CHP Ne Yapmaya Çalışıyor?

13 Haziran 2017
498 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Aydın İl Başkanı Levent İlter, CHP'nin politikalarını eleştirerek; "Bir yandan PKK ve muhtelif terörist cenazelerinde boy gösterirken, Ülkede işkence ve göz altılardan bahsetmesi, Terör sevici gazetecilerin savunuculuğunu yapması, İnsan haklarının ihlalinden söz etmesinden tutun AB’nin Türkiye’ye yaptırım uygulamasına dair çağrıda bulunması kimlere bel bağladığının da göstergesidir. " dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Levent İlter yaptığı bir açıklamayla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) yönetimini topa tuttu.

CHP'nin Atatürk'ün kurduğu yörüngeden çıktığını ve Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapma seviyesine geldiğini vurgulayan İlter "İşbirlikçi, Jurnalci CHP!, CHP ne yapmaya çalışıyor" dediği açıklamasında "Cumhuriyet değerlerinden söz etmesi inandırıcılığını kaybettiği gibi Atatürkçülük zırhına bürünerek bambaşka mecralara savrulması BAAS çı bir anlayışa sahip olması gözlerden kaçmamaktadır." şeklinde ifadelere yer verdi.

MHP Aydın İl Başkanı Levent İlter açıklamasında şunları söyledi:

İŞBİRLİKÇİ JURNALCİ CHP

CHP ne yapmaya çalışıyor? CHP nereye koşuyor?

Gelişen ve karmaşık hale gelen ülke içi ve sınır ötesi sorunlar bekamızı tehdit eder boyuta gelmişken CHP’nin ne yapmak istediğini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları algılayamıyor.

Ülkemize yönelik çok yönlü saldırıların artmasıyla yerli ve milli bir siyaset üretmekten ziyade İngiliz ağzıyla, Alman ağzıyla, AB/ABD ağzıyla Rus/Rum/Ermeni ve dahi İsrail ağzıyla konuşması Türk Milletinin vicdanını yaralamakta, işbirlikçi olarak toplumda karşılık bulmaktadır.

Geçmişten bugüne, durum hep bu minvalde vuku bulmuştur.
Cumhuriyet değerlerinden söz etmesi inandırıcılığını kaybettiği gibi Atatürkçülük zırhına bürünerek bambaşka mecralara savrulması BAAS çı bir anlayışa sahip olması gözlerden kaçmamaktadır.

Bir yandan PKK ve muhtelif terörist cenazelerinde boy gösterirken, Ülkede işkence ve göz altılardan bahsetmesi, Terör sevici gazetecilerin savunuculuğunu yapması, İnsan haklarının ihlalinden söz etmesinden tutun AB’nin Türkiye’ye yaptırım uygulamasına dair çağrıda bulunması kimlere bel bağladığının da göstergesidir.

Kirli ittifakların Ortadoğu’daki enerji ve paylaşım kavgasından kaynaklanan dur durak bilmeyen vahşi işgal, istila ve tecavüzlerin bir insanlık dramına dönüşmesi ve bunun ülkemize yönelik sosyal, siyasi ve ekonomik maliyeti yüksektir.

Esasen namlunun ucu ülkemize doğrultulmuş, hedef ülke Türkiye’dir.

İşte bu noktada mevcut sorunlar yetmiyormuş gibi 7 kukla-güdümlü Arap Ülkesinin Katar’a yönelik ablukası İslam coğrafyasını daha bir belirsizliğe ve risklere sürüklemektedir.

Katar’a yönelik bu haçlı-siyonist kuşatmanın Trump’ın bölgeye gelmesinden sonra vuku bulması akabinde İran’da meydana gelen olayların birbirinden bağımsız olduğu söylenemez.

Hal böyleyken, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yüksek çıkarları mucibince Katar’a asker göndermesi kimi, neden rahatsız etmektedir?

CHP burada Katar ve Türkiye’yi İhvan’a destek vermekle itham ederken ne yapmaya çalışmakta dır?

Asıl terörün AB-ABD-İsrail’in başı çektiği haçlı ve Siyonist olması gerçekliğini örtmeye mi çalışmakta dır?

Sözün kısası büyük Türk Milliyetçisi Atatürk’ten sonra CHP savrulmuş, Sosyalist Enternasyonelin Haçlı-Siyonist ittifakının kucağına oturmuştur yerli ve milli eksenden çıkmıştır.

Çok daha örnekler ve sorular çoğaltılabilir. Neticede biz Türk Milliyetçileri ve Türk Milletinin sağduyulu evlatları CHP’yi milli eksende konumlanmaya, söz ve eylemlerinde Ankara merkezli bir bakış açısıyla siyaset üretmeye ümidimiz olmasa da, bir defa da olsa doğruları söylemeye davet ediyoruz.

Küresel şeytanların coğrafyamıza neden geldiklerini sorgulamayanların Türk Askerinin neden bölgeye gönderildiğini sorgulayanların şapkayı önüne koyup düşünmelerinde fayda var.

Katar’da, ülkemizin ulusal güvenliğimizin teminatı olarak vazifelendirilen 5 bin Türk Askerinin Allah yar ve yardımcısı olsun.Ayça Yurtsever
BIYIKSIZLAR HABER

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber