Bafra Ülkü Ocakları, Bafra 75. Yıl Huzur Evi’ni Ziyaret Etti

28 Mart 2017
574 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Bafra Ülkü Ocakları, Üniversite Teşkilat Birimimiz Yaşlılar Haftası münasebetiyle Bafra 75. Yıl Huzur Evi ziyaretinde bulundu

Üniversite Teşkilatımızda yer alan gençler Huzur Evinde kalan büyüklerine karanfil dağıtıp sohbet etti. Yaşlılarımızın yakın ilgisi ve sıcak sohbeti sonrasında Üniversite Teşkilatı Birim Başkanımız Yusuf Ulu, ” Üzerimizde emeği olan büyüklerimizi hiçbir zaman unutmamalıyız. Onların varlığı bizlere güç veriyor. Onların derdiyle dertlenmek, mutluluğuyla mutlu olmak bizim bu hayattaki önceliğimiz olmalıdır.

Dün bizim onlara ihtiyacımız vardı; bugün ise onların bizlere ihtiyacı var. Huzur; sevgi, saygı ve vefa duygusuyla olur. Bizler onların yanlarında olduğumuzu her zaman hissettirmeliyiz. Rabbim bu kıymetli büyüklerimize sağlıklı, uzun ömür versin. Ülkü Ocakları Bafra İlçe Başkanlığı Üniversite Teşkilatı olarak yalnızca Yaşlılar Haftasında değil, her zaman onların yanında, onların sıcak sohbetinde, onların birer evlatları olarak yer alacağız.

Huzur Evi Müdürü Sayın Nusret Yılmaz Beye ve çalışma arkadaşlarına ziyaretimizdeki ilgi ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber