CHP teröriste değil devlete sahip çıksın

19 Aralık 2017
272 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İL Başkan Yardımcısı Zeki TUNÇ un Devrim KÖKÜN açıklamasına cevaptır:

Son günlerde CHP’nin bazı unsurları hadlerini aşarak MHP Genel Başkanı ve Türk Dünyası’nın Lideri Dr. Devlet Bahçeli hakkında sözde siyasi rant peşinde koşmak adına siyasi nezaketten uzaklaşan açıklamalarda bulunmuştur.

“Suskunluğumuz asaletimizdendir diyerek” seviyelerine inmedikçe ahlaksızca pervasızca yapılan açıklamalarla CHP’nin hala teröristlerin ve terör örgütlerinin peşinden kopamadıklarını görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Yıldırım, küstahça bir açıklama yaparak MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli hakkında siyasi nezaketten uzak ahlaka ve hayaya sahip olmadığını göstermiştir.

Bir yerlerde Ülkücü Hareketten yarası olduğunu düşündüğümüz bu özürlü siyasetçi kervanına şimdide CHP Parti Meclis üyesi ve Antalya Milletvekili Devrim Kök’de, katıldı. Ne kadar terörist severlerse Liderimiz Devlet Bahçeli, teröristler aleyhinde açıklama yapsa bu CHP’lilerden ses geliyor. Sayın Devrim Kök, sen tarih önünde cezası verilen teröristi Deniz Gezmiş’i sahiplenmeyi bırak hastanede şifa bekleyen Deniz Baykal’a sahip çık.

Rıdvan Dilmen Habertürk'te yapılan Akılda Kalan programında Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında 'O’nu görünce parkasız Deniz Gezmişi görüyorum, parkasız Deniz Gezmişe benzetiyorum' diyerek boyundan büyük laflar etmiş. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’de ‘Sahadaki şeytanlığını siyasete taşımasınlar.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na 'parkasız Deniz Gezmiş' ifadesi ne Türk milletine yakışır ne Cumhurbaşkanlığına yakışır ne de Cumhurbaşkanlığına yapılan bir yalakalığa yakışır. Şiddetle reddediyorum ve Türk milletinden özür dilemesini istiyorum. Cumhurbaşkanı bir dönemin teröristinin özdeşi olarak takdim edilemez" diye tepki göstermiştir.

CHP Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök, siyasi rant peşinde koşmayı tribünlere oynamayı bıraksın ve meclis de siyaset üretsin. Antalya onlardan hizmet bekliyor siyasi bir açıklama yapılacaksa çıksın CHP’nin Antalya’nın il başkanı açıklama yapsın.

Tarih gereken cezayı vermiş ve o teröristin idam kararına o gün mecliste bulunan 140 CHP Milletvekilinden ancak 47’si idam kararına karşı oy kullanmıştır. CHP her zaman ki gibi dün ak dediğine bugün kara dediği için siyasette ne yazık ki bir adım ileri gidemiyor. MHP kimseyi savunmuyor sadece Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanın terör örgütünün bir üyesi ile yan yana gösterilmesinden rahatsız olmuştur ve bunu dile getirmiştir.

Hülasa Liderimiz Devlet BAHÇELİ nin sözü sözümüz yolu yolumuzdur. Herkes iyi bilmelidir ki Milliyetçi Hareket Partisi kendisine yapılan iftira ve hakaretamiz ifadeleri yapanların yaptıklarını ne yanına bırakmıştır ne de yarına bırakmıştır. Sayın Kök Partimizle ilgili değerlendirmesin de fetö nünü oluşturmaya çalıştığı algıda sıkça kullandığı koltuk değneği ifadesine sarılmıştır. Unutulmasın ki herkes bir engelli adayı dır.O koltuk değneği Devrim KÖK e de lazım olabilir.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber