ÇETİNKAYA’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

23 Mart 2014
1200 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Gittiği her kesim tarafından büyük teveccüh gören genç aday Çetinkaya, projelerini de anlatarak büyük beğeniler topluyor.

Afyonkarahisar’da belediyelerle birlikte çalışılıp birlik ve beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’ı geliştireceklerini söyleyen MHP Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya, “Ülkede en çok belediyesine sahip olan ili de siyasi parti ayrımı yapmadan belediyeler birliği kurulacak bu vesileyle Afyonkarahisar’ı ilçeler, beldeler, köyler ile beraber topyekûn kalkındırılacaktır” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye başkan adayı Fatih Çetinkaya, seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Gittiği her kesim tarafından büyük teveccüh gören genç aday Çetinkaya, projelerini de anlatarak büyük beğeniler topluyor.
Afyonkarahisar’da bütün belediyelerle parti ayrımı gözetmeksizin birlikte çalışacaklarının sözünü veren Fatih Çetinkaya “Proje hazırlama, danışmanlık destek ve araştırma-geliştirme konularında belediyeler hem piyasada ki sansarlara yem olmayacak hem de her bölgeye hizmet gitmiş olacak. Aynı zamanda ilimizin genel sorunlarında siyasetten uzak ziyadesiyle kuvvetli bir güç birliği oluşacak ve bu güç birliği tek tüzel kişilik olarak ilimizin menfaatlerini savunabilecek” ifadelerini kullandı” ifadelerini kullandı.
TURİZM ÇETİNKAYA’YLA CANLANACAK
Afyon kalesi, Afyon konakları, Mevlevi Camii, Bedesten Çarşısı, Kadınlar Pazarı, Ulu Camii, ve bir çok tarihi kültürel ve öznel değerimizin ilimize gelen misafirlere sunabilmek ve, tamamen kan kaybetmiş bölge esnafının iktisadi faydasına yönelik yeni bir cazibe merkezi hayata geçirmek için turizmin canlanması gerektiğini kaydeden Çetinkaya, kalenin çevre düzenlemesinin yapılacağını söyledi.
400 tane konak tabir edilen Afyonkarahisar evlerinin aslına uygun restorasyonunu sağlayarak esnafımızın daha rahat ticaret yapabileceği bir alan oluşturacaklarını söyleyen Çetinkaya, Ülkemizde de Mevleviliğin ikinci post_i şirin olan Mevlevi türbesinin daha fazla ziyaret edilmesini sağlayacak faaliyet düzenlemeler yapılacak bunun yanında bedesten çarşısının aslına sadık kalarak ve otantik görüntüsü korunarak ilgi çeken bir çarşı olmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber