Ana Sayfa > TÜRK FEDERASYONLAR

Çetin; “7 Haziran Türkiye’nin AKP’den kurtuluşu olacak”
31 Ocak 2015
Bu haber 928 kez okundu
ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, Hamburg Ülkü Şöleninde “7 Haziran Türkiye’nin AKP’den kurtuluşu olacak” dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Kuzey Almanya Hamburg’da  Avrupa Türk Konfederasyon (ATK) Genel başkanı Sayın Cemal Çetin’in de katıldığı şölen coşku dolu geçti.

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, “7 Haziran genel seçimleri Türkiye’nin AKP’den kurtuluşu olacak” dedi. ATK Genel başkanı Sayın Cemal Çetin, ATF Genel Başkanı Sayın Şentürk Doğruyol, ATF Genel Başkan Yardımcısı Sayın Nihat Güney, Bölge Başkanları, GİK üyeleri ve ile siyaset ve iş dünyasından önemli isimlerin yer aldığı etkinliğe çok sayıda vatandaşlarımız ailece katıldılar.

Kültür Sanat programı Alman milli Marşı ve topluca okunan İstiklal Marşımız ile başladı. Yerel sanatçılar ve okunan duygu dolu şiirler sonrası sanatseverlerle buluşan Aybüke Ayberk hanımefendi Türk Edebiyatının sevilen eserlerini seslendirdi. Coşku ve heyecanın yoğun olduğu şölende sanatçımız Aybüke Ayberk seslendirdiği birbirinden güzel türkülerle Hamburglulara  unutulmaz bir gece yaşattı.

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin misafirlere seslendi

Heyecanın yüksek olduğu Kültür ve Ülkü Şölenimizde Avrupa Türk konfederasyonumuzun Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin misafirlere hitap ederek Avrupa Türklüğünün gündemini değerlendirdi. Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkan Sayın Cemal Çetin, şölende yapmış olduğu konuşmasında, Türk Dünyasının sorunlarına değindi, Doğu Türkistan ve Kırım, Suriye ve Irakta Türkmenlerin sorunlarını dile getirdi. ATK Genel Başkan Sayın Cemal Çetin, yaptığı konuşmada Almanya Türk Federasyonumuzun başarılı faaliyetlerinden biri olan Kültür ve sanat etkinliklerinin 2015 yılında da artarak devam ettirilmesi gereken bir alan olduğunu belirtti.

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin Avrupa’da varlığımız 4. Nesle ulaştı

Yarım asrı geçen bir süre önce bizim büyüklerimiz, babalarımız, dedelerimiz başta Almanya olmak üzere Avrupa’nın çeşitli ülkelerine gruplar halinde para kazanmak için geldiler. Buralarda tutunmak için çok büyük zorluklara göğüs gerdiler. Dilini bilmedikleri, kültürüne yabancı oldukları ülkelerde vatan ve aile özlemiyle çalıştılar. Bir iki yıllığına başlayan bu göç yarım asrı geride bıraktı ve artık üzerinde yaşadığımız ülkelerde kalıcı olduğumuz gerçeğiyle “Avrupa Türklüğü” olduk. Bu gün her meslekten insanımız var, işadamlarımız var. 4. Nesille ulaştık ve etkin bir toplum haline geldik.

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, “Türk Federasyonların temelinde haram para yoktur”

Geçen yarım asırlık süre içinde Avrupa Türk konfederasyona bağlı Türk Federasyonlarımız Avrupa Türklüğüne karşılıksız hizmet vermiş ve hiç kimseyi ayırmadan, herkesi kucaklamaya gayret etmiştir. Bizim derneklerimizin temelinde haram yoktur. Her ne yaptıysak, hiç kimsenin maddi ve manevi değerlerini istismar etmeden, siz değerli Ülküdaşlarımızın anasının ak sütü gibi helal olan alın terleriyle meydana getirdik. Fakat buralarda sözde İslami Holdingler kurarak yüksek kar payı vadiyle insanlarımızın kırk yıllık emeğini çaldıklarına şahit olduk. Yardımlaşma  dernekleri adı altında fakir fukara ulaştırılmak üzere kendilerine emanet edilen, Fitre ve zekatları, Kurban paralarını zimmete geçiren “DENİZ FENERİ” gibi kuruluşların kepazeliklerine şahit olduk. İşte bunların uzantıları bu gün Türkiye’mizi yöneten iktidara kadar gitmektedir.

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, “Uyum adı altında yapılan asimilasyona karşıyız

İnanıyorum ki Avrupa Türklüğü kıyamete kadar var olacaktır. Avrupa Türklüğü var olduğu müddetçe Avrupa Türk konfederasyon ve ona bağlı Türk Federasyonlar aynı ilke ve aynı ülküye bağlı olarak hizmeti artırarak sizlerin desteğiyle ve yardımıyla devam edecektir. Bu gün karşı karşıya olduğumuz ve en büyük sorunların başında yabancı düşmanlığı, İslam karşıtlığı, uyum adı altında bizlere uygulanan asimilasyon politikaları ve işsizlik gelmektedir. Yabancı düşmanlığı toplumun huzurunu bozup, can ve mal güvenliğini tehdit etmektedir. Türkler cinayete kurban gitmekte, evleri  ve iş yerleri kundaklanmaktadır. Uyum adı altında göçmenler asimilasyona tabi tutulmaktadır. Bizler uyum içinde yaşıyor ve yaşamaya da devam edeceğiz. Fakat asimilasyonu şiddetle reddediyoruz, asimilasyon bir insanlık suçudur ve kansız terördür. Uyum karşılıklı olur. Tek taraflı uyum asimilasyondur. Bizler üzerinde yaşadığımız ülkelerin ayrılmaz bir parçasıyız. Üzerinde yaşadığımız ülkelerin Anayasasına saygılıyız, kanunlarına riayet ediyoruz, Dinine ve kültürüne saygılıyız. Bizlerde kültürel kimliğimiz olan Türk Kimliğine, dini intaçlarımıza ve kültürümüze saygı bekliyor ve onları yaşatabilme imkanına sahip olmayı istiyoruz. Çünkü kimliksiz ve karşılıksız gençliğin hangi terör örgütünün oyuna düşeceği, hangi kötü alışkanlıklara kapılacağı belli olmaz.

 

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, “PEGİDA” adı altında İslam’a saldıranlar, yabancı düşmanlarıdır”

 

İslam adına cinayet işleyen terör örgütleri bahane edilerek her gün İslam karşıtlığı artmaktadır. “PEGİDA” adı altında İslam’a saldıranlar, yabancı düşmanlarıdır. Bizde her türlü terörü lanetliyoruz. İslam’la terör yan yana getirilemez. İslam sevgi, merhamet ve hoşgörü dinidir. Terörün dini, milleti, cinsiyeti ve bölgesi olmaz. Terörizmle topyekûn mücadele edilmesi gerekmektedir. Avrupa ülkelerinin yöneticileri iki yüzlü olmamalı. Bize göre El-Kaide’de İŞİD’de ve PKK da terör örgütüdür. Avrupa’da yabancı düşmanlığı ve İslam karşıtlığı yalnız yabancıların huzurunu kaçırmıyor, aynı zamanda toplumun tamamının huzurunu bozmaktadır. Bu sebeple yetkililer bu gibi tehlikeli akımların önüne geçmelidirler.

 

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, “Davutoğlu Almanya’ya geldi içi boş vaatlerle hamasi sözler söyleyerek gitti”

Türkiye’mizi 13 seneye yakın bir süredir tekbaşına yöneten AKP iktidarı Avrupa Türklüğünün hiç bir sorununa çözüm getirmemiştir. Türkiye’de olduğu gibi burada da ömrü kendi iktidarıyla sınırlı olan, menfaatleri için bir araya gelmiş, naylon bir dernek aracılığıyla bölücülük yapıyorlar. AKP iktidarı döneminde;

 • Vize duvarları kalınlaşmış
 • Aile birleşimi adeta ortadan kaldırılmıştır. Türkiye’den evlenen gençler eşlerini getirme imkanını nerdeyse yitirmiştir.
 • Türkiye AB ilişkileri AKP iktidarı döneminde tıkanmıştır. Takvim Türkiye aleyhine işlemektedir.
 • AKP iktidarı Türkiye’de yalan konuşuyor, Avrupa’da yalan konuşuyor.
 • Askerlik parası yükseltildi.
 • Emeklilik parası yükseltildi
 • Sözde İslami Holdinglerin yaptığı soygunları görmemezlikten gelindi. Deniz Feneri hırsızlığının üzeri örtüldüBuradaki değerlerimizin korunması için verdiğimiz mücadeleyi zayıflattılar. Kimliğimizi çözmek için bizim Türk kimliğimizi inkar etmemiz gibi bir ruhsuzluğu bize telkin etmeye çalıştılar.

En son sözde başbakan Davutoğlu Almanya’ya geldi içi boş vaatlerle hamasi sözler söyleyerek gitti. Pasaport bedeli ve konsolosluk harçları yükseltildi. “Yurtdışı Akraba Toplulukları Başkanlığı” çalışmaları adı altında yolsuzluk kokan içi boş projeler üreterek, kendi yandaşlarına menfaat sağladıkları söylentileri her yerde konuşulmaktadır.

 

ATK Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin, “AKP saltanatının bitmesi ve Türkiye ve Türk milletinin nefes alması gerekmektedir”

Türkiye’mizde Milli değerlerimizi, AKP iktidarı tahrip ederek yok etmeye gayret etmektedirler. “Çözüm projesi” adı altında PKK terör örgütü ile pazarlık yapılmaktadır. 40 bin kişinin katili İmralı canisini affetme yolları aranmaktadır. Şanlı bayrağımız gönlerden indirilirmiş ve Türk Kimliğine savaş açılmıştır. 17-25 aralıkta ortaya çıkan asrın yolsuzluğu ile, dolarların ayakkabı kutularına nasıl konduğu, çikolata kutularında, elbise kılıflarında nasıl rüşvet alındığının gördük. 700 milyarlık rüşvet saatler takan bakanları tanıdık. Villalardan oğulları, damatları ile haram paraları sıfırlayan Başbakanlara şahit olduk. 17-25 Aralık yolsuzluğu ile itibarını sıfırlayanların, Kaç-AK saraylarda itibar arayışını hayretle izledik. Türkiye’de AKP iktidarı ve sözde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan,

 •  Demokrasiyi rafa kaldırmıştır,
 •  hukuk sistemini çökertmiştir.
 •  Can ve mal ve iş güvenliği yok edilmiştir.
 •  Türkiye’nin Güney Doğusu, PKK’nın hakimiyetine terk edilmiştir.
 •  Fakir daha fakir, yandaş daha zengin hale getirilmiştir.
 •  AKP saltanatının bitmesi ve Türkiye ve Türk milletinin nefes alması gerekmektedir.
 •  AKP’ye verilen her oy PKK terör örgütüne verilecektir.
 •  AKP’ye verilen her oyyolsuzlara ve hırsızlara verilecektir.
 •  AKP’ye verilen her oy yüce dinimizi istismar eden akara-makaracılara verilecektir.
 •  Oylarımızı vatanımız ve milletimizin, birlik ve beraberliğimizi bozdurmak istemeyen, şanlı Türk bayrağını vatanın her yerinde dalgalandıracak olan Milliyetçi Harekete verelim.
 •  Oylarımızı yolsuzluk ve hırsızlıktan hesap soracak Milliyetçi Harekete verelim.
 •  Oylarımızı doğuda başka, batıda başka konuşmayan, fazla oy alayım kaygısıyla ilkelerinden taviz vermeyen, yalan söylemeyen bir Lidere verelim.
 •  Oylarımızı, dün söylediğini bu gün inkar etmeyen, sözünün arkasında duran ve her söylediği yıllar içerisinde gerçekleşen bilge bir Lidere verelim.

Milliyetçi-Ülkücü Hareketin lideri Devlet Bahçeli’ye verelim ki, Türk milletinin yarınları mutlu olsun. En geç 7 Haziranda yapılacak olan seçimlerde Avrupa Türklüğü ve Türk milleti AKP saltanatını bitirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi en içten saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Yarınlarımızın daha güzel olmasını Yüce Allah’tan diliyorum.

Ne Mutlu türküm Diyene” sözleriyle alkışlar arasında tamamladı.

Avrupa Türklüğü, sevilen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan ile fotoğraf çektirebilmek, son albümü “NADAS”ı imzalatabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Kültür ve ülkü şöleninde, Mustafa Yıldızdoğan’ın sahne almasıyla, coşku ve heyecan, zirve yaptı. şölenlerimizde, bir birinden güzel eserlerini seslendirirken yeni çıkan “NADAS” adlı Albümünden parçalarını içtenlikle okuyan Avrupa Türklüğünün sevilen sanatçısı, Kendisine has tarzıyla sanat hayatında bir birinden güzel eserlere imza atan ve eserlerinde Avrupa Türklüğüne işleyen sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, Almanya Türk Federasyon Kültür Sanat ve Ülkü Şölenleri etkinlikleri kapsamında muhteşem konserler verdi. Avrupa Türklüğünün sevilen sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan, şölen salonunu hınca hınç dolduran kalabalık sanatseverler tarafından  dakikalarca alkışladı. Sanatçının seslendirdiği türkülere eşlik eden hayranları, sanatçıyla görüşebilmek, fotoğraf çektirebilmek, son albümü “NADAS”ı imzalatabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Kadın kollarından Anlamlı Resim sergisi

Hamburg Kadın kolları başkanımızın önderliğinde şölende açılan resim sergisi büyük ilgi gördü. İçlerinden iki tanesi (Bozkurt ve Fatih Sultan Mehmet) porteleri açık artırmayla TÜRKMENELİ VE DOĞU TÜRKİSTAN yararına kullanılmak üzere açık artırmaya çıkartıldı.

ATF Basın

 
 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TÜRK FEDERASYONLAR Haberleri

Başlık Tarih
 
HTF Belediye başkanları ziyaretleri devam ediyor08 Ekim 2018
ATF İSTİŞARE TOPLANTISI FRİEDBURG ÜLKÜ OCAĞINDA YAPILDI.27 Mayıs 2018
AVRUPA TÜRKLÜĞÜ BAŞBUĞ TÜRKEŞ'İ ANIYOR05 Nisan 2018
HTF Soest Türk Kültür Merkezi kongresi gerçekleşti.30 Mart 2018
Hollanda Türk Federasyon’dan teşekkür plaketi30 Mart 2018
HTF Harderwijk Al Sancak Türk Kültür Ocağı’nda bayrak değişimi...26 Mart 2018
Avrupa Türklüğüne yönelik saldırılara tepki13 Mart 2018
BİRLİĞİMİZİ KİMSE BOZAMAZ05 Mart 2018
HTF Amsterdam’da kongre heyecanı!28 Şubat 2018
HTF Genel Başkan'ından Deventer Belediye Başkanı ziyaret!25 Şubat 2018
Almanya Türk Federasyon Genişletilmiş Genel İstişare Toplantısı Yapıldı.23 Şubat 2018
Ömer Zararsız : “Her Ocağımız Ülkücülerindir”23 Şubat 2018
ATF 2018 YILI 1.GİK TOPLANTISI YAPILDI.19 Şubat 2018
ATF Fridburg Ülkü Ocağı 2.Olağan Kongresini Yaptı.11 Şubat 2018
HTF'den Dordrecht Belediyesine ziyaret...11 Şubat 2018
Avrasya Linz Ülkü Ocağından Vefa Örneği!04 Şubat 2018
ATK Genel Başkanı Cemal Çetin Taziye Ziyaretlerini Kabul Etmeye Devam Ediyor.05 Şubat 2018
ATK Genel Başkanı Çetin Teşkilat Ziyaretlerine Devam ediyor.04 Şubat 2018
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI DURMAK BİLMİYOR!28 Ocak 2018
Hollanda Türk Federasyon Dordrecht’te kitap fuarı...18 Ocak 2018
ATK Genel Başkan Cemal Çetin, Taziyeleri Kabul Etti15 Ocak 2018
Almanya'da Ülkücüler 2017 Yılına ‘Ülkü Şölenleriyle Veda Etti.04 Ocak 2018
Kufstein Ülkü Ocağı Anma Proğramları Düzenledi.01 Ocak 2018
Mit, "Bu coğrafyada yaşayabilmenin iki yolu var; 31 Aralık 2017
Hollanda Türk Federasyon’dan oku mesajı...30 Aralık 2017
Wuppertal Ülkü Ocağı Yönetimi Türk Federasyon Genel Merkezini Ziyaret Etti.30 Aralık 2017
ATF Kültür ve Ülkü Şölenleri Dortmund’da Devam etti.27 Aralık 2017
ATF Offenbach Ülkü Ocağı Kültür ve Eğlence Şöleni Düzenledi.26 Aralık 2017
AVRASYA LİNZ ÜLKÜ OCAĞI 26.YILINDA KÜLTÜR ŞÖLENİ DÜZENLEDİ.24 Aralık 2017
“Milliyetçi Nesiller ve Beklentiler”19 Aralık 2017
ÜLKÜCÜLERİN ADRESİ: ÜLKÜ OCAKLARIDIR17 Aralık 2017
ALMANYA TÜRK FEDERASYON NAGOLD ÜLKÜ OCAĞI 30.YIL ŞÖLENİ DÜZENLEDİ.17 Aralık 2017
FRANSA TÜRK FEDERASYON GENEL İDARE KURULU TOPLANTISI10 Aralık 2017
HollandaTürk Federasyon ziyaretleri devam ediyor10 Aralık 2017
TASAV “Türkiye İçin Alparslan Türkeş Vizyonu” Konulu Panel Düzenledi 04 Aralık 2017
Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin'den Kritik Uyarı!30 Ekim 2017
TÜRKÇÜLÜK BÖLÜCÜ DEĞİL BİRLEŞTİRİCİDİR!19 Ekim 2017
Dordrecht’te bayrak değişimi14 Ekim 2017
Tek Devlet: Türk Devleti05 Ağustos 2017
İSLAM İLE TERÖR BAĞDAŞTIRILAMAZ20 Haziran 2017
Avusturya Türk Federasyon Teşkilat Ziyaretlerine Devam Ediyor.18 Haziran 2017
FRANSA TÜRK FEDERASYON’DAN USTA’YA ZİYARET25 Nisan 2017
Başbuğumuzun Emanetlerini Korumaya Yeminimiz Var05 Nisan 2017
FTF Genel Başkanı Orhan İlhan Başbuğ Anma Mesajı Yayımladı.04 Nisan 2017
Cemal Çetin: Bizler, merhum Başbuğumuzun emanetlerini yaşatacağız.04 Nisan 2017
Duisburg’dan Kayıtsız şartsız, amasız fakatsız, tereddütsüz EVET26 Mart 2017
Sevdamız Millet, Liderimiz Devlet Kararımız; Evet22 Mart 2017
Lahey Türk İslam Kültür Vakfı,Çanakkale Şehitlerini Unumadı.22 Mart 2017
Cemal Çetin;Daima Devlet, Sonuna Kadar Millet Kararımız EVET!19 Mart 2017
Fransa Evet için Çalışıyor.19 Mart 2017
Göppingen Çanakkale Şehitleri Anma programı19 Mart 2017
Wetzlar Evet Dedi19 Mart 2017
MÜNİH TÜRK EĞİTİM OCAĞI 18.DÖNEM ENGİN UYGUNTÜRK İLE DEVAM KARARI ALDI.15 Mart 2017
TÜRK OCAKLARI GALİP ERDEM'İ UNUTMADI14 Mart 2017
Belçika'dan MHP toplantısına yasak!14 Mart 2017
HTF Havaalanı'nda Oturma Eylemi Başlattı.11 Mart 2017
HTF Genel Başkanı Murat Gedikten “15 Mart Seçim Çağrısı”09 Mart 2017
Belçika Türk Federasyon’u (BTF) Gent Şehrinde Neden “Evet” Dediklerini Anlattı08 Mart 2017
ATF Genel Başkanı Ali Can: “Biz Avusturya’nın asli unsuruyuz!” [Video] (Arşiv Haber)08 Mart 2017
Avrupa Konfederasyon,Anayasa Değişikliğiyle İlgili Basın Açıklaması05 Mart 2017
ATF GİK VE BÖLGE TOPLANTISI KUFSTEİN’DA YAPILDI.05 Mart 2017
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI RESMİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ.05 Mart 2017
Heilbronn 38. Dönem için Gökhan Varol İle Devam Dedi04 Mart 2017
Demokrasi Dışı ve Nezaketsizlik04 Mart 2017
Avrupa Türk Konfederasyondan 'Evet' kampanyası26 Şubat 2017
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI ANKARA’DAN SES VERDİ.20 Şubat 2017
Avusturya Türk Federasyon Ankara’da Buluştu.20 Şubat 2017
Avrupalı Ülkücülerin Ankara Çıkartması17 Şubat 2017
TÜRK KONFEDERASYONU VE ÜLKÜ OCAKLARI EL ELE TÜRKMENLERLE…19 Ocak 2017
Münchengladbach Ülkü Ocağı 19.Olağan Kongresini Yaptı.08 Ocak 2017
Türkiye ve Türklük Düşmanlarına: Diz Çökmeyeceğiz, Başaracağız!06 Ocak 2017
2016’dan 2017’ye Türkiye: Fetret'ten Çıkış İçin04 Ocak 2017
MHP Kavak İlçe Başkanı Kamber'den "Sağduyu" Çağrısı02 Ocak 2017
Mustafa Yıldızdoğan Vorarlberg'lileri Coşturdu.28 Aralık 2016
Belçika Türk Federasyonu Binası Önüne Bombalı Paket Bırakılması24 Aralık 2016
Bizler hep var olacağız.21 Aralık 2016
Ankara Türk Ocakları Atsız’ı andı15 Aralık 2016
Durum Değerlendirmesi ve Geleceğe Bakış 20 Kasım 2016
“Misak-ı Milli, Lozan ve Musul Meselesi” 07 Kasım 2016
Hüseyin Çıbıkçı Kufstein Ülkü Ocağında Hayır Daveti Verdi.30 Ekim 2016
Türk Ocakları Genel Merkez ve Şubelerinden Kritik Uyarılar16 Ekim 2016
Cemal Çetin'den Fransa Teşkilatlarına Ziyaret16 Ekim 2016
Darbecilere Darbe Vuran Lider Devlet Bahçeli09 Ekim 2016
Türk Ocaklarından Türk Yurtlarına Kurban Bağışı 21 Eylül 2016
CEMAL ÇETİN: “ÜLKÜCÜLER KURBAN BAĞIŞINDA YARIŞTI”16 Eylül 2016
“KURBAN BAĞIŞLARIMIZLA DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN YANINDA OLALIM”09 Eylül 2016
"Devlet İhaneti Affetmez; Adaletten de Ayrılmaz"06 Eylül 2016
Millî Beka Mücadelemizin Başarısı İçin Öneri Ve Uyarılar05 Ağustos 2016
Belçika Türk Federasyon Basın Bildirisi...01 Ağustos 2016
Türk Ocakları Ramazan Bayramı Mesajı04 Temmuz 2016
Avusturya Türk Federasyon'da Ramazan Bereketi...02 Temmuz 2016
HTF'den Gençlere Tartışma Proğramları29 Haziran 2016
Al Sancak Harderwijk’te dalgalanmaya başladı 29 Haziran 2016
AVUSTURYA TÜRK FEDERASYON'DA BİRLİK İFTARI!26 Haziran 2016
Almanya Türk Federasyonu İftar Programı26 Haziran 2016
HTF Dordrecht Ayasofya Camii'ne Saldırı ile İlgili Basın Açıklaması..25 Haziran 2016
MHP AVRUPA'DAN MUHALİFLERE SERT TEPKİ!20 Haziran 2016
Bu Ramazan'da Türk Yurtlarına Sen de El Uzat!17 Haziran 2016
Türk Milleti Şerefli Bir Tarihe Sahiptir….05 Haziran 2016
Almanya'nın Kararını Şiddetle Kınıyoruz03 Haziran 2016
Türk Ocakları'ndan Gagauzya'da Sempozyum02 Haziran 2016
SÖZDE ERMENİ SOYKIRIM YALANINA ALMANYA ORTAK OLMAMALIDIR30 Mayıs 2016
Türk Kültür Derneğine anlamlı ziyaret24 Mayıs 2016
HTF Tiel Türk Kültür Derneği Kongresi yapıldı09 Mayıs 2016
Türk Ocakları 44. Olağan Büyük Kurultayı Yapıldı01 Mayıs 2016
İsviçre Türk Federasyon Wil Ülkü Ocağı'nda İsmail Bostancı Güven Tazeledi.01 Mayıs 2016
TÜRK OCAKLARI’NDA 44. BÜYÜK KURULTAY HEYCANI29 Nisan 2016
Dünya’da çocuklarına bayram hediye eden ilk ve tek ülke Türkiye’dir.23 Nisan 2016
BORDEAUX ÜLKÜ OCAĞINDA KONGRE HEYECANI23 Nisan 2016
HTF'de 23 Nisan coşkusu23 Nisan 2016
Ülkücüler Marifet ve Fazilet Ehlidir19 Nisan 2016
Annecy Ülkü Ocağı 2016 Bahar Kermesi Düzenledi.17 Nisan 2016
Maassluis ve Den Haag’ta kongre heyecanı13 Nisan 2016
Hollanda Türk Federasyonundan Kamuoyuna Duyuru10 Nisan 2016
HTF Nijmegen’de hem Nevruz hem 20. Yıl kutlandı05 Nisan 2016
CEMAL ÇETİN'DEN BAŞBUĞ TÜRKEŞ MESAJI03 Nisan 2016
Avustralya Türk Federasyonundan Başbuğ Türkeş Mesajı02 Nisan 2016
ASLA SOKAKLARDA OLMAYACAĞIZ02 Nisan 2016
Avusturya Türk Federasyon Salzburg Ülkü Ocağı Ülküde Birlik Şöleni Düzenledi.29 Mart 2016
INNSBRUCK TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLEDİ.29 Mart 2016
HTF’den Ahmed Aboutaleb’e ziyaret29 Mart 2016
Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümünde Atatürk, Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal marşı anlatıldı.29 Mart 2016
Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümünde ...27 Mart 2016
Türk Ocakları Armağanları Sahiplerini Buldu27 Mart 2016
Köln 31. Kongresi Gerçekleştirildi22 Mart 2016
“Türk” kavramı kapsayıcı ve içerici bir muhtevaya sahiptir21 Mart 2016
HTF Versam Tekrar Şenyürek Dedi.19 Mart 2016
Lüdenscheid Türk Ocağı dualar ile açıldı17 Mart 2016
Rahden Türk Kültür Derneği Resmi Açılışını Şölenle Kutladı14 Mart 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANKARA SALDIRISI AÇIKLAMASI14 Mart 2016
Hollanda Türk Federasyon Kadın Kolları Yatılı Eğitim Semineri14 Mart 2016
ALMANYA RAHDEN'DA MUHTEŞEM ÜLKÜ OCAKLARI AÇILIŞI06 Mart 2016
Uluslararası İpek Yolu'nun Yükselişi ve Türk Dünyası Bilgi Şöleni'ne Davet04 Mart 2016
HTF Ultrecht Yeni Hizmet binasına Kavuştu ve Mutlu Son...29 Şubat 2016
Utrecht’te Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı29 Şubat 2016
FIRAT ÇAKIROĞLU HOLLANDA'DA ANILDI27 Şubat 2016
ATF Bavyara 2.Bölge Gençlik Kolları Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu Andı.21 Şubat 2016
Avrupalı Ülkücülerden Bahçeli'ye geçmiş Olsun Ziyareti21 Şubat 2016
BTF Genel Başkan'ı Zararsız"Terörü Kınayan Açıklama Yaptı".18 Şubat 2016
HTF Kadın Kollarından genel istişare16 Şubat 2016
Ülkü Buluşmaları (3) Den Haag’da düzenlendi14 Şubat 2016
Türk Ocakları ve Türkiye Kamu-Sen'den Tarih, Dizi ve Film: Kurgu ve Gerçek Paneli07 Şubat 2016
Panele Davet: Film, Dizi ve Tarih: Kurgu ve Gerçek05 Şubat 2016
AVRUPA TÜRK KONFEDERASYON'DAN TÜRKMENLERE YARDIM02 Şubat 2016
Avrupa Türklüğü Türkmen Kardeşlerini Unutmadı.31 Ocak 2016
İsviçre Türk Federasyon Basel’de Buluştu30 Ocak 2016
Münih alperen ocaklari gorev degisimi29 Ocak 2016
AVUSTRALYA ÜLKÜCÜ TURK FEDERASYONUNDAN AÇIKLAMA27 Ocak 2016
Türk Federasyon’dan Zaandam’da Kültür Şöleni26 Ocak 2016
HTF Dortrecht'te Vedat Özdal güven tazeledi.25 Ocak 2016
Avusturya Türk Federasyon 2016 Yılında Güneş gibi Parlayacak!!!25 Ocak 2016
ATF 2016 YILI BİRİNCİ GİK TOPLANTISI YENİ GENEL MERKEZ BİNASINDA YAPILDI.25 Ocak 2016
HTF Zaandam Kentinde Teşkilatlandı.19 Ocak 2016
Murat Gedik’ten “Farklı Ülkücülere” Ağır Gönderme18 Ocak 2016
Türk Dayanışma Konseyi’nden Türk Ve Dünya Kamuoyuna Çağrı18 Ocak 2016
BW1. Bölge Büyük Ülkü Şöleni muhteşemdi18 Ocak 2016
Düsseldorf Ülkü Ocağı Kültür ve Ülkü Şöleni18 Ocak 2016
“Yılmayacağız, yıkılmayacağız”14 Ocak 2016
Vatansever Türk Aydınları Bildirisine Destek Çağrısı14 Ocak 2016
Türk Adını Anayasa'dan Çıkartmak Cinayettir12 Ocak 2016
Türk Ocakları: PKK’nın İpiyle Kuyuya İnilmez30 Aralık 2015
ALMANYA TÜRK FEDERASYON'DAN KÜLTÜR ŞÖLENİ30 Aralık 2015
Başkent Berlin’de ATF Kültür Şöleni26 Aralık 2015
HTF RABİA KADİR’İ AĞIRLADI16 Aralık 2015
Türk’ün Türk’ten Başka Dostu Yoktur! 14 Aralık 2015
Türk Ocakları Ankara Şubesi Atsız Ata'yı andı14 Aralık 2015
HTF Süriye Türkmenleri Hakkında Basın Bildirisi Yayımladı.08 Aralık 2015
MÜNiH ALPEREN OCAKLARI BASIN ACIKLAMASI05 Aralık 2015
Suriyeli Türklerin Varlık Mücadelesine Sessiz Kalmayın05 Aralık 2015
HTF Arnhem’de 20.yıl coşkusu02 Aralık 2015
Avrupa Türk konfederasyon Toplantısı29 Kasım 2015
HTF Dortrecht Teşkilatı Dursun Önkuzu için anma programı Tertipledi.29 Kasım 2015
Türk Ocaklarından Terör Sarmalında Türkiye ve Dünya Paneli26 Kasım 2015
ATF Bölge Yöneticileri Toplantısı23 Kasım 2015
ATK Genel Başkanı;Avrupa Türklüğünden Türkmen soydaşlarımıza yardım Kampanyası22 Kasım 2015
Hollanda Türk Federasyon Türkmendağı Kampanyası başlattı.21 Kasım 2015
ATF Din Görevlileri ve Bölge temsilcileri Toplantısı21 Kasım 2015
TÜRK OCAKLARI VAKFI YİRMİ BEŞİNCİ YILINI KUTLADI19 Kasım 2015
Hollanda Türk Federasyon iletişim ağları14 Kasım 2015
Türk Ocakları Hiçbir "MHP Muhalifi" Hareketin İçerisinde Değildir05 Kasım 2015
Türk Ocakları: Ülkeyi Ciddî Sıkıntılar Bekliyor02 Kasım 2015
Cemal Çetin:Deniz Feneri yolsuzluğunun üzerini kapattılar.13 Ekim 2015
MHP'li Öztürk Avusturya'da Gelecegine Oy ver Avrupa Dedi.12 Ekim 2015
ATK Genel Başkanı Cemal Çetin,"13 Yıldır Avrupa Türk'ünün Ne Derdine Çare Oldular.12 Ekim 2015
İktidar Ayıplı Halini Saklamaya Çalışan Bir Vaziyet İçerisinde12 Ekim 2015
Koray Aydın Paris’te Hükümete Yüklendi.12 Ekim 2015
Ciddi istihbarat ve güvenlik zafiyeti var 12 Ekim 2015
MHPLİLER AKIN AKIN SANDIĞA GİDİYORLAR.11 Ekim 2015
MHP'li Oktay Vural: Terör Bizi Teslim Alamayacak11 Ekim 2015
Koray Aydın "Türkiye Demokratik Bir Ülke Olmaktan Çıkmıştır"11 Ekim 2015
YURDAKUL: MUTLAKA SANDIĞA GİDİN06 Ekim 2015
MHP’li Yılmaz, Almanya’daki gurbetçilerden destek istedi05 Ekim 2015
MHP’DEN AVRUPA ÇIKARMASI05 Ekim 2015
MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır Salzburg Ülkü Ocağı'nda Ülkücülerle Buluştu.04 Ekim 2015
Parsak, gurbetçilerle kucaklaştı04 Ekim 2015
MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır Avusturya Tirol'de Avrupa Türk'lüğü ile Buluştu.04 Ekim 2015
MHP Aksaray Milletvekili ve Adayı Turan Yaldır Viyana'da Vatandaşlarla Buluştu.01 Ekim 2015
Avusturya Türk Federasyon Viyana'da seçim çalışmasına hızlı başladı.01 Ekim 2015
Hollanda Türk Federasyon Kadın Kolları istişare toplantısı yapıldı.01 Ekim 2015
2015 Kurban Vekaletleri Yerlerine Ulaştırıldı30 Eylül 2015
Kurbanlar Türkiye ve Türk dünyasında Kesildi30 Eylül 2015
Fırat Çakıroğlu adına Den Haag'ta gençlik lokali açıldı27 Eylül 2015
Cemal Çetin, Avrupa Türklüğü Ülkenin Geleceğine Oy Verecek20 Eylül 2015
Türk Federasyon’dan Ahde Vefa programı16 Eylül 2015
Cemal Çetin: Alçakça Saldırılar Bizi Yıldıramaz13 Eylül 2015
TÜRK OCAKLARI ÇANKAYA ŞUBESİ KONGRESİNİ YAPARAK FAALİYETLERİNE BAŞLADI27 Ağustos 2015
Türk Ocakları'ndan "Terörle Mücadele Edin" Çağrısı 24 Temmuz 2015
Cemal Çetin'den Ramazan Bayramı mesajı 17 Temmuz 2015
Avrupa Türk Konfederasyon’dan Kadir Gecesi mesajı!13 Temmuz 2015
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI HAFTA SONU İFTARLARI DEVAM EDİYOR!!!12 Temmuz 2015
Tirol'de Ülkücüler Doğu Türkistan için Meydana İndi.12 Temmuz 2015
Türk Ocakları'ndan Türkmenlere Yardım11 Temmuz 2015
ATF Kufstein Ülkü Ocağı'ndan Örnek Davranış!04 Temmuz 2015
HTF Basın Açıklamasi04 Temmuz 2015
ATF Genel Başkan'ı Ali Can Tirol Bölgesinde Ziyaretlerde Bulundu.28 Haziran 2015
ATF GENEL BAŞKANI ALİ CAN TEŞKİLATLARI ZİYARET ETTİ.27 Haziran 2015
HTF’den Kur´an-ı Kerim, Ezanı Güzel Okuma ve Bilgi Yarışması27 Haziran 2015
TÜRK OCAKLARI’NDAN FETİH KONSERİ VE KADIN PANELİ 03 Haziran 2015
AVRUPA TÜRKLÜĞÜ SANDIKLARA SAHİP ÇIKTI03 Haziran 2015
HTF Yaşadığımız Ülkeyi Tanıyalım Gezisi...31 Mayıs 2015
Hollanda Türk Federasyon Aylık Bülteni Yayınlandı31 Mayıs 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL MERKEZİ’NDEN İKİ BÜYÜK FAALİYET28 Mayıs 2015
Hollanda Türk Federasyon Hilalce Sohbetler düzenledi26 Mayıs 2015
Avrupa´da Oylar MHP'ye24 Mayıs 2015
Avrupa´da Seçim Yarışında Son Haftaya Girildi23 Mayıs 2015
Hollanda Türk Federasyonu, Seçim Güvenliği İçin Tedbir Alacak23 Mayıs 2015
Arnhem’de futbol turnuvası21 Mayıs 2015
İSTANBUL MALTEPE’DE YAŞANAN OLAY HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI19 Mayıs 2015
KIRIKKALE ÜLKÜ OCAKLARI 2. OĞUZ ATA BAHAR ŞÖLENİ 10 Mayıs 2015
ŞEHİT FIRAT ÇAKIROĞLIU ANISINA DÜZENLENEN PANELDE ÜNİVERSİTELERDE TERÖR TARTIŞILDI10 Mayıs 2015
Hollanda Türk Federasyon’dan Kutlu Doğum seminerleri25 Nisan 2015
TÜRK OCAKLARI BÖLGE TOPLANTILARI BAŞLADI18 Nisan 2015
Almanya'da Sandıkların Kurulacağı Adresler Belli Oldu16 Nisan 2015
PAPA'YA VE ERDOĞAN'A SERT TEPKİ !14 Nisan 2015
ATF Bölge Başkanları ve Teşkilat Başkanları Toplantısı12 Nisan 2015
Papa Francesco'nun “Soykırım” Yalanı12 Nisan 2015
Hollanda’da Başbuğ Türkeş anıldı!11 Nisan 2015
Durmuş Yılmaz Türk Federasyon’da09 Nisan 2015
Yusuf Halaçoğlu, Belçika Türk Federasyon Genel Merkezini ziyaret etti.06 Nisan 2015
ATF Tirol Başbuğ'u Andı...06 Nisan 2015
B.T.F. Başbuğ Alparslan Türkeş Beyi Anma Pogramı Düzenledi06 Nisan 2015
Alparslan Türkeş Türk Ocakları'nda Anıldı 05 Nisan 2015
80 yıllık çileli ömrünün tamamı Türk Milleti'ne hizmetle geçmiştir04 Nisan 2015
Almanya Türk Federasyon Çanakkale'de02 Nisan 2015
Avrupa Türklüğü MHP Lideriyle Buluşuyor01 Nisan 2015
Dordrecht’te Çanakkale Zaferinin 100. Yılı “Çanakkale Ruhu 2” programıyla anıldı01 Nisan 2015
Amsterdam Bozok Gençlikte Bayrak Değişimi.28 Mart 2015
ATF Tirol Bölge Çanakkale Proğramı Düzenledi.22 Mart 2015
TÜRK OCAKLARI’NDAN ÇANAKKALE’NİN 100. YILI AÇIKLAMASI19 Mart 2015
ÇANAKKALE ZAFERİMİZ’İN 100.YILI DİNARDA KUTLANDI16 Mart 2015

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI

EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI

Türk Çocuğu Ecdadını Tanıdıkça!
Daha Büyük İşler Yapmak İçin!
Kendinde Kuvvet Bulacaktır.

CH