CHP´YE SERT TEPKİ

28 Haziran 2017
280 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP'nin Antalya il teşkilatında düzenlenen bayramlaşmaya katılan Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, 'Adalet Yürüyüşü'nden dolayı CHP'yi eleştirdi.

Yurdakul, CHP'nin kendisine çekidüzen vermesi gerektiğini kaydetti.

Ramazan Bayramının üçüncü günü Antalya'da MHP il teşkilatında bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşmada partililere üzerinde üç hilal motifi bulunan kutular içinde Türk lokumu ikram edildi. Törene, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal, MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Antalya Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, MYK Üyesi Hüseyin Kocabaş ile il başkanı Mustafa Aksoy da katıldı.

Mehmet Günal, Türk milletinin başı sıkışıp dara düştüğünde kurtuluş umudunun MHP olduğunu söyledi. Birlik ve beraberliğin önemine dikkat çeken Günal, Türkiye'yi lider ülke yapmak için çalıştıklarını söyledi.

Törende partililerin bayramını kutlayan Ahmet Selim Yurdakul'un gündeminde ise hem FETÖ soruşturmaları, hem de CHP'nin düzenlediği 'Adalet Yürüyüşü' vardı. Yurdakul, FETÖ'nün siyasi ayağının bir an önce ortaya çıkartılmasını istediklerini söyledi. Yurdakul, 'Bu hem devletimiz, hem milletimiz için, hem de partimize kumpas yapan ekip için çok önemli. Bununla birlikte PKK terör örgütü başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle ve bunların uluslararası destekçileriyle de kesintisiz mücadele edilmeli" dedi.

Ortadoğu'yu dizayn etmeye çalışan şer odaklarının Libya, Irak ve Suriye gibi Müslüman ülkelerde kardeşi kardeşe katlettirmeye çalıştığını ileri süren Yurdakul, CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü'nü de eleştirdi. Yurdakul, 'Acaba bu yürüyüş toplumu geriyor mu' veya kaos ortamı ve provokatif bir eyleme sebebiyet verebilir mi diye hep birlikte düşündüğümüz zaman bu yürüyüş mantıklı mıdır, doğru mudur diye sorguladığımız zaman soru aklımıza gelmesi gerekir. Atatürk'ün partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi bütün bunları göz önünde bulundurarak bir an önce kendisine çekidüzen vermelidir" dedi.

Aldıkları bir duyuma göre yakın bir zamanda CHP'nin bu yürüyüşüne bazı grupların katılacağını söyleyen Yurdakul, bunun tedirginliğe neden olduğunu söyledi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber