Dilşikar Camii’nin Çevre Düzenlemesi Tamamlandı

04 Ekim 2013
991 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Manisa Belediyesi Dilşikar Camii’nin çevre düzenlemesiyle birlikte birçok eksiğini tamamladı. Camii İmamı Kadir Altın yapılan hizmetler nedeniyle Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü’ye teşekkür etti.

Manisa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü, Dilşikar Camii’nde tamamlanan çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Camii İmamı Kadir Altın ve Müezzin Beytullah Coşkun’dan eksiklikler hakkında bilgi de alan Çöllü, eksikliklerinde en kısa zamanda tamamlanacağını söyledi. Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda kent genelinde birçok caminin yenilendiğini hatırlatan Çöllü, “Vatandaşlarımızın kutsal mekânlarımızda ibadetlerini daha iyi ortamlarda yapabilmeleri amacıyla bu konuda üzerimize düşen görevi yerine getirdik. Birçok camimizin çevre düzenlemeleri tamamlanarak ışıklandırmaları yapıldı. Dilşikar Camii’de çevre düzenlemesini tamamlayıp ışıklandırmasını yaptığımız camilerimiz içerisinde yer alıyor. Bölge halkımıza hayırlı olsun” dedi. Camide ki bazı eksiklikler hakkında Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü’ye bilgi veren Camii İmamı Kadir Altın, yapılan hizmetler nedeniyle de teşekkür etti. Caminin eksikliklerin tamamlanmasının camii cemaatini de mutlu ettiğini ifade eden Altın, “Manisa Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başta olmak üzere yapılan hizmetlerin sürekli takipçisi olan ve isteklerimizi geri çevirmeyen Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz

         Manisa Belediyesi Fen İşleri Müdürü Cem Çöllü doğup büyüdüğü çocukluğunun geçtiği bölgeye bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hizmet etmek istediğini belirterek, “Bu bölgede sadece camimize değil yeşil alanların arttırılması, çocuk parkları ve asfaltlama çalışmaları noktasında da hizmetlerimiz oldu. İnşallah bu hizmetler önümüzdeki dönemlerde artarak devam edecek” dedi.
                            Ahmet İLTER/HAS ÜLKÜ HABER

                            Haber Ekleme: Ahmet İLTER

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber