Başakşehir Ülkü Ocakları'ndan örnek davranış

04 Mart 2017
858 Haber Okunma   0 Haber Yorum

İstanbul Başakşehir Ülkü Ocakları, bir ilke imza atarak, uyuşturucu ile mücadele başlattı. Ülkü Ocakları Başakşehir Başkanı Fatih Durgut, Genel Başkan Olcay Kılavuz'un talimatları doğrultusunda "uyuşturucu ile mücadele kampanyası" başlattıklarını açıkladı. Bu kampanyanın tüm Ülkü Ocakları'nda süreceğini belirten Durgut, bu çeşit örnek çalışmalara aralıksız devam edeceklerini ifade etti.

Son günlerde büyük artış gösteren uyuşturucu ile mücadeleye ışık tutmak için halkla bütünleşen İstanbul Başakşehir Ülkü Ocakları, mahallelerde ve camilerde vatandaşlara lokum dağıtarak, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

 

Başakşehir Ülkü Ocakları olarak Cuma namazı çıkışında Altınşehir Merkez Camiinde lokum ve gül suyu ikramı yaparak Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz 'un talimatları doğrultusunda halkımıza uyuşturucuyla mücadele konusunda bilgi verilip destekleri istendi.

Başakşehir Ülkü Ocakları görevlileri, okullara dananan uyuşturucu satıcılarına karşı çocukların ve anne-babaların dikkatli olmaların isteyerek; "Malum çevreler üç-beş kuruşluk çıkarları için çuocuklarımızı ve geençlerimiz zehirlemetediler. Her ne kadar polisimiz okul çevrelerinde etkin önlem almalarına rağmen, veliler de çocuklarını uyurmalı ve bu konuda dikkatlerini çekmeliler. " denildi.

 

Konuyla ilgili acıklama yapan Başakşehir Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Durgut, "Bu çeşit çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Gençlerimizi uyuşturucu illetinden kurtarmak için tüm gücümüzü seferber edeceğiz" dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:




Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*




(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnket



Son YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber