Çetinkaya: MHP kirli hesapların ortağı olmayacaktır

26 Mart 2014
1294 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın, MHP bayrağı giydirilmiş araçlarla konvoyumuza saldıracaklar. MHP-CHP çatışması izlenimi yaratmaya çalışacaklar” iddiaları üzerine dün şu yazılı açıklamayı yaptı:

“Bu kritik süreçte, maalesef birtakım gayri meşru ve gayri ahlaki odaklar eliyle toplumumuzun tansiyonu bilinçli olarak yükseltilmekte, vatandaşlarımızın huzur ve sükuneti tahrip ve tahrik edilmektedir. MHP hiçbir ahval ve şerait içinde, karanlık odakların kirli hesaplarının ortağı olmamıştır ve olmayacaktır.

Hareketimiz, tarihle yaşıt Türk milliyetçiliği ideolojisini doktrinleştirerek, Türk milliyetçiliğinin siyasetimizdeki yegane temsilcisi olmuş, siyasi ve fikri çizgisinde en ufak bir sapma ve ayrışma göstermeden 45 yıldır vatan ve millet hizmetini görev edinmiştir. Vatan ve millet sevdalısı ülkücü hareketin, kirli ve karanlık oyunların içerisine çekileceğini, taraf ve ortak olacağını iddia eden başta Mansur Yavaş olmak üzere tüm sorumluların, bu iddialarının mesnedini ve kaynağını açıklamaları, bununla birlikte ülkücü hareketi itham etmenin ağır veballer doğuracağını idrak etmeleri gereklidir.”

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber