Günay;AFYONKARAHİSARLILAR SAFINIZ BELLİ Mİ?

20 Haziran 2018
235 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Afyonkarahisar milletvekili adayı eğitimci yazar Muharrem GÜNAY yapmış olduğu açıklamada SEÇMENLERE seslenerek: “Kişi dostunun dini ile dindardır.

Kişi sevdiği ile beraberdir, ahirette de sevdikleri ile beraber olacaktır. Safınız belli mi, Hakk’tan, doğrudan, milletin birliğinden, ülkenin bölünmez bütünlüğünden yanamısınız, milli ve yerlimisiniz yoksa PKK ve BDP ile işbirliği yapan, hain FETÖ Terör örgütünden emir ve icazet alan Şer ittifakından yanamısınız?” Diye sordu.
Günay, Milliyetçi Hareket, “Önce devlet, önce millet ve ülkem sonra ben ve partim diyen, bu ülkeyi ve bu milleti karşılıksız sevenlerin partisidir. Milliyetçi Hareket bu ülkenin ve geleceğimizin teminatı, aydınlık ve mutlu yarınlarımızın garantisi, ülkenin sigortasıdır. MHP var oldukça ülke var olacak, MHP yıkılmadıkça, yok olmadıkça Türk devleti ve Türk milleti asla yok olmayacaktır.” Dedi ve Afyonkarahisarlı seçmenleri Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçimlerinde MHP’ye oy vermeye çağırdı.
“Hepimiz bir sınavdan geçiyoruz. Ben bir sınavdan geçiyorum, sizler de bir sınavdan geçiyorsunuz, Nemrud’un Hz. İbrahim’i ateşe atacağı sırada ağzındaki bir damla su ile ateşi söndürmek için yola çıkan ve safım belli olsun, ben Nemruttan yana değil, Hz. İbrahim’den yanayım, Hakk’ın, doğrunun yanında batılın karşısındayım diyen karınca misali bizde doğrudan, Hakk’tan yanamayız. Yoksa ülkeyi 15 Temmuz öncesine geri götürmek isteyen şer ittifakından yanamayız” diyen GÜNAY Afyonluları Cumhur ittifakının yanında yer almaya çağırdı

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber