Ana Sayfa > MHP HABER

Ey Başları Kumda Olan Gafiller
07 Şubat 2019
Bu haber 452 kez okundu
ÜLKÜDAŞLARIMIZIN KANINA GİREN, 12 EYLÜL CUNTASININ ANTİDEMOKRATİK UYGULAMALARINA BİR TEPKİ GÖSTERMEKTEN NİYE GERİ DURMAKTADIR?
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Değerli Basın Mensupları;

İzmir; yüzündeki hüzün silinsin diye uğruna istiklal savaşı verdiğimiz, kıymetlimizdir. İzmir; Türk milletinin hürriyet aşkının membaıdır.

Fakat İzmir; yalnızca bizim için değil, dünyayı güzelleştiren bir mücevher olması bakımından bütün insanlık için kıymetlidir. Büyük yazar Victor Hugo’nun tabiriyle "İzmir, bir prensestir çok güzel küçük şapkasıyla. / Mutlu ilkbaharlar durmaksızın onun çağrısına yanıt verir. Nasıl vazo içindeki çiçekler gülümserse, O da denizler arasından ışıldar”.

Büyük yazar Victor Hugo’nun Dünya Edebiyatı’na sunduğu bir başka ölümsüz eser de SEFİLLER’dir.

Biz maalesef bugünlerde denizlerde bir yakamoz misali ışıldayan güzel İzmir’i değil; onun başına musallat olan sefilleri konuşmak zorunda kalmaktayız. Üstelik bir farkla… Bahsetmek zorunda kaldığımız ve gündemimizi işgal eden sefiller; tarihe ölümsüz edebiyat eserleriyle değil, imza attıkları ucuz politik hamleleriyle kaydı düşülecek simalardır. Bu kez unutulmaz Türk şairi Arif Nihat Asya’nın diliyle tarif etmek gerekirse;

Oyuncak olsun diye verilmiş ellerine

Bir takım kölelerin, kundaklarla fitiller...

Ki hepsinin ağzında dişler yılan dişidir,

Yılan dilidir diller!

Açılsın gözleriniz ülkeye, ey başları

Kumda olan gafiller:

Bunlar, Viktor Hügo'nun “Sefiller”i değiller;

Bunlar bizim sefiller!”

Bizim sefillerin” bir kısmı davalarını siyasi kazanca tahvil etmeye çalışan politika bezirganlarından, bir kısmı ise ilmin haysiyetini magazin malzemesine çeviren televizyon borazanlarından oluşmaktadır.

Bunlardan birisi de maalesef ki İlber Ortaylı olmuştur. Tarihsel çalışmalarını popüler kültüre alet etmeden önce, Osmanlı devlet geleneğine dair ciddi çalışmalara imza atan İlber Hoca; belli ki şöhretin ışıklarını, ilim için göz nuru dökmeye tercih etmiştir. Artık alakalı alakasız pek çok konuda görüş beyan eden, ortalama bir televizyon malzemesine dönüşen Ortaylı; en sonunda Milliyetçi Hareket Partisi’ne dil uzatma cüretini de göstermiştir.

Tunç Soyer’in CHP, İP ve HDP’den teşekkül eden Zillet İttifakının İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmasına tepki gösteren ülkücüleri; “MHP takımı” olarak niteleyen Ortaylı, bize ne kadar güldüğünü anlatmıştır.

Kesin bir dille beyan etmek isteriz ki; biz kendisine de, Nurettin Soyer meselesine de maalesef gülemiyoruz. Çünkü Nurettin Soyer’den ne zaman bahis açılsa; onun sebep olduğu hukuk katliamlarını, nezaret ettiği işkenceli sorguları, haksız yere infaz edilen ülküdaşlarımızıhatırlıyoruz. O yüzden de Nurettin Soyer ve Tunç Soyer bahsine; Ortaylı’nın aksine ciddiyetle yaklaşmayı bu ülkenin adalet sistemi açısından büyük bir vazife olarak görüyoruz.

Tunç Soyer’in babası Nurettin Soyer’den dolayı suçlanmayacağını anlatan İlber Ortaylı; bu durumun tarihsel açıdan “anakronizm” olarak tanımlanacağını iddia etmiştir. Bunu beyan ederken de Nurettin Soyer’in aldığı kararlarda oğlu Tunç Soyer’e danışmamış olacağını belirterek; tarihsel bakışında nasıl bir açmaza sürüklendiğini kamuoyuna hissettirmiştir.

Değerli Basın Mensupları;

Herhangi bir olay veya şahsın değerlendirilmesinde; dönemin şartlarından alakasız yaklaşımlarlatarihsel çarpıtmalara gidilmesine denilen anakronizm; bu cümlede sadece İlber Ortaylı tarafından konuşmaya ciddi bir hava katılmak için eklenmiş gibi durmaktadır.

Halbuki; Nurettin Soyer’in o dönemde imza attığı hukuk cinayetleri, işkenceler, infazlar; sadece o dönemi kapsayan ve dönemin şartlarıyla izah edilebilir hadiseler değildir. Bu fiiller; insanlık suçu kapsamındadır ve Türk hukuk sisteminde bile zamanaşımı kapsamına alınmamıştır.

Babasının yaptıklarıyla gurur duyan, Zillet İttifakının İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer; cani babasının, hazırladığı iftiranamede, ülkücüler hakkında sarf ettiği “halk düşmanı, faşist, katil” gibi suçlamalara katılmakta mıdır? Katılmamakta mıdır?

Babasının hukuki taşeronluğunu yaptığı, ülküdaşlarımızın kanına giren, 12 Eylül cuntasının antidemokratik uygulamalarına bir tepki göstermekten niye geri durmaktadır?

Yoksa babasının yaptıklarıyla gurur duyması mı buna engel olmaktadır? PKK’nın iç savaş enstrümanı olarak kullandığı, HDP’li Diyarbakır Sur Belediyesi’ne kayyum atandığında bile bunu bir darbe olarak tanımlayacak kadar demokrat görünen Tunç Soyer; babasının da içinde yer aldığı 12 Eylül Darbesine karşı niye susmaktadır?

Sayın İlber Ortaylı ve Nurettin Soyer ile oğlu Tunç Soyer’i aklama derdine düşen avareler şunu iyi anlamalılar:

Tunç Soyer babasının yaptıklarını onaylıyor ve hala babası ile gurur duyuyorsa, Tunç Soyer de 12 Eylül’ün suç ortaklarından, işkencelerin müsebbibi zihniyetin yaşayan fosillerinden başka bir şey değildir!

İlber Ortaylı da su taşıdığı bu 12 Eylül değirmeninin, kaç gencin hayatını elinden aldığını, kaç Türk gencini harcandığını, bu memleketin kaç senesinin öğüttüğünü düşünmeli; bundan sonra cümlelerini öyle sarf etmelidir.

Anlaşılan odur ki İlber Hoca bir süredir televizyon programlarında birlikte arz-ı endam ettikleriekürisi Profesör Celal Şengör’ün etkisinde kalmıştır. Celal Şengör’ün 12 Eylül ve Kenan Evren’in zulümlerini nasıl benimsediği, kamuoyunu yakın zamanda epeyce meşgul etmiştir. Hattainsanlara dışkı yedirilen uygulamaları; işkence olarak görmediğini, dışkı yemenin sağlığa aykırı olmadığını söyleyecek kadar mantık sınırlarının dışına çıkmıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi mensupları olarak tek isteğimiz; cuntacıların dışkılarını afiyetle ağzına sakın edenlerin, kirli dillerini partimizden uzak tutmalarıdır.

Değerli Basın Mensupları;

Milliyetçi Hareket Partisi’ne saldırarak prim elde etmeye çalışanlardan bir başkası da CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’tır. Tank-palet fabrikası üzerinden manipülasyona girişen ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye hücum eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; misliyle mukabele görmüştür.

Liderimiz bu hususta bütün ayrıntıları açıklamış ve ortada dolaşan yalanlara son vermiştir. Fakatyenilen pehlivan güreşe doymaz misali bu kez sahaya Faik Öztrak atlamış ve bir siyasetçiye yakışmayacak sokak ağzıyla beyanatlarda bulunmuştur.

Faik Öztrak’ın deyimiyle Liderimiz, Kemal Kılıçdaroğlu’na “saydırmıştır”.

Hâlbuki Türk milliyetçilerinin lideri ve MHP’nin Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli; CHP’yi işgal eden “liberal-kürtçü” hizip önderi Kemal Kılıçdaroğlu’na sadece hak ettiği cevabı vermiştir.

Gazi Paşa’nın makamını, emanetini; HDP’li adaylara peşkeş çekenlere esas silleyi Türk milleti çekecek ve seçmen, CHP’nin işgalcilerine yıldızları saydıracaktır.

Beyefendiliğiyle tebarüz etmiş ve devlet adamı kimliğiyle herkesin takdirini kazanmış Sayın Devlet Bahçeli’ye “seviyesiz” diyerek alçakça bir ithamda bulunan Faik Öztrak; kendisi hakkında toplum hafızasına kazınacak sicile sadece bir çizik daha atılmasına sebep olmuştur.

Milli savunma sanayii meselesinde gerçekten hassasiyet taşıdıklarını ispat etmek isterlerse; yapacakları şey bellidir.

Mesele Türkiye’nin harp sanayii hamlesini korumaksa; PKK’ya kan kusturan Silahlı İnsansız Hava Araçları’nın sivil hedefleri vurduğunu iddia eden ve bölücü örgütün propagandasını dillendiren CHP’li milletvekillerinden hesap sormaya başlanmalıdır.

MHP düşmanı kadronun bir başka gediklisi de eski FETÖ borazanı, kapatılan Zaman Gazetesi’nin emektar kalemşoru Etyen Mahçupyan da Devlet Bahçeli’ye taarruz etmek için cesaretini toplamış ve saldırıya geçmiştir.

Mahçupyan; hükûmetin ekonomik yol haritasında IMF ile temas kurma zorunluluğundan söz etmiş, Hadsizce ve terbiyesizce bir üslupla liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin susturulması gerektiğini ifade etmiştir.

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin daima hakkı haykıran sesini kısmak, değil FETÖ’nün eski borazanı Etyen ve saz arkadaşları; feriştahlarının haddi ve harcı değildir.

Ama bu yılan dilleri susturmaya; Milliyetçi Hareket Partisi’ni bağrından çıkaran büyük Türk milletinin gücü fazlasıyla yeter!

İşin bir başka acı boyutu da, bu şahsın bu lafları, sözde milli görüşün kanalı olarak sunulan TV 5 ekranlarında dillendirilmesidir.

Anlaşılan o ki; karşımızdaki şer ittifakının giriftliği, kafa karıştırıcı bir boyuta ulaşmıştır:

Maalesef Milli görüşe gönül verenlerin paralarıyla kurulan kanallar FETÖ’nün kılıç artıklarının hizmetine sunulmaktadır.

İyi Parti balonu tarafından kandırılan eski ülküdaşlarımızın hayalleri; Nurettin Soyer’in oğlunun önünde kurban edilmektedir.

Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu parti; İstanbul’un birçok büyük ilçesinde ve İzmir gibi büyükşehirlerde PKK sempatizanı adaylar göstermektedir.

Ancak unutulmasın ki; eline kalem alıp durmadan iftira yazanların, FETÖ’nün kucağında serpilen borazanların, Mehmetçiğe karşı teröristle omuz omuza duran fitneci ordubozanların; alayına birden Cumhur İttifakı sıradağlar gibi dimdik durmaktadır.

Bayrak şairimiz Arif Nihat Asya’nın “Yazık, bunlar, Hügo'nun “Sefiller”i değiller! / Bunlar, bizim sefiller!” dediği, bu “yılan dilli ve yılan dişli” kitle; yine geldikleri gibi gitmeye, millet iradesinin karşısında tekrardan yenilmeye mahkûmdur.

Bir tarafta bu milletin ruhu, diğer tarafta sefiller güruhu vardır. Milli görüşün milliliğini, ülkücülerin hayallerini, Gazi Mustafa Kemal’in emanetini HDP karşısında yere çalanlara karşı; millet elbette Cumhur İttifakı’nın yanında saf tutacaktır.

31 Mart Yerel Seçimlerinin hemen akabinde bu bahar memleketin bağrına yeni bir cemre düşürecek veTürkiye sevdasıyla yürekleri tutuşan kadrolarımız, hizmet için yeni baştan yollara düşecektir.

İşte o gün mavi suların gümüş yakamozu, bu vatanın mücevheri, Türk istiklal ve istikbalinin simgesi İzmir’imiz de, tüm Türkiye için de yeni bir sayfa açılmış olacaktır.

Değerli Basın Mensupları;

2 gün sonra, yani 9 Şubat günü Türk Siyasi Tarihine ismini altın harflerle yazdıran Milliyetçi Hareket Partisi’nin 50. kuruluş yıl dönümünü liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’nin himayelerinde kutlayacağız. İfade etmekte ve hatırlatmakta fayda görüyorum:

Milliyetçi Hareket Partisi binlerce yıllık kadim Türk devlet geleneğinden aldığı feyz ile geleceğe ışık olmaya, insanlığa umut olmaya devam edecektir.

Bünyesinden barındırdığı ulvi kadrolarıyla,

İlkeli ve dürüst siyaset anlayışıyla,

Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” düsturuyla uyguladığı siyasi hamleleriyle,

Türk milletinin ve devletinin üzerine oynanan oyunları bozmaya devam edecektir.

Ülkesini ve milletini öne alan anlayışıyla, Türk siyasetine ve demokrasisine katkı sunmaya devam edecektir.

 

31 Mart 2019’da gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerin, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, siz; basınımızın güzide temsilcileri de saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP'li Sazak, engelli çocukları bakana sordu14 Kasım 2019
Liderimiz ; hiçbir tezvirata fırsat ve geçit vermeyecektir.13 Kasım 2019
Bahçeli'den ABD'ye sert tepki: Tutarsız, dengesiz13 Kasım 2019
'Devlet Bahçeli Türk Milletinin medarı iftiharıdır'12 Kasım 2019
Bahçeli'nin Atatürk sevgisinden şüphe eden alçaklara...11 Kasım 2019
Kuruluş ruhu hamdolsun ayaktadır09 Kasım 2019
Bunlar iblisin cani ajanlarıdır08 Kasım 2019
Kararı ne olursa olsun Erdoğan'ın yanındayız06 Kasım 2019
Amerikan rüyasının cenazesi kalkacaktır06 Kasım 2019
KHK faciadır demek büyük bir haksızlık ve hadsizliktir05 Kasım 2019
ABD hem sabıkalı hem de suçlu30 Ekim 2019
Bahçeli'den Cumhuriyet Bayramı mesajı28 Ekim 2019
Avcı: Yaşamak Hakkımız Yaşatmak Borcumuz!28 Ekim 2019
Cumhuriyet bayramı mesajı28 Ekim 2019
Bahçeli, "ABD'nin mektubu nezaket dışı bir olaydır. 26 Ekim 2019
'Güçlü Kadın Güçlü Türkiye'20 Ekim 2019
Muhtarlar Günü Mesajı 19 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı18 Ekim 2019
MHP'den "Toplum, Kadın ve Şiddet" sempozyumu18 Ekim 2019
Türk milleti onuruna düşkün müstesna bir millettir.18 Ekim 2019
MÜSİAD Yönetiminden MHP'ye ziyaret17 Ekim 2019
MHP Adana’da Bahçeli sevinci!16 Ekim 2019
Devlet Bahçeli, istikrar demektir14 Ekim 2019
Barış Pınarı Harekatı'na destek10 Ekim 2019
Avcı: Karar Adana'mıza hayırlı olsun!10 Ekim 2019
Devlet Bahçeli : " Gazamız mübarek, zaferimiz muhkem ve mutlak olsun. "09 Ekim 2019
Aydın MHP; "Devlet; devletin başındadır"05 Ekim 2019
Kimse Dokunulamaz Değildir.04 Ekim 2019
Herkes aklını başına alsın! Türkiye sahipsiz değil04 Ekim 2019
MHP, komisyonda dokunulmazlıkların kaldırılması yönünde oy kullanacak04 Ekim 2019
'MHP Lideri Bahçeli'nin durumu iyi, iddialar asılsız'03 Ekim 2019
“LİDERİMİZ, DAVAMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR”02 Ekim 2019
MHP 1 Ekim mesajı01 Ekim 2019
Karaman MHP'de genişletilmiş iştişare toplantısı01 Ekim 2019
Devlet Bahçeli'den İstanbul depremi mesajı27 Eylül 2019
Adana 5 ayda geriye gitti!22 Eylül 2019
MHP Karaman İl Başkanlığı görevine yeni atama21 Eylül 2019
MHP Konya İl Başkanlığına atama!21 Eylül 2019
Hilmi Durgun MHP Antalya İl Başkanlığına atandı21 Eylül 2019
Kadın ve Şiddet Sempozyumu20 Eylül 2019
Kerbela Şehitleri ve Ülkücü Şehitlere vefa!20 Eylül 2019
Gaziler vazgeçilmez kıymetlerdir!19 Eylül 2019
MHP'li Güngöralp'tan 19 Eylül Gaziler Günü mesajı19 Eylül 2019
'Ahilik kültürü Türk milletini ayakta tutan değerlerden biridir'16 Eylül 2019
Gün, birlik, dirlik ve dayanışma günüdür15 Eylül 2019
12 Eylül'ün yıl dönümü.. Şehitlere dua zalimlere beddua!15 Eylül 2019
MHP’den esnafa 'Siftah bizden Bereketi Allah’tan' ziyareti14 Eylül 2019
KAVGAMIZ ZALİMLERLEDİR14 Eylül 2019
Bahçeli, “Anaların akan gözyaşları, CHP ile HDP’yi zora sokmuştur. 14 Eylül 2019
Sıra Fırat'ın doğusuna gelmiştir14 Eylül 2019
" 12 Eylül Ülkücü Şehitlerini Anma " paneli13 Eylül 2019
12 EYLÜL AÇIKLAMASI13 Eylül 2019
CHP kendisine çeki düzen vermelidir. 12 Eylül 2019
Bahçeli'den Bayburt ve Erzincan ziyareti12 Eylül 2019
'12 Eylül’ü unutmayacağız, unutursak kanımız kurusun'12 Eylül 2019
Hiç şüphesiz tarafımız Türkiye'dir11 Eylül 2019
Hainlere Hayat Hakkı Yok08 Eylül 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den ziyaret07 Eylül 2019
SALİHLİ MİLLİ İRADENİN TEMSİLCİSİ OLMUŞTUR05 Eylül 2019
Bahçeli: Sivas Kongresi’nin şan ve şerefi Cumhur İttifakı’nındır!04 Eylül 2019
Cumhuriyetimizin temelleri Sivas'ta atılmıştır04 Eylül 2019
Tek Yürek Olmalıyız01 Eylül 2019
“Ey edep erkan bilmez yaratık”30 Ağustos 2019
Devlet Bahçeli : MHP ile Ülkü Ocakları her daim ayakta kalacaktır.30 Ağustos 2019
MHP’li Arkaz'dan 30 Ağustos mesajı30 Ağustos 2019
Erkan Akçay'dan 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
Özdemir'den 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2019
"MHP'nin yeri terörle mücadele eden taraftır"28 Ağustos 2019
Türkiye Cumhuriyeti’ne âşık Türk Milleti’ne sevdalıyız!28 Ağustos 2019
Yardan ve serden vazgeçmeye hazırız28 Ağustos 2019
PKK uzantısı olanın milli iradesi olmaz28 Ağustos 2019
Devlet BAHÇELİ, Anadolu’nun Fethi Malazgirt 1071 Töreni'ne Katıldı.27 Ağustos 2019
'Türk'ün mücadelesi Malazgirt ruhu ile devam ediyor'26 Ağustos 2019
Kararlılığımızı tartışmaya açmamalıyız25 Ağustos 2019
MHP'den teşkilatlara "Malazgirt" genelgesi!23 Ağustos 2019
MHP Adana’da hedef büyük!21 Ağustos 2019
"CHP hemen öne çıkıp PKK’ya siper olmuştur"21 Ağustos 2019
Bahçeli'den Bakan Soylu'ya tebrik19 Ağustos 2019
Bahçeli'den 17 Ağustos mesajı17 Ağustos 2019
MHP , Malataya ´da istişare toplantısı15 Ağustos 2019
'Hükümet Sistemini karşılıksız destekliyoruz'12 Ağustos 2019
"Bizim bakanlık gibi bir beklentimiz yok"11 Ağustos 2019
Bahçeli: Erken seçime ihtiyaç yok11 Ağustos 2019
"FIRAT'IN DOĞUSUNDA HİLAL YÜKSELMELİDİR"08 Ağustos 2019
ÜLKÜCÜ OLACAKSINIZ!08 Ağustos 2019
“ KÜTAHYA BİZİM SEVDAMIZ "07 Ağustos 2019
İP müdiresinin attığı tweet ciddiyetsizlik, seviyesizlik ve çapsızlık örneğidir . . . 02 Ağustos 2019
MHP lideri Bahçeli'den TASAV'a ziyaret01 Ağustos 2019
Bahçeli'den kucaklaşma çağrısı01 Ağustos 2019
FIRAT'IN DOĞUSU ATEŞE VERİLMELİ27 Temmuz 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli Amasya'da27 Temmuz 2019
Hür basın halkın, hakkaniyetin sesidir!25 Temmuz 2019
Türk milleti bağımsızlığını Lozan'da tescil ettirdi24 Temmuz 2019
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi macera değil, mecburiyettir. 21 Temmuz 2019
Türkiye Ayrışmış, Bölünmüş Umurlarında Değildir.20 Temmuz 2019
Bahçeli, Şehir Parkı’nın açılışını yaptı20 Temmuz 2019
Bahçeli'den AB'ye 'yaptırım' tepkisi20 Temmuz 2019
“SIRTIMIZDAN HANÇERLENDİK, İŞGALE UĞRADIK”14 Temmuz 2019
Milletin sözünün üstüne söz asla olamayacaktır.14 Temmuz 2019
Sistemde revizyon isteyenler FETÖ iltisaklı14 Temmuz 2019
15 Temmuz Unutulmayacak.13 Temmuz 2019
Sistem tartışması kapanmıştır13 Temmuz 2019
Görevini yapan kalır yapamayan gider09 Temmuz 2019
'Benim aklım hep Türkiye'dir' diyerek çıktığı yolda kutlu 22 yıl07 Temmuz 2019
“Karalar empati yapmalı, o liste yırtılıp atılmalı!”05 Temmuz 2019
CHP’nin “İşçi kıyımı” Bahçeli’nin masasında!03 Temmuz 2019
'CHP'den hiçbir halt olmayacaktır'02 Temmuz 2019
MİTİLİ ATTIK TOZ TOPRAK HAVAYA KALKTI...26 Haziran 2019
Türkiye artık esas gündemine dönmeli, seçim süreci kapanmalıdır.23 Haziran 2019
'Tuzaklar nafile, tertipler beyhudedir'21 Haziran 2019
Bahçeli: CHP adayının şanzımanı dağılmış, ipliği pazara çıkmıştır 20 Haziran 2019
MHP Adana’dan Yıldırım’a destek!19 Haziran 2019
"Milliyetçi hareketin tavrı nettir"18 Haziran 2019
'Milliyetçi Hareket İstanbul'un heryerinde'17 Haziran 2019
Devlet Bahçeli Karagümrük Spor Kulübü'nü ziyaret etti16 Haziran 2019
PKK İstanbul’a istikamet veremez, FETÖ söz söyleyemez..15 Haziran 2019
Kamuoyuna Duyuru.. Değerli Elazığlılar..13 Haziran 2019
BAŞKAN AVCI İSTANBUL’DA: “İNANIYORUZ, BAŞARACAĞIZ”13 Haziran 2019
Devlet Bahçeli: Türkiye’de Kürdistan ve Lazistan yoktur10 Haziran 2019
'Millet iradesi çalınan oylarına kavuşacaktır'05 Haziran 2019
Bahçeli, bayramın ilk gününde gençlerle kahvaltı yaptı04 Haziran 2019
Bahçeli'den 'YSK' kararıyla ilgili ilk açıklama04 Haziran 2019
'Bayramımız bir, bayrağımız bir'03 Haziran 2019
MHP Adana’da muhteşem kucaklaşma!03 Haziran 2019
Devlet Bahçeli'den 'yargı reformu' yorumu01 Haziran 2019
Devlet Bahçeli, Ülkü Ocaklarının iftarına katıldı01 Haziran 2019
MHP Kadın Kollarında Yeni Başkan Alev Ataş30 Mayıs 2019
Bahçeli’den İstanbul’un fethinin yıl dönümüne özel mesaj29 Mayıs 2019
"MHP, PENÇE OPERASYONUNU ÖNŞARTSIZ DESTEKLEMEKTEDİR"29 Mayıs 2019
Devlet Bahçeli'den Şehitleri Anma Günü mesajı27 Mayıs 2019
"Cumhur İttifakı bunu başarmaya muktedirdir"24 Mayıs 2019
MHP SEÇMENLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞECEK15 Mayıs 2019
Bahçeli'den milliyetçi medyaya iftar14 Mayıs 2019
Be hey alçaklar, ihanetin nesi güzeldir, 12 Mayıs 2019
HIRSIZIN ÜSTÜNÜ ÖRTMENİN MANASI YOK11 Mayıs 2019
MHP'den İstanbul seferberliği09 Mayıs 2019
Bahçeli'den dokunulmazlık çağrısı08 Mayıs 2019
YSK üyelerine çete demek sakat bir zihniyettir08 Mayıs 2019
Parti olarak İstanbul'da seçimin yenilenmesinden yanayız.05 Mayıs 2019
Bahçeli: Hıyanetin üstüne gidilmeli04 Mayıs 2019
MHP'li Yalçın'dan Cumhur İttifakı'ndan rahatsız olanlara cevap03 Mayıs 2019
'3 Mayıs Milliyetçiler Günü ve Cumhur İttifakı' 03 Mayıs 2019
Cumhur ittifakı Türk milletinin takdiri ve ufuk bayrağıdır. 01 Mayıs 2019
'Bu mübarek topraklarda zillet, kaybetmeye mahkûmdur'01 Mayıs 2019
'Zırvaları zaman israfıdır...'26 Nisan 2019
Yanlış hesap milletten döner24 Nisan 2019
CHP'yi siper olarak kullandılar21 Nisan 2019
KUTUPLAŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ20 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den Berat Kandili mesajı 19 Nisan 2019
İşte MHP'nin Antalya Programı!19 Nisan 2019
MHP'den Hasan Tahsin Hamlesi19 Nisan 2019
Bu kuru gürültülere pabuç bırakmayız 18 Nisan 2019
Bundan belediye başkanı olmaz14 Nisan 2019
‘BU SOYSUZLAR TEK KELİMEYLE VATAN HAİNİDİR’13 Nisan 2019
MHP Lideri Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti13 Nisan 2019
MHP kampa giriyor13 Nisan 2019
"Yeni bir seçim de düşünülebilir"09 Nisan 2019
KÜTAHYA’YI ÜÇ HİLAL İLE TAÇLANDIRDILAR09 Nisan 2019
MHP'li başkan ! Sözünü tuttu08 Nisan 2019
ÇALIŞANLARI SAVUNUN HALKIN İÇİNDE OLUN!07 Nisan 2019
Türkiye bugünkü sancılı süreci atlatacaktır.05 Nisan 2019
Milliyetçi-Ülkücü Hareket dimdik ve inançla ayaktadır.05 Nisan 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Miraç Kandili mesajı02 Nisan 2019
Devlet Bahçeli'den yerel seçimlere yeni sistem önerisi!02 Nisan 2019
MHP'nin itiraz edeceği yerler01 Nisan 2019
Türkiye üzerinde karanlık hesapları olan mihraklar kaybetmiştir01 Nisan 2019
Cumhur İttifakı hedeflerine ulaşmıştır01 Nisan 2019
Devlet Bahçeli Ankara'da oyunu kullandı31 Mart 2019
'HDP ile yol alanların peşinden gitmeyin'31 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den 'intikam' açıklamasına sert tepki30 Mart 2019
"BÜYÜK GAFLETE DÜSÜYORLAR"30 Mart 2019
Beka Bu Seçimin Kaderidir"30 Mart 2019
Cumhur İttifakı siyasi karar ortaklığıdır29 Mart 2019
Kılıçdaroğlu Milliyetçi Olursa Dünya Tersten Döner28 Mart 2019
PUSUDA BEKLİYORLAR28 Mart 2019
İzmir; ilk kurşun demektir.27 Mart 2019
'ABD ATEŞLE OYNUYOR'27 Mart 2019
MHP’Lİ BİRTÜRK’TEN ‘20’DE 20’27 Mart 2019
ÇETİNKAYA, “SAĞLIK ALANINDA DAHA ETKİN OLACAĞIZ”26 Mart 2019
Devlet Bahçeli'den teşkilatlara çağrı!25 Mart 2019
Vakit Birlik Olma Vakti"24 Mart 2019
"Ey katiller, gelin de görelim ..."24 Mart 2019
“1 NİSAN SABAHI AFYONKARAHİSAR EHLİNE EMANET OLACAK”24 Mart 2019
"Biz bu milletin ta kendisiyiz"23 Mart 2019
"Çocuklarımız, ülkemizin yakın geleceğidir"23 Mart 2019
Cumhur İttifakı'ndan Ankara'da tarihi miting23 Mart 2019
ZİLLET İTTİFAKI KUMPASTIR, KOMPLODUR, KARANLIKTIR23 Mart 2019
"CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ HEP ÜLKEDE KRİZ OLMUŞTUR"23 Mart 2019
BU MİLLET, HER TÜRLÜ ZİLLETİ YENECEK GÜÇTEDİR22 Mart 2019
“Ayrıştıran değil, birleştiren belediyecilik”21 Mart 2019
"MİLLİ BEKAYA İNANMAYANLARLA 31 MART'TA HESAPLAŞACAĞIZ"21 Mart 2019
Gelin Cumhur İttifakı'na katılın20 Mart 2019
NEVRUZ BAYRAMI MESAJI ..20 Mart 2019
"ZİLLETE YER YOKTUR"20 Mart 2019
İdamla ilgili adım atılırsa destek veririz20 Mart 2019
TAYTAK, “BÜYÜKKALECİK’TE YENİDEN 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ”19 Mart 2019
MHP'den seçim genelgesi19 Mart 2019
“BAŞKAN ADAYIMIZIN PROJELERİNİN TAKİPÇİSİ BEN OLACAĞIM”18 Mart 2019
İLHAMIMIZ ÇANAKKALE’DİR!17 Mart 2019
Ey Haçlılar Biz Buradayız Gelin de Görelim17 Mart 2019
CUMHUR İTTİFAKI TÜRKİYE’NİN UFKUNDA YILDIZ GİBİ PARLAMAKTADIR17 Mart 2019
MHP Lideri Devlet: Hesapsız bir ittifak kurduk16 Mart 2019
Denizli’de Cumhur İttifakına büyük ilgi var16 Mart 2019
Yok öyle yağma . . . "Türk milletini asla yenemeyecekler"15 Mart 2019
ADANA’DA ÜLKÜCÜLER “ZAFER”E ODAKLANDI!15 Mart 2019
“ÇAMUR ATANLAR KAYBETMEYE BAŞLAMIŞTIR”15 Mart 2019
Devlet Bahçeli Manisa'daki yatırımların açılışını yapacak 14 Mart 2019
MHP'Lİ ÖZTÜRK'TEN SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONELİNE KADRO TEKLİFİ14 Mart 2019
SAHTE SENETÇİLERE ANKARA'YI BIRAKMAYACAĞIZ14 Mart 2019
"BEKA YOKSA VATAN YOKTUR"14 Mart 2019
Biz bu ülkede kardeşlik hukukunu bozdurmayacağız13 Mart 2019
Biz Ne Mutlu Türküm Diyenlerin son kalesiyiz13 Mart 2019
Hainler Kürdistan’da kazanacağız der, ne CHP ne de İP ses çıkarmaz13 Mart 2019
BEKA DİYORUZ AMA GERÇEK SORUN BELLİ OLDU: KEMAL, MERAL, TEMEL13 Mart 2019
Daha güzel yarınlar için beraber yürüyelim13 Mart 2019
MARŞIMIZ, MİLLİ MÜCADELE AZMİNİN KUTLU BİR ESERİDİR”12 Mart 2019
CHP zillettedir. Zillet İP’e dolanmıştır. 12 Mart 2019
YA BEKA DİYECEĞİZ YA DA BELAYA RAZI OLACAĞIZ12 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye anlamlı ziyaret12 Mart 2019
Taşdoğan'dan 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Mesajı...12 Mart 2019
İstiklal Marşı beka ve hürriyet mücadelemizin destanıdır 12 Mart 2019
Ezanı ıslıklamak millete ihanettir11 Mart 2019
Eskişehir küllerinden yeniden doğmalıdır11 Mart 2019
"Milletimiz, taviz vermeyecektir." 11 Mart 2019
MİLLİYETÇİ HAREKET’İ HEP BİRLİKTE ZİRVEYE ÇIKARACAĞIZ10 Mart 2019
"Cumhur İttifakı Türkiye’nin istikbalini inşa etmiş siyasi bir yapıdır"10 Mart 2019
'Beka sorunlarımız ağırlaşmıştır'10 Mart 2019
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Söğüt'te Ertuğrul Gazi Türbesini ziyaret etti10 Mart 2019
“YERELDE İKTİDAR OLACAĞIZ”10 Mart 2019
Dolayısıyla bu seçimler beka seçimidir.10 Mart 2019
‘Türk Milleti yeni siyasi senaryolara mani olacak’08 Mart 2019
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ08 Mart 2019
Nasıl bir gaflet ve dalalet, ne büyük bir felaket07 Mart 2019
"EHLİNE EMANET"07 Mart 2019
MHP’den Uşak’ta gövde gösterisi06 Mart 2019
"Burası Kürdistan Değil"06 Mart 2019
Devlet Bahçeli’den Kılıçdaroğlu’na sert sözler! Zihniyetini deşifre etti05 Mart 2019
“Afyon Belediye Başkanı Çetinkaya Olacak”05 Mart 2019
BİR DELİ TAŞ MI ATTI NE?03 Mart 2019
MHP İZMİR İL BAŞKANI ŞAHİN’DEN İYİ PARTİ’YE SERT ÇIKIŞ03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: ‘9 Mart’ı CHP artık özlemesin’03 Mart 2019
Devlet Bahçeli: Ankara zillet akınını püskürtecektir03 Mart 2019
Hamdi Ayan "MHP'li Belediyelerde yaşam memnuniyeti görüyoruz"28 Şubat 2019
Tarih cahilleri bekayı bilmez28 Şubat 2019
HİZMET İÇİN SORUNLARI BİLMEK GEREKİYOR28 Şubat 2019
Birilerinin Başkanı Olmayacağız27 Şubat 2019
MHP Lideri Bahçeli: Zilletin bir numaralı destekçisi PKK’dır 26 Şubat 2019
Diğer adaylar kitabımı okusun!25 Şubat 2019
Beka giderse dünyamız gider, hayatımız söner 23 Şubat 2019
"Gerçek Projelerle Seçimlere Gireceğiz"22 Şubat 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH