BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE ÇAĞRIMIZDIR;

28 Kasım 2015
646 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Türkmen Dağındaki Kardeşlerimiz İçin Yardım Kampanyası Başlatmış Bulunmaktayız.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak tüm Türkiye genelinde Suriye Türkmendağı’ndaki soydaşlarımıza gönderilmek üzere bir yardım kampanyası başlatmış bulunuyoruz.
Bizler savaşın ortasında olan soydaşlarımızı asla yalnız bırakmayacağız. Başlatmış olduğumuz bu kampanya çerçevesinde Türkmendağı'nda Var Oluş Mücadelesini Sürdüren Kardeşlerimize Ulaştırılmak Üzere; Gıda(Konserve, Bulgur, Pirinç, Makarna,Un), Çocuk Ayakkabısı, Çocuk Giyim, Battaniye, Çadır, Kışlık Giyim , Tıbbi İlk Yardım, Bebek Bezi, Bebek Maması, Battaniye, Su Gibi Malzemelere İhtiyacımız Var.Yardımlarınızı Bekliyoruz.

Yardımlarınızı 28 Kasım 2015 tarihine kadar Ülkü Ocakları Selçuk ilçe temsilciliğine ulaştırabilirsiniz. Bu vesile ile düzenlediğimiz kampanyalara desteğini esirgemeyen ve bu kutlu mücadelede bizleri yalnız bırakmayan büyük Türk milletine şimdiden teşekkürlerimizi sunar, yapacakları yardımların kabul olmasını dileriz.

( Memiş Esener: 0 506 749 45 80 )

Bayır Bucak'ta ki Türkmen kardeşlerimiz için Selçuk Ülkü Ocakları olarak topladığımız yardımlar kolileniyor. Yardımlarınızı Cumartesi akşamına kadar Teşkilatımı
za ulaştırabilirsiniz. Allah emeği geçen herkesten razı olsun.

" Türkiye’nin bugünkü sınırları dışında kalan diğer Türklerle ilgilenmek ve onların faydasına, kurtuluş ve selâmeti için elden geleni yapmaya çalışmak her Türk milliyetçisinin kutlu bir vazifesidir." (Alparslan TÜRKEŞ)Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber