Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?
23 Temmuz 2017
Bu haber 902 kez okundu
MHP Lideri Devlet Bahçeli, FETÖ'nün siyasi ayağının peşini bırakmak niyetinde değildi. Bahçeli,"Yurtta Sulh Konseyi sadece askerlerden teşekkül etmez." ifadesini kullanarak 15 Temmuz gecesi yayınlanan darbe bildirisini örnek gösterdi. Devlet Bahçeli; bildirinin, Yurtta Sulh Konseyinin mutlaka bir sivil kanadı olduğunu ortaya koyduğunu söyledi. Devlet Bahçeli, geçmişte bu akrep ve çıyanlar güruhuyla al takke ver külah ilişkisi içinde olanların sıyrılıp çıkmaması için uyarılarda bulundu. Bahçeli, FETÖ ile mücadele sıkı tutulmazsa yine benzer dramların yaşanacağı endişesini taşıyordu.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

FETÖ'nün siyaset ayağı tartışmaları ikinci damat tahliyesi vakasıyla daha da alevlendi.  MHP'nin; Darbe Girişimi Komisyonu Raporu'yla ilgili muhalefet şerhinde, bazı çözüm önerileri de sunuldu. Sonuç olarak; MHP ve onun Lideri Devlet Bahçeli, FETÖ ile mücadele konusunda üzerine düşen görevi hakkıyla ifa etti. Omuzlarına yüklenen tarihî sorumluluğu, "devlet adamı" gibi yerine getirdi. Devlet Bey, "büyük devlet adamları" silsilesinin 21. yüzyıldaki son halkasıydı.

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli, FETÖ'nün siyasi ayağının peşini bırakmak niyetinde değildi.

Devlet Bahçeli, 22 Kasım 2016 günü parti grubunda hükûmete seslendi:

"Devlette en alt düzeyde görev yapan bir memurun suçu görüldüğü an gereği yapılıyor da, üste çıkıldıkça, makamlar yükseldikçe niçin bir yavaşlamaya, bir duraksamaya, bir savsaklamaya gerek duyuluyor?

Eğer 15 Temmuz darbe teşebbüsü gerçekleşmiş olsaydı, Türkiye'nin kaderi kimlerin eline geçecek, devlet ve siyasete kimler hükmedecekti?

Bu sorunun cevabını bilmek en tabii hakkımızdır.

İhanetin çıbanbaşları kimlerdir?

Yurtta Sulh Konseyi isimli rezil ve haçlı yapılanmanın ana kadrosunu, siyaset ve bürokrasi alanındaki elebaşlarını bu aziz millet ne zaman duyup, ne zaman öğrenecektir?

FETÖ; aynen PKK, IŞİD, PYD-YPG, DHKP-C gibi Türkiye'nin katıksız, amasız, ilelebet düşmanıdır.

FETÖ'nün siyasi ayağı da gizemini korumaktadır.

Öğretmene güç yetiyor da, siyasetteki FETÖ'cülere niye dokunulmuyor? Niye bunların üzerine gidilmiyor?

Odacı, çaycı, çorbacı biliniyor da, hatırlı ve yüksek mevkilerde bulunan veya bulunmuş FETÖ'cülere niye sıra gelmiyor, adalet ve devlet bunların semtine niye uğramıyor?

Bu gecikmenin sebebi nedir?

Bu tavsamanın, bu savsaklamanın, bu sulandırmanın gayesi nasıl izah edilecektir?

Bilmediğimiz bir müdahale, engelleyici bir blokaj mı vardır?

Yurtta Sulh Konseyi isimli melanetin tepe kadrosunu ne zaman duyup ne zaman öğreneceğiz?

Ve bunları şartlar tamam olursa, idam sehpasına ne gün çıkaracağız?"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 15 Nisan Anayasa değişikliği referandumundan iki gün önce çıktığı Star TV'de yine FETÖ'nün siyasi ayağına dair açıklamalarda bulundu.

Kendi partisini kastederek "İçimizde birkaç tane FETÖ'cü olduğunu biliyorum."diyen Bahçeli; bunların kiminin partiden ayrıldığını, kiminin de Fetullah Gülen hareketiyle ilişkilerini sürdürdüğünün bilindiğini kaydetti. 

Bahçeli,"Yurtta Sulh Konseyi sadece askerlerden teşekkül etmez."ifadesini kullanarak 15 Temmuz gecesi yayınlanan darbe bildirisini örnek gösterdi.

Devlet Bahçeli; bildirinin, Yurtta Sulh Konseyinin mutlaka bir sivil kanadı olduğunu ortaya koyduğunu söyledi.

Bahçeli, şöyle konuştu:

"Fetullah Gülen hareketi, şimdiki adıyla FETÖ örgütü çok yaygın bir çalışma içerisinde girmiştir. Sekiz ayak üzerine kurulmuştur. Bunlardan bir tanesi eğitimdir, bir tanesi emniyettir. Göz yumulduğu söylenebilir belli bir ölçüde. Çünkü bu sekiz ayak devleti sarmış kuşatmış. Birisini tutuklamış olsanız götüreceğiniz yer emniyettir. Emniyette FETÖ'cü var. Oradan savcılığa gönderseniz, orada FETÖ'cü var. Böyle Türkiye kuşatılmış. Bunun içerisinde siyasi ayağın olmaması mümkün değil."

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir devlet adamı titizliğiyle FETÖ'nün siyasi ayağı meselesinin üstüne gitmeye devam etti.

Devlet Bahçeli, geçmişte bu akrep ve çıyanlar güruhuyla al takke ver külah ilişkisi içinde olanların sıyrılıp çıkmaması için uyarılarda bulundu.

Bahçeli, FETÖ ile mücadele sıkı tutulmazsa yine benzer dramların yaşanacağı endişesini taşıyordu.

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 4 Ekim 2016 tarihli konuşmasında, partisini AKP'ye bastonluk yapmakla suçlayan ana muhalefet partisi CHP'yi şiddetle eleştirdi.

Bahçeli, "Bu iftiraları atan bre densizler, siz FETÖ'nün kurşun askerliğine talip olurken bir şey olmuyor da, bizim Türkiye'yi müdafaa etmemiz mi gözünüze batıyor?" diye sorduktan sonra şöyle dedi:

"Düne kadar FETÖ için himmet ve hizmet kuyruğuna girenler sıkıyı görünce birden çark etmişler, telaşla günah çıkartmaya koyulmuşlardır.

FETÖ'den ağzı yananların, geçmişini unutturma gayesiyle çırpınanların, yakayı kurtarma niyetinde olanların pişmanlık beyanları neredeyse külliyat boyutuna varmıştır.Kriptoların hâlâ faaliyette olduğuna dönük yaygın bir kanaat hâkimdir.FETÖ'nün her kademe ve kesimden teker teker temizlenmesi, geriye hiçbir kalıntısının bırakılmaması acil ve kaçınılmaz bir ihtiyaçtır.Bununla birlikte devlette çok yoğun bir ihbar ve şikâyet furyası ve ardından gelen tasfiyelerin, masumların haklarına kast etmemesine azami itina edilmelidir.

Türk devleti kaybettiği denge ve düzene mutlaka kavuşmalı, bu nedenle meşru müdafaa ve refleksini hukuk sınırları içerisinde kalarak sonuna kadar göstermelidir. Bu yapılıyorken mağduriyetlerin önü de alınmalı, suçsuz ve günahsız insanlarımızın hak ve hukuklarına azami saygı gösterilmelidir."

 

 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ 15 TEMMUZ'DA İPTEN DÖNMÜŞTÜ

MHP Lideri, 22 Kasım 2016'daki grup toplantısında ısrarla bir kez daha FETÖ'nün siyasi ayağı konusunu gündeme getirdi.

İktidara, bu ihanet şebekesinin siyasi ayağının üzerine hâlâ neden gidilmediğini sordu:

"Asılsız ihbar ve şikâyetlerle, aslı astarı olmayan isnatlarla, FETÖ'yle herhangi bir organik bağı olmayan öğretmen veya memurları mesleklerinden atmak hukuk devletinin ilke ve kurallarıyla ters düşecektir.

Böylesi bir durum haksızlığa işaret edecektir ki, biz asla dilsiz şeytan olmayacağız, yani haksızlık karşısında susmayacağız.

Millî eğitim sistemi resmen yaprak dökümü yaşayıp on binlerce öğretmen kâh FETÖ'cü kâh PKK'lı oldukları gerekçesiyle idari ve adli müeyyidelere uğrarken, Yurtta Sulh Konseyi isimli çeteyi ağzına alan yoktur.

Bu hıyanet konseyinin elebaşları hakkında milletimize doyurucu açıklama ve bilgilendirme hala yapılmamıştır.

FETÖ'nün siyasi ayağı da gizemini korumaktadır.

Öğretmene güç yetiyor da, siyasetteki FETÖ'cülere niye dokunulmuyor? Niye bunların üzerine gidilmiyor?

Odacı, çaycı, çorbacı biliniyor da, hatırlı ve yüksek mevkilerde bulunan veya bulunmuş FETÖ'cülere niye sıra gelmiyor, adalet ve devlet bunların semtine niye uğramıyor?

Bu gecikmenin sebebi nedir?

Bu tavsamanın, bu savsaklamanın, bu sulandırmanın gayesi nasıl izah edilecektir?

Bilmediğimiz bir müdahale, engelleyici bir blokaj mı vardır?

Yurtta Sulh Konseyi isimli melanetin tepe kadrosunu ne zaman duyup ne zaman öğreneceğiz?

Ve bunları şartlar tamam olursa, idam sehpasına ne gün çıkaracağız?"

Devlet Bahçeli emindi ki 15 Temmuz ihaneti başarılı olsaydı 1992 Bosna, 1994 Ruanda, 1977'den 1999'a kadar Kongo'da yaşanan dram ve iç savaş şartları vasat bulacaktı.

1989'dan 2003'e kadar aralıklarla devam Liberya iç savaşındaki vahşet, Türkiye'de de vuku bulacaktı.

1980'li yıllardan 2000'li yıllara kadar süren Uganda iç kaosu, Darfur, Çad, Irak, Suriye, Libya ve daha birçok ülkedeki dehşet sahneleri yaşanacaktı.

Türkiye Cumhuriyeti 15 Temmuz'da ipten dönmüştü.

Milletimiz; boyunduruk altına alınmanın eşiğinden son anda muazzam diriliş ve karşı çıkışıyla kurtulmuştu.

15 Temmuz sonrasında hükûmet, FETÖ ile amansız bir mücadele başlattı.

Devlet kurumlarında yuvalanan FETÖ akrepleri birer birer ortaya çıkarılarak hesap vermek üzere adalete teslim edildi.

Ancak FETÖ'nün siyasi ayağına henüz el atılmamıştı.

Bu yüzden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hemen her konuşmasında FETÖ ihanetine ve onun siyasi ayağına yer ayırıyordu.

Sık sık hükûmetten FETÖ'nün siyasi ayağının ortaya çıkarılmasını istiyordu.

Bu arada FETÖ ile mücadele kapsamında 8 Eylül 2016'da tutuklanan iş adamı Ömer Faruk Kavurmacı, 4 Mayıs 2017'de şartlı tahliye edildi.

İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı olan Kavurmacının tahliyesi, kamuoyunda infiale sebep oldu.

Tahliye kararı, AKP'de de rahatsızlığa yol açtı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu rahatsızlığı görmezden gelemedi ve yeniden AKP Genel Başkanı seçildiği 21 Mayıs 2017 Pazar günkü olağanüstü kongrede bir konuşma yaparak kripto FETÖ'cülerin kayırıldığı iddialarına şöyle cevap verdi:

"Türkiye'nin FETÖ ile, PKK, DEAŞ'la mücadelesini işte bu anlayışla yürüttük, yürütüyoruz. Bizim kimseye karşı kişisel bir husumetimiz asla yoktur. Aziz milletimizin hakkının yenilmesine de asla rıza gösteremeyiz. Kendi milletine karşı ihanet içine giren kim olursa olsun gözünün yaşına bakmadan gereğini yerine getirmek sorumluluğumuzun icabıdır. İsterse babamın oğlu olsun karşısında yer alırım. Ucu en yakınlarımıza dokunursa bile bu mücadeleye destek vermeye çağırıyorum.  Kimseye diyet borcumuz da bulunmuyor."

Bunlar Devlet Bahçeli için tatminkâr ifadelerdi ancak bunun somut adımlarla gösterilmesi gerekiyordu.

MHP Lideri, 23 Mayıs 2017 günü partisinin TBMM Gurubunda tarihî bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AKP Genel Başkanı olduğu olağanüstü kurultayda; "İhanet içinde kim olursa gözünün yaşına bakmayacağız. İsterse babamın oğlu olsun."şeklindeki açıklamasını umut verici, son derece de isabetli bulduğunu söyledi.

"İsterse babamın oğlu olsun.' sözünden sonra artık bahane tükenmiştir."ifadesini kullanan Bahçeli, "Kavurmacılar aklanıyor, baklavacılar adaletten kaçırılıyorsa ortada kesinlikle çözülmesi gereken bir sorun var demektir. Hükûmete diyorum ki, çaycıyı çorbacıyı bırakın; yılana çıyana bakın." diye seslendi.

Devlet Bahçeli, "Âdeta yer yarılmış, FETÖ'nün siyasi ayağı içine girmiştir." dedi.

Bahçeli, şöyle konuştu:

"FETÖ'yle mücadelede kafa karışıklığına, ikircikli tavırlara, sırtını sağlama almış hatırlı isimlerin korunmasına hiç gerek ve yer yoktur.Bu doğru ve ahlaki de değildir.Eğer aksi olursa millî vicdanda dipsiz kuyular açılacaktır.Suçu sübut bulan kim varsa, onun yakınıydı, bunun hısımıydı, şunun damadıydı dememek, nitekim bunların gözünün yaşına dahi bakmamak şarttır.Hıyanete cezası verilecekse imtiyazlı veya değil hiç kimsenin ah vah etmesi hem doğru olmayacak, hem de inandırıcı görülmeyecektir.

Medyada fotoğrafları gösterilen FETÖ'cülere 15 Temmuz kalkışmasının lider kadrosu yorumu getirmek bir bakıma asıl ve arkada kalmış zirve isimleri perdelemek demektir.Bu propagandaya bilmeden alet olanlara sözümüz yoktur.

Fakat bilerek, isteyerek, kasten FETÖ'nün ileri gelenlerini, fikir babalarını, eylem ortaklarını, siyasetten iş âlemine, bürokrasiden sivil toplum kuruluşlarına kadar alan ve yer tutmuş lider kadrosunu ikinci plana düşürmek, suyu bulandırmadan korumaya almak en adi ve alçak suçtur.

Deniliyor ki, Yurtta Sulh Konseyi üyeleri yargılanıyormuş.ETÖ'nün mezkûr ihanet konseyiyle ilgili aklımızın yatmadığı, havsalamızın almadığı iddia ve ifadelerin netliğe kavuşma ihtiyacı vardır.Şu işe bakınız ki, ortada siyasetçi yoktur.

15 Temmuz melaneti gerçeklemiş olsaydı bakan, başbakan veya cumhurbaşkanı olması mümkün ve muhtemel hiç kimseden bahis de açılmamaktadır.

Adeta yer yarılmış FETÖ'nün siyasi ayağı içine girmiştir.

Sayın Cumhurbaşkanı geçtiğimiz Pazar günü, AKP Genel Başkanı olduğu olağanüstü kurultayda; "ihanet içinde kim olursa gözünün yaşına bakmayacağız. İsterse babamın oğlu olsun." görüşündedir.Biz bu görüş ve tutumu umut verici, son derece de isabetli değerlendiriyoruz.Tehdidin büyüklüğünden dolayı FETÖ'yle mücadeleye herkesi çağırmasını olumlu ve doğru buluyoruz.

"İsterse babamın oğlu olsun." sözünden sonra artık bahane tükenmiştir.Kripto damarın kesilip atılması, kılık değiştirmiş, usul ve üslup açısından kendisini emniyete almış FETÖ'nün siyasi ayağının darmadağın edilmesi artık millî bir seferberlik ruhuyla ele alınmalıdır.Türkiye FETÖ operasyonlarından dolayı diken üstündeyken, hayat normale dönmemişken, olağan şartlara daha ulaşılmamışken mücadeleyi sekteye uğratacak her adım Türkiye düşmanlarına hizmetle bir ve aynı olacaktır.

Hükümete diyorum ki çaycıyı çorbacıyı bırakın; yılana çıyana bakın.Zahire değil zehre odaklanın.Zarfa değil, mazrufa dikkat kesilin."

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli; kavurmacılar aklanıyor, baklavacılar adaletten kaçırılıyorsa ortada kesinlikle çözülmesi gereken bir sorun var derken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı'yı telmih ediyordu.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH