'Cumhur İttifakı bu milletin milli aklıdır'

21 Haziran 2018
178 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyon ili Değirmenayvalı belde açılışına yüzlerce vatandaş katıldı. . . Açılışta bir konuşma yapan MHP MYK Üyesi ve Milletvekili Adayı Mehmet Taytak, 24 Haziran seçimlerinin var veya yok olma mücadelesi olduğunu belirterek "Cumhur İttifakı bu milletin milli aklıdır" dedi.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala MHP milletvekili adayları seçim çalışmalarına hız verdi. MHP Yönetim Kurulu Üyesi Erol Barutçu'nun gerçekleştirdiği organizasyon ile dün Değirmenayvalı MHP Belde Teşkilatının açılışı gerçekleşti.

 

Açılışa milletvekili adaylarının ve parti yönetiminin yanı sıra çok sayı da Değirmenayvalı vatandaşlar katıldı. Şölen havasında gerçekleşen açılışta ilk Konuşmayı İl Başkanı Mehmet Kocacan gerçekleştirdi. Kocacan, "24 Haziran seçimleri için köy köy, belde belde, ilçe ilçe her yeri dolaştık ve dolaşmaya da devam ediyoruz. Yönetim Kurulu Üyesi Erol Barutçu'nun da daveti üzerine Değirmenayvalı MHP Belde Teşkilatının açılışı için buradayız. 367 garabetinden bu tarafa MHP milletimizin her zaman her daim yanında durmuştur ve durmaya da devam edeceğiz. Bu bizden çok Devlet beyimizin de sözüdür. Bizlerde onun sözünü yerine getirmek üzere 7/24 hazırız" dedi.

 

24 Haziran seçimlerinin önemine değinen milletvekili adaylarından Muharrem Günay, İsmail Karnıbüyük ve İbrahim Aksu, Değirmenayvalılardan MHP'ye destek istediler. 

 

"24 HAZİRAN'DA VATANIMIZIN KADERİ BELİRLENECEKTİR"

 

24 Haziran seçimlerinin var veya yok olma mücadelesi olduğunu söyleyen MHP MYK Üyesi ve Milletvekili Adayı Mehmet Taytak, 15 Temmuz'da Bahçeli'nin dik duruşu ile FETÖ'nün bertaraf edildiğini ifade etti. Taytak, "24 Haziran seçimleri Türk milleti için, vatanımız için çok önemli bir seçim olacak. İnşallah 24 Haziran milletimizin birliğinin, beraberliğinin, istiklal ve istikbalinin kazanıldığı bir gün olacaktır. 24 Haziran var olmakla birlikte, Allah korusun yok olmanın savaşının verildiği çok önemli bir gündür. 24 Haziran'da vatanımızın kaderi belirlenecektir. 15 Temmuz akşamı Türkiye'nin bölüneceği, yıkılacağı ve paramparça olacağı bir akşam olacakken Milliyetçi Hareket Partisi'nin Sayın Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli beyimiz milli duruş ortaya koyarak FETÖ çetesinin yapmaya çalıştığı planları bertaraf etmiştir. FETÖ'nün hazırlamış olduğu bütün planları bozduk" dedi.

 
  
"CUMHUR İTTİFAKINDAN TÜRK DÜŞMANLARI RAHATSIZ OLDU"
 
Cumhur ittifakının Yenikapı ruhuyla kurulduğunu belirten Taytak, Cumhur İttifakından Türk düşmanları rahatsız olduğunu ifade etti. Taytak, "Yenikapı ruhuyla birlikte AK Parti hükümetinin terörle mücadelesinde ve milli meselelerde yanında olduğumuzu bundan dolayı da alacakları kararlarla da hep birlikte olacağımızı ifade ettik. Tabi bu bazı mihrakları ve Türk düşmanlarını rahatsız etti. Dediler ki niye AK Parti'nin yanında duruyorsunuz?
 
 
Biz de onlara dedik ki söz konusu vatan ise gerisi teferruattır. Ne yapacaktık ki, sizler gibi FETÖ'nün yanında mı duracaktık, Apo'nun yanında mı duracaktık. İsrail'in yanında mı duracaktık. ABD'nin mi yanında duracaktık. HDP'li Demirtaş'ın yanında mı duracaktık. Elbette Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında duracaktık. İşte o ruha bugün Cumhur İttifakının kurduk. Cumhur İttifakı bu milletin milli aklıdır. Bu yüzden ki 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde Cumhur ittifakına ve MHP'ye sizden destek istiyorum" dedi.Ortadoğu Gazetesi

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber