Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

BU PROJENİN HAZIRLAYICISI KİMLER? OYUN BÜYÜK
Flaş Haber
27 Kasım 2019
Bu haber 203 kez okundu
MHP Lideri Bahçeli'nin TÜRKGÜN'e özel açıklamaları sürüyor: Oyun büyük
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

SAYIN Devlet Bahçeli’nin sağlığıyla ilgili açıklamaları ve CHP’deki gelişmelerle ilgili değerlendirmelerinden oluşan ilk bölüm, siyasetin gündemini belirledi. Röportajın kalan bölümleri de çok konuşulacak ve bir mihenk oluşturacaktır. Okuyucularımızın ve kamuoyunun merakla beklediği ikinci bölüme, CHP’de Genel Başkana alternatif oluşturma projesi ve Kılıçdaroğlu’nun ülke gerçeklerinden kopuk ve sorunlu gündemiyle devam ediyoruz.

Orhan Karataş: Siz farklı bir yorum getiriyorsunuz. Peki bu projenin hazırlayıcıları kim ya da kimler?

Devlet Bahçeli: Bunu zaman içinde ayrıntılarıyla görmek mümkün olacak. Yeni partilerin kurulma aşamasında, siyasetteki arayışların hızlandığı bir dönemde yaşananların tesadüf olmadığı kanaatindeyim. Kılıçdaroğlu bir projeyle geldi, başka bir projeyle de gideceği gözüküyor. Anlayacağınız, bu pilav daha çok su kaldırır. Kimin ne yaptığı, hangi ilişki ağları içine girdiği mutlaka belli olur, yakında belgelenir. Samanlıkta iğne de aransa mutlaka ortaya çıkar. Beştepe’de görüşme yalanına Sayın Cumhurbaşkanı’nın alet edilmesi de ayıptır. Türkiye’de siyasi bir skandal varmış gibi dünyaya jurnallemek rezalettir. Kılıçdaroğlu kumpas arıyorsa aynanın karşısına geçip kendisine bakmalıdır.

BİZE ÇAMUR ATIYOR, ZAN ALTINDA BIRAKIYOR

CHP Genel Başkanı sürekli tank-palet fabrikasının satıldığını ifade ediyor. Her fırsatta bunu gündeme taşıyor. Bu arada da sizi de eleştirip, Ülkücü kardeşlerim diyerek konuşmalar yapıyor.

Kılıçdaroğlu’yla üvey kardeş bile değiliz. Çünkü terör örgütleriyle sırt sırta vermiş, PKK/YPG/FETÖ’ye sesini çıkaramayan birisiyle nasıl kardeş olacağız? Kılıçdaroğlu yalandan bıkmadı, ama millet ondan bıktı, usandı. Tank-palet fabrikası Katar ordusuna bedava verildi, peşkeş çekildi diyor. Bize çamur atıyor, zan altında bırakıyor. Kuyruklu yalan, ağır bir bühtan! Bize milliyetçilik anlatıyor, kurusıkı atıyor. Milliyetçilik, Kılıçdaroğlu’nun hasmıdır, gayri millilik hısmıdır. Sürekli konuştuğu fabrikanın ismi Tank-Palet değildir. Düğmeyi başından yanlış ilikliyor.

Sakarya Arifiye’de 1’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünün, kurulduğu 1975’ten itibaren ürettiği veya bakım-onarımını yaptığı her neviden araç-gereç ve silahlar vasıtasıyla vatan savunmasında hayati bir rolü vardır. Bu fabrika motorlu fırtına obüslerini üretmiştir. Bu silahların terörle mücadelede Türkiye’ye nasıl stratejik üstünlük sağladığı bilinen bir gerçektir. Fırtına obüsleri namlusu olan ve tank gibi uzun mesafelere atış yapan bir özelliğe de sahiptir. Ayrıca TSK’ya bütün tırtıllı araçlar için muhtelif tip paletler de üretilmektedir.

Fırtına obüsleri üretimi yeterli miktarda yapılmış ve bir doygunluk sınırına ulaşmıştır. Türkiye yüzde yüz yerli ve milli bir tank projesini hayata geçirmeyi hedeflemiştir. Bugüne kadar ABD’den M-46, M-47, Almanya’dan Leopar tankları alıyorduk. Şimdi bizim işçimizin, bizim ustabaşımızın, bizim mühendisimizin, bizim olan bir projeyle tank yapması gündeme gelmiştir. Adı da Altay tankıdır. Fırtına obüsleri için oluşturulmuş bant sistemi üzerinde bu tanklar üretilecektir. Bundan niye rahatsız olalım? Tankı-topu yabancılardan mı alalım? Bu çerçevede açılan ihalede en uygun fiyatı veren Katar ortaklı ve yüzde 51’i Türk sermayeli şirkete ihale verilmiştir.

Alman, Fransız, İngiliz sermayesi olsaydı Kılıçdaroğlu gene itiraz eder miydi? İsnat ve iftiralarıyla nereye varmak istiyor? Savunma sanayiinde millilik oranı yüzde 70’e ulaşmışken, sanıyorum Kılıçdaroğlu’nun uykuları kaçıyor! Hop oturup hop kalkıyor! ‘Katar’a satıldı’ diyor, ‘bedava verildi’ diyor, 25 yıllığına özel sektöre işletme hakkının devredildiğini ya bilmiyor ya da insafsızca çarpıtıyor, suyu bulandırmak için silah baronlarının sözcülüğünü yapıyor. Aklıma bir başka seçenek gelmiyor. İşletme hakkının devri başka bir şey, tümden satılması başka bir şey. Savunma sanayiinin gelişmesi için ülkemizin kaynakları verimli kullanılmasın mı? Özel sektör harekete geçirilmesin mi? Türk tankı Altay, seri üretim kullanıma başladıktan sonra hainleri çiğneyip ateşe vermesin mi?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun anlaşılan korkuları var. PKK/ YPG’nin kökünü kazımak için ürettiğimiz yerli silah ve mühimmattan dolayı huzursuz ve üzgün. Yabancı ülkelere bağımlı olsaydık, eften püften ambargolarla elimiz kolumuz bağlansaydı herhalde ondan keyiflisi olmazdı. Kemal Kılıçdaroğlu tarihin yanlış istikamet ve tarafındadır.

TÜRK DÜŞMANLIĞINDAN BESLENEN ÜLKELER

Efendim silah ambargosu dediniz. Barış Pınarı Harekatı’yla ABD ve AB ülkelerinden devamlı yaptırım tehditleri geldi. Normal olmayan çok şey yaşandı. Ne düşünüyorsunuz?

Türkiye’nin terörle mücadelesi haklıdır, hakkıdır, halkın ve hakikatin gereğidir. Bundan rahatsızlık duyanlar Türkiye’nin kuyusunu kazmak için el birliği, güç birliği yapan emperyalist çevrelerdir. Karşımızda kökeni tarihi husumetlere kadar giden karanlık bir koalisyon mimarisi vardır. Türk düşmanlığından beslenen ülkeler terörle mücadelemizi söndürmek ve kösteklemek için beyhude bahaneler üretiyorlar. ABD Başkanı’nın YPG’li teröristbaşı Ferhat Abdi Şahin’le görüşmesi, övüp takdir etmesi normal mi? 9 Ekim tarihli mektubu adil ve dostane mi? Terör örgütü elebaşını general diye takdim edip müzakere edilmesini dayatması ahlaklı mı? Bu sorulara evet diyemeyiz.

Aynı şey Rusya için de geçerlidir. ABD bizim müttefikimiz değil mi? Sözde dost ve stratejik ortak değil miyiz? NATO şemsiyesi altında 1952’den beri yan yana bulunmuyor muyuz? ABD’nin PKK/YPG/PYD’yi koruyup kolladığı açıktır. Bu sapma hali alenen insanlık değerlerine, ülkeler arası ilişki mekaniğine, uluslararası hukuk ilkelerine mugayirdir. ABD’nin terörle mücadelemizi kesmek için yaptırım tehdidi vahim bir çarpıklık, vandal bir çatlaktır.

ABD NEYİN MÜCADELESİNİ VERİYOR?

AB ülkelerinin durumu perişanlıktır. Dünya adeta terörün yanında hizalanmıştır. Almanya tehditleri, Fransa’nın itirazları, diğer ülkelerinin suçlamaları insanlık vicdanını titretmiştir.

YPG’ye destek, Türkiye’ye köstek, gerçek budur. Katillere karşı elimizi tutmaya, önümüze geçmeye, engel çıkarmaya alenen gayret edenler insani birikimleri, evrensel hukuk ve adalet normlarını bizatihi çiğneyenlerdir.

Bunların hal-i pür melali utanç vesikasıdır. ‘Türkiye’ye, ne işiniz var Fırat’ın doğusunda? diyenler, bu soruyu hangi meşru gerekçeye dayandırıyorlar?
Sormazlar mı, peki ABD’nin ne işi var?
Türkiye sınır güvenliğini sağlamak için mücadele verirken, ABD neyin mücadelesini veriyor?
Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygı diyorlar, ama kanlı terör örgütleriyle devriyeye çıkıyorlar, sözde devir teslim törenleri yapıyorlar. Petrol kuyuları etrafında vızır vızır dolaşıp silah gezdiriyorlar.
Hani ABD Suriye’den çekiliyordu?
Ne oldu?
Baktılar ki petrol var, yağma ve talana devam dediler. Bizim aklımızla oynamasınlar. Türkiye’ye komplo kurgulayan ülkeler terör örgütleriyle silah ve cinayet ortağıdır. Güneşi balçıkla sıvamak imkansızdır. Gerçekler meydandadır. Bölüşüm ve paylaşım kavgası 1,5 asırdır çevremizde devam etmektedir. Emperyalist canavarlık ne doymak ne de durmak bilmektedir. Dünya üzerinde vahşilik, barbarlık ve uygarlık süreçleri birbirini takip etmiştir. Şunu da ifade etmeliyim ki, terörizm hiç bu dönemde olduğu gibi parlak ve canlı dönemini yaşamamıştır.

PKK’nın sahipleri bellidir, YPG’nin efendileri bellidir, DEAŞ’ı, FETÖ’yü kurup kudurtan namertler de ortadadır. Tam karşı cephemizdeki tablo Türk ve İslam düşmanlığının ulaştığı hazin seviyeyi göstermektedir. Türkiye hedef ülkedir. Suriye ve Irak’ın kaos ortamının Türkiye’ye ihracı planlanmaktadır. Türklerin Anadolu coğrafyasında birbirine düşürülmesi, iç savaşa sokulması, ardından da çıkarılması küflenmemiş bir hesap, bayatlamamış hedeftir. Aksi halde dost ve müttefik olduğu söylenen ülkelerin Türkiye, hatta insanlık düşmanı terör örgütleriyle yakın ilişki ve diyaloğu nasıl açıklanacaktır?

Beka mücadelemizden dolayı yaptırım uygulayacaklarmış, vız gelir. Yaptırımlardan muaf olarak doğmadık, yaptırımlarla da ölmeyiz. Barış Pınarı Harekatı turnusol kağıdı işlevi görmüştür. Maalesef Barış Pınarı Harekâtı muhteviyatında dost da, düşman da billurlaştı, ortaya çıktı. Her devlet meşrebine ve melun emellerine göre hareket etti. Saklayacak, gizleyecek bir şey kalmadı. Yani Türk’ün, Türk’ten başka dostunun olmadığı teyit edildi.
Fırat’ın doğusundan ülkemize yönelmiş büyük bir terör tehdidi vardır. Bu terör tehdidini ortadan kaldırmak maksadıyla 9 Ekim 2019’da Barış Pınarı Harekâtı başladı. Uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı kullandık. Adana Mutabakatı, Birleşmiş Milletler Genel Kurulunun terörle mücadeleye yönelik kararları, bunun yanında Birleşmiş Milletler Sözleşmesi’nin 51.Maddesi’nde yer alan meşru müdafaa hakkı çerçevesinde terörün üzerine gidildi.

HAREKÂTTA BAŞARILI OLDUK

Sizce Barış Pınarı başarıya ulaştı mı?

Elbette başarıya ulaştı. Teröristler sınırlarımızdan sökülüp atıldı. Harekâtın amaçları neydi?

* Fırat’ın doğusunda terör varlığını sonlandırmak,
* Sınırımızla birlikte milli güvenliğimizi sağlamak,
* Bir güvenli bölge tesis ederek, ülkemizde bulunan Suriyeli sığınmacıların kendi evlerine, topraklarına güvenli ve saygın şekilde dönüşlerini temin etmek.

Tel Abyad ile Rasulayn arasındaki alanda güvenli bölge kurulmuş, Suriyelilerin topraklarına yerleşmeleri başlamıştır. 145 km’lik genişlikte, 30 km’lik derinlikte güvenli bir alan oluşturulmuştur. Barış Pınarı Harekâtı’yla 600 yerleşim yeri ve M-4 kara yolu emniyete alınmıştır. Yapılan açıklamalar doğrultusunda söylersek 1200 terörist etkisiz hale getirilmiştir. Barış Pınarı Harekâtı devam ederken, 17 Ekim’de ABD ile varılan bir mutabakat gereğince teröristlerin 120 saat içinde 30 km güneye çekilmeleri kararlaştırılmıştır. Teröristlere ait tüm tahkimat ve tüneller imha edilmiş, ağır silahların toplanması, sahanın TSK’nın kontrolüne verilmesi sağlanmıştır.

 

Rusya Federasyonu’yla 22 Ekim’de Soçi’de uzlaşma sağlanmış, teröristlerin Tel Rıfat ve Münbiç’ten 150 saat içinde çıkarılmaları, Fırat’ın doğusunda ise 30 km güneye çekilmeleri hususunda hemfikir olunmuştur. Beş günlük arayla hem ABD hem de Rusya Barış Pınarı Harekâtı’nın meşruiyetini kabullenmek durumunda kalmışlardır. Teröristlerin çekilmeleri gecikmeli olsa da, konuyla ilgili müspet süreç devam etmektedir.
Rusya’ya bakarsak, teröristler tamamen çekilmişlerdir. Peki hainler çekilince sorun bitecek mi? Hayır. Terörle mücadele her aşamada, her seviyede, her zeminde devam etmelidir. ABD’nin gizli amacı, PKK/ YPG’ye petrol sahaları etrafında bir terör devleti kurmaktır. Bu karakol devlet ikinci İsrail yapılanmasıdır.

Sahte dostluk söylemleri küle döndü. Ne isteniyor Türkiye’den? Tehlikeleri görmemesi, müdahale etmemesi mi? Ne bekleniyor Türkiye’den? Bölünmeye tamam, terör devletine tamah mı? Ne dayatılıyor Türkiye’ye? Bekasının yıkılması, milli birliğinin parçalanması mı? Ekonomik şantajlar dostluğun ve ittifak hukukunun kitabına hiç sığar mı?

OYUN BÜYÜK, SENARYO KARANLIK

İsrail bu işin içinde mi?

Olmaz olur mu? İsrail bölgede her taşın altındadır. Her kirli tuzak ve tezgâhın tam ortasındadır. Siyonist ve Evanjelist azgınlık şirretliklerine ara verir mi? Trump, gelecek yıl yapılacak seçimlerin endişesiyle güç ve çıkar lobilerine teslim olmuştur. Onların dümen suyuna girmiştir. Üstelik azil sürecini cadı avı olarak tanımlasa da, bundan dolayı sıkışmış, daha da tavize açık hale gelmiştir. ABD başta olmak üzere, Batı kamuoyunda, PKK/YPG’nin Kürtler olarak propagandası boşuna değildir. TIMES dergisinin bile YPG’lileri kapağına taşıyacağı konuşulmaktadır. DEAŞ’ı kurdular, sonra da DEAŞ’la mücadele etti diye, PKK/YPG’den yapay ve sözde bir kahraman çıkardılar.
Oyun büyük. Senaryo zifiri karanlık. Zalimler çevremizde nifak kazıları yapıyorlar. Her yer karmakarışık. Ama bu tehlikeli bir propaganda. Hem de çok tehlikeli. Kürt kökenli kardeşlerimizin terörle hiçbir bağlantısı yoktur. Kürt kardeşlerimizi terör örgütleriyle irtibatlandırmak alçaklıktır. Teröristin dini, milliyeti, vatanı, kökeni, ülkesi olmaz, olamaz, olmayacak. Terörist katildir, canidir, besin kaynağı kandır, candır. ABD ile AB ülkeleri bir karar arifesindedir. Ya terörizmle yan yana duracaklar, akan kan değirmenine silah taşıyacaklar, ya da yanlıştan dönüp teröriste terörist, haine hain, suçluya suçlu diyecekler.

İnsanlık böyle giderse kaos, kriz, kavga, kutuplaşma ve korku girdabına sıkışıp kalacak. Kolay kolay da kurtulamayacak. Bu tehditlerle dolu döngünün kazananı olmaz. Uyarıyorum herkes bundan zararlı çıkar. Çatışma sahası, vuruşma ve hesaplaşma alanı olarak bizim coğrafyamız öne çıkmıştır. Ancak diğer coğrafyalar da rahat ve istikrarlı değildir.

 

YARIN: DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?

 Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
Feti Yıldız: ‘Ruhsatlı silahımı alıp hemen sokağa fırladım’14 Temmuz 2020
Çiftçiye destek şart10 Mayıs 2020
Tunç Soyer, tam bir hayal kırıklığı09 Mart 2020
Türkiye, cüretkâr düşmanın elini kolunu kırmalı02 Mart 2020
Türk’e Kefen Biçilmez!01 Mart 2020
Kayseri için çalışıyoruz24 Şubat 2020
Fotoğraf vermek için değil, hizmet için varız15 Şubat 2020
İnsanlık huzura muhtaç27 Ocak 2020
Atilla Yılmaz: Nerede kaldı o eski sanatçılar15 Aralık 2019
Yeşil sahalardan Meclis sıralarına: Saffet Sancaklı12 Aralık 2019
YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE FETÖ İLE MÜCADELE29 Kasım 2019
DÜNYA NEREYE GİDİYOR, ESAD’LA GÖRÜŞÜLMELİ Mİ?28 Kasım 2019
CHP'ye Atatürk'ün ahı tuttu26 Kasım 2019
İlk dört maddeyi koruyan kudretli başkanlık07 Kasım 2019
'Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi'ne ilk adım06 Kasım 2019
ESAD İLE GÖRÜŞÜLSÜN MÜ? (SURİYE DOSYASI)25 Ekim 2019
TERÖRİSTLERİ TEMİZLEYECEĞİZ16 Ekim 2019
"Bizim için Bursa ne ise Hakkari o'dur. Bizim ayrımız gayrımız yok"17 Temmuz 2019
Terörün eteğine tutunanlar artık susmalı17 Temmuz 2019
KÜSKÜNLER İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI07 Haziran 2019
İstanbul, zillete teslim edilemez01 Haziran 2019
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
AKP'Yİ YIKACAĞIZ24 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
HAVA DURUMU
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH