Dün Masaya Oturanlar, Bugün Haklılığımızı Kabul Ettiler

15 Mart 2016
718 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Milletvekili Mehmet Parsak, “Dün terörle aynı masaya oturup müzakere edenler bugün bizim haklı olduğumuzu kabul ederek dokunulmazlıkların kaldırılması gerektiğini söylüyorlar” dedi.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili ilimizdeki basın kuruluşlarını ziyaret ettiTBMM’de Anayasa Komisyonu Üyesi ve Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nda yer alması nedeniyle oldukça yoğun bir süreç yaşadığını ifade eden Parsak, “Her türlü yoğunluğa rağmen Afyonkarahisar’ımızın sorunlarıyla da yakından ilgileniyoruz” dedi. Afyonkarahisar’da basın kuruluşlarını ziyaret eden MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak ilk olarak Hisar Gazetesi’ni ziyaret etti

GÖREVLERİMİZİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Anayasa Komisyonu Üyeliğinin yanı sıra, Anayasa Uzlaşma Kurulu Üyeliği görevini de sürdürdüğünü ifade eden Parsak aynı zamanda MHP MYK Üyeliğinin üzerinde ki sorumluluğu artırdığını ifade etti. Meclis’te Türkiye’nin sorunlarını çözümü için MHP grubunun olağanüstü çalıştığını ifade eden Parsak, “MHP Türkiye’nin çimentosudur.

Bizler MHP Milletvekilleri olarak Türk Devletinin ebedi bekası için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu noktada MHP adına Anayasa Komisyonu üyeliği ve Anayasa Uzlaşma Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürüyoruz. Bu nedenle TBMM’de çalışmalarımız bazen sabahlara kadar sürüyor. Ancak bizler bu görevleri layıkıyla sürdürmek için mücadelemizi sürdürüyoruz” dedi.

SAMİMİYETİ GÖRECEĞİZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hisar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mejnun Sancak’ta Parsak’a çalışmalarında başarılar diledi. Hisar Gazetesi’nin ardından Türkeli Gazetesini ziyaret eden Parsak burada Gazetenin sahibi ve Başyasarı H. Hakkı Özsoy’la fikir alış-verişinde bulundu. Ziyarette HDP’li Milletvekillerini dokunulmazlıklarının kaldırılması ile ilgili görüşünü açıklayan Parsak, “Bu konuda birçok kişinin konuşmasına rağmen ilk imzayı MHP’li 4 Milletvekili olarak bizler attık.

Şu anda dilekçemiz sonucunda Karma Komisyonda ki söz konusu dosyalar karara bağlanmak üzere Meclis Genel Kuruluna getiriliyor. Dün terörle aynı masaya oturup müzakere edenler bugün bizim haklı olduğumuzu kabul ederek dokunulmazlıkların kaldırılması gerektiğini söylüyorlar. Konu Meclis Genel Kurulunda görüşülürken samimiyetlerini hep birlikte göreceğiz” dedi.

BÜYÜK ACI YAŞIYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkeli Gazetesi sahibi ve Başyazarı H. Hakkı Özsoy ise Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini ifade etti. Terör örgütlerinin saldırısı sonucu asker ve polislerimizin şehit olduğunu ifade eden Özsoy, “Maalesef Türkiye ateş çemberinin içinde yer alıyor. Yıllarca ayrı kutuplarda yer alan ülkeler menfaatleri birleşince birlikte hareket etmeye başladılar. Türkiye’nin son derece uyanık ve tedbirli olması lazımdır. Terör belasından kurtulmak için birlikte hareket etmeliyiz” dedi. 

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber