GÜNGÖR ; GENÇLİĞİN SÖZMEZ ATEŞİ ÜLKÜ OCAKLARIDIR.

10 Haziran 2017
398 Haber Okunma   0 Haber Yorum

2016-2017 Eğitim Öğretim yılının son bulması sebebiyle Gökçebey Ülkü Ocakları Ortaöğretim Teşkilatına mensup liseleri gençler karnelerini ve belgelerini alarak ocaklarına koştular.

onu ile alakalı Gökçebey Ülkü Ocakları Basın Yayın Birim Başkanı Enes Güngör’’ Gelen nesil kötüdür, Savaş çıksa umurlarında olmaz diyenlere Ülkü Ocaklarından yetişen gençlere dönüp bakılmalıdır diyerek sert tepki gösterdi.


Güngör : 2016-2017 Eğitim Öğretim yılının son bulması sebebiyle karnelerini ve belgelerini alan Ortaöğretim Teşkilatımıza mensup yiğit kardeşlerimiz Ocaklarına geldiler. Başarıları gözlerinden belli olan genç kardeşlerimizin hepsi 2016-2017 Eğitim Öğretim yılını Takdir ve Teşekkür ile tamamladılar. Gelen nesil kötüdür, savaş çıksa umurlarında olmaz, Dünya yansa kendi hayatlarına devam ederler diyen Aklı eveller kimseler; Ülkü Ocaklarında yetişen gençlere dönüp bakmalıdırlar. Hepsi birer Fatih, Hepsi birer Kürşat kadar zeki, yiğit ve vatanperverdirler. Onlar ahlaki değerleri elinden alınmaya çalışılan, kültürü yozlaştırılmak için uğraşılan, Dili yok edilmek için çaba sarf edilen, Türk Milletinin Milli duyguları sömürülmeye çalışılan Türkiye Cumhuriyeti ve Diğer Türki Cumhuriyetler için bir umut kaynağı, geleceğin sönmez ateşi Türk gençliğinin yegane çıkış noktasıdırlar.


Bu vesileyle kendilerini tebrik ediyorum liseden mezun olacak kardeşlerime üniversite hayatında başarılar diliyor, okullarına devam edenlere ise çok sıkı çalışmaları gerektiğini tavsiye ediyorum.  Allah yar ve yardımcıları olsun. dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber