FETÖ KUCAĞINA OTURUP ÇEMKİRENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ

20 Mart 2018
322 Haber Okunma   0 Haber Yorum

”15 Temmuz darbe girişiminden itibaren Uşak’ta FETÖ ile mücadele edenlere yönelik algı operasyonları ve karalama kampanyaları yürüten, özellikle MHP ve AK PARTİ arasında kurulan milli ittifaktan rahatsız olan tetikçilere karşı Uşak MHP İl Başkanı Muhterem Kuruçay, çok sert bir basın açıklaması yayınladı.

Bilindiği üzere Uşak’ta kendini eski Ülkücü olarak tanıtan (“eski Ülkücü” diye makbul bir insan tipi yoktur.) İsmail Ağır adlı otopark işletmecisi ve yalan, iftira ve şantajdan dolayı haklarında birçok dava bulunan ve Uşak’ta FETÖ/PDY terör örgütünün adeta maşalığını yapan sözde gazeteci müsveddeleri tarafından sosyal medya araçları kullanılarak siyasi eleştiri sınırlarını aşar mahiyette, kurum ve şahısların itibarlarını zedeleme, onur ve saygınlığını rencide etme gayesi güden, asılsız dedikodu ve mesnetsiz iddialar ile halkı yanıltmaya çalışan yorum ve paylaşımlar yapılmaktadır.

Her dönem Milliyetçi Hareket Partisinin düşmanları tarafından kullanılan, Fetö üst aklının ve MHP düşmanlığını sermaye edinenlerin yönlendirmesi ile sipariş masa başı yazıları ile haysiyet cellatlığına soyunan İsmail Ağır 2010 yılında partimizden ihraç edilmiş ve partimizle hiçbir bağı bulunmamaktadır.

2010 Yılı Anayasa referandumunda fetöcülerin dümeninde çalışan ve fetöcü televizyon ve gazetelerde boy gösteren İsmail Ağır, 2011 yılı seçimlerinde fetö tutuklusu Türkiye bürokrasi imamı Hazım Sesli’ye can siparane çalışmış, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde ise Ak Parti adaylarına çalışarak her seçim döneminde MHP’ye nasıl zarar veririm demiştir.

Bir dönem ortak gazino ve kumarhane işletmeciliği de yapan İsmail Ağır’ın bir takım AHLAKİ zafiyetleri ise kamuoyunca bilinen bir durumdur. Hayal ürünü senaryolar karşısında ancak şunu söyleyebiliriz. Akıl kaçkınlığı herkesin başına gelebilecek normal bir durumdur ama Allah kimseyi ahlak, akıl, fikir, karakter, şeref, haysiyet, vicdan, namus kaçkını yapmasın.

Bir Uygur Atasözü diyor ki; ” Köyün İtleri birbirlerine küs olsalar da Kurdu görünce birleşirler.” MHP düşmanlığı karşısında kümeleşenleri, işbirlikçileri iyi biliyoruz. MHP düşmanlarına, bizden görünen hainlere, devşirilen ve dönüştürülen müptezellere, FETÖ kucağına oturup çemkiren itibar teröristlerine karşı sessiz kalmayacağız. Alçak komploların parçası ve maşası olanlara karşı mücadelemiz sonuna sürdürülecek ve yasal başvurularımız yapılacaktır.

Saygılarımla

Muhterem Kuruçay

MHP Uşak İl Başkanı

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber