Ana Sayfa > MEDYA VE BASIN

CUMHUR İTTİFAKIYLA NELER DEĞİŞTİ
26 Temmuz 2020
Bu haber 1405 kez okundu
MHP uygulanmak istenen nihai hedefi federal bir yapı olan plana tüm kadrolarıyla her platformda şiddetle karşı çıkmıştır.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Türk devletinin Osmanlının duraklama devrinden başlayan büyük değişimi devam ediyor.

Kah ümit kıran, kah geleceğin güzel olacağına dair ümitleri besleyen değişim ve gelişmeler dönemi bir çok tarihi büyük olayı da içine alarak olanca hızıyla sürmektedir.

Cumhuriyet dönemi, en köklü uygulamaları toplum ve devlet hayatımıza getirmiş olmakla birlikte şüphesiz ki 1980 yılıyla başlayan yıllar en fazla git-gele şahit olduğumuz dönem olmuştur.

Yabancı başkentlerin güdümünde anarşist hareketlerin yanında Türk Milliyetçiliğini de hedef alan 12 Eylül cuntası, devletin temel politikalarını yeniden tanımlamaya çalışmış ancak kısa sürede gelen baskılaradayanamayarak attığı adımların ardını getirememiştir.

Siyasetin 12 Eylül’ün etkisinden kısmen kurtulup demokrasi rayına oturtulması ülkemizin on yılını almış, yine de normal demokratik bir zeminin tesisi ancak 20 yılda gerçekleşebilmiştir.

Son 40 yılda çoğunlukla milli hassasiyetler dışında Türkiye üzerinde hesapları olanların telkin ve tavsiyeleriistikametinde hareket edenler ülke yönetiminde etkili olmuştur.

2002 yılında iktidara gelen AKP batının kendilerine eklemlediği bir kısım eski tüfek komünist başta olmak üzere bilumum Cumhuriyetle yıllardan bu yana kavga içinde olanlarla ittifak halinde 2013 yılına kadar Türkiye’yi yönetmeye devam etmiştir.

Türklüğün düşmanları bu sürede sözde fikir özgürlüğü adına 780 Bin kilometrekare alana sıkıştırılmış Türk Devletini bölüp parçalanmasına yol açacak çalışmalarına hız vermişlerdir.

Bu dönemde, bulunduğumuz coğrafya üzerinde hesapları olanların teşvikleriyle istiklallimizin sembolü Türk Bayrağı ve inancın alameti başörtüsünü bez parçası seviyesine indiren konuşmaların en yetkili ağızlardan yapılışına şahit olduk.

Şımarık, emperyalist işbirlikçisi sahte aydınlar, devletimize adını veren Türk ifadesinden rahatsızlıklarınıaçıkça beyan etmenin yanı sıra bayrağımıza Türk bayrağı denmesine bile muhalefet edebilmişlerdir.

Bu şartlar altında 2009 yılına gelindiğinde Türkiye’yi etnik temelde bölme yolunda en önemli kilometre taşı olan başka bir plan benim de şahit olduğum bir başlangıçla bizzat devrin Cumhurbaşkanı Gül himayesinde Başbakan yardımcısı Beşir Atalay idaresinde uygulamaya konulmuştur.

İhanet planının önünün açılması için dış güçler tarafından Türkiye dönemsel desteklenmiş, bir kısım ticaret kolaylıkları ve ekonomik yardımlar AB ülkeleri tarafından devreye sokulmuştur.

Borca dayalı tüketimin getirdiği refah atmosferinde Milli Beka nöbetine neredeyse bir tek Devlet Bahçeli liderliğindeki MHP devam etmiştir.

MHP uygulanmak istenen nihai hedefi federal bir yapı olan plana tüm kadrolarıyla her platformda şiddetle karşı çıkmıştır.

Habur’da teröristlerin ayağına giden hakimler ve Diyarbakır’da garnizonda Ömer Mutlu adındaki hain tarafından gönderden indirilen şanlı bayrağımız bu dönemin utanç verici hatırası olarak aziz milletimizin beynine kazınmıştır.

Kıbrıs’ta gönderden Türk Bayrağını indiren Rum’u alnından vurma emri verecek ikinci bir Hasan Kundakçı paşanın orada olmaması hepimizin üzüntü kaynağı olmuştur.

İçimizdeki ihanet odakları tarafından federal yapının dayanağını oluşturmak üzere kanlı terör örgütüne, doğuve güneydoğu Anadolu bölgesinde etnik temizlik yapması için göz yumulmuş, vatandaşlarımız PKK’nın insafına terk edilmiştir.

Tüm bu yaşananlar ve daha fazlası 17–25 Aralık 2013 tarihine kadar sözde demokratikleşme adına bölünmeyevaracak yolda hız arttırarak devam etmiştir.

Tarihimizde olmadığı bir şekilde kriminal bir metotla yönetime el koyma teşebbüsü Başbakan Erdoğan’ın tehlikeye eksiksiz teşhis koyması ve cesareti sayesinde bertaraf edilmiştir. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu mücadeleden başarıyla çıkmasının en büyük nedeni tek başına kalsa bile fikirlerini savunmadaki dirayeti ve kendisine inanan Türk Milletinden aldığı destek olmuştur.

17–25 Aralıkta yenilgiye uğrayan çete mağlubiyeti ve o güne kadar kullandığı kendisine hükümet tarafından sağlanan imkanları kaybetmeyi içine sindirememiş, nihayetinde 15 Temmuz 2016 tarihinde kanlı kalkışma planını devreye sokmuştur.

Kanlı kalkışma sırasında, akşamın ilk saatlerinde, MHP lideri Bahçeli kanlı teşebbüse tavır almış, Türkiye Cumhuriyetinin meşru hükümetine desteğini ilan etmiştir.

Sayın Bahçeli yalnız destek açıklamasıyla kalmamış elindeki hayati derecede önemli bağlantıları Erdoğan’ın yardımına sunmuş onu yaptığı mücadelede en güçlü şekilde desteklemiştir.

Kahraman Türk Milleti ve onun demokrasiye inanmış komutanları sayesinde kanlı kalkışma, çoğunluğu sivil 251 şehit ve yüzlerce gazi sayesinde kesin bir zaferle önlenmiştir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan paralel devlet yapılanmasını ortadan kaldırmak için çalışmalarına hız vermiş ancak mevcut hükümet sistemi içinde yapısal sorunların çözümü gayrı-milli muhalefet nedeniyle istenen süratte yapılamamaktaydı.

Tam bu noktada Sayın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemine giden yolu açan meşhur çağrısını yapmıştır.

7 Ağustos 2016 tarihinde 3 partinin katılımıyla yapılan Yenikapı Demokrasi Mitinginin yarattığı ruhla yeni hükümet sistemini getiren Anayasa değişiklikleri, milletimizin hakemliğine sunulmuş ve net bir oranla onaylanmıştır.

Bu suretle devlet mekanizması hantallıktan kurtularak daha dinamik ve güçlü bir yapıya kavuşmuştur.

Yeni sistem elbette kolay gelmemiş ve emeği geçenler saldırıların hedefi olmaya dün olduğu gibi bu günde devam etmektedir.

Cumhur İttifakına muazzam sahip çıkma ve destek sebebiyle Bilge lider Devlet Bahçeli’ye yakıştırılmadık çirkin benzetme kalmamış MHP, yedek lastikten bastonluğa kadar edepsiz, aşağılık benzetmelerin muhatabı olmuştur.

Devlet Bahçeli bu kadar hedef alınmayı hak etmiş midir?

Asla ve kata hayır!İsterseniz gelin hep birlikte Sayın Bahçeli ve MHP’nin yeni dönem ve hükümet sisteminin yürürlüğe girmesineyol açarak neleri değiştirdiğine başlıklar halinde değinelim.

-Dağları taşları boş yere bombalamalar geride kalmış, 50 Bin canımıza mal olan bölücü PKK terörüne karşı top yekun mücadele başlatılmış,

—Faili meçhul bahanesiyle dağıtılan özel terörle mücadele birimleri en güçlü seviyede yeniden oluşturulmuş,

—36 etnik yapı, çok milletli toplum söylemi terk edilmiş yeniden “tek millet” olarak Türk Milleti’ne dönüş yapılmış,

—Eyalet sistemi ve özerklik tartışmaları rafa kaldırılmış, devletin “milli ve üniter” yapısı teyit edilmiş,

—50 yılı aşan bir sürede ihanet odakları tarafından tesisedilen paralel devlet yapılanmaları tasfiye edilmiş,

—15 Temmuz kanlı ihanet kalkışmasının failleri, yancıları ve destekçilerine gereken cezalar verilmiş, diğerlerine kapı gösterilmiş,

—Devletimizin Silahlı Kuvvetlerine yerleştirilmiş en az 50 Bin asker generaller dahil ordudan uzaklaştırılmış ve cezalandırılmış,

—En önemli güç kaynağımız yargıya sızmış 5 Bin ajan çete mensubu kovulmuş,

—Emniyet teşkilatına çöreklenmiş Allah korkusu olmayan kumpas, komplo ve tuzağı alışkanlık haline getiren Hasan Sabbahçı, layık olduğu muameleye tabi tutulmuş,

—Devlet yeniden milli ve yerli temelde tahkim edilmek üzere titizlikle çalışmalar yürütülmüş,

—Her biri devleti çalışamaz hale getirecek bu musibetlerle uğraşırken hayatın normal akışını sürdürmek üzere ekonomiden eğitime, sosyal hayattan uluslararası temsiliyete kadar her alanda başarıyla göreve devam edilmiş,

—Açık gizli birçok ambargoya rağmen hiçbir gıdanın, malın yokluğuna fırsat verilmemiş,

—Sağlık başta tüm sosyal ve ekonomik alanlarda inanılmaz sonuçlar doğuran, neredeyse tüm dünyada dahili ve harici ilişkileri sıfırlayan evrensel salgın döneminde toplumun ve tüm kurumların ayakta kalmasısağlanmış,

—İçerde bunlar yapılırken, Suriye’ye, Irak’a güvenliğimiziçin doğrudan müdahale edilmiş,—Libya’da Doğu Akdeniz’de ve Mavi Vatan’da haklarımızın cesurca takipçisi olunmuş,

—TSK’nin Kıbrıs Barış Harekatı dolaysıyla uygulanan ambargo nedeniyle elinin kolunun bağlandığı günlerden İHA, SİHA dahil tüm silah ve mühimmat ihtiyacımızın %70 oranında yerli kaynaklardan temin edilecek seviyeye gelinmiş,

—3 ay süreyle korona virüs sürecinde neredeyse tamamen durma noktasına gelen süreçte 84 Milyon nüfusun tüm ihtiyacı karşılanmış,Doğrudan ve Yap-İşlet yatırımların hız kesmeden devametmesi ve daha fazlası az bir şey midir?

Tüm bunların yapılmasına katkıda bulunmak bir siyasi hareket için mahcubiyet değil elbette gurur vesilesidir.İktidar hırsıyla akıl ve iradelerini yabancı başkentlerin emrine verenler ve gaflet içinde onların peşinden gidenler elbet bir gün yapılanların kıymetini anlayacak ve Türkiye’yi yeniden layık olduğu yere gelmesine sebep olanlar tarihteki mümtaz yerini alacaklardır.

İstiklal İçin Birlik İstikbal İçin Dirlik


AHMET ORHAN
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MEDYA VE BASIN Haberleri

Başlık Tarih
 
TÜRKİYE ÖLDÜ DE AĞLAYANI MI YOK! - AHMET ORHAN02 Ağustos 2020
Karataş'tan Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı23 Temmuz 2020
MASTERLER KONFEDERASYONU KARADENİZ’DE BULUŞTU23 Temmuz 2020
AHDER Ruslara kültür gezisi düzenlendi23 Temmuz 2020
DOĞU TÜRKİSTAN ÇİN VE ERKAN AKÇAY 21 Temmuz 2020
HİLALE KARŞI HAÇIN GİZLİ SAVAŞI DURMUYOR!!!17 Temmuz 2020
DARBECİLERDEN BAHÇELİ’YE: AÇIKLAMAYI GERİ ÇEKİN!17 Temmuz 2020
SAMSUN’DA İLKADIM - AHMET ORHAN13 Temmuz 2020
Dikkat Tehlike Var.. - Ahmet Orhan12 Temmuz 2020
Yeni Tayin Dönemi, 'Vali Karadeniz'e Açık Mektup'10 Temmuz 2020
HDP'nin Kandil'in vagonları09 Temmuz 2020
TÜRK “Z” KUŞAĞI VE TÜRKİYE GERÇEĞİ - AHMET ORHAN08 Temmuz 2020
Eğitim yuvası mı? Terör kampı mı?01 Temmuz 2020
SEL FELAKETİNİN ARDINDAN RANTİYECİLER VE ÇANAKÇILAR - AHMET ORHAN24 Haziran 2020
Bölücülüğe resmen bayrak açtılar24 Haziran 2020
İsmail Ok, HDP ile İP’in kirli ilişkilerini ifşa etti24 Haziran 2020
2023 LİDER ÜLKE TÜRKİYE VİZYONU - AHMET ORHAN20 Haziran 2020
Halk Eğitim Merkezleri pandemi sürecinde yüz akımız oldu17 Haziran 2020
BATININ HASTA ADAMINDAN, ERZURUM’DAKİ DİRİLİŞE13 Haziran 2020
ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE İŞÇİLERİN ZAFERİ13 Haziran 2020
Zillet kaosa yürüyor12 Haziran 2020
ÜLKÜCÜLER TÜRKİYE İÇİN BİR ŞANSTIR…10 Haziran 2020
MHP sahip çıktı, CHP istismar etti08 Haziran 2020
SOSYAL REFAH DEVLETİ - AHMET ORHAN06 Haziran 2020
Provokasyon için uğraşan bu karanlık eller kimin?04 Haziran 2020
SİYASAL AHLAK,AHLAK YASASI AHMET ORHAN01 Haziran 2020
Atatürk Turancı mıydı ? 30 Mayıs 2020
27 MAYISIN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ - AHMET ORHAN26 Mayıs 2020
MHP TÜRKİYE’DİR…25 Mayıs 2020
Şimdi İYİ misiniz?19 Mayıs 2020
19 MAYIS OPERASYONDUR18 Mayıs 2020
TÜRK MİLLETİNİN AKSAKALLISI DEVLET BAHÇELİ16 Mayıs 2020
DEVLET BAHÇELİ BİR ÜLKÜ SANCAĞIDIR...16 Mayıs 2020
İl MEM'den beklentimiz virüslere fırsat vermemeleridir!12 Mayıs 2020
Yerel medyanın en azından nefes alması sağlanmalı12 Mayıs 2020
ALİAĞA BELEDİYESİ 18. ALTIN ÖRÜMCEK WEB ÖDÜLLERİ'NDE FİNALDE09 Mayıs 2020
SANCAK, ALBAYRAK VE BAYRAKTAR05 Mayıs 2020
3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK GÜNÜ MÜ,YOKSA DÜNYA İZMİRLİLER GÜNÜ MÜ?03 Mayıs 2020
BU DAVA SÖNMEZ, BU SEVDA BİTMEZ03 Mayıs 2020
KORONALI GÜNLERİMİZ30 Nisan 2020
MHP'den, sosyal medyada sahte hesaplara karşı kanun teklifi30 Nisan 2020
Akşener ve Altaylı'ya tepki29 Nisan 2020
100. YILINDA TBMM22 Nisan 2020
GIDA GÜVENLİĞİ VE SÜREKLİLİĞİ UNUTULAN ÇİFTÇİLERİMİZ16 Nisan 2020
Yerel basını ayakta tutmak zorundayız16 Nisan 2020
Bu virüsleri unutma Türkiye15 Nisan 2020
Fendoğlu yerel medyanın sorunlarını dile getirdi14 Nisan 2020
HALK, HALKÇILIK, POPÜLİZM VE PARTİLER14 Nisan 2020
YENİ DÜNYA DÜZENİ12 Nisan 2020
HÜKÜMETİN KORONAVİRÜS KARNESİ11 Nisan 2020
Daha organik bir yaşam bizi bekliyor11 Nisan 2020
Salgının dünyada yarattığı toplumsal travmaya dikkat10 Nisan 2020
Bildiklerinizi unutun! Yeni bir dünya geliyor09 Nisan 2020
YENİ DÜNYA DÜZENİ VE TÜRKİYE05 Nisan 2020
Ölümsüzlüğe göç edişinin 23. yılında Büyük Türk: ALPARSLAN TÜRKEŞ05 Nisan 2020
TÜRKİYE YENİ ALPERENLERİNİ BEKLİYOR02 Nisan 2020
Bunlar virüsten beter korona bozguncuları01 Nisan 2020
Taşdoğan'dan sahra hastanesi önerisi29 Mart 2020
YAZICIOĞLU İLE BİR ANI25 Mart 2020
Krizsever ahlaksızlar virüsten de tehlikeli25 Mart 2020
Nezle veya Korona23 Mart 2020
KADINLAR VE POLİTİKA15 Mart 2020
Zillete payanda oldular13 Mart 2020
Yeni mi tanıdınız İran'ı, Yunan’ı, Rus’u? 06 Mart 2020
CHP’NİN YENİ 100’Ü05 Mart 2020
DEVLET BAHÇELİ DERSLERİ02 Mart 2020
Sizin medeniyetiniz yerin dibine girsin02 Mart 2020
Zillet, CIA'ya teslim oldu27 Şubat 2020
TÜRKİYE NEREYE KOŞUYOR , CUMHUR İTTİFAKI VE ALLAH DAVASI27 Şubat 2020
Zalimin köpeği olacağına, garibin Bozkurtu ol...26 Şubat 2020
Aycan: "Şuan ülkemizde panik yapacak bir durum yok"26 Şubat 2020
SÖYLE BANA KİMİN “GÜL”ÜSÜN..!19 Şubat 2020
Yurtta Sulh Konseyi nerede?17 Şubat 2020
DEMOKRASİ BİR KUŞTUR13 Şubat 2020
Bunlar kimin ayağı11 Şubat 2020
YAŞADIKLARIMIZ KADERİMİZ Mİ?09 Şubat 2020
İktidar Olmak Mı?..06 Şubat 2020
Dünyaya verilecek tek cevap; Türk atağıdır!04 Şubat 2020
BIRAKALIM ALSINLAR, BIRAKALIM SATSINLAR MI?19 Ocak 2020
RAKAMLARIN DİLİ12 Ocak 2020
ETRAFIMIZDAKİ ATEŞ BİZİ YAKARKEN09 Ocak 2020
Yalnız kurt01 Ocak 2020
Zillet çeşitlendi01 Ocak 2020
DEMEK Kİ BOZKURT İLE SOKAK KÖPEĞİNİ AYIRT ETMEK LAZIM23 Aralık 2019
BİR ÖFKE YAZISI23 Aralık 2019
'Söylemler ve Gerçekler'18 Aralık 2019
Aynı senaryo aynı oyun13 Aralık 2019
BÜTÇEDE LİDERELERİN DURUŞU VE YENİ SİSTEM12 Aralık 2019
TERMİK SANTRAL: BACA FİLTRESİ VE ELEKTRİK DOSYASI08 Aralık 2019
TÜRKİYE HAYIR DİYOR06 Aralık 2019
Vahşi cinayetler, terörizm, istismar ve tecavüz olayları: İdamsa idam!06 Aralık 2019
CHP'nin Fitne Ehli Sözcüleri Türk Milletinin Sinir Uçlarında05 Aralık 2019
DEVLET BAHÇELİ’DEN TARİHE NOT 304 Aralık 2019
DEVLET BAHÇELİ’DEN TARİHE NOT–201 Aralık 2019
BAHÇELİ’DEN TARİHE DÜŞÜLEN NOT–129 Kasım 2019
TÜRKİYE’NİN SOSYAL GÜVENLİK ÇIKMAZI27 Kasım 2019
BAY KEMAL’İN SON OYUNU23 Kasım 2019
TÜRKÇE KONUŞ TÜRK21 Kasım 2019
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR19 Kasım 2019
KİM KAZANDI?18 Kasım 2019
BATAKLIĞA SAĞLAM BİNA YAPILAMAZ / Bir Şehidin Ardından!14 Kasım 2019
ERDOĞAN-TRUMP ABD BULUŞMASI10 Kasım 2019
Tehlike yakın, risk yüksek... FETÖ'ye dikkat!08 Kasım 2019
KİM BU VELİ AĞBABA07 Kasım 2019
FETÖ’YE AF MI GELDİ?05 Kasım 2019
Terör sevicilere yine sahip çıktı05 Kasım 2019
HAYAT BAYRAM OLSUN04 Kasım 2019
Skandallar partisi CHP04 Kasım 2019
AMERİKAN BUKALEMUNU SOYTARI MAZLUM28 Ekim 2019
SİYASETTE İMAJIN ÖNEMİ21 Ekim 2019
İnsanlar Unutsa da Tarih Yazar17 Ekim 2019
KAÇEP17 Ekim 2019
KÖPEKLER İSTEDİ DİYE BOZKURTLAR ÖLMEZ16 Ekim 2019
KUŞATMA-7 UYUYANLAR12 Ekim 2019
BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU12 Ekim 2019
İÇİMİZDEKİ FASIKLAR - BARIŞ PINARI VE İKİRCİKLİ YAKLAŞIMLAR11 Ekim 2019
Operasyon hainleri sıraya dizdi11 Ekim 2019
KILIÇDAROĞLU’NA HEMEN DOKUNULSUN10 Ekim 2019
Yapmazsan adam değilsin09 Ekim 2019
KAHROLSUN AMERİKA08 Ekim 2019
Eskiye dönüş için boşuna ümitlendiler04 Ekim 2019
YENİ YASAMA YILI02 Ekim 2019
ERDOĞAN BM VE ÖTESİ27 Eylül 2019
BULANIK SUDA BALIK AVLAMAK24 Eylül 2019
BİR İPDE İKİ CAMBAZ22 Eylül 2019
SUSAMAMCILAR09 Eylül 2019
Bu değirmenin suyu nereden?31 Ağustos 2019
‘İhanetini artık yalanla gizliyor’30 Ağustos 2019
Suçluya değil, suça düşman olun29 Ağustos 2019
Cumhur milletle, zillet ihanetle28 Ağustos 2019
Zillet korosunun yeni solistleri22 Ağustos 2019
Saffet Sancaklı : Ömür boyu peşindeyim21 Ağustos 2019
Şehitlere sustular PKK'ya coştular21 Ağustos 2019
ABD VE GÜVEN 20 Ağustos 2019
BEN ÜLKÜCÜLERİ HEP SEVDİM20 Ağustos 2019
CHP'den HDP’ye diyet09 Ağustos 2019
İP’in müdiresinin İP'i kopuk, sicili bozuk07 Ağustos 2019
ÜLKÜCÜ GÜNDEM06 Ağustos 2019
Kırk Kapının Sürtüğü06 Ağustos 2019
DOĞU TÜRKİSTANA ÜLKÜCÜLER Mİ GİTMELİ?02 Ağustos 2019
CHP-HDP-İP utanç üçgeni29 Temmuz 2019
İP'i kopuklar iyice azdı27 Temmuz 2019
15 TEMMUZ ve ABD P.ÇLERİ17 Temmuz 2019
Hainlerin korkulu rüyası Yenikapı ruhu15 Temmuz 2019
DIŞ POLİTİKADA MİLLETİN GÜCÜ14 Temmuz 2019
Yerel basının önemi inkâr edilemez!13 Temmuz 2019
"DAVAYA ADANMIŞ ÖMÜR DEVLET BAHÇELİ" HOLLANDACA’YA ÇEVRİLDİ03 Temmuz 2019
CHP'nin aldığı belediyelerde büyük kıyım!01 Temmuz 2019
ÜLKÜCÜ-MİLLİYETÇİ HAREKETTE İSTİŞARE30 Haziran 2019
BAŞTAN SONA S-400 MESELESİ28 Haziran 2019
Kulağa küpe sözler25 Haziran 2019
Tarih Türkeş'i haklı çıkardı22 Haziran 2019
Mesnetsiz suçlamalar21 Haziran 2019
Tank Sesiyle uyanmak20 Haziran 2019
Sokaklar kan gölü19 Haziran 2019
Türkeş Konuşuyor18 Haziran 2019
Vali Funda Kocabıyık, Yörük ve Türkmen derneklerinin yöneticilerini ağırladı18 Haziran 2019
Mahkeme Başlıyor17 Haziran 2019
Tabutluk günleri15 Haziran 2019
Türk dünyasına yön veren lider: TÜRKEŞ13 Haziran 2019
TÜRK GENCİNE NASİHAT12 Haziran 2019
MHP’nin Oy Oranı 29 Mayıs 2019
Tabutuna Yunan bayrağı sarılmalıydı14 Mayıs 2019
'Her şey çok güzel olacak diyen FETÖ ve PKK'lılar var'11 Mayıs 2019
Zillet kaosa sarıldı10 Mayıs 2019
CHP, HIRSIZLIĞI ÇOK ÖNCEDEN KAFAYA KOYMUŞ!05 Mayıs 2019
“TÜRKGÜN’e destek olmak hepimizin görevidir!”05 Mayıs 2019
MHP'li Muharrem Varlı'dan TÜRKGÜN çağrısı01 Mayıs 2019
Zillette, kirli pazarlık30 Nisan 2019
İP'in sonu görünüyor29 Nisan 2019
Bu ayıba artık son verilmeli26 Nisan 2019
MHP TÜRK SİYASETİNE YÖN ÇİZMEYE DEVAM EDİYOR.18 Nisan 2019
'Bu Seçimin Kazananı MHP’dir12 Nisan 2019
KEMALİST FIRILDAKLAR!07 Nisan 2019
4 Nisan ve Başbuğun Vasiyeti05 Nisan 2019
SON BAŞBUĞU ANARKEN - TÜRKEŞ, GÖNÜL VE DAVA ADAMIYDI…04 Nisan 2019
VATANINI SEVEN ÖRGÜTÇÜLERE OY VERMEZ27 Mart 2019
ÜLKENİN ÜÇ ŞEYE İHTİYAÇI VAR; DEVLET AKLI, DEVLET VİCDANI, DEVLET BAHÇELİ…18 Mart 2019
Türk'ün Yeniden Uyanışı17 Mart 2019
DAMINDA ZIPLADIKLARIM !17 Mart 2019
BİR BERBER, BİR BERBERE, GEL BERABER!..14 Mart 2019
AKP'NİN ARKA BAHÇESİ MHP Mİ YOKSA CHP Mİ !?13 Mart 2019
DEVLET BAHÇELİ NİYE DEMİYORSUNUZ?03 Mart 2019
“NE KÜRDİSTAN’I ULAN!”01 Mart 2019
Devlet BAHÇELİ'nin ADAMLIĞI sizi muhattap almayacak kadar ADAM'dır...!!!28 Şubat 2019
DAVAYA ADANMIŞ BİR ÖMÜR: DEVLET BAHÇELİ -3- Samimi Ülkücülük riyasız siyaset27 Şubat 2019
DAVAYA ADANMIŞ BİR ÖMÜR: DEVLET BAHÇELİ -2- Ülkücülerin dert ortağı ve rehberi: Devlet Ağabey26 Şubat 2019
Davaya adanmış bir ömür: Devlet Bahçeli25 Şubat 2019
BÖYLESİNE BİR “KUMPAS” ŞEYTANIN DAHİ AKLINA GELMEZ!24 Şubat 2019
MHP lideri Devlet Bahçeli uyardı! Yeni tezgahlar kuruluyor21 Şubat 2019
LÜTFEN BİR DAHA DÜŞÜNÜN13 Şubat 2019
ÜLKÜCÜ CELLADININ OĞLUNA İP OLDULAR06 Şubat 2019
İYİ Kİ VARSIN DEVLET BAHÇELİ!..01 Şubat 2019
Yılmaz Özdil’in 2500 TL’lik kitabı çalıntı çıktı31 Ocak 2019
İP’ÇİLER HADİ GÖZÜNÜZ AYDIN…!30 Ocak 2019
MHP’NİN BAŞARISIZ OLMASINI BEKLEYENLER PUSUDA16 Ocak 2019
Doğu Türkistan’da zulüm!12 Ocak 2019
Vatan nöbetinin sözleşmesi olmaz12 Ocak 2019
Bugünün “Artin Kemalleri” Ziya Gökalp’e niçin saldırıyor?07 Ocak 2019
BEN DUYGUSU OLANDAN NE YÖNETİCİ , NEDE ÜLKÜCÜ OLUR….03 Ocak 2019
TÜRK OLMAK …!!!31 Aralık 2018
Devlet Bahçeli'den gövde gösterisi27 Aralık 2018
MHP Lideri Bahçeli, güne TÜRKGÜN ile başlıyor20 Aralık 2018
“Türkçemize durmadan güç kaybettiriliyor”20 Aralık 2018
DEVLET YANDAŞ İŞADAMINA 69 MİLYON TL “BAĞIŞLADI”15 Aralık 2018
Medyanın Sorunları ve Çözüm Önerileri12 Aralık 2018
Yavaş geldi hızlı gitti12 Aralık 2018
Dede-Oğul-Torun: EOKA-ASALA-PKK ve kuşak sağlaması FETÖ!11 Aralık 2018
Tehdit ve şantaj işte Mansur Yavaş11 Aralık 2018
Telgraf ve kartlarla işgali protesto06 Aralık 2018
DEVLET BAHÇELİ’DEN ÖZÜR DİLEYECEKLER . . . 06 Aralık 2018
CUMHURİYET’İN KADIN MESELESİ VE KADIN HAKLARI-I05 Aralık 2018
FARKLI ÜLKÜCÜLER(!)30 Kasım 2018
MHP’NİN NE YAPMAYA ÇALIŞTIĞINI GÖRMEYEN İKTİDAR. UYAN!29 Kasım 2018
DİZİLERDEKİ FETÖ ŞİFRELERİNDE SON DURUM28 Kasım 2018
‘MHP’Mİ AKP’NİN STEPNESİ YOKSA AKP Mİ MHP’NİN MAHKUMU?’26 Kasım 2018
BÜYÜK HEDEF26 Kasım 2018
İP’in istismarı ayağına dolandı 23 Kasım 2018
BAHÇELİ 31 MART AKŞAMI ERKEN SEÇİM İSTER Mİ?21 Kasım 2018
TÜRK GENÇLİĞİ VE EĞİTİMİ18 Kasım 2018
TAYYİP BEY, OSMANLI’NIN PARÇALANMA KUTLAMALARINDA NE İŞİNİZ VARDI14 Kasım 2018
Ellerinde Olsa “Türklük Şeytan İcadı(!)” Diyecekler11 Kasım 2018
TEPEDEN BAKAN,KİBİR BELEDİYECİLİĞİNDEN HALKA HİZMET BELEDİYECİLİĞİNE GEÇMELİYİZ.11 Kasım 2018
MHP TÜRKÜN EGEMENLİK KILICIDIR…09 Kasım 2018
Bu Milletin adı nedir…!07 Kasım 2018
Şampiyon Millilerimiz ve Milli Nedenlerimiz04 Kasım 2018
ATİLLÂ'DAN MİSÂL, BİLGE KAĞAN'DAN İSTİKBÂL...03 Kasım 2018
Karaçay Sürgünü02 Kasım 2018
EVİNİZ MHP’NİN KIYMETİNİ BİLİN31 Ekim 2018
Dayatma sınırı aştı25 Ekim 2018
TÜRKÇÜLÜK NE DEĞİLDİR !24 Ekim 2018
"Er Mektubu Görülmüştür!.."22 Ekim 2018
Lahanayı yerken kıtır kıtır SAPINA gelince Meeee21 Ekim 2018
İBLİSİN SİYASİ ÇOCUKLARI NEREDE? YILAN HALA CANLI15 Temmuz 2018
İFTİRA VE DÖNEKLİKDE SINIR TANIMAYAN KARAKTERSİZLER12 Temmuz 2018
BENGÜTÜRK TV MOBİL UYGULAMALARI YAYINDA!11 Temmuz 2018
BEDAVA ÜLKÜCÜLÜK10 Temmuz 2018
“İLKESİZ”, “İLKELERDEN” BAHSEDERSE!..08 Temmuz 2018
OKUNMUŞ BİR HAREKET (24 Haziran seçimlerinin ardından) 07 Temmuz 2018
KILIÇDAROĞLU VE BAŞARI. GÜLDÜRMEYİN :)07 Temmuz 2018
Çocuk ve İnsan...07 Temmuz 2018
DEVLET BAHÇELİ VE UZUN 21 YIL06 Temmuz 2018
DEVLET BAHÇELİ’NİN SEYİR DEFTERİ04 Temmuz 2018
U” DÖNÜŞÜ VE “NANKÖRLÜK”02 Temmuz 2018
DEVLET BAHÇELİ VE SİYASETTE UFUK ÖTESİ29 Haziran 2018
Milli Ülkü23 Haziran 2018
LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE VEFA23 Haziran 2018
“Vatanın Sahibi… Hoşgeldin!” 22 Haziran 2018
ÜLKÜDAŞLARA AÇIK MEKTUP17 Haziran 2018
''Devlet Bahçeli, AKP'nin peşine takıldı!''10 Haziran 2018

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH