Gerçek Türk Milliyetçileri!

10 Mart 2017
609 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Allah'a inanmayan bir Marksist'in yanında Namık Kemal Zeybek… Ne güzel demi? Evet, Doğu Perinçek ve taraftarları açısından bakarsak çok güzel bir hareket. Gerçekten güzel bir oluşum. Ancak başı kıçı belli olmayan bir birliktelik nasıl oluyor da Milli bir Hareket olabiliyor?

Geçmişten bir sahne: acı ve keder içinde adı Türk Milliyetçisine çıkmış -sonradan öğrendiğimize göre Türk düşmanları- ve bu şekilde isim yapmış kişiler, her ne olduysa şimdilerde de yine sahnedeler. Ülkücüler, gerçek Ülkücüler bu bitap düşmüş menfaatçileri tanıyorlar, Yazık ki bizlerde bu garabetleri yazmak zorunda kalıyor, ifşa ediyoruz. Dört harfli kelimeyi bunlara söylemenin tam sırası; ama bizim yüreğimiz bu soytarılığı daha fazla kaldıramıyor. Sadece Allah'ınızdan bulun diyoruz. Bunun size yeteceğinden eminiz!

   Bu size yeterli olacaktır. Şayet bu halinizi, Doğu Perinçek'le dirsek temasınız sizin gerçek yüzünüzü göstermiş, maskenizi düşürmüştür, ne yazık ki inanılmaz gerçek budur. Geçen gün Kardeşim Yıldıray Çiçek'in yazısı, ibretlik bir yazı ve saklanan gerçekleri gün yüzüne çıkaran bir yazıydı. Gerçek Milliyetçiler ne demek istediğimi anlamışlardır. Salına salına gezinen, Türk Milliyetçisiyim diyenlerin önlerine açılan bu çukurlara düşmemesini Cenabı Haktan dilerim.

    Geçmişte Başkanım çektiğiniz Yaşar Okuyan tarih süreci içerisinde en sonunda batağa saplanmıştır. Ne yazık ki saplandığı bataklığın gülü diye sarıldığı, gül değil, kaktüs gibi olan Doğu Perinçek'e yoldaş olmuş, kalan ömrünü ona sarılarak, yardımcısı olarak sürdürmektedir. Bu nasıl bir Ülkücülük anlayışıdır? Biri bana izah etsin, sanıyorum böyle bir izahata sizlerin yani gerçek Ülkücülerin ihtiyaçları var. Hatta bu durumu gerçekten Milliyetçi olan birileri izah etsin.

   Allah'a inanmayan bir Marksist'in yanında Namık Kemal Zeybek… Ne güzel demi? Evet, Doğu Perinçek ve taraftarları açısından bakarsak çok güzel bir hareket. Gerçekten güzel bir oluşum. Ancak başı kıçı belli olmayan bir birliktelik nasıl oluyor da Milli bir Hareket olabiliyor?

   Parti değiştirmekle ün yapmış bu kişiler, şimdilerde Marksist Doğu Perinçek'in koltuk altına sığınıp, siyaset diyebilirseniz siyaset yapmaya çalışmaktadırlar. Saydığımız bu iki isime ek olarak. Sadi Somuncuoğlu'nu ve zamanında bizim bakanımız ve İsraf Ekonomisi yazarı Agah Oktay Güner'i bu tablonun dışında değerlendiremeyiz.

   Şimdi anlıyoruz ki Yaşar bey'in milliyetçiliği buraya kadarmış. Beyefendi geçmişten söz ediyor; ama şimdi daha iyi anlıyor ve idrak ediyoruz ki, "Türkeş Bey'le karşılaşmasaydım Deniz'in (Gezmiş) yolunda olurdum" diye şahıs bütün bu evreler geçince, Deniz Gezmiş'le değil; ama kaldırım gülü Doğu Perinçek'le karşılaşmış ve Vatan Partisinin genel başkan yardımcısı olmuştur. Bu zatı muhtereme sormak gerekir, halkların özgürlüğünden mi söz etmektedir? Kızıl Vandiladan mı bahsetmektedir? Kimdir bu Vandal'lar? Bunu cesur bir yürekle açıklasınlar.

   Tabi ki bu soruları, Milliyetçi olarak tanıdığımız bu (diğer) zatlara da sormak zorunda olduğumuzu bilerek hareket edelim. Ve bu insanları ikaz edelim, uyaralım. Çünkü bu bulaştıkları oyun çok kötü bir oyundur. Bulundukları yer balçıkla kaplıdır. Milliyetçiler bunu görüyor ve çok iyi biliyorlar. O zaman bize düşen bunlarla birlikte hareket edenleri uyarmak ve doğrunun ne olduğunu anlatmak zorundayız.

   Anlayacak haldeler mi? Bunu bu kadar anlattıktan, tehlikeyi gösterdikten ve bunların i…net oyunlarından anlamalarını beklemek bizim için zuldür. Çünkü bu ve bunlar gibi insanların Ülkücülükleri bitmiş, yobaz devrimcilikleri başlamıştır. Bu onların sonudur. Doğu Perinçek'in yanından bir sürü insan kaçmış ve onunla geçen yalan yıllarını anlatan kitaplar yazmışlardır.

   Şimdi ise bu yaşlılar grubu Aydınlıkçıları haklı gösteren bir tavır içindedirler. Ancak bu halleri ve tavırları oları haklı çıkarmayacaktır. Türk Milliyetçilerine kurşunlar sıkan bir hareketin yanında olmak ve onun başını lider kabul etmek ve beraberce hayır demek, bunun kavgasını vermek çok zor bir iştir. Lakin bu işi görev gibi algılayanlar varsa orasını bilemem.

   Bildiğim bir gerçek, Türk Milliyetçileri bu çukurdan anayasamızın ilk dört maddesine sarılarak, bunun için de "Evet" diyerek çıkacaktır.

 

   Sağlıcakla kalın!


Fikri Atılbaz

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber