Fatsa'da Murat Kaçak Resmen İlçe Başkanı...

05 Aralık 2017
346 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Eftal Mutlu’nun istifasının ardından genel merkez tarafından görevlendirilen Murat Kaçak çalışmalarına hız verdi.

Kısa sürede yönetim kurulu kadrosunu oluşturan Murat Kaçak, yine yönetim kurulundan oluşan bir heyetle listeyi Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye sundu.
Listeyi onaylayan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, bu kadroya güveninin tam olduğunu, Başkan Kaçak nezdinde Fatsa’da Milliyetçi Harekete layık bir çalışma içerisinde olacaklarına inandığını ifade ederek başarılar diledi.
Görevin tevdi edilmesinden hemen sonra yönetim kurulu kadrosunu oluşturma çalışmalarına başlayan Murat Kaçak, kısa sayılacak bir sürede listeyi tamamladı. Bu süreçte haberi alan birçok kişinin bizzat gelerek destek vermesi ve ilginin oldukça yoğun olmasından ziyadesi ile mutlu olduğunu belirten Kaçak, listeyi yaparken zorlanmadığını belirtti. Yönetime aldığımız yol arkadaşlarımızdan istediğimiz tek bir şey oldu. Hep birlikte bu memleket için, tüm güç ve imkânlarımızla samimi bir şekilde çalışmak, çalışmak, bıkmadan çalışmak. Arkadaşlarımızın her birinin gözlerindeki o pırıltıyı gördüm, o heyecanı hissettim. Bu kutlu yola çıktığım arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.
56 kişilik yönetim kurulu listesinin genel merkezden onayını alan Kaçak, Fatsa’da bu ana kadar yapılmamış işler yapacağını, alışılmışın dışında bir parti binası ve teşkilatlanma kuracağının da altını çizdi. Yönetim kuruluna ek olarak tüm mahallelerde mahalle başkanlıkları da kurulacağını, şimdiden mahalle başkanlarının da belirlendiğini sözlerine ekledi.

Onaylanan listenin MHP Ordu il başkanlığına sunulmasının ardından, önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir salon organizasyonu ile yönetim kurulu ve mahalle başkan listesi kamuoyuna tanıtılacak.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber