Ana Sayfa > TERÖR VE GÜVENLİK

'Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır
22 Aralık 2017
Bu haber 464 kez okundu
MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır. Millet bu dolmaları yutmaz ve ilk seçimde de CHP'den bunun hesabını sorar" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Yalçın, "İşin bir başka acı tarafı şudur: Eski Marksistler görünürde de olsa antiamerikancıyken şimdikiler; 15 Temmuz ihanet kalkışmasına, FETÖ'ye, PKK'ya, açık seçik ABD-PYD işbirliğine ve düzmece Zarrab Davası'na rağmen devletin yanında değil; hainlerin safında yer almışlardır.  Yeni kuşak solcular, Amerikancılıkta Amerika'yı bile sollamışlardır.  Bu ne yaman çelişkidir" açıklaması yaptı

 

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı - İstanbul Milletvekili  Prof. Dr. E. Semih Yalçın,  Etikhaber'e özel "CHP'nin hezeyanları ve gündemin önemli başlıkları" hakkında yaptığı açıklamada, "Kulaktan dolma bilgilerle romantik solculuk yapan eski bir futbolcunun; yıllarca filelere yolladığı topu, transfer olduğu yorumculuk mevkiinde oynarken ana muhalefet partisi CHP'nin düştüğü siyaset kuyusuna atması, kökü geçmişteki yaşanan olaylara uzanan ön yargı ve düşmanlıkların küllerini savurmuştur.  

 

Cehaletin sevkiyle dipsiz kuyulara yollanan topu kırk akıllı çıkarmaya uğraşırken; CHP başta olmak üzere bazı terörist seviciler, eski futbolcunun attığı pası gole çevireyim derken ofsayda düşmüştür.  

Bir dönemin " Şeytan " lakaplı ünlü futbolcusu; anlamsız ve isabetsiz bir benzetmeyle bir dönemin azılı teröristlerinden Deniz Gezmiş'i gündeme taşıyarak farkında olmadan Pandora'nın kutusunu açmış; kötülükler, kaos ve tedhiş dünyasının karanlık şeytanlarını kutudan çıkarmıştır. 

 

İflah olmaz solculuk ve halktan kopuş yüzünden kuyuya düşmüş bulunan CHP'ye pas atmanın, söz konusu eski futbolcunun sahadaki şeytanlığıyla bağdaşmadığına dair Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin yorumuysa ana muhalefet takımını büsbütün siyasetin sağduyusundan koparmıştır" dedi.  

Yalçın, "Karanlık şeytanları; eski futbolcuya " Dile benden ne dilersen. " demeyeceği gibi, CHP'ye de insanüstü güçler bahşetmeyecek, bilakis lanetini genişletecektir. 

 

Karanlık iblislerinin ektiği kaos tohumları yüzünden geçmişte yaşanan üzücü Kahramanmaraş ve Çorum Olayları bahane edilerek MHP'ye kara çalmaya uğraşmaksa kimseye fayda vermeyecektir.

 

12 Eylül 1980 Asker” Darbesi öncesindeki olayların gerçek failleri ve azmettiricileri yıllar sonra ortaya çıkmıştır. 

 

Kahramanmaraş ve Çorum Olayları sırasında bir ucu içeride diğer ucu dışarıda bulunan provokatif ajanların, bir kardeş kavgasının fitilini ateşlediği belgeleriyle ortaya çıkmıştır. 

 

Deniz Gezmiş gibi millet ve mukaddesat düşmanlarının, bu elim terör hadiselerinin öncülü olan kuşağı temsil ettiğinin Sayın Devlet Bahçeli tarafından ortaya konulması ise CHP'yi ve ana muhalefet partisinde yuvalanmış bulunan Marksistleri rahatsız etmiştir.

 

Bunun içindir ki geçmişlerinin deşilmesini istemeyen malum çevreler, MHP'yi karalama ve karanlıkların şeytanlarını savunma telaşına düşmüşlerdir.

 

Yeri gelmişken, geçmişe dair bazı çarpıcı gerçekleri kamuoyuyla paylaşmak isteriz" açıklaması yaptı.

 

 "HAKİKAT ODUR Kİ MHP ASLA KARDEŞ KAVGASINDAN YANA OLMAMIŞTIR" 

 

Yalçın, şunları söyledi: "1978 yılının Aralık ayında yaşanan Kahramanmaraş Olaylarından 6 ay önce merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş, Kahramanmaraş'ın barut fıçısı h‰line geldiğini, kentte bir kardeş kavgasının tezg‰hlandığını belirterek dönemin CHP'li İçişleri Bakanı İrfan Özaydınlı'yı uyarmış ve sıkıyönetim ilan edilmesini istemiştir.

 

Bu uyarıya sert tepki gösteren Özaydınlı ise gereken tedbirleri almak yerine sert sözlerle Türkeş'i suçlamıştır. 

 

Sonradan Alparslan Türkeş haklı çıkmış ve Kahramanmaraş'ta kanlı olaylar patlak vermiştir.

 

Daha sonraki yıllarda, Suriye'den ülkeye sızan bir Marksist hücre ile CİA ajanlarının olayları tertip ve tahrik ettiği anlaşılmıştır.

 

Ancak ne hikmetse MHP sürekli Kahramanmaraş Olaylarını tertip etmekle suçlanmış ve solcu çevrelerce bu ön yargı akıllarda tutulmaya çalışılmıştır. 

 

Hakikat odur ki MHP asla kardeş kavgasından yana olmamıştır.

 

MHP'nin en önemli isimlerinden Gün Sazak 12 Eylül Asker” Darbesi'nden bir süre önce şehit edildiğinde de Alparslan Türkeş Ülkücü camiaya itidal ve sabır tavsiye etmiş, provokasyonlara kapılmamaları için tedbir almıştır. 

 

MHP camiası; Türkiye'yi Marksist bir uydu devlet h‰line getirecek, federasyonlara bölecek bir iç savaşın tarafı ve müsebbibi olmamıştır. Aksine varlığıyla milletin bekasının teminatı olmuştur.

 

Gün Sazak'ı 27 Mayıs 1980'de şehit eden kirli eller kimlerse hemen arkasından Çorum Olaylarını tezgahlayanlar da onlardır.

 

MHP, bugün de aynı tutarlı pozisyonda ve aynı sorumluluk mevkiindedir. 

 

Deniz Gezmiş'e gelince, 

Eğer Deniz Gezmiş ve arkadaşlarının idamı, genç bedenlerin haksızlık yapılarak asılması olarak görülüyorsa bunu dillendirenlerin, 12 Eylül Darbesi sonrasında suçsuz yere darağacına yollanan Ülkücü şehit Pehlivanoğlu'nu da mertçe savunmaları icap eder.

 

Ayrıca azılı bir teröristin asılması onu kahraman yapmaz... 

 

Deniz Gezmişi özgürlük ve demokrasi kahramanı göstermek; komünistlerin işlediği cinayetleri, devlete karşı yaptıkları terör eylemlerini aklamak demektir.

 

 

" ESKİLER ONUN VE HEMPALARININ NE MAL OLDUĞUNU İYİ BİLİR 

 "Senin eylemcin kötü, benimkisi iyi." anlayışının ürünü olan bu bakış açısı, sakat ve hastalıklıdır. 

 

Deniz Gezmiş'in yasa dışı eylemlerine demokrasi, barış ve insan hakları elbisesi giydirerek masumiyet süsü vermek; suçluyu iddia makamına oturtmaktır.

 

CHP'nin Gezmiş'e sahip çıkmasıyla HDP'ye sahip çıkması, aynı sakat kafanın mahsulüdür. 

 

Genç kuşaklar onu tanımamakta; Deniz Gezmiş gibi sıradan bir terörist; abide bir şahsiyet, bir kahraman gibi lanse edilmektedir.

 

Eskiler onun ve hempalarının ne mal olduğunu iyi bilir. 

 

Vaktiyle öğrencisi olduğu İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yapılan aramalarda, Deniz Gezmiş'e ait silahlar ele geçirilmiştir.

 

Gezmiş, 20 Aralık 1969'da tutuklanmış ve 8 Eylül 1970'e kadar hapis yatmıştır. Hapisten çıktıktan sonra Sinan Cemgil ve Hüseyin İnan'la birlikte Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu'nu kurmuştur. 

 

THKO, silahlı bir terör örgütü olarak faaliyet göstermiştir.

 

Bu terör örgütünün kuruluşu, Deniz Gezmiş ve arkadaşları tarafından Ankara'da ABD Büyükelçiliği önünde nöbet tutan polislere kurşun sıkılarak duyurulmuştur.  

Yaralanan polislerin bulunduğu olay mahalline Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan, Hüseyin İnan ve Sinan Cemgil tarafından THKO bildirisi bırakılmıştır.

 

THKO; İstanbul'da birçok silahlı soygun ve gasp, ODTÜ'de görevli bir kişinin arabasının silah zoruyla gasp edilmesi, zorla evine girilen bir astsubayın eşinin tabancayla yaralanması, bir astsubayın silah zoruyla kaçırılması, Şarkışla ve Gemerek'te güvenlik güçleriyle silahlı çatışma, ABD askerlerinin kaçırılması gibi terör eylemlerini gerçekleştirmiştir.

 

Bu millet ve insanlık düşmanı düzmece kahraman, söz konusu eylemleri yüzündendir ki yakalanıp tutuklanmıştır.  

Sonra da 9 Ekim 1971'de TCK'nın 146. maddesinin ihlali gerekçesiyle 9 Ekim 1971u8242?de idama mahkžm edilmiştir. 

 

Yani Marksist yazarçizer ve sanatçı takımının "üç fidan" diye Türk milletine yutturmaya çalıştığı teröristler, aslında üç çıyandır. 

 

CHP'nin Deniz Gezmiş'e sahip çıkması, Atatürk'ün Mustafa Suphi'ye sahip çıkması kadar olmayacak bir şeydir.

 

Atatürk, CHP'nin kurucusu olarak hiçbir zaman Marksistlere prim vermemiş, onların partide egemen olmalarını daima engellemiştir.

 

 "MİLLET BU DOLMALARI YUTMAZ VE İLK SEÇİMDE DE CHP'DEN BUNUN HESABINI SORAR" 

 

Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır.

 

Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Marksist çetelerin 12 Eylül öncesi ve sonrasında işlediği cinayetleri, millete ve devlete zarar vermek amacıyla yaptığı eylemleri aklamaktır.

 

Millet bu dolmaları yutmaz ve ilk seçimde de CHP'den bunun hesabını sorar.

 

Devletin askerine, jandarmasına, polisine kurşun sıkan teröristlerin geçmişteki ihanetlerinin unutturularak birer sahte kahramana, kartondan idole dönüştürülmelerinin karşılığını millet sandıkta verir. 

 

İşin bir başka acı tarafı şudur: Eski Marksistler görünürde de olsa antiamerikancıyken şimdikiler; 15 Temmuz ihanet kalkışmasına, FETÖ'ye, PKK'ya, açık seçik ABD-PYD işbirliğine ve düzmece Zarrab Davası'na rağmen devletin yanında değil; hainlerin safında yer almışlardır. 

 

Yeni kuşak solcular, Amerikancılıkta Amerika'yı bile sollamışlardır. 

 

Bu ne yaman çelişkidir.

 

Oysa Amerika Birleşik Devletleri'nin açıkladığı yeni Mill” Güvenlik Stratejisi ve Başkan Trump'ın Kudüs konusunda sergilediği İsrail yanlısı tutum, en büyük küresel sömürge imparatorluğunun çöküşüne işaret etmektedir.

 

Birleşik milletler Genel Kurulundan çıkan sonuç ise üç büyük dinin merkezi konumundaki Kudüs'ün özel statüsünün, bütün yeryüzü sakinlerince benimsendiğini göstermektedir. 

 

Parayla, güç kullanarak ve tehditle mahalle sakinlerini satın almaya çalışan mafya babasının başarısız kalmasına benzeyen bu hezimet; dünyanın tahakküm ve zorbalığa rıza göstermediğinin, bundan sonra da göstermeyeceğinin delili olmuştur. 

 

Uluslararası hukukun güçle satın alınamayacağı, korkuyla dünya düzeni tesis edilemeyeceği ortaya konmuştur.

 

ABD; hem öngörüsüz hem de paranoyak stratejik hesapları, anlaşılmaz vehimleri ve yanlışlarıyla baş başa kalmıştır. Yalnız kalmıştır.

 

Hür dünya; dolara, orantısız asker” ve nükleer üstünlüğe dayalı emperyalizm karşısında haysiyetini ve onurunu korumuştur.

 

Özgürlükler ülkesi Amerika Birleşik Devletleri; tarih” misyonundan şiddetle uzaklaşarak hürriyet ve bağımsızlık olgusuna karşı gelmiş, dünya milletler ailesi de bu talihsiz sapmaya karşı durmuştur.

 

Yeryüzü devletler ailesi tehditlere boyun eğmemiş, küresel vicdan emperyalist tahakküme galebe çalmıştır. 

 

Bu gerçek, artık yeryüzünde hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını ortaya koymuştur.

 

ABD'nin Kudüs oylaması sırasında Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinde yalnız kalması, artık hür dünyanın yeni bir global ittifaka gitmesi gerektiğini göstermektedir. 

 

BM'den çıkan netice, aynı zamanda ortaya çıkan tablonun en büyük mimarı olan Türkiye'nin; yeni ve adil bir dünya düzeninin belirlenmesinde de aktif rol alabileceğini göstermiştir. 

 

Böylece Türkiye; tarih boyunca dünyaya nizam vermiş olan atalarının ruhunu diriltmiş, ihya etmiştir.

 

Türkiye, Filistin ve İslam dünyası açısından bir zafer niteliğindeki bu tarih” sonuç, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin dünya siyasetinin iflası olması bakımından bir kırılma noktasıdır. 

 

Bundan sonra dünya asla eskisi gibi olmayacaktır.

 

Bundan böyle dünya, güçlünün haklı olduğunu değil; haklının güçlü olduğunu görecektir.  

Amerika Birleşik Devletleri içinse hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Bunun işaretleri BM oylaması öncesinde Donald Trump'ın, Amerika'nın Mill” Güvenlik Stratejisi'ni açıklamasıyla zaten belli olmuştur.

 

Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımakla kalmayan; Mill” Güvenlik Stratejisini açıklamak suretiyle herkesi potansiyel tehdit ve Amerika'nın düşmanı olarak ilan ederek dünyaya meydan okuyan ABD Başkanı Donald Trump, ülkesini özgürlükler ve fırsatlar ülkesi olmaktan çıkarmıştır.

 

ABD, özgürlüklerin düşmanı h‰line gelmiştir.  

Hür ve müstakil Amerika'yı kuran ruhun günümüzdeki temsilcileri ve savunucuları, demokrasi ve insan hakları yanlıları harekete geçmelidir.

 

ABD'nin yolundan sapması, bu ülkenin aklıselim sahibi ezici çoğunluğunun müdahalesiyle önlenmelidir.

 

 

 "FAHRETTİN PAŞA, BÜTÜN TÜRK MİLLETİNİN İFTİHAR ETTİĞİ; HAYIR, MİNNET VE ŞÜKRANLA YAD ETTİĞİ BİR MİLLİ KAHRAMANDIR" 

  Son olarak Medine müdafii merhum Fahrettin Paşa hakkında alçakça iftiralarda bulunan BAE Dışişleri Bakanına bir çift sözümüz vardır.

 

Fahrettin Paşa, bütün Türk milletinin iftihar ettiği; hayır, minnet ve şükranla yad ettiği bir mill” kahramandır.

 

Fahrettin Paşa, 2 yıl 7 ayı bulan Medine savunmasıyla Birinci Dünya Savaşı'nın sonunu geciktirerek İngilizlerin yeniden savaşa giremeyecek kadar bitap düşmesinde rol oynayan büyük komutanlardan biridir. 

 

Kutsal emanetlerin düşman eline geçmesini önlediği için Fahrettin Paşa'yı hırsızlıkla suçlayan bakan müsveddesinin ecdadı, bağımsızlık bahanesiyle Osmanlıyı sırtından vurup İngilizlerle iş birliği yaparak vatanına ihanet etmiştir.

 

Hatta Fahrettin Paşa vatan topraklarını düşman çizmelerinin çiğnememesi için açbiilaç savaşırken, Medine'yi kanı ve canı pahasına müdafaa ederken; bahse konu bakan taslağının ataları Arabistan çöllerinde haydutluk yapmakla, yol kesmekle meşgul olmuştur. "Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TERÖR VE GÜVENLİK Haberleri

Başlık Tarih
 
Milliyetçi Hareket, milletin iradesini gasp etmeye 14 Mayıs 2019
MHP'de Af Konusunda "Devlet Sözü' ve Cezaevlerinde Kapasite Artışı05 Mayıs 2019
İP Müdiresi Akşener; bindiği dalı kesmiş, kendi ayağına kurşun sıkmıştır. 02 Mayıs 2019
"CHP, HDP kanalıyla Pkk’ya kol kanat germeye devam etmektedir."02 Mayıs 2019
"Pkk'nın Beli Kırılmış Durumda"07 Mart 2019
Vatan hainlerini sandığa gömeceğiz07 Mart 2019
Çıkarılmak İstenen AF değil, CEZA İndirimi27 Şubat 2019
27 yıldır dinmeyen acı: Hocalı26 Şubat 2019
Sözde Kürdistan hayalleri görenleri pislik çukuruna gömeceğiz16 Şubat 2019
"HDP'NİN BİR ZİLLET İTTİFAKI ORTAĞI OLDUĞU RESMEN AÇIKLANMIŞTIR"14 Şubat 2019
Şer ittifakının ön plana çıktığı her ili tekrar değerlendireceğiz11 Şubat 2019
New York'ta Çin yönetiminin Doğu Türkistan'daki baskıcı politikaları protesto edildi 10 Şubat 2019
MHP’DEN SONER YALÇIN’A SERT TEPKİ07 Şubat 2019
“Fırat’ın Doğusundaki Fitne Yok Edilmelidir” 18 Ocak 2019
ÇAKICI: BAHÇELİ’Yİ YARI YOLDA BIRAKMAK ALPARSLAN TÜRKEŞ’E İHANETTİR14 Ocak 2019
MHP'li Öztürk’ten Memurlara Disiplin Affı Teklifi 03 Ocak 2019
Af teklifinin çıkması gerekir31 Aralık 2018
"Kahramanmaraş'ın yerli insanları öldürüldü.17 Aralık 2018
Gazilerimiz bizim kahramanlarımız.06 Aralık 2018
Mahkum Yakınları İzmir'de Siyasetçilere Seslendi03 Aralık 2018
Yazık be.02 Aralık 2018
Büyükataman: ‘İP FETÖ tarzı taktikler uyguluyor’30 Kasım 2018
Sevinç Vural kadına yönelik şiddet24 Kasım 2018
Adalet Komisyonu gecikmeden af teklifini Genel Kurul'a sevk etmelidir 23 Kasım 2018
MHP'Lİ TAYTAK'TAN AİHM KARARINA TEPKİ !20 Kasım 2018
Ceza indirimi konusunda toplumda büyük beklenti var16 Kasım 2018
15 Temmuz Vatikan'ın En Son Tertip Ettiği Haçlı Seferi'dir12 Kasım 2018
ABD Devlet destekli terörizmin hakkını vermektedir08 Kasım 2018
Enginyurt - ABD'nin PKK Elebaşıları Hakkında Bilgi Verene Ödül Açıklaması07 Kasım 2018
MHP'den ”Şartlı ceza indirimi”07 Kasım 2018
'Darbe girişimine karşı konulan iradeyi kimse hafife alamaz' 02 Kasım 2018
"Kaşıkçı Olayında Türkiye'nin Öngöremediği Senaryolar Var"01 Kasım 2018
Terörle Mücadelede MHP’nin Önerileri Dikkate Alınmalıdır 31 Ekim 2018
ÇAKICI’DAN HÜKÜMETE YOLSUZLUK ÇAĞRISI28 Temmuz 2018
ÇAKICI: CIA ajanı, RAHİBİ hiçbir hastalığı olmadan tahliye ettiriyorsun26 Temmuz 2018
Çakıcı: Söylenecek çok söz var ama sayın Bahçeli’ye söz vermişim25 Temmuz 2018
Terörle mücadele kesintiye uğramamalıdır25 Temmuz 2018
“15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİNİN GÜÇLÜ İRADESİNİN GÖSTERGESİDİR”14 Temmuz 2018
ÇAKICI’DAN; CUMHURBAŞKANI'NA ÇAĞRI..!12 Temmuz 2018
"Kimyasal Hadım Değil, İdam"05 Temmuz 2018
Çocuk İstismarcılarını Darağacına Çıkarmak Milletimizin Geleceği...04 Temmuz 2018
Çocuk istismarının çözümü için ne gerekiyorsa varız 03 Temmuz 2018
KORKUYU YENEMEZSEK KAHRAMANLIĞI YÜCELTEMEYİZ 30 Haziran 2018
ALAYINI HADLERİNİ BİLMEYE DAVET EDİYORUZ28 Haziran 2018
Sözde Reisçilere21 Haziran 2018
'ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?21 Haziran 2018
ALAATTİN ÇAKICI'DAN SEÇİM ÖNCESİ AÇIKLAMALAR!17 Haziran 2018
'TERÖRİST CENAZESİNDE AĞLAYANLARLAMI BİR OLACAKTIK?'11 Haziran 2018
CHP VE İP, HDP'Yİ MECLİS'E TAŞIMAYA ÇALIŞIYOR11 Haziran 2018
Türkiye'nin Bugün Ki Terörle Mücadelesinde MHP'nin Payı...10 Haziran 2018
HAİNLERİN SİNSİ PLANLARINI BOZACAĞIZ07 Haziran 2018
Kandil'e operasyon Türk milletinin bekası için06 Haziran 2018
Alaattin Çakıcı'dan Mektup! : Kendime AF İstemiyorum.05 Haziran 2018
Fetö ile Bağlantısı Olmayan Polisler İşlerine Dönmelidir02 Haziran 2018
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ01 Haziran 2018
VATAN HAİNİ, DÜRZÜ!24 Mayıs 2018
"Alçak Katliam İnsanlık Suçu"16 Mayıs 2018
İP PROVOKASYONA DOYMUYOR09 Mayıs 2018
MHP'li Yönter, babasına hayat veren Uzman Çavuş'a sahip çıktı19 Nisan 2018
12. DÖNEM ASTSUBAY KURSİYERLERİNİN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİDİR.18 Nisan 2018
MHP İl Başkanı Aras'tan Ohal Açıklaması15 Nisan 2018
Uzman Jandarmaların Sorunlarına Dair Kanun Teklifi12 Nisan 2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, 15 Temmuz gecesini anlattı12 Nisan 2018
Türk Polisi, Milletimizin Ortak Gururudur11 Nisan 2018
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'ın Yazlığındaki Hırsızlık09 Nisan 2018
Karataş'tan Polis Haftası Mesajı06 Nisan 2018
Cinsel İstismarın Önlemesine Yönelik Çözüm Önerileri05 Nisan 2018
Avrupa'da PKK'nın Uyuşturucu Pazarı30 Mart 2018
Terörle Mücadeleye Desteğimiz Devam Edecek22 Mart 2018
insanı yaşatmak için kurulmuş tek ordu Türk ordusudur.20 Mart 2018
FETÖ KUCAĞINA OTURUP ÇEMKİRENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ20 Mart 2018
Tarihi tekrar öğretiriz!08 Mart 2018
“ELİ HAMURDAN ÇOK SİLAH TUTAN KADINLARIZ”07 Mart 2018
İLTER’DEN ‘ÜÇ HİLAL’ AYARI05 Mart 2018
"15 Temmuz, cumhuriyet tarihinin en önemli kırılma noktalarından"05 Mart 2018
"Bu Destekten Niye Rahatsız Oluyorsunuz?"04 Mart 2018
Afrin, Teröristlerden Arındırılana Kadar Operasyon Sürecek03 Mart 2018
MHP’li Ersoy: Üniversitelerdeki “Karşıt Görüşlüler” Bakın Kimler! 28 Şubat 2018
AFRİN TEMİZLENECEK24 Şubat 2018
CHP Tercihini; FETÖ’cülerin, Teröristlerin Umudu ve Sözcüsü Olmaktan Yana Kullanmıştır. 23 Şubat 2018
Şehit Musa Özalkan'ın vasiyeti Bahçeli'ye sunuldu23 Şubat 2018
Dünya kamuoyunda ABD'nin kirli planları aydınlatılmalı22 Şubat 2018
'CHP VE AVANESİNİN BU ÇIRPINIŞLARI BOŞUNADIR'21 Şubat 2018
MHP'den şehit ve gazi yakınlarına müjde 20 Şubat 2018
AFRİN BİZİM İÇİN İSTİKLAL MESELESİDİR18 Şubat 2018
Gurbetçilerden Mehmetçik’e destek18 Şubat 2018
İDAM GERİ GELSİN Mİ?18 Şubat 2018
PKK bir barbar çetesidir, terör örgütüdür, mutlaka yok edilmelidir16 Şubat 2018
POLİS ADAYLARINA MÜJDE16 Şubat 2018
ABD suçüstü olmuştur15 Şubat 2018
Afrin’e Girmeyin Demek, Pyd/Ypg’yi Kollamaktır14 Şubat 2018
MHP Grup Başkanvekili Usta'dan şehit ailesine ziyaret 12 Şubat 2018
ABD Dışişleri heyeti PYD/PKK elebaşlarıyla görüştü13 Ocak 2018
Mehmetçik PKK'ya göz açtırmıyor30 Aralık 2017
Koruculardan MHP Milletvekiline Teşekkür 23 Aralık 2017
Kuşkuları bitirecek şartlar oluşturulsun21 Aralık 2017
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa21 Aralık 2017
Ne Kürdistan'ı ulan..18 Aralık 2017
'NE İŞ YAPTIĞI BELLİ DEĞİL, O KURUMU KAPATIN'16 Aralık 2017
Hiç Kimse PKK Ağzıyla Konuşmasın!14 Aralık 2017
İsmail Türk gözaltına alındı29 Kasım 2017
"Kirli Eller Terörü Kullanıyor"27 Kasım 2017
Terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği apaçık ortaya çıktı 17 Kasım 2017
"Türkiye'ye ihanet edenlere fırsat vermemeliyiz"08 Kasım 2017
GELDİKLERİ GİBİ GİTMEYE MAHKUMDUR 05 Kasım 2017
FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR04 Kasım 2017
Uzman çavuşların sorunları Meclis'te03 Kasım 2017
Kimse Türkiye'yi Dize Getiremez.02 Kasım 2017
Patronlarının emrettiği kadar havlayabiliyorlar25 Ekim 2017
Ortadoğu'daki Çirkin Oyunlara Dikkat 21 Ekim 2017
YPG, PKK ve ABD stratejik ortak olmuşlar21 Ekim 2017
TERÖRLE EŞ DEĞER BİR ÜLKE SORUNU: BONZAİ 19 Ekim 2017
'Özel Harekatta kadınlar da erkekler kadar yer alsın' 19 Ekim 2017
DEVLET BAHÇELİ MEYDAN TABELASINA ÇİRKİN SALDIRI13 Ekim 2017
PKK'lı kan emiciler yere yatırılmayacak da koltuk mu tahsis edilecekti11 Ekim 2017
Uzman çavuşlara kadro verilmeli 11 Ekim 2017
MHP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYLAĞ'DAN AÇIKLAMA29 Eylül 2017
Hulusi Akar, Irak Genelkurmay Başkanı’yla görüştü24 Eylül 2017
TERÖRİST HAK ETTİĞİ CEZAYI ALDI21 Temmuz 2017
Ruhi Ersoy: Karşıt Görüşlü Değil, Terörist!19 Temmuz 2017
15 Temmuz, Çanakkale'de yarım kalan bir hesabın görülmesidir17 Temmuz 2017
“Mazlumun Payına Zalimi Ortak Ettiler”11 Temmuz 2017
15 Temmuz'u Unutmayacağız07 Temmuz 2017
‘MHP SOKAĞI ÇOK İYİ BİLİR’06 Temmuz 2017
YARASALAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK05 Temmuz 2017
MHP: Verdiğimiz ihraç listesinin yüzde 15’i geri döndü04 Temmuz 2017
Savcı Sarıkaya'ya parayı, MHP'ye kurultay yolunu açan hakim götürmüş27 Haziran 2017
MHP’li Usta’dan HDP’li vekile ayar 20 Haziran 2017
Sözcü ve Yeniçağ yalancı ve müfteridir19 Haziran 2017
Kışladaki zehirlenme olayı çok vahimdir19 Haziran 2017
Şırnak’ta helikopter düştü!01 Haziran 2017
ABD'lilerin madalyasını reddeden komutan!..12 Mayıs 2017
Bu karar teröre ve teröriste yardım ve yataklıktır10 Mayıs 2017
TÜRK POLİSİYLE GURUR DUYUYORUZ10 Nisan 2017
HUZURUN TEMİNATIYIZ10 Nisan 2017
ABD Belgelerinde Alparslan Türkeş04 Nisan 2017
“Her Hayırcı Terörist Değil Ama Her Terörist Hayırcı”30 Mart 2017
FETÖ'nün iadesi için delile ihtiyaç yok 22 Mart 2017
Tarım Bakanlığı'nda FETÖ operasyonu10 Mart 2017
İstanbul'da helikopter düştü10 Mart 2017
Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk Kılıçdaroğlu'nu reddetti09 Mart 2017
AVEA'nın Verdiği BYLOCK Kayıtlarında Hata Var04 Mart 2017
Adıyaman'da 5,5 büyüklüğünde deprem02 Mart 2017
"TERÖR ÖRGÜTLERİ CHP'DEN MEMNUN"20 Şubat 2017
Terörle mücadele bir merkezden yönetilmeli18 Ocak 2017
Teröre karşı bir olalım, iri olalım, diri olalım!11 Ocak 2017
Atatürk’ün yaşayan son askeri idam istedi08 Ocak 2017
"Kendi Pisliklerinde Boğulacaklar"06 Ocak 2017
"Millet olarak Allah'ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz"05 Ocak 2017
İzmir'de adliye yakınlarında patlama05 Ocak 2017
TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ02 Ocak 2017
ALÇAKLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK02 Ocak 2017
FETÖYÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM02 Ocak 2017
Hainlerin başına gök kubbeyi yıkacağız01 Ocak 2017
Hiçbir Terör Saldırısı Türk Milletini Korkutamayacaktır01 Ocak 2017
İSTANBUL'DA TERÖR01 Ocak 2017
Buralardan imar geçmez, kaçak kata izin verilmez29 Aralık 2016
MHP:Terörle Mücadelede Hükümete Tam Destek Veriyoruz25 Aralık 2016
TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDE İTTİFAK ETMİŞLERDİR23 Aralık 2016
Şehitlere Saygı, Teröre Lanet Yürüyüşü"23 Aralık 2016
El-Bab gazilerine geçmiş olsun ziyareti..22 Aralık 2016
MHP'Lİ ERHAN USTA: BAŞKA SUİKASTLARDA OLABİLİR22 Aralık 2016
TSK'dan Fırat Kalkanı açıklaması21 Aralık 2016
"Münferit bir olay gibi değil örgütsel bir şey gibi duruyor"20 Aralık 2016
Yüksekova ve Cizre "Kahrolsun PKK" Sloganlarıyla İnledi19 Aralık 2016
Biz Hep Birlikte Türk Milletiyiz19 Aralık 2016
Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…19 Aralık 2016
MHP İstanbul'dan Şehitlere Saygı Yürüşü18 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'den Kritik Uyarı!18 Aralık 2016
"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"18 Aralık 2016
MHP'den Fırat Kalkanı açıklaması18 Aralık 2016
“Türk Milleti Hesap Soracaktır”17 Aralık 2016
Teröre Diz Çökmeyeceğiz17 Aralık 2016
Kayseri'de terör saldırısı17 Aralık 2016
İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Aralık 2016
SİYASİ PARTİLERDEN TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI14 Aralık 2016
HDP’li Demirel tutuklandı14 Aralık 2016
Çankaya’da bir ilk! 3 lider ortak açıklama yapıyor14 Aralık 2016
Şehitler tepesine ziyaretçi akını14 Aralık 2016
Liderler Teröre Karşı Çankaya'da Buluştu14 Aralık 2016
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama 14 Aralık 2016
Terör Bir İnsanlık Suçudur13 Aralık 2016
MHP Ankara'dan Çevik Kuvvet’e ziyaret13 Aralık 2016
KANDİL’E TÜRK BAYRAĞINI DİKİN13 Aralık 2016
MHP'li Karataş, Terörü lanetledi,12 Aralık 2016
"TERÖRÜ KENDİ BATAKLIĞINA GÖMECEĞİZ"12 Aralık 2016
"Bunları döktüğü kanla boğarız"12 Aralık 2016
'YILMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ, SİNMEYECEĞİZ'11 Aralık 2016
TERÖRÜ TAMAMEN YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK11 Aralık 2016
Türk milleti bu kahpeleri döktükleri kanda boğacak11 Aralık 2016
İstanbul’daki Alçak Terör Saldırısını Lanetliyoruz!11 Aralık 2016
YERLE YEKSAN OLACAKLAR11 Aralık 2016
38 EVLADIMIZ ŞEHADETE ERDİ /'Oklar PKK'yı gösteriyor'11 Aralık 2016
İstanbul Beşiktaş'ta patlama11 Aralık 2016
Fetö’ye karşı birlik çağrısı 08 Aralık 2016
"BURASI TERÖRİST HÜCRESİ DEĞİLDİR"06 Aralık 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NIN TÜRKEŞ SERGİSİNE SALDIRI27 Kasım 2016
MHP'den Suriye'deki saldırı için ilk açıklama24 Kasım 2016
Adana'da patlama!24 Kasım 2016
Hulusi Akar Ermeni vekile haddini bildirdi!20 Kasım 2016
HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR11 Kasım 2016
Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.”10 Kasım 2016
Diyarbakır'da patlama! Şehit ve yaralılar var04 Kasım 2016
Semih Yalçın: Yeni bir darbeyle karşılaşabiliriz20 Ekim 2016
Gaziantep Mhp’den teröre tepki…16 Ekim 2016
"PKK'NIN 'DON LASTİĞİ"14 Ekim 2016
BU TERÖR BİTECEK BAŞKA YOLU YOK10 Ekim 2016
PKK’yı lanetliyoruz, devletimizin yanındayız09 Ekim 2016
İnegöl Ülkü Ocakları’ndan “Kara Leke 15 Temmuz” tepkisi09 Ekim 2016
Hiç kimse 15 temmuz yaşanmamış gibi hareket edemez05 Ekim 2016
TEMİZLİK EVİN İÇİNDEN BAŞLAR..!03 Ekim 2016
Ülkücü Şehidimiz Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı... 03 Ekim 2016
MHP MANİSA İL BAŞKANINDAN SERT AÇIKLAMA 02 Ekim 2016
AMAÇLARI TÜRK-KÜRT ÇATIŞMASI ÇIKARMAK27 Eylül 2016
MHP'den terörle mücadeleye tam destek13 Eylül 2016
MHP'li Erkan Akçay'dan Öcalan Tepkisi13 Eylül 2016
OHAL Kanunu FETÖ'ye Yönelik Olduğu Kadar Diğer Terör Örgütlerini de Kapsamaktadır07 Eylül 2016
Darbelerden en çok zarar gören MHP'dir31 Temmuz 2016
Ordu Bütün Hainlerden Temizlenmelidir25 Temmuz 2016
‘DARBECİLER GELİRSE ÇATIŞIRDIK’23 Temmuz 2016
Temizlemeniz için illa darbe mi olması gerekiyordu?23 Temmuz 2016
Genelkurmay'dan 15 Temmuz açıklaması19 Temmuz 2016
BAŞBAKAN YILDIRIM: 161 ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
MİLLETİMİZ DEMOKRASİ VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKTI16 Temmuz 2016
"Büyükşehir Kanunu Terörü Tırmandırdı"15 Temmuz 2016
Fransa yine kana bulandı... 15 Temmuz 2016
Atatürk Havalimanı'nda patlama28 Haziran 2016
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRE KARŞI AYAKTA !09 Haziran 2016
TÜRKİYE'NİN TERÖRLE MÜCADELESİ GÜÇLENDİRİLMELİDİR07 Haziran 2016
BAŞKAN EVCİL'DEN ACİL TERÖR ÖNLEM PAKETİ07 Haziran 2016
ALMANYA'YA TEPKİLER DİNMİYOR03 Haziran 2016
Şehit Cengiz Akyıldız'ın katiline müebbet30 Mayıs 2016
"Hani ABD bizi PYD, YPG konusunda anlamıştı"27 Mayıs 2016
Terörün Dokunulmazlığı Olmaz!19 Mayıs 2016
İstanbul Sancaktepe'de patlama12 Mayıs 2016
Bursa'da patlama! Ölü ve yaralılar var27 Nisan 2016
Şehidin Vasiyeti: "Sağ Elinizle Cenazemde Bozkurt Yapın!"27 Nisan 2016
Üç parti 'dokunulmazlıkta' anlaştı14 Nisan 2016
Felaket geliyorum diye diye geldi11 Nisan 2016
Devlet aklının işlemediği bir dönemi yaşıyoruz08 Nisan 2016
KÜRT GÖRÜNÜMLÜ ERMENİLER08 Nisan 2016
Terörle Mücadele yeniden terörle müzakereye mi dönüşüyor?07 Nisan 2016
Milyonları İlgilendiren Skandal!06 Nisan 2016
Memleketi yangın yerine çeviriyorsunuz06 Nisan 2016
İt (Demirtaş)Ürür Kervan Yürür06 Nisan 2016
Serbest bırakılan KCK'lılar, bugün terör olaylarını yönetiyor06 Nisan 2016
MHP'ye dil uzatmadan önce elindeki kanı temizle06 Nisan 2016
OKTAY VURAL O MADDENİN UYGULANMASINI İSTEDİ!02 Nisan 2016
TERÖR İLE MÜCADELE EDEN EVLATLARIMIZI YOK SAYAMAZSINIZ01 Nisan 2016
Hain Saldırıyı Lanetliyorum!01 Nisan 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH