GENEL BAŞKANIMIZIN KÖSEOĞLU AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI MESAJI!

10 Ekim 2013
1091 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yazar, düşünür ve siyaset adamı Nevzat Kösoğlu'nun vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yazar, düşünür ve siyaset adamı Nevzat Kösoğlu'nun vefatı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

MHP Lideri Bahçeli, mesajında,"Ömrünü Türk milletine adayan, varlığını Türk milliyetçiliğinin gelişmesine hasreden; yazar, düşünür ve siyaset adamı Sayın Nevzat Kösoğlu'nun vefatından çok büyük bir üzüntü duydum.Şurası tartışmasızdır ki, Merhum Kösoğlu Türk düşünce ve fikir hayatının saygın isimlerinden birisi olarak her zaman takdir ve hasretle anılacak, çağımızın yüz akı mütefekkirlerinden birisi olarak milli vicdanlarda yaşayacaktır."dedi.

Bahçeli'nin mesajı şu şekilde:

 

Ömrünü Türk milletine adayan, varlığını Türk milliyetçiliğinin gelişmesine hasreden; yazar, düşünür ve siyaset adamı Sayın Nevzat Kösoğlu’nun vefatından çok büyük bir üzüntü duydum.

Şurası tartışmasızdır ki, Merhum Kösoğlu Türk düşünce ve fikir hayatının saygın isimlerinden birisi olarak her zaman takdir ve hasretle anılacak, çağımızın yüz akı mütefekkirlerinden birisi olarak milli vicdanlarda yaşayacaktır.

Merhum Kösoğlu; eserleriyle, çalışmalarıyla ve sözleriyle Türk milliyetçiliğine yeni ufuklar açmaya çalışmış, yeni bakış açıları getirmeyi amaçlamış ve bunlara ilave olarak geçmişi ustaca yorumlamıştır.

Bu düşüncelerle ebediyete göçmesiyle hepimizi hüzne boğan Merhum Kösoğlu’na Cenab-ı Allah’tan sonsuz rahmet diliyorum.

Muhterem ailesine, tüm sevenlerine ve camiamıza başsağlığı temenni ediyorum.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber