HAİNLERİN SİNSİ PLANLARINI BOZACAĞIZ

07 Haziran 2018
240 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Narlıdere İlçe Başkanı Metin Keskin,”Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ve terör örgütü PKK bu seçimlerde varlık yokluk savaşına girdi. Bu hainlerin ortak sinsi planlarını bozacağız” dedi.

Keskin, gazetecilere yaptığı açıklamada, FETÖ ve PKK terör örgütünün bu seçimlerde Cumhur İttifakı’nın başarılı olamaması için birlikte çalıştıklarına dikkati çekti.

Örgüt mensuplarının sosyal medya hesapları üzerinden ortak bir tavır belirleyip muhalif gibi görünerek algı çalışması yaptıklarını iddia eden Keskin, özellikle Narlıdere’de FETÖ ve PKK birlikteliğinin gözle görünür hale geldiğini ileri sürdü.

Keskin, “Bu kirli işbirliğinin her geçen gün arttığını görmekteyiz. Buradan tüm yetkilileri ikaz ediyor ve uyarıyoruz. Gerek alan çalışmalarında gerekse sosyal medya hesapları ile terör örgütü üyeleri açıkça faaliyet ve yapılanma içerisinde oldukları duyumları alıyoruz.
Yetkililerimiz bu hain örgütün işbirliğine özellikle Narlıdere’de daha dikkatli şekilde araştırmalıdırlar.” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı’nın 24 Haziran’daki başarısının aynı zamanda FETÖ ve PKK’ya ağır bir darbe vurulması anlamına da geldiğini belirtti.

Keskin, “Cumhur İttifakı’nın seçimi önemli farkla kazanması durumunda, FETÖ ve PKK’nın bütün ümit yüklü motivasyonları yerle bir olacaktır. FETÖ ve terör örgütü PKK bu seçimlerde varlık yokluk savaşına girdi. Bu hainlerin ortak sinsi planlarını bozacağız.” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber