Ana Sayfa > SPOR

Dünya şampiyonu Kürşat Çavuşoğlu görevini bıraktı
14 Ekim 2014
Bu haber 1201 kez okundu
Masa tenisinde tarihinin en başarılı dönemini yaşayan Antalya'nın başarılı Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Diş Hekimi Kürşat Çavuşoğlu görevini bıraktı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Bu istifa olayısporkamu oyunda şaşkınlık yarattı.Çavuşoğlu, Spor tesisi fakiri Antalya'da masa tenisinin tanıtılması, gelişmesi ve yaygınlaşmasını, Çocuklarımızın ve gençlerimizin modern bir ortamda, çağdaş tesislerde spor yapmalarına imkan sağlanması için verdiği inanılmaz mücadele ve çalışmaları takdire şayandır.Dünya şehri Antalya’nın spor tesisi ve komplekslerinin yetersizliği ile ilgili 2010’de Cumhurbaşkanı, Başbakan,Gençlik ve Spor Bakanı, Antalya Milletvekilleri ve Antalya Valisi’neSpor Salonu Olmayan Şampiyonlar!” başlıklı yazıyı göndermişti. Çavuşoğlu yazısında herkese şu soruyu soruyordu; “Dünya şehri diyoruz, ama insanları spora yönlendirmek için spor tesisleri ve komplekslerimiz yok. Antrenman yapacağımız bir spor salonumuz olmadan geleceğin alt yapısını, kaliteli ve yetenekli sporcularını nasıl yetiştireceğimizi bir bilen var mı?”   
Spor uygarlığın temel ölçütlerinden biridir. Bir ülkenin insanları sportif etkinliklere katılma oranı gelişmişlik göstergelerindendir. Ülkelerde sporun ileri seviyeye ulaşmasında spor tesislerinin önemi büyüktür. Spor tesislerinin yaygınlaştırılması ve halkın kullanımına açılması bu yönden büyük önem taşımaktadır.
Çavuşoğlu’nun hedefi ve hayali büyüktü, masa tenisi sporunu önce Antalya’da, sonra Türkiye ve ulusalar arası arenada hak ettiği yere getirmekti. Sporda alt yapıya küçük yaşlardan başlayarak spor eğitimine önem verilmesi,spor alanlarının çoğaltılarak, Antalya’nın her köşesine yaygınlaştırılması, sağlıklı çalışma ortamı, bilimsel, sistemli ve ekip çalışmasına inanıyordu. Siz ortak bir amaç için birlikte çalışınca başarı zaten kendiliğinden gelir diyordu. Hep inandığı doğruları yaptı, hiçbir zaman ödün vermedi.  
Diş Hekimi olarak muayenehanesinde Masa Tenisi Federasyon İl Temsilciliği görevi nedeniyle hastalarını bile ikinci plana iterek randevularını erteleyip Antalya’da masa tenisini nasıl daha yukarı çıkarabiliriz ve marka yaparız anlayışını ön planda tutuyordu Çavuşoğlu. Ayrıca Türkiye’de sporun gelişmiş ülkeler seviyesine gelebilmesi için Çağdaş bilgilerle donatılmış nitelikli spor öğretmeni, antrenör ve vizyon sahibi spor yöneticilere ihtiyaç olduğunu hep vurguluyordu.
Çavuşoğlu, dürüstlüğü, fedakarlığı, nezaketi, mütevaziliği,beyefendi duruşu, yapıcı ve olumlu yaklaşımı, etik değerlere verdiği önem, insana ve rakiplerine duyduğu saygı, onlarla kurduğu sıcak ilişkilerle tüm spor camiasında takdir toplamış, taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanmış, genç kuşaklar için örnek teşkil eden, çok büyük özveriler ve başarılar ile süslenmiş ve spora adanmış bir hayat yaşamış örnek bir kişiliktir.
Çavuşoğlu, görev yaptığı sürede, Antalya altın döneminiyaşadı ve sayısız başarılara imza atıldı. Antalya, Türkiye masa tenisi liglerinde şampiyon olmuş ve çok büyük başarılara imza atmıştır.
Antalya Özel Toros Yağmur Anadolu Lisesi Kadın Masa Tenisi Takımı Türkiye Gençler Liseler Arası Masa Tenisi Şampiyonası'nda iki Türkiye birinciliği ve bir Türkiye ikinciliği elde etmiştir. Antalya Özel Toros Yağmur Anadolu Lisesi Dünya Liselerarası Masa Tenisi Şampiyonası'nda Türkiye’yi Çek Cumhuriyeti ve İtalya’da temsil etmişlerdi.
Antalya’nın Kemer ilçesinde 21-22 Aralık 2014 tarihleriarasında yapılan TürkiyeKupası(B) Grubuyarışmalarında Antalya Rixos Spor Erkek Masa Tenisi Takımı final oynadı.
Antalya’nın Kemer ilçesinde 2-6 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenen Üniversitelerarası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Akdeniz Üniversitesi Kadın Masa Tenisi Takımı Şampiyon oldu. Aynı şampiyonada Teklerde ise Şulenur Tosun final oynadı. Akdeniz Üniversitesi’ni temsil eden oyuncuların tamamı Antalya’da alt yapıdan yetişen oyunculardır.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu'nun 2013-2014 faaliyet programında yer alan Türkiye Profesyonel Masa Tenisi 2. ligi 4. Etap müsabakaları, Gaziantep Şahinbey spor Salonu’nda 16-18 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapıldı.Kürşat Çavuşoğlu’nun kaptanlığını yaptığı Antalya Rixos Spor Erkek Masa Tenisi Takımı 2013’deTürkiye Masa Tenisi Terfi Lig’i müsabakalarında dereceye girerek 2.Lig’e yükselmişti,tarihinde ilk kez mücadele ettiği Türkiye 2. Ligi’nde 16 takım arasından ikinciliği elde ederek Türkiye 1. Ligi’ne yükseldi. Böylece Antalya’nın Türkiye 1. ligdeki takım sayısı 3’e çıkmış oldu.
İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Derneği tarafından 12.si düzenlenenKuruluşlararası Açık MasaTenisi Şampiyonası 29-30-31 Mayıs 01 Haziran 2014 tarihlerinde İzmir-Çeşme Kapalı Spor Salonunda yapıldı.17 ilden gelen 53 takım ve 230 lisanslı sporcunun katılımı ile yapıldı. Bu şampiyonada Antalya’yı temsil eden   ICF AİRPORT Erkek Masa Takımı final oynadı.
2013 yılında Antalya Halk Eğitim Spor Yönetimi, Türkiye Süper Ligi’nde oynayan Antalya Halk Eğitim Spor'un Kadın Masa Tenisi şubesini skandal niteliğinde bir kararla kapatma kararı aldı. Antalya Halk Eğitim Spor, 4 yıl içinde büyük bir başarı sergileyerek Terfi Lig'den Süper Lig'e yükselen Kadın Masa Tenisi şubesini kapatması tüm camiada şok etkisi yarattı.Çünkü takım, Türkiye liglerinde şampiyon olmuş ve çok büyük başarılara imza atmıştı. 2009 yılında Afyon’da düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Terfi Lig’i müsabakalarında Halk Eğitim Spor Kadın Masa Tenisi Takımı Türkiye şampiyonu olarak 2.Lig’e yükselmiş. 2010 yılında Türkiye 2.Lig şampiyonluğunu elde ederek 1.Lig'e yükselmeye hak kazanmış. 2011–2012 sezonu Türkiye 1. Lig müsabakalarında göstermiş olduğu üstün performans ile Lig’i 2. bitirerek Türkiye Süper Lig’ine çıkma başarısını göstermişti.Antalya’nınaltyapısından yetişen bu altın kızlar,Halk Eğitim Spor’uamatör ruhla (gönüllü) temsil ediyordu. Antalya’nın gururu bu altın kızlarbir anda kendilerini kapının önünde buldu. İşte amatör sporculara verilen değer ortada!Bu zihniyet olduğu sürece, Türkiye’de spor ileri gider mi?
Sporun çeşitli dallarında elde ettiğimiz uluslararası başarılar hepimizi gururlandırmakta, ülkemizin adını dünyaya duyurmaktadır. Dünya çapındaki başarılar milletimize büyük coşku yaşatmaktadır.
Çavuşoğlu, küçük yaşlarda Türkmen kenti Kerkük’te başladığı spora "büyük bir tutkuyla" bağlı kaldı. Küçük yaşlarda kazanmaya başladığı başarılara, her seferinde bir yenisini ekledi. Irak Genç Milli Takımı’nda oynadı, Onlarca ulusal ve uluslararası şampiyonluklar kazandı.
Kürşat Çavuşoğlu,13-17 Aralık 2013 tarihlerinde Şarm El-Şeyhde düzenlenen Mısır 14. Uluslar arası Veteran Masa Tenisi Turnuvasında madalya kazanan ilk Türk sporcu oldu, ayrıca Çavuşoğlu, turnavanın süprizi ve en iyi oyuncusu seçildi.
Dünya Tıp ve Sağlık Oyunları’nda, masa tenisi dalında teklerde Türkiye’yeüst üste 3 kezdünya şampiyonluğu kazandırdı.2012 (Türkiye), 2013 (Hırvatistan) ve 2014 yılında(Avusturya)  bu turnuvayı 3 kez üst üste kazanan ilk başarılı erkek masa tenisçi oldu.
Avusturya'nın Wels kentinde 21-28 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılan şampiyonada hem tekler hem de çiftlerde iki altın madalya kazandı. Çavuşoğlu, Dünya Tıp ve Sağlık Oyunları’nda bugüne kadar Türkiye’ye 5 altın ve 1 gümüş madalya kazandıran ilk isim oldu.
Dünyanın dört bir yanından usta oyuncuların katıldığı20. Uluslararası Veteran Masa Tenisi Açık  Turnuvası 29 Eylül-03 Ekim 2014tarihleri arasında Antalya Kemer’de yapıldı. Mini bir dünya şampiyonası niteliğinde olan buturnuvaya29 ülkeden 110 kadın toplam 418 masa tenisçi katıldı. Bu masa tenisçisiler arasında Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları kazanmış oyuncular da vardı. Türkiye adına turnuvaya katılan Kürşat Çavuşoğlu ve İsmail Hakkı Özçelik 50 yaş üstü çift erkeklerde şampiyon oldu ve Türkiye’ye altın madalya kazandırdı.
Avusturya’yı fethetti! Türkiye’nin adını bütün dünyaya duyurdu, tanıttı ve alkışlattı.2012’nin Spor “En”leri belli olurken, listede Kürşat Çavuşoğlu kendisine en iyiler arasında yer edindi ve “Yılın hekimi” seçildi. 4 ülkenin (Irak, Türkiye, Danimarka ve İsveç) liglerinde masa tenisi oynamış ender sporculardan biridir.
Çavuşoğlu, İstanbul Tenis Eskrim Dağcılık (TED) Spor Kulübü’nün masa tenisi takımında 9 yıl oynadı.TED Spor Kulübü’nün masa tenisi takımında oynarken Türkiye Masa Tenisi Terfi Lig’i müsabakalarında şampiyon, 3. Lig’de şampiyon, 2. Lig’de şampiyon, 1. Lig’de ikinci olarak Türkiye Süper Ligi’ne yükseldi.
Daha sonra Medical Park Antalyaspor Kulübü’nde 10 yıl hem formasını giydi hem de takımın kaptanlığını yaptı. Medical Park Antalyaspor Kulübü için ter dökerken, Medical Park AntalyasporTürkiye Masa Tenisi Terfi Ligi müsabakaları, 2. Lig,  1. Lig’de ise Türkiye ikinciliği elde edilerek Türkiye Süper Ligi’ne yükseldi.
Bu kadar başarılıçalışma, şampiyonluklar, çaba ve hizmeti dünyanın başka bir yerinde başka biri yapsa herhalde heykelini dikerlerdi.Ama ülkemizdegerçek çalışanlara ödül verilmesi pek sık olmaz ve değerleri de pek bilinmez!
5 yabancı dil konuşan, 9.5 yıl yurtdışı (Avrupa ve Kuzey Amerika) deneyimi, bilgili, ufku geniş, eğitimli ve vizyonsahibi bir insanolan Çavuşoğlu’nun görevi bırakması, Antalya adına büyük kayıptır. Sizce de kayıp değil midir?
Nail Kartal
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer SPOR Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP Lideri Bahçeli'den, Ünal Karaman'a tebrik mesajı 23 Ağustos 2019
Süper Kupa Galatasaray'ın08 Ağustos 2019
Şampiyon zaferini kutladı! 26 Mayıs 2019
KUPA ASLANIN16 Mayıs 2019
Kupada eşleşmeler belli oldu30 Ocak 2019
ANATALYA 'DA VETERANLAR MADALYA İÇİN TER DÖKTÜ25 Aralık 2018
Geleceğin karatecileri Ege Ligi’nden çıkacak25 Aralık 2018
Türkiye Kupası’nda eşleşmeler belli oldu21 Aralık 2018
VakıfBank Dünya Şampiyonu oldu10 Aralık 2018
EURO 2020'de Türkiye'nin rakipleri belli oldu02 Aralık 2018
Ziraat Türkiye Kupası 5. eleme tur kurası çekildi23 Kasım 2018
Ampute Milli Takımımız MHP lideri Bahçeli’yi ziyaret etti15 Kasım 2018
Elit sporcular hayat okulunda sınav verdi15 Ağustos 2018
Spor Toto Süper Ligde 2018-2019 sezonu fikstür çekimi yapıldı09 Temmuz 2018
ŞAMPİYON GALATASARAY19 Mayıs 2018
Ziraat Türkiye Kupası Akhisarspor'un10 Mayıs 2018
Bahçeli'den Milli Güreşçilere Kutlama Mesajı07 Mayıs 2018
ANKARAGÜCÜ BAŞKANI YİĞİNER, DEVLET BAHÇELİ'Yİ ZİYARET ETTİ24 Şubat 2018
Kürşat Çavuşoğlu: O Adını Spor Tarihine Yazdıran Bir Dünya Şampiyonu29 Ocak 2018
Terim: Kaldığımız yerden devam etme zamanıdır 22 Aralık 2017
SPOR KULÜPLERİ BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK'Ü ANDI10 Kasım 2017
MHP'Lİ YÖNTER’İN SORU ÖNERGESİNE CEVAP GELDİ09 Kasım 2017
Ampute Futbol Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu09 Ekim 2017
"SPOR KULÜPLERİNİN DURUMU REZALET" 25 Temmuz 2017
Milli sporcularımızın gösterdiği başarılar, göğsümüzü kabarttı24 Temmuz 2017
2017-2018 Sezonu Süper Lig Fikstürü Çekildi11 Temmuz 2017
BAHÇELİ: 12 CESUR YÜREK’İ TEBRİK EDİYORUM03 Temmuz 2017
MHP Lideri Bahçeli, dünya şampiyonu tekvandocularımızı kutladı28 Haziran 2017
MHP Lideri Bahçeli'den Fenerbahçe'ye kutlama18 Haziran 2017
Bitirin Şu Stadyum Kavgasını, Gereğini Yapın13 Haziran 2017
Usta Raketler Antalya'da Kapıştı11 Haziran 2017
ÖNCE PENSİLVANYA SONRA KAMP08 Haziran 2017
Beşiktaş Şampiyon Oldu28 Mayıs 2017
ZONGULDAK/GÖKÇEBEY MASA TENİSİ 1si ÜLKÜ OCAKLARINDAN 26 Mayıs 2017
Euroleague'de Fenerbahçe Şampiyon Oldu21 Mayıs 2017
Vakıfbank dünya şampiyonu oldu14 Mayıs 2017
Bahçeli'den milli güreşçi Yıldırım'a kutlama 04 Mayıs 2017
BEŞİKTAŞ, FENERBAHÇE VE OSMANLISPOR'UN RAKİPLERİ BELLİ OLDU12 Aralık 2016
ZTK Grup Maçları Kura Çekimi yapıldı02 Kasım 2016
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU28 Eylül 2016
TFF'DE FETÖ DEPREMİ31 Temmuz 2016
2016-2017 futbol sezonunun fikstürü çekildi.19 Temmuz 2016
UEFA' da kura çekimi15 Temmuz 2016
Manisaspor'dan Devlet Bahçeli'ye Ziyaret14 Temmuz 2016
Ronaldo ve Bizimkiler13 Temmuz 2016
Antalyalı Masa Tenisçiler Antrenman Salonuna Kavuştu25 Haziran 2016
Türkiye'nin Gururu: Kürşat Çavuşoğlu08 Haziran 2016
İŞTE TÜRKİYE'NİN EURO 2016 KADROSU31 Mayıs 2016
Ziraat Türkiye Kupası Galatasaray’ın27 Mayıs 2016
Devlet Bahceli'den Beşiktaş'a Tebrik...16 Mayıs 2016
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ15 Mayıs 2016
Türk sporunda öfke, şiddet ve kutuplaşma28 Nisan 2016
Galatasaray Eurocup şampiyonu oldu!27 Nisan 2016
ÜLKÜ OCAKLI DÜNYA ŞAMPİYONU YURDA DÖNDÜ29 Mart 2016
4 Kez Dünya Şampiyonluğuna Uzanan Bir Başarı Hikayesi26 Mart 2016
AKP Türk Sporundan Elini Çeksin25 Şubat 2016
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI’NDA EŞLEŞMELER BELLİ OLDU02 Şubat 2016
POTA DA RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU27 Ocak 2016
Sağ bek geliyor Sabri de kalıyor26 Aralık 2015
İşte EURO 2016 şarkımız!26 Aralık 2015
Antalya Akdeniz Veteran , Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'nda birinci oldu24 Aralık 2015
Rusya'ya ağır fatura! Hepsi hükmen mağlup18 Aralık 2015
İtalya'da Galatasaray korkusu15 Aralık 2015
Cüneyt Çakır EURO 2016'da düdük çalacak!15 Aralık 2015
Galatasaray'dan son 5 sezonun en kötü performansı15 Aralık 2015
İşte Süper Lig şampiyonluk oranları!15 Aralık 2015
Gaziantepspor: 1 - Adanaspor: 115 Aralık 2015
İşte Euro 2016'daki rakiplerimiz12 Aralık 2015
TÜRKİYE KUPASI'NDA MAÇLARININ PROGRAMI BELLİ OLDU07 Aralık 2015
GALATASARAY'IN YENİ HOCASI BELLİ OLDU`MU !20 Kasım 2015
GALATASARAY'DA DEPREM18 Kasım 2015
UEFA BİLE İNANAMADI: VAY CANINA, HER ŞEY BİTTİ DERKEN TÜRKİYE FRANSA'DA14 Ekim 2015
Türkiye Fransa’ya direkt gidiyor! 14 Ekim 2015
SÜPER KUPA KUPA BEYININ09 Ağustos 2015
Savaşan İzmir Kulüplerinin Stat Meselesini Meclis'e Taşıdı15 Temmuz 2015
SÜPER LİG'DE FİKSTÜR ÇEKİMİ YAPILDI09 Temmuz 2015
Harikasınız Sultanlar27 Haziran 2015
4 YILDIZ 2 KUPA03 Haziran 2015
VE ŞAMPİYON GALATASARAY26 Mayıs 2015
GALATASARAY'IN YENİ BAŞKANI BELLİ OLDU23 Mayıs 2015
Kürşat Çavuşoğlu Koltukta “Diş Hekimi” masada “Şampiyon”21 Mayıs 2015
VOLEYBOLDA BÜYÜK ZAFER !10 Mayıs 2015
Avrupa'nın en büyüğü Eczacıbaşı VitrA06 Nisan 2015
KARATECİLERİMİZ AVRUPA ŞAMPİYONU22 Mart 2015
BEŞİKTAŞ'IN RAKİBİ BELLİ OLDU27 Şubat 2015
KUPADA EŞLEŞMELER BELLİ OLDU17 Şubat 2015
Masa Tenisinde Dünya Şampiyonu Diş Hekimi15 Şubat 2015
MHP'Lİ ALAN ;KIRIKKALESPOR MAÇINA GELMEK İSTERİM30 Aralık 2014
İSMAİL ELİBOL, SANDIKLISPOR MAÇINA ALINMADI!..22 Aralık 2014
UEFA AVRUPA LİGİ'NDE 2. TUR KURALARI ÇEKİLDİ15 Aralık 2014
ANKARAGÜCÜ'NDEN BAHÇELİ'YE ZİYARET08 Aralık 2014
PRANDELLİ'NİN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ28 Kasım 2014
Mustafa Yıldızdoğan'dan Genel Başkan'a vefalı davranış "ABİM" Albümü!!!13 Kasım 2014
TÜRKİYE KUPASI'NDA GRUPLAR BELLİ OLDU07 Kasım 2014
Galatasaray'ın Yeni Başkanı Duygun Yarsuvat25 Ekim 2014
Çavuşoğlu ve Özçelik, Türkiye’ye Altın Madalya Kazandırdı08 Ekim 2014
LÜTFÜ TÜRKKAN 'PASSOLİG'İ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI02 Ekim 2014
SÜPER KUPA SAHİBİNİ BULDU !25 Ağustos 2014
TRABZONSPOR'DA LİGDEN ÇEKİLME ÖNERİSİ26 Haziran 2014
GALATASARAY LIV HOSPITAL, FENERBAHÇE ÜLKER MAÇINA ÇIKMAMA KARARI ALDI17 Haziran 2014
Hollandalı iş adamı Kuba'da gördüklerinden dehşete düştü13 Haziran 2014
UEFA Sivasspor ve Eskişehirspor kararını açıkladı07 Haziran 2014
UEFA, Es-Es ve Sivasspor'la İlgili Soruşturma Başlattı22 Mayıs 2014
Türkiye, Kosova'yı 6-1 Yendi21 Mayıs 2014
MİLLİ TAKIM SOMA'DA19 Mayıs 2014
Yıldırım Demirören: Süper Kupa Finali Manisa'da Oynanacak16 Mayıs 2014
Kupa Aslanı: 1-007 Mayıs 2014
FENERBAHÇE ŞAMPİYON!27 Nisan 2014
TFF: 2020´YE ADAY DEĞİLİZ25 Nisan 2014
KUPA FİNALİ KONYA'DA OYNANACAK21 Nisan 2014
Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu.17 Nisan 2014
Galatasaray finalde17 Nisan 2014
Avrupa'nın en büyüğü Dişi Aslanlar!13 Nisan 2014
HALTERDE 2 ALTIN MADALYA06 Nisan 2014
Rıza Kayaalp 4. kez Avrupa Şampiyonu06 Nisan 2014
TAHA AKGÜL AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU04 Nisan 2014
VOLEYBOL´DA FENERBAHÇE AVRUPA ŞAMPIYONU29 Mart 2014
TÜRKIYE KUPASI’NDA YARI FINAL MAÇLARININ PROGRAMI BELLI OLDU12 Mart 2014
FATIH TERIM: "ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN İNŞALLAH 2016'DA ORADA OLACAĞIZ"23 Şubat 2014
EURO 2016 ELEMELERINDE TÜRKIYE'NIN RAKIPLERI BELLI OLDU23 Şubat 2014
İran liginde Türk takımı TRAKTÖR şampiyon16 Şubat 2014
Türkiye 2014 Dünya Kupası'nda02 Şubat 2014
PFDK Kararları 30.01.201431 Ocak 2014
Bahçeli'den Aziz Yıldırım'a Destek18 Ocak 2014
Yargıtay'dan şike kararı17 Ocak 2014
Kasımpaşa'dan TFF'ye ve Başkan Demirören'e teşekkür!13 Ocak 2014
TFF'den Flaş Karar12 Ocak 2014
Olaylı derbide kupa Galatasaray'ın12 Ocak 2014
MANCINI: TÜRK FUTBOLU BIRAZ GERIDE KALMIŞ10 Ocak 2014
Kupada gruplar belli oldu25 Aralık 2013
Galatasaray Rakibi Chelsea Oldu16 Aralık 2013
Trabzonspor İtalya'dan lider döndü13 Aralık 2013
ASLAN YINE TARIH YAZDI11 Aralık 2013
DÜNYA KUPASI'NDA KURALAR ÇEKILDI!07 Aralık 2013
'YÜCE ATATÜRK' YAZISINA CEZA GELIYOR!07 Aralık 2013
Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. Tur kuraları06 Aralık 2013
Fırtına yıktı geçti29 Kasım 2013
Filipinli çocuklar için oynadılar18 Kasım 2013
Türkiye Kupası'nda kuralar çekildi11 Kasım 2013
MHP Lideri Bahçeli, Aziz Yıldırım'ı Kutladı03 Kasım 2013
Trabzonspor, Evinde Legia Varşova'yı 2-0 Yendi24 Ekim 2013
Şampiyonlar Ligi'nde gecenin özeti!24 Ekim 2013
Galatasaray - Kopenhag: 3-124 Ekim 2013
Beşiktaş-G.Saray derbisinde karar belli oldu!22 Ekim 2013
Vakıfbank Dünya Şampiyonu13 Ekim 2013
Juventus 2 – 2 Galatasaray (özet)03 Ekim 2013
Galatasaray yönetimi, Fatih Terim ile yollarını ayırma kararı aldı. 24 Eylül 2013
BAHÇELİ DERBİDE YAŞANAN OLAYLARI DEĞERLENDİRDİ23 Eylül 2013
Dev derbi tamamlanamadı!22 Eylül 2013
UEFA'dan özel önlem15 Eylül 2013
İşte şimdi ortalık karışacak!06 Eylül 2013
FATIH TERIM: “KAYBEDECEK BIR ŞEYIMIZIN OLMADIĞI BIR ORTAMDAYIZ”05 Eylül 2013
Olimpiyat bahane, turistik gezi şahane04 Eylül 2013
UEFA'dan Trabzon'a şok haber04 Eylül 2013
İşte Trabzonspor'un rakipleri ! 30 Ağustos 2013
Fenerbahçe ' de deprem...! 30 Ağustos 2013
Beşiktaş da Avrupa defterini kapattı30 Ağustos 2013
Galatasaray'ın rakipleri ve grubu belli oldu29 Ağustos 2013
İşte CAS'ın kararı28 Ağustos 2013
MİLLİ TAKIMDA İSTİFA20 Ağustos 2013
MHP’den Yıldırım Demirören’e kınama!20 Temmuz 2013
Süper Lig'de fikstür çekildi!17 Temmuz 2013
SON UMUT CAS16 Temmuz 2013
UEFA'nın Fenerbahçe ve Beşiktaş kararı15 Temmuz 2013
ŞENES ERZIK ERTELEMEYI YALANLADI!13 Temmuz 2013
SÜPER KUPA MAÇI KAYSERI'DE12 Temmuz 2013
UEFA'DAN FENERBAHÇE'YE ŞOK CEZA25 Haziran 2013
Dinar’da GS Spor Kulübü Seçmeleri Başladı19 Haziran 2013
ULUSOY: BÜTÜN DÜNYAYA REZIL OLDUK18 Haziran 2013
ŞAMPIYON GALATASARAY15 Haziran 2013
BEŞIKTAŞ’ TAN UEFA DISIPLIN KURULU AÇIKLAMASI10 Haziran 2013
UEFA'dan resmi açıklama geldi! 10 Haziran 2013
F.BAHÇE VE BEŞIKTAŞ UEFA DISIPLIN KURULU'NA SEVKEDILDI!10 Haziran 2013
FATIH TERIM MILAN'IN BAŞINDA!02 Haziran 2013
"TÜRKIYE’YE ŞAMPIYONLAR LIGI KUPASINI GETIRMEK ISTIYORUZ"27 Mayıs 2013
Süper Lig'e çıkan son takım belli oldu 26 Mayıs 2013
Avrupa'nın en büyüğü Bayern Münih26 Mayıs 2013
İŞTE SÜPER LIG'IN 34 HAFTALIK ISTATISTIĞI20 Mayıs 2013
Cim Bom'un bayrağı Köprü'de19 Mayıs 2013
Süper Lig'de görünüm 34. hafta19 Mayıs 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm son hafta19 Mayıs 2013
VOLKAN VE SABRI’NIN CEZASI BELLI OLDU16 Mayıs 2013
Galatasaray, şampiyonluk kutlamalarını erteledi 13 Mayıs 2013
Büyükataman'dan başsağlığı mesajı /FIFA Başkanı'ndan başsağlığı mesajı 07 Mayıs 2013
Süper Lig'de görünüm 32. hafta06 Mayıs 2013
Şampiyon Galatasaray05 Mayıs 2013
ŞAMPİYONU KUTLUYORUZ02 Mayıs 2013
Alkışlar Pınar Karşıyaka'ya!29 Nisan 2013
Süper Lig'de görünüm 31. hafta28 Nisan 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm 30. hafta22 Nisan 2013
Spor Toto Süper Lig'de 29. hafta Görünüm14 Nisan 2013
TFF'ye protesto yürüyüşü14 Nisan 2013
"Tereddüt etmeden kabul ettim"14 Nisan 2013
Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu12 Nisan 2013
Aslan`lar gibi veda10 Nisan 2013
Süper Lig'de görünüm 28.hafta08 Nisan 2013
TERİM: "ELLERİNDEN GELENİ ARDINA KOYMASINLAR"07 Nisan 2013
Fatih Terim sezonu kapattı 07 Nisan 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm 27. hafta02 Nisan 2013
Brezilya artık çok uzak!27 Mart 2013
Süper Lig'de kıran kırana yarış17 Mart 2013
Avrupa'da rakipler belli oldu15 Mart 2013
Kanarya çeyrek finale uçtu!15 Mart 2013
Fenerbahçe-Viktoria Plzen maçı saat kaçta hangi kanalda?14 Mart 2013
Arslan Avrupa'da Tarih yazdı13 Mart 2013
Süper Lig'de görünüm 24. Hafta03 Mart 2013
Şampiyon Halkbank03 Mart 2013
UEFA'dan Fenerbahçe'ye şok ceza28 Şubat 2013
G.Saray'a kardeş kulüp!27 Şubat 2013
İstanbul 2020'ye En Büyük Aday27 Şubat 2013
Arena'da nefes kesen maç26 Şubat 2013
Süper Lig'de görünüm 23.hafta24 Şubat 2013
Tur Almanya'ya Kaldı21 Şubat 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm 22.hafta17 Şubat 2013
Galatasaray'da Drogba dönemi başladı16 Şubat 2013
DURUP DURURKEN KENDİMİZE SIKINTI YARATMAYI SEVİYORUZ16 Şubat 2013
Süper Lig'de 21.haftanın görünümü11 Şubat 2013
UltrAslan'dan Melo'ya açık mektup!08 Şubat 2013
Spor Toto Süper Lig'de görünüm03 Şubat 2013
Melo'ya tükürük cezası01 Şubat 2013
Fenerbahçe'den iki transfer bombası birden30 Ocak 2013
Süper Lig'de görünüm27 Ocak 2013
Galatasaray 10 kişiyle de lider: 2-127 Ocak 2013
Galatasaray Didier Drogba ile anlaştı27 Ocak 2013
Taht kavgası27 Ocak 2013
Trabzonspor, Elazığ'da kaybetti: 3-127 Ocak 2013
Aslan'ın Stoper Adayı Böyle Biri25 Ocak 2013
Wesley Sneijder: Şimdi sıra bende24 Ocak 2013
Belhanda geliyor24 Ocak 2013
İşte Terim'in yeni prensi: Sneijder24 Ocak 2013
Antrenmanda büyük kavga!23 Ocak 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH