EGEM Platformu MHP Vekili Parsak’ı ziyaret etti

01 Aralık 2017
305 Haber Okunma   0 Haber Yorum

EGEM Platformu MHP MYK Üyesi, Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ı Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret etti.

Ege bölgesindeki sekiz ilimizin Ankara’da faaliyet gösteren vakıf ve derneklerinin bir araya gelerek oluşturduğu, Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği’nin dönem başkanlığındaki EGEM Platformu, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’a TBMM’de bir teşekkür ziyaretinde bulundu.

DESTEĞİNİ HER ZAMAN YANIMIZDA HİSSEDİYORUZ
EGEM Platformu Dönem Başkanı Mehmet Ali Özerkan, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’a plaket takdim ederek, Sayın Milletvekilimizin desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz, o bize güç veriyor dedi.

EGEM PLATFORMU BÜYÜK KATKI SUNUYOR
EGEM Platformunun Afyonkarahisar’ın tanıtımına da büyük katkı sunduğunu ifade eden Parsak: “EGEM Platformu gerçek anlamda bir marka olmuştur” dedi.Bu yılda dahil olmak üzere EGEM Platformunun birçok defa Ege İlleri Tanıtım Günlerini gerçekleştirildiğini kaydeden Parsak, “6 yıl Genel Başkanlığını yaptığım Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği’nin de katkılarıyla EGEM Platformu oluşturuldu. Ankara’da 10 yıldır EGEM Platformu Ege illerini tanıtıyor. Yöresel ürünlerimiz, Afyon’un tarihi ve turizm potansiyeli burada bulunanlara tanıtılıyor. EGEM Platformuna ve Afyonkarahisar ve İlçeleri Dayanışma Derneği’ne çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

PLATFORMUN KURULUŞ AMACI
Egem Platformunun kuruluş amacına değinen Parsak, “Egem Platformu olarak bizler asırlardır sahip olduğumuz tarihsel ve kültürel özelliklerimizi, Ege’li olma bilincini ve birlikteliğini, Ülkemize tanıtmak, Ege illerimizin yararına olacak işlere ve Ege’lilerimizin başarılarına destek ve katkı sağlamak, Ege Bölgesini oluşturan illerimiz arasında iş birliği, güç birliği ve dayanışmayı sağlayarak birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içinde Ege’mize ve Türkiye’mize hizmet etmek amacıyla kurulmuştur ve bu yolda çalışmalarını devam ettirmektedir” dedi. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber