FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR

04 Kasım 2017
484 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Kuruçay basın açıklamasına Hakkari de gerçekleşen hain terör saldırısı sonucu Şehit olan askerlerimize ve koruyucularımıza Allah’tan rahmet diledi ve törürü lanetleyerek başladı.


Türk milleti dimdik ayakta Türkiye cumhuriyeti ilelebet var olacaktır..Kimse  yıkamayacaktır.

Kuruçay Uşakta yaşanan sorunlara değindi ve Uşakta fetö ile mücadelenin nasıl gerçekleştirildiğini belgelerle açıkladı.

İşsizlik artmakta,esnaf kepenk kapatmakta ve Uyuşturucu kullanımı artmaktadır. Malesef  bu sorunları çözmek için TBMM gönderilen vekiller bu sorunları çözmek yerine başka şeylerle meşgul olmuşlardır.

Uşak ilinin vekilleri malesef  Uşaklının sorunlarıyla ilgilenmemişlerdir.
Bu Milliyetçi Hareket Partisinin söylemi değil Uşak halkının söylemidir.Uşak ili açılışlarla kokteylerle yönetilemez..

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizim bir önerimiz var.Uşakı yöneten devlet aklı siyaset aklının beraber hareket etmesidir.
Ön yargıdan kurtularak siyasetten arındırılarak el birliğiyle şehrimize katkı sağlayalım  Uşak   sorunlarına el atalım..Uşakta bir ortak akıl platformu oluşturularak periyodik aralıklarla toplanarak Şehrimizin sorunlarını konuşup çözelim..

Malesef Uşakda birlik sağlanamamış devlet kurumları birbirine düşman olmuştur bir an önce birligin saglanması lazım eger ki bu süreçten sonra birlikte hareket edilemezse…Biz bu süreçten sonra Milliyetçi hareket partisi olarak vekilimiz olmamasına rağmen Uşaklının sorunlarını Ankaraya taşıyacagız…

UŞAKTA FETÖ İLE MÜCADELEde MEMURSENİN İHANETİ VARDIR..

Fetö sanıklarının neredeyse hepsinin geçmişinde Adalet kalkınma partisi vardır.Başkan,meclis üyesi şuan itibariyle vekillere dokunulmadı ama onlara da dokunulacağını umuyoruz..Bir zamanlar aynı yürüdükleri öğretmen hemşire ebe tutuklu veya ihraç olmuşlar bazılarına ise vekillerin referanslarıyla dokunulmamıştır.

Liderimizin dediği gibi fetö ile mücadele çayçı çorbacı etrafında dönen bir fetö mücadelesi yapılmaktadır..Fetö ile mücadeleri sorgulanır hale gelmiştir.Adam kayırmadan madur kitlesi oluşturulmadan dolaylı yollardan adam kaçırma kurtarma yolalrına tebessül edilmemelidir…Ülkücü olarak sorumluluklarımız var bunlarla mücadeleye devam edecegiz…Temizlik yukardan aşagı yapılmalıdır..Artık devletin kılıçı iki tarafıda kesmek zorundadır…Devlete İhanet eden babamda olsa devletin kılıçı bunu kesmek zorudadır…
 

FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR

1- İbrahim ARS : Memursene baglı eğitimsen eşme sorumlusu Anadolu lisesi okul müdürü Fetö duruşmasına tanık olarak girmiş aynı karedekiler tutuklu Ars serbest..Sanık durumdan tanık durumuna nasıl geçmiştir..İbrahim arsın oğlu yusuf arsın siirtte ögretmenlik yapmaktadır.Memur ataması olumsuz gelmesine rağmen 2017 ekim ayında eşme akp ilçe başkanı Çağdaş Keklikkıran ve eşme belediye başkanı H. Mustafa Çetinin refaransıyla ataması yapılmıştır..

2–Ahmetler köyünde okul müdürü aktif sene üye olmasına rağmen ilçe eğitim müdürü Ramazan kirli tarafından gizlenmiştir…Aktif sen üyeliği gözükmüyor biri yok etmiş ama sendikalıcıkta bir aidat kesilir Maliyede aidatı gözüküyor…

3– Aynı karde bulunan 3 numara tutuklanıyor ama ne hikmetse 1 numara ve 2 numaraya dokunulmuyor..Memursen işi fetö sanıklarını koruyup kollamak olmuş.

4-Namık aykan 4 ay ceza evinde yattıkdan sonra eşme belediye başkanı H.Mustafa Çetin veİbrahim ars referans olarak serbest bırakılmış..Bir fetöcü diğer fetöcüye referans oluyor…
5-Ömer ceyhan Namık aykanla iş ortaklığı yapmış fetö ziyaretlerinde fotoğrafları olmasına rağmen dokunulmamıştır.

Memursen ilk açıklamamdan sonra kapı kapı dolaştınız bizi kurtarın diye nerelere gittiginizi hangi kapıyı çaldıgınızı biliyoruz…Kurtara bildilermi kurtaramadılar Milliyetçilerden kaçamazsınız..

Memursen üyesi birçok üyesi kapımızı çaldı (Memursen AKP nin yan kuruluşudur)bize sahip çıkılmadı dediler..

Memursen ihanetin koruuyucu kollayıcı sendikamısın…

Cumhurbaşkanına İhanet mi etmektesiniz…

Memursen Referandum sürecinde Hayıra çalışmıştır..Akp bunu açıklayamadı…

Türk milliyetçileri olarak yeminliyiz elimizdeki belgeleri bilgileri uşak halkına aktarmak zorundayız..Uşak halkı Milliyetçi Hareket Partisine güvensin…

Uşak ilinde okul müdürlerinin ülkücü gençlere baskı uyguladığı bilgileri geliyor..Ülkü ocaklarına giden gençleri engellemeye çalışıyorlar…Ülkü Ocaklarına giden gençlere engel olmaya çalışan kişiler açık ve net söylüyorum vatan hainidir..Çünkü Ülkü Ocaklarında hain çıkmaz..

Milliyetçi Hareket Partisi olarak Liderinin emrinde Devletine ihanet ettirmeyecektir..

 

 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber