Bursa Ülkü Ocakları Yeni Binası Hizmete Açıldı

19 Aralık 2016
826 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanlığı'nın yeni binası hizmete girdi.

Osmangazi İlçesi Şehreküstü Mahalllesi'ndeki açılış Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Kadir Koçdemir, MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Rüştü Sütçü ve ülkücü şehit Erol Ateş’in ailesinin katılımıyla gerçekleşti.

Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Rüştü Sütçü, ocağı ilk aldıkları zaman binanın harap olduğunu işaret ederek, “İçerisi harabe çatı çökmüş vaziyetteydi. Ortaöğretimli gençlerle birlikte içerideki moloz yığınlarını sabah kadar çalışıp indirdik” diye konuştu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ise “Ülkü ocakları rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in emaneti, şehitlerimizin mirası, gazilerimizin gözyaşı, dava büyüklerimizin de bize bırakmış olduğu şerefli bir emanettir. Ülkü ocakları her zaman Türk gençliğini yetiştirmiş ve geliştirmiştir” dedi.

Konuşmaların ardından kurban kesilerek, davetlilerin katılımıyla açılış gerçekleştirildi. Ülkücü şehit Erol Ateş’in annesi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a oğlunun resmini ve çiçek hediye etti. Açılışı yapılan binanın gezilmesiyle açılış töreni sona erdi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber