Görevleri çok, yetkileri az!

21 Ekim 2017
441 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Mesajında, 2015 yılından bu yana resmi olarak kutlanan Muhtarlar Günü’nün, yurdumuzun dört bir tarafında, en zor şartlar altında görev yapan muhtarlarımıza kutlu olmasını dileyen Parsak, “Muhtarlık, fedakârlık gerektiren zor bir görevdir ve muhtarlarımız da bu zorlu görevi büyük bir özveri ile yerine getirmektedirler” dedi.

Muhtarlarımızın, Türk demokrasisindeki önemine de dikkat çeken Mehmet Parsak, “Seçimlerle göreve gelen muhtarlarımız, demokrasinin çekirdeği denilebilecek bir öze sahiplik yapmakta ve Yüce Türk milletine hizmet için gece, gündüz demeden çalışarak Türk milletinin huzurunu sağlamak için uğraşmaktadırlar” ifadelerini kullandı.

Bu güzel gün vesilesiyle muhtarlarımızın uzun süredir devam eden sorunlarına da vurgu yapan Milletvekili Parsak,”Muhtarlarımızın, maaş başta olmak üzere birçok sorunu bulunuyor. Görevleri çok, yetkileri az...

Fedakârca gayet etmeleri ne rağmen profesyonel yardımcı ve çalışan bulmakta güçlük çekiyorlar. Muhtarlarımızın sorunları daha fazla büyümeden çözülmelidir” şeklinde konuştu.

Mesajının sonunda muhtarlarımızın, Köy ve mahallelerimizde Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni temsil ettiğini hatırlatan Parsak, “Muhtarlarımız, milletimize en yakın devlet yöneticileridir. Bütün muhtarlarımızın gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber