra asla taviz vermeden mücadelesini sürdürmelidir.

Gelinen noktada, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin haklılığını görebilmeleri ve geçmişte yapılan büyük hatalardan ders çıkarmaları, Türk milletinin menfaatleri adına olması gerekenlerdir. Bu mücadeleden dönüş, millete ihanet olur. Hak, hukuk tanımayan, emir ve talimatları İmralı-Kandil'den alan, PKK adına siyaset yapan HDP'nin eş başkanlarına ve bazı milletvekillerine gecikmişte olsa operasyon yapılması sevindiricidir.

Bizzat terörist başı Öcalan'ın talimatıyla kurulan HDP, tartışmasız bir İmralı projesidir. Aslında HDP'lilerin tamamı yargılanması gerekirken sadece bazıları gözaltına alınıp, tutuklanmasını yeterli bulmuyoruz. HDP'li olup da terör örgütü PKK'ya hizmet etmeyeni bulmak mümkün değildir. Herkes kabul ediyor ki, HDP'yi kurulduğu günden bu güne kadar şımartan ve muhatap alarak güçlendiren 14 yıllık AKP iktidarı olmuştur. Dolmabahçe buluşması, Habur karşılaması ve Kobani'ye yardım koridoru AKP'nin en büyük hataları olarak tarihe geçmiştir. HDP, bu atmosferde fazlaca şımartılmıştır.

Şu var ki, özellikle son bir yıl içerisinde ve 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminden sonra AKP, PKK ile mücadele konusunda bazı dersler çıkardığı anlaşılmaktadır. Terörle mücadelede nihayet doğruyu bulan AKP, ihanetin diğer ayaklarıyla da mücadeleye başlaması, geç kalınmış olunmasına ve bu millete ağır bedeller ödettirmesine rağmen, ihanetin durdurulması adına gereğini yapmaları memnuniyet vericidir” dedi.
DEMİREL: HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR
TÜRKİYE MEŞRU HAKKINI KULLANDI
Terör destekçisi vekillerin tutuklanmasının son derece doğru bir karar olduğunu ifade eden Demirel, “HDP Milletvekilleri için Türkiye meşru hakkını kullanmıştır. Bundan Türk millet olarak kimsenin rahatsız olmaması gerekir. İşbirlikçilerin, bu kandan beslenenlerin ve Türkiye Cumhuriyeti ile meselesi olanların rahatsız olmalarına şaşırmıyoruz. Tabi ki herkes varlık sebebinin gereğini yerine getirecektir.

İçerideki hain güruhunu biliyor ve yakından tanıyoruz. Demokrasi kisvesi ile kalleşlik yapanlara karşı da dikkatli olmak zorundayız. Özellikle AB ülkelerinden ve kurumlarından, ABD'den çok enteresan açıklamalar gelmektedir. Güya endişelilermiş. Biz de onların bu açıklamalarından endişeliyiz. Zira, gelen değerlendirmelerin gerçekle hiçbir ilgisi olmamasına rağmen, tamamen ön yargılı, kışkırtıcı ve hatta düşmanlık içermektedir. Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı tehditleri görmezden gelerek bize demokrasi dersi vermeleri abesle iştigaldir.

Terörün, kan dökmenin, bölücülüğün, kalleşliğin neresi demokrasiye sığıyor? Günde ortalama 3 şehit verirken neden hiç sesleri çıkmıyor? Bu kadar kanın, terörün, ihanetin yüzde biri onların ülkelerinde olsa, Diyarbakır'da patlayan bomba onların şehirlerinde patlasa ne düşünür ve ne yaparlardı acaba? Gök kubbeyi başlarına yıkmazlar mıydı? Sıra Türkiye'ye gelince terörün adı demokrasi, kalleşliğin adı insan hakları, ihanetin adı barış oluyor. Aslında HDP milletvekillerinin tutuklanması çok geç bile kalmıştır. Dünyanın hiçbir yerinde kendi arabasıyla terör örgütüne silah taşıyanlara, terörist cenazelerine katılıp devlete kafa tutanlara hiçbir şey yokmuş gibi davranılamaz. Bunun aksine söylenenler, bu ihaneti demokrasi ve fikir özgürlüğü ile izah edenler yalan söylüyor, milletin aklıyla da dalga geçiyorlar.

Bu güne kadar çok fazla yanlış yapıldığı için bunun bedelini ağır ödüyoruz. Zamanında müzakere yerine mücadele yapılsaydı, bu ihanet şebekesiyle masada oturmak yerine hadleri bildirilseydi, ne bu kadar kan dökülürdü, ne bu kadar şehit verilirdi, ne de üzerimize bu kadar çok gelinmesine zemin hazırlanmış olurdu. Zararın neresinden dönülürse kardır diyoruz. Yeter ki bundan sonra hata yapılmasına zemin hazırlanmasın” dedi.

MHP HAKLI ÇIKMIŞTIR
Terör konusunda MHP’nin uyarılarının ne kadar doğru olduğunun şimdi daha iyi anlaşıldığını ifade eden Demirel, “Türkiye 14 yılın yanlışları, yetersizlikleri, teslimiyetleri ve savrulmalarıyla ne yazık ki bu duruma gelmiştir. Bu süre içerisinde her söylediğinde haklı çıkan tek parti, MHP'dir. Aslında bu günkü ortam, MHP için muhalefet yapmaya son derece uygun bir ortamdır. Bu zeminde yapılacak muhalefetten en karlı çıkacak olan partinin MHP olacağı, akıl ve izah sahibi herkesin gördüğü ve kabul edeceği bir gerçektir. Ancak, AKP'yi yıkmak için ülkenin felakete sürüklenmesine seyirci kalmak, hatta yardımcı olmak tek kelime ile ihanettir. Bu durum MHP'ye terstir.

MHP her ne olursa olsun, ülkenin bölünmez bütünlüğünü savunacak, bunun için elinden gelen her şeyi ve her fedakarlığı yerine getirecektir. Şu anda yapılan da budur. Nitekim, gidişin felaket olduğunu gören AKP'de, MHP'ye sarılmak, sayın Bahçeli'yi dinlemek ve anlamak gereğini hissetmiştir. Bu durum başta CHP olmak üzere bu ülke ve milletle meselesi olanları rahatsız etmesine rağmen son derece hayırlı ve faydalı bir gelişmedir. Türk milleti her şeyin farkındadır. Bütün beklentimiz ve dileğimiz AKP'nin bu konuda samimi olması ve MHP'yi ve sayın Bahçeli'yi doğru anlamasıdır” dedi.

CHP İHANETİ SAVUNMAMALI
CHP’nin terör destekçisi HDP’yi savunmasının kabul edilemez olduğunu ifade eden Demirel, “AKP, şimdiye kadar ki yanlışını fark etmiş olmasına rağmen, CHP'nin hala aynı yerde durmasına, aynı yanlışı sürdürmesine, hatta ihaneti savunmasına anlam veremiyoruz. Parti Meclisi toplantılarından sonra yapılan açıklamanın, yayınlanan bildirinin elle tutulur bir tarafı yoktur. Demokrasiyi, hukuku, mağduru savunmak başka bir şey, bu değerleri maske yaparak ihanete yol vermek başka şeydir.

CHP genlerinde zaten var olan ülkesi ve milletiyle sorunlu olmayı, özellikle 15 Temmuz sonrasında yeni bir aşamaya taşımıştır. Bu durum sadece siyasi hesaplarla, FETÖ ve HDP-PKK tabanına göz dikmiş olmayla izah edilemez. CHP bildirisinde açıkça isyan çağrıları yapılıyor. Ülkenin tarihindeki en zor ve en sıkıntılı dönemini yaşadığı, etrafının ağır ve yakıcı şekilde kuşatıldığı, içerideki ihanetin zirve yaptığı bir dönemde CHP'nin Türkiye'de ana muhalefet konumunda olması talihsizliktir. İçeridekiler bu kadar gaflet içinde olunca dışarıdan gelen kalleşliklere de şaşırmamak gerekir.

Zira, AB ülkeleri ve ABD'nin açık şekilde bir düşmanlık yürüttüklerini ve artık kendilerini gizleme ihtiyacı bile hissetmediklerini ibretle takip ediyoruz. Bir taraftan terörden şikayet ediyorlar, diğer taraftan kendilerinin de terör örgütü olarak kabul ettikleri PKK ve uzantılarını destekleyip silahlandırıyorlar. Türkiye'nin bu kahpelerle mücadelesini sulandırmak, engellemek ve vazgeçirmek içinde özel bir çaba sarf ediyorlar.

Ne acıdır ki dışarıda kullanılan argüman, içerideki CHP ile aynı doğrultuda olduğunu görüyoruz. CHP'nin HDP sözcülüğüne soyunması, terör uzantılarına sahip çıkması çok vahim bir durumdur. Habur kapısında düzenlenen törendeki fotoğrafı görmemezlikten gelmek. AKP ile birbirlerini tamamlamaya çalışmak, teröristlerle müzakerede ülkeyi ne hale getirildiğini görmemeye çalışmak, bu ülkeye ihanetten başka bir şey değildir” dedi.

MHP’NİN ÇİZGİSİ BELLİDİR
MHP’nin iktidarda kim olursa olsun terör konusunda ki duruşunun net olduğunu ifade eden Demirel, “MHP dün nasıl bir duruş sergilediyse, bugün de aynı duruşu sergilemektedir. MHP'nin çizgisi, milletin birliğini korumaya çalışan ve devletin otoritesini koruyan bir çizgidir. Bugün Cumhurbaşkanı başka biri olsaydı, iktidarda da başka bir parti olsaydı, terörle mücadele de desteğimiz yine aynı olurdu. MHP'yi anlayan ve kavrayanın, bu çizgiyi anlamaması mümkün değildir.

'Terörle mücadelede biz AKP'ye destek vermeyiz' gibi bir ifade, Milliyetçi Hareketin ruhuna yakışan bir duruş değildir. MHP, şuan HDP'nin avukatlığını yapan CHP'nin duruşunu sergileyemez. Tutuklanan HDP'lilere sahip çıkmak için seferberlik başlatan CHP’nin tavrını takınamaz. CHP, PKK'ya hizmet edenlere 'Seçimle gelen seçimle gider' propagandasıyla sahip çıkmaktadır. Bunu Selin Sayek Böke ifade etmiş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sürdürmüştür. Türkiye'ye düşmanca saldıran, her gün şehadetlere neden olan bölücü terör örgütü PKK'ya güzellemeler yapan ve sürekli destekleyen HDP'lilerin yargı önüne çıkarılmaları doğru ve meşru bir karardır.

Bundan hiç kimse rahatsız olmamalı, olan varsa da öncelikle kendi niyet ve fıtratını sorgulamalıdır. 'Seçimle gelen seçimle gider' diye propaganda yapıp PKK'ya destek vermeyi demokrasi ve özgürlük kılıfına sokmaya çalışan Kemal Kılıçdaroğlu'na şunu sormak istiyorum: Askere davulla, zurnayla, kınayla giden asker, niye tabutla geliyor? Sizin 'Seçimle gelen seçimle gider' diye destek verdikleriniz, asker ve polislerimizin katilleri değil mi?  Bunların çoğu meclise, Kandil'in kucağından, İmralı'nın koynundan gelmedi mi? Görülüyor ki CHP, HDP'nin tüm sorumluluğunu ve savunmasını üzerine almış bulunmaktadır. Buna nedenin, PKK'lı Selahattin Demirtaş'ın CHP'ye; "Açık söylüyorum, ilk sandık önümüze kurulduğunda güçlü bir muhalefet bloğuyla bunları devirmemiz lazım" sözlerinin CHP üzerinde etkili olduğu kanaatindeyiz” dedi.
 
ÖNCE ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ
MHP’nin önce ülke ve millet için hareket ettiğine dikkat çeken Demirel, “Bütün bu gelişmeler karşısında Türkiye kendi varlığının, bölünmez bütünlüğünün ve menfaatlerinin gereğini yapmalıdır. Daha doğrusu yapmak zorundadır. Bir defa daha ve altını çizerek hatırlatalım: Kimin ne dediğine, ne yaptığına bakmadan, kendi işimizi kendimiz görmek zorundayız. AKP'den bu konuda gelen açıklamaları önemsiyoruz. Bu açıklamalar kağıt üzerinde kalmamalı ve mutlaka yerine getirilmelidir.

Daha önce söylenip de yapılmayanların bedelini çok ağır ödüyoruz. Kaldı ki, AKP bu konuda yalnız değildir. MHP gibi 'önce ülkem ve milletim' diyen, bu vatanın bölünmez bütünlüğü için gerekirse her türlü bedeli ödemeye hazır bir parti, Devlet Bahçeli gibi çözüm üreten ve yol gösteren bilge bir lider var. MHP dünde, bugünde,  Yarında bu duruşu göstermeye devam edecektir. MHP, Türkiye'nin ve Türk milletinin gelecek sigortası ve son direniş burcudur. MHP dik durduğu sürece, Türkiye'nin milli birliğini sarsmak, bölünmez bütünlüğünü yıkmak, bölücü senaryoları hayat geçirmek mümkün değildir.

MHP ayakta olduğu sürece, Cumhuriyetin temel değerlerini ayaklar altına almak mümkün değildir. MHP var olduğu sürece, Türkiye Cumhuriyeti devletinin ve büyük Türk milletinin varlığına kastetmek mümkün değildir. MHP'nin Türkiye'nin milli birliğine ilişkin sorumlu duruşu değişmediği sürece, bin yıldır bir arada yaşamış Türk milletinin fertleri arasına fitne tohumları ekmek ve Türkiye'yi kanlı bir kardeş kavgasına sürüklemek mümkün değildir. MHP bunun için bölücü hainlerin kâbusudur. MHP bunun için Türkiye üzerinde içeride ve dışarıda alçakça hesaplar yapanların can düşmanıdır.

MHP'nin çizgisi, milletin birliğini korumaya çalışan ve devletin otoritesini koruyan bir çizgidir. Bugün Cumhurbaşkanı başka biri olsaydı, iktidarda da başka bir siyasi parti olsaydı, terörle mücadeleye verdiğimiz destek yine aynı olurdu. MHP'yi anlayan ve kavrayanların dualarına ve takdirlerine mahzar oluyoruz. Bu çizgimizi anlamamakta ve bizi bu konuda tenkit etmeyi sürdürenlerin siyasi beklentilerini ve niyetlerini biliyoruz. Yeri ve zamanı geldiğinde onlara da hak ettikleri cevabı vermekten geri kalmayacağız” dedi.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TERÖR VE GÜVENLİK Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP’li Taşlıçay’dan Türk Eczacılar Birliği açıklaması21 Ağustos 2019
Parlamenterler Derneği’nden Hükûmete ve Soylu’ya tebrik20 Ağustos 2019
CHP, PKK'nın destekçisi HDP'nin eş partisidir19 Ağustos 2019
Bakan Soylu’nun almış olduğu kararların arkasındayız 19 Ağustos 2019
Görevden almalar Terörle mücadelenin gereği19 Ağustos 2019
Soros destekçisi Oya Baydar’a 07 Ağustos 2019
‘’ÜLKÜ OCAKLARI KANLI EYLEM PLANLARI YAPILAN MAĞARALARDA KURULMADI’’06 Ağustos 2019
'Marksistler ABD müttefiki oldu'30 Temmuz 2019
'Milletimiz dün olduğu gibi dalımızı kıranın ağacını kökünden sökecek'29 Temmuz 2019
AYM kararına sert eleştiri! 'Kabul edilemez'28 Temmuz 2019
MHP'li Aydın'dan S-400 açıklaması! 'NATO hukukuna aykırı değil'22 Temmuz 2019
Başkent Ankara, Dilimiz Türkçe’dir. 22 Temmuz 2019
MHP'li Büyükataman'dan Yunanistan'a tepki19 Temmuz 2019
DEĞİŞİME HAZIR OLUNMALI19 Temmuz 2019
Büyükataman'dan sert sözler!15 Temmuz 2019
Kontrollü darbe diyenlerin kendisi, kontrollü siyasetçidir15 Temmuz 2019
PKK’nın eylem kardeşi, FETÖ’nün hedef ortağı İP 11 Temmuz 2019
Çanakkale Savaşı'nda Vatan Uğruna Hayatını Esirgemeyen Atalarımız Yana Yana Yatıyor10 Temmuz 2019
İP Başkanı şirazesini kaybetmiştir04 Temmuz 2019
Hain Anlaşmaya Sert Tepki04 Temmuz 2019
BUYUKATAMAN’DAN CANAN KAFTANCIOĞLU’NA SERT TEPKİ25 Haziran 2019
'S-400 alma diyenler, Türkiye'ye saldırma niyeti olanlardır'07 Haziran 2019
"Teröristlerin inleri imha edilmelidir"06 Haziran 2019
FETÖ ve PKK ile işbirliği yapıyorlar04 Haziran 2019
İsmet Büyükataman'dan 'Komünist Başkan'a sert tepki!30 Mayıs 2019
Milliyetçi Hareket, milletin iradesini gasp etmeye 14 Mayıs 2019
MHP'de Af Konusunda "Devlet Sözü' ve Cezaevlerinde Kapasite Artışı05 Mayıs 2019
İP Müdiresi Akşener; bindiği dalı kesmiş, kendi ayağına kurşun sıkmıştır. 02 Mayıs 2019
"CHP, HDP kanalıyla Pkk’ya kol kanat germeye devam etmektedir."02 Mayıs 2019
"Pkk'nın Beli Kırılmış Durumda"07 Mart 2019
Vatan hainlerini sandığa gömeceğiz07 Mart 2019
Çıkarılmak İstenen AF değil, CEZA İndirimi27 Şubat 2019
27 yıldır dinmeyen acı: Hocalı26 Şubat 2019
Sözde Kürdistan hayalleri görenleri pislik çukuruna gömeceğiz16 Şubat 2019
"HDP'NİN BİR ZİLLET İTTİFAKI ORTAĞI OLDUĞU RESMEN AÇIKLANMIŞTIR"14 Şubat 2019
Şer ittifakının ön plana çıktığı her ili tekrar değerlendireceğiz11 Şubat 2019
New York'ta Çin yönetiminin Doğu Türkistan'daki baskıcı politikaları protesto edildi 10 Şubat 2019
MHP’DEN SONER YALÇIN’A SERT TEPKİ07 Şubat 2019
“Fırat’ın Doğusundaki Fitne Yok Edilmelidir” 18 Ocak 2019
ÇAKICI: BAHÇELİ’Yİ YARI YOLDA BIRAKMAK ALPARSLAN TÜRKEŞ’E İHANETTİR14 Ocak 2019
MHP'li Öztürk’ten Memurlara Disiplin Affı Teklifi 03 Ocak 2019
Af teklifinin çıkması gerekir31 Aralık 2018
"Kahramanmaraş'ın yerli insanları öldürüldü.17 Aralık 2018
Gazilerimiz bizim kahramanlarımız.06 Aralık 2018
Mahkum Yakınları İzmir'de Siyasetçilere Seslendi03 Aralık 2018
Yazık be.02 Aralık 2018
Büyükataman: ‘İP FETÖ tarzı taktikler uyguluyor’30 Kasım 2018
Sevinç Vural kadına yönelik şiddet24 Kasım 2018
Adalet Komisyonu gecikmeden af teklifini Genel Kurul'a sevk etmelidir 23 Kasım 2018
MHP'Lİ TAYTAK'TAN AİHM KARARINA TEPKİ !20 Kasım 2018
Ceza indirimi konusunda toplumda büyük beklenti var16 Kasım 2018
15 Temmuz Vatikan'ın En Son Tertip Ettiği Haçlı Seferi'dir12 Kasım 2018
ABD Devlet destekli terörizmin hakkını vermektedir08 Kasım 2018
Enginyurt - ABD'nin PKK Elebaşıları Hakkında Bilgi Verene Ödül Açıklaması07 Kasım 2018
MHP'den ”Şartlı ceza indirimi”07 Kasım 2018
'Darbe girişimine karşı konulan iradeyi kimse hafife alamaz' 02 Kasım 2018
"Kaşıkçı Olayında Türkiye'nin Öngöremediği Senaryolar Var"01 Kasım 2018
Terörle Mücadelede MHP’nin Önerileri Dikkate Alınmalıdır 31 Ekim 2018
ÇAKICI’DAN HÜKÜMETE YOLSUZLUK ÇAĞRISI28 Temmuz 2018
ÇAKICI: CIA ajanı, RAHİBİ hiçbir hastalığı olmadan tahliye ettiriyorsun26 Temmuz 2018
Çakıcı: Söylenecek çok söz var ama sayın Bahçeli’ye söz vermişim25 Temmuz 2018
Terörle mücadele kesintiye uğramamalıdır25 Temmuz 2018
“15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİNİN GÜÇLÜ İRADESİNİN GÖSTERGESİDİR”14 Temmuz 2018
ÇAKICI’DAN; CUMHURBAŞKANI'NA ÇAĞRI..!12 Temmuz 2018
"Kimyasal Hadım Değil, İdam"05 Temmuz 2018
Çocuk İstismarcılarını Darağacına Çıkarmak Milletimizin Geleceği...04 Temmuz 2018
Çocuk istismarının çözümü için ne gerekiyorsa varız 03 Temmuz 2018
KORKUYU YENEMEZSEK KAHRAMANLIĞI YÜCELTEMEYİZ 30 Haziran 2018
ALAYINI HADLERİNİ BİLMEYE DAVET EDİYORUZ28 Haziran 2018
Sözde Reisçilere21 Haziran 2018
'ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?21 Haziran 2018
ALAATTİN ÇAKICI'DAN SEÇİM ÖNCESİ AÇIKLAMALAR!17 Haziran 2018
'TERÖRİST CENAZESİNDE AĞLAYANLARLAMI BİR OLACAKTIK?'11 Haziran 2018
CHP VE İP, HDP'Yİ MECLİS'E TAŞIMAYA ÇALIŞIYOR11 Haziran 2018
Türkiye'nin Bugün Ki Terörle Mücadelesinde MHP'nin Payı...10 Haziran 2018
HAİNLERİN SİNSİ PLANLARINI BOZACAĞIZ07 Haziran 2018
Kandil'e operasyon Türk milletinin bekası için06 Haziran 2018
Alaattin Çakıcı'dan Mektup! : Kendime AF İstemiyorum.05 Haziran 2018
Fetö ile Bağlantısı Olmayan Polisler İşlerine Dönmelidir02 Haziran 2018
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ01 Haziran 2018
VATAN HAİNİ, DÜRZÜ!24 Mayıs 2018
"Alçak Katliam İnsanlık Suçu"16 Mayıs 2018
İP PROVOKASYONA DOYMUYOR09 Mayıs 2018
MHP'li Yönter, babasına hayat veren Uzman Çavuş'a sahip çıktı19 Nisan 2018
12. DÖNEM ASTSUBAY KURSİYERLERİNİN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİDİR.18 Nisan 2018
MHP İl Başkanı Aras'tan Ohal Açıklaması15 Nisan 2018
Uzman Jandarmaların Sorunlarına Dair Kanun Teklifi12 Nisan 2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, 15 Temmuz gecesini anlattı12 Nisan 2018
Türk Polisi, Milletimizin Ortak Gururudur11 Nisan 2018
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'ın Yazlığındaki Hırsızlık09 Nisan 2018
Karataş'tan Polis Haftası Mesajı06 Nisan 2018
Cinsel İstismarın Önlemesine Yönelik Çözüm Önerileri05 Nisan 2018
Avrupa'da PKK'nın Uyuşturucu Pazarı30 Mart 2018
Terörle Mücadeleye Desteğimiz Devam Edecek22 Mart 2018
insanı yaşatmak için kurulmuş tek ordu Türk ordusudur.20 Mart 2018
FETÖ KUCAĞINA OTURUP ÇEMKİRENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ20 Mart 2018
Tarihi tekrar öğretiriz!08 Mart 2018
“ELİ HAMURDAN ÇOK SİLAH TUTAN KADINLARIZ”07 Mart 2018
İLTER’DEN ‘ÜÇ HİLAL’ AYARI05 Mart 2018
"15 Temmuz, cumhuriyet tarihinin en önemli kırılma noktalarından"05 Mart 2018
"Bu Destekten Niye Rahatsız Oluyorsunuz?"04 Mart 2018
Afrin, Teröristlerden Arındırılana Kadar Operasyon Sürecek03 Mart 2018
MHP’li Ersoy: Üniversitelerdeki “Karşıt Görüşlüler” Bakın Kimler! 28 Şubat 2018
AFRİN TEMİZLENECEK24 Şubat 2018
CHP Tercihini; FETÖ’cülerin, Teröristlerin Umudu ve Sözcüsü Olmaktan Yana Kullanmıştır. 23 Şubat 2018
Şehit Musa Özalkan'ın vasiyeti Bahçeli'ye sunuldu23 Şubat 2018
Dünya kamuoyunda ABD'nin kirli planları aydınlatılmalı22 Şubat 2018
'CHP VE AVANESİNİN BU ÇIRPINIŞLARI BOŞUNADIR'21 Şubat 2018
MHP'den şehit ve gazi yakınlarına müjde 20 Şubat 2018
AFRİN BİZİM İÇİN İSTİKLAL MESELESİDİR18 Şubat 2018
Gurbetçilerden Mehmetçik’e destek18 Şubat 2018
İDAM GERİ GELSİN Mİ?18 Şubat 2018
PKK bir barbar çetesidir, terör örgütüdür, mutlaka yok edilmelidir16 Şubat 2018
POLİS ADAYLARINA MÜJDE16 Şubat 2018
ABD suçüstü olmuştur15 Şubat 2018
Afrin’e Girmeyin Demek, Pyd/Ypg’yi Kollamaktır14 Şubat 2018
MHP Grup Başkanvekili Usta'dan şehit ailesine ziyaret 12 Şubat 2018
ABD Dışişleri heyeti PYD/PKK elebaşlarıyla görüştü13 Ocak 2018
Mehmetçik PKK'ya göz açtırmıyor30 Aralık 2017
Koruculardan MHP Milletvekiline Teşekkür 23 Aralık 2017
'Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır22 Aralık 2017
Kuşkuları bitirecek şartlar oluşturulsun21 Aralık 2017
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa21 Aralık 2017
Ne Kürdistan'ı ulan..18 Aralık 2017
'NE İŞ YAPTIĞI BELLİ DEĞİL, O KURUMU KAPATIN'16 Aralık 2017
Hiç Kimse PKK Ağzıyla Konuşmasın!14 Aralık 2017
İsmail Türk gözaltına alındı29 Kasım 2017
"Kirli Eller Terörü Kullanıyor"27 Kasım 2017
Terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği apaçık ortaya çıktı 17 Kasım 2017
"Türkiye'ye ihanet edenlere fırsat vermemeliyiz"08 Kasım 2017
GELDİKLERİ GİBİ GİTMEYE MAHKUMDUR 05 Kasım 2017
FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR04 Kasım 2017
Uzman çavuşların sorunları Meclis'te03 Kasım 2017
Kimse Türkiye'yi Dize Getiremez.02 Kasım 2017
Patronlarının emrettiği kadar havlayabiliyorlar25 Ekim 2017
Ortadoğu'daki Çirkin Oyunlara Dikkat 21 Ekim 2017
YPG, PKK ve ABD stratejik ortak olmuşlar21 Ekim 2017
TERÖRLE EŞ DEĞER BİR ÜLKE SORUNU: BONZAİ 19 Ekim 2017
'Özel Harekatta kadınlar da erkekler kadar yer alsın' 19 Ekim 2017
DEVLET BAHÇELİ MEYDAN TABELASINA ÇİRKİN SALDIRI13 Ekim 2017
PKK'lı kan emiciler yere yatırılmayacak da koltuk mu tahsis edilecekti11 Ekim 2017
Uzman çavuşlara kadro verilmeli 11 Ekim 2017
MHP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYLAĞ'DAN AÇIKLAMA29 Eylül 2017
Hulusi Akar, Irak Genelkurmay Başkanı’yla görüştü24 Eylül 2017
TERÖRİST HAK ETTİĞİ CEZAYI ALDI21 Temmuz 2017
Ruhi Ersoy: Karşıt Görüşlü Değil, Terörist!19 Temmuz 2017
15 Temmuz, Çanakkale'de yarım kalan bir hesabın görülmesidir17 Temmuz 2017
“Mazlumun Payına Zalimi Ortak Ettiler”11 Temmuz 2017
15 Temmuz'u Unutmayacağız07 Temmuz 2017
‘MHP SOKAĞI ÇOK İYİ BİLİR’06 Temmuz 2017
YARASALAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK05 Temmuz 2017
MHP: Verdiğimiz ihraç listesinin yüzde 15’i geri döndü04 Temmuz 2017
Savcı Sarıkaya'ya parayı, MHP'ye kurultay yolunu açan hakim götürmüş27 Haziran 2017
MHP’li Usta’dan HDP’li vekile ayar 20 Haziran 2017
Sözcü ve Yeniçağ yalancı ve müfteridir19 Haziran 2017
Kışladaki zehirlenme olayı çok vahimdir19 Haziran 2017
Şırnak’ta helikopter düştü!01 Haziran 2017
ABD'lilerin madalyasını reddeden komutan!..12 Mayıs 2017
Bu karar teröre ve teröriste yardım ve yataklıktır10 Mayıs 2017
TÜRK POLİSİYLE GURUR DUYUYORUZ10 Nisan 2017
HUZURUN TEMİNATIYIZ10 Nisan 2017
ABD Belgelerinde Alparslan Türkeş04 Nisan 2017
“Her Hayırcı Terörist Değil Ama Her Terörist Hayırcı”30 Mart 2017
FETÖ'nün iadesi için delile ihtiyaç yok 22 Mart 2017
Tarım Bakanlığı'nda FETÖ operasyonu10 Mart 2017
İstanbul'da helikopter düştü10 Mart 2017
Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk Kılıçdaroğlu'nu reddetti09 Mart 2017
AVEA'nın Verdiği BYLOCK Kayıtlarında Hata Var04 Mart 2017
Adıyaman'da 5,5 büyüklüğünde deprem02 Mart 2017
"TERÖR ÖRGÜTLERİ CHP'DEN MEMNUN"20 Şubat 2017
Terörle mücadele bir merkezden yönetilmeli18 Ocak 2017
Teröre karşı bir olalım, iri olalım, diri olalım!11 Ocak 2017
Atatürk’ün yaşayan son askeri idam istedi08 Ocak 2017
"Kendi Pisliklerinde Boğulacaklar"06 Ocak 2017
"Millet olarak Allah'ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz"05 Ocak 2017
İzmir'de adliye yakınlarında patlama05 Ocak 2017
TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ02 Ocak 2017
ALÇAKLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK02 Ocak 2017
FETÖYÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM02 Ocak 2017
Hainlerin başına gök kubbeyi yıkacağız01 Ocak 2017
Hiçbir Terör Saldırısı Türk Milletini Korkutamayacaktır01 Ocak 2017
İSTANBUL'DA TERÖR01 Ocak 2017
Buralardan imar geçmez, kaçak kata izin verilmez29 Aralık 2016
MHP:Terörle Mücadelede Hükümete Tam Destek Veriyoruz25 Aralık 2016
TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDE İTTİFAK ETMİŞLERDİR23 Aralık 2016
Şehitlere Saygı, Teröre Lanet Yürüyüşü"23 Aralık 2016
El-Bab gazilerine geçmiş olsun ziyareti..22 Aralık 2016
MHP'Lİ ERHAN USTA: BAŞKA SUİKASTLARDA OLABİLİR22 Aralık 2016
TSK'dan Fırat Kalkanı açıklaması21 Aralık 2016
"Münferit bir olay gibi değil örgütsel bir şey gibi duruyor"20 Aralık 2016
Yüksekova ve Cizre "Kahrolsun PKK" Sloganlarıyla İnledi19 Aralık 2016
Biz Hep Birlikte Türk Milletiyiz19 Aralık 2016
Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…19 Aralık 2016
MHP İstanbul'dan Şehitlere Saygı Yürüşü18 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'den Kritik Uyarı!18 Aralık 2016
"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"18 Aralık 2016
MHP'den Fırat Kalkanı açıklaması18 Aralık 2016
“Türk Milleti Hesap Soracaktır”17 Aralık 2016
Teröre Diz Çökmeyeceğiz17 Aralık 2016
Kayseri'de terör saldırısı17 Aralık 2016
İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Aralık 2016
SİYASİ PARTİLERDEN TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI14 Aralık 2016
HDP’li Demirel tutuklandı14 Aralık 2016
Çankaya’da bir ilk! 3 lider ortak açıklama yapıyor14 Aralık 2016
Şehitler tepesine ziyaretçi akını14 Aralık 2016
Liderler Teröre Karşı Çankaya'da Buluştu14 Aralık 2016
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama 14 Aralık 2016
Terör Bir İnsanlık Suçudur13 Aralık 2016
MHP Ankara'dan Çevik Kuvvet’e ziyaret13 Aralık 2016
KANDİL’E TÜRK BAYRAĞINI DİKİN13 Aralık 2016
MHP'li Karataş, Terörü lanetledi,12 Aralık 2016
"TERÖRÜ KENDİ BATAKLIĞINA GÖMECEĞİZ"12 Aralık 2016
"Bunları döktüğü kanla boğarız"12 Aralık 2016
'YILMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ, SİNMEYECEĞİZ'11 Aralık 2016
TERÖRÜ TAMAMEN YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK11 Aralık 2016
Türk milleti bu kahpeleri döktükleri kanda boğacak11 Aralık 2016
İstanbul’daki Alçak Terör Saldırısını Lanetliyoruz!11 Aralık 2016
YERLE YEKSAN OLACAKLAR11 Aralık 2016
38 EVLADIMIZ ŞEHADETE ERDİ /'Oklar PKK'yı gösteriyor'11 Aralık 2016
İstanbul Beşiktaş'ta patlama11 Aralık 2016
Fetö’ye karşı birlik çağrısı 08 Aralık 2016
"BURASI TERÖRİST HÜCRESİ DEĞİLDİR"06 Aralık 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NIN TÜRKEŞ SERGİSİNE SALDIRI27 Kasım 2016
MHP'den Suriye'deki saldırı için ilk açıklama24 Kasım 2016
Adana'da patlama!24 Kasım 2016
Hulusi Akar Ermeni vekile haddini bildirdi!20 Kasım 2016
Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.”10 Kasım 2016
Diyarbakır'da patlama! Şehit ve yaralılar var04 Kasım 2016
Semih Yalçın: Yeni bir darbeyle karşılaşabiliriz20 Ekim 2016
Gaziantep Mhp’den teröre tepki…16 Ekim 2016
"PKK'NIN 'DON LASTİĞİ"14 Ekim 2016
BU TERÖR BİTECEK BAŞKA YOLU YOK10 Ekim 2016
PKK’yı lanetliyoruz, devletimizin yanındayız09 Ekim 2016
İnegöl Ülkü Ocakları’ndan “Kara Leke 15 Temmuz” tepkisi09 Ekim 2016
Hiç kimse 15 temmuz yaşanmamış gibi hareket edemez05 Ekim 2016
TEMİZLİK EVİN İÇİNDEN BAŞLAR..!03 Ekim 2016
Ülkücü Şehidimiz Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı... 03 Ekim 2016
MHP MANİSA İL BAŞKANINDAN SERT AÇIKLAMA 02 Ekim 2016
AMAÇLARI TÜRK-KÜRT ÇATIŞMASI ÇIKARMAK27 Eylül 2016
MHP'den terörle mücadeleye tam destek13 Eylül 2016
MHP'li Erkan Akçay'dan Öcalan Tepkisi13 Eylül 2016
OHAL Kanunu FETÖ'ye Yönelik Olduğu Kadar Diğer Terör Örgütlerini de Kapsamaktadır07 Eylül 2016
Darbelerden en çok zarar gören MHP'dir31 Temmuz 2016
Ordu Bütün Hainlerden Temizlenmelidir25 Temmuz 2016
‘DARBECİLER GELİRSE ÇATIŞIRDIK’23 Temmuz 2016
Temizlemeniz için illa darbe mi olması gerekiyordu?23 Temmuz 2016
Genelkurmay'dan 15 Temmuz açıklaması19 Temmuz 2016
BAŞBAKAN YILDIRIM: 161 ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
MİLLETİMİZ DEMOKRASİ VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKTI16 Temmuz 2016
"Büyükşehir Kanunu Terörü Tırmandırdı"15 Temmuz 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH