Ana Sayfa > MEDYA VE BASIN

BU BÜYÜK HALKIN EVLADI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ
09 Temmuz 2017
Bu haber 263 kez okundu
Yine kimselerden aman dilemeden yine kimselerden yardım almadan tek tek sokak aralarında isimsiz kahramanlarla, yine halk olarak, tarihlere bir mucize daha yazdık. Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Bu 15 Temmuz direniş yıl dönümünde, sokağa çıkan eliyle, diliyle direnen bütün soylu askerlerimizi, polislerimizi, halkımızı, gazilerimizi doya doya kucaklamak istiyorum.

2016 15 Temmuz gecesi Amerika ve Nato ve Avrupa işbirliğiyle şeytan Fetöcüler Türk Devleti’ni ve topraklarını işgal için savaş uçakları, helikopterler, tanklar ve özel birlikler ve hain yüksek subaylarıyla harekete geçti.

Türkiye ve dünya tarihinde görülmemiş bir savaş yaşandı, halkımız kendi askerine kendi savcısına kendi tanklarına kendi helikopterlerine ve kendi savaş uçaklarına karşı savaştı.

Sonuç, 250 şehit iki binin üstünde yaralı.

Sonuç, şeytan Fetöcüler kıskıvrak yakalandı, yüzbinlerce Fetöcü hapse atıldı.

Sonuç, silahsız savunmasız sivil halkımız sokağa çıkıp bedenlerini siper ederek tankların altına yatıp tankların üstüne çıkıp vurularak ölerek ezilerek darbeye karşı çıktı.

Ve Genelkurmay önünde ve İstanbul köprü ayağında ve Vatan Caddesi’nde ve Ankara Emniyet önünde ve Ankara Kızılay’da ve Fetöcülerin bastığı TRT ve basın kuruluşları önünde ve mecliste halkımız helikopter ve tank silahlarının tarama ateşlerine ve bombalarına karşı kahramanca direndi.

GURUR DUYUYORUZ

Ne kadar övünsek azdır, sanki o gece Çanakkale’den Sakarya’dan Dumlupınar’dan geldiler ve halkımızın direnen ruhu oldular, Çanakkale’ye de Plevne’den gelmişlerdi, Plevne’ye de Haçlılar’a karşı savaşan hiç teslim olmamış tarihlerden gelmişlerdi.

Türk Milleti’nin nükleer bombası yok ama direnen halkı var, savaş uçakları sabaha kadar beş dakika aralıklarla yüzün üstünde dehşet ses çıkartan sonik patlama gerçekleştirdi, halkı korkutup şehri boşaltmak için, bir tek aile, çoluk çocuğunun acı çığlıklarına rağmen şehri terk etmedi.

Bu büyük halkın evladı olmaktan gurur duyuyoruz, 15 Temmuz’da uçak, helikopter ve tanklara karşı tişörtlerinden başka hiçbir şeyi olmadan savaşıp şehit düşenleri saygıyla anıyoruz ve gazilerimize şükran borçluyuz, hiçbir zaman unutulmayacaklar.

15 Temmuz sonrası halkımız çok daha büyük bir şokla karşılaştı, yakalanan subayların sayısı binlerle ifade ediliyordu, bu kadar ajan silahlı kuvvetlere ve emniyete nasıl sızmıştı?

Son otuz yılda sağ iktidarlar ve gerici liberallerle ülke medyası her gece kesintisiz propaganda ve algı kampanyasıyla ‘transa’ sokulmuş felç edilmişti.

Bir halkın beyni (kurumları ekranları manşetleri) son on beş yılda safha safha ‘uyuşturuldu’.

TOPRAĞINI DEVLETİNİ ELİNDEN ALMAYA KALKTILAR

Gerici liberaller ve sağcı dinci siyasiler silahlı kuvvetleri ve polis güçlerini ve hukuk kurumlarını ele geçirmek için sınav sorularını çalmak önlerine çıkanı hukuksuzca içeri atmak ve türlü sinsi kumpas ve seri operasyonlarla iş başındaydı.

Türkiye’nin yüzlerce en büyük muhalif yazar sanatçı ve cumhuriyetçi askerleri teker teker kelepçelenerek içeri atıldı.

Yıllarca sabahlara kadar süren ekran yayınlarıyla transa sokulan ve kolektif suça ortak edilen halkımız Genelkurmay Başkanı kelepçelenince dahi gıkını çıkartamaz hale getirilmişti.

Kesintisiz propaganda ve kesintisiz algıyla halkımızın önce bilincini kaybettiler sonra toprağını devletini elinden almaya kalktılar.

Fetöcü şeytanlar militan liberallerin ve iktidarın koruması altında devletin, hukukun hem kılcal damarlarına sızıyor hem de sızdıkları yerleri ‘zehirliyordu’.

Önlerine çıkan herkesi gizlice yok ediyorlardı, Necip Hablemitoğlu, Behçet Oktay ve faili hala bilinmeyen nice cinayet…

Zen ustasının dediği gibi: ‘Trans halindeyken size engel olan herkesi öldürün, hatta BUDA size engel olursa onu da öldürün… Hatta efendilerin efendisi engel olursa onu da öldürün…’

Fetöcü şeytanlar önlerine çıkan herkesi tesirsiz hale getirdi ya da öldürdü, Allah, din, peygamber, yol arkadaşları, kendi çocukları, kim çıktıysa…

Türkiye, bir millet, çok acıdır ki, yoldaşları iktidar sayesinde bu büyük kitlesel transtan 17-25 Aralık darbesinde operasyonlar MİT Başkanı ve Tayyip Erdoğan’a uzanana kadar uyanmadı.

17-25 Aralık darbesiyle Fetöcü şeytanlar bu sefer Tayyip Erdoğan’ı tutuklamak için harekete geçince, iş işten geçmişti, çünkü Türkiye’nin askeri hukuku emniyeti bütün kurumlarına içerden sızılmış zehirlenmiş işlemez hale çoktan sokulmuştu, büyük tehlike ve korku da bu gizli işgalin boyutlarında ve çok geç kalınmış savaş yeni başlıyordu.

KÖTÜ RUHLU CİNLER

Yıllarca susulan manzara korkunçtu, silahlı kuvvetler ve hukuk kurumları ve emniyet birimleri yüzde doksan ölçüsünde Fetö şeytanlarınca ele geçirilmişti.

Bilinen ilkçağlardan bugüne hiçbir coğrafya hiçbir krallık, uygarlık, bu kadar hain ve sinsi ve şeytani yüzbinlerin içine sızmasıyla karşılaşmamıştır.

Devlet ve hukuk ve asker ve emniyet kurumlarında şeytanların görünmez cinlerin bu denli vücut bulmasının siyasi tarihlerde eşi benzeri yoktur.

Kötü ruhlu cinler görünmez ajanlar her yerdeydi.

Eski Hint vedalarından kalan çok eski meşhur hikayedir, altı kör filin altı ayrı yerini tutar ama altı körden hiç biri filin dev cüssesini tahmin edemez.

Mesela gerici liberal körler demokrasi, hoşgörü, özgürlükleri tuttuğunu sanıyordu, mesela, her akşam Fetöcü şeytan savcıları ekranlarında ağırlayan dünya güzeli spikerlerimiz filin ….i tutuyorlardı.

Oysa gerçek Fetö şeytanı bacaklarını açıp cinsel organını ekranlardan, gazetelerden salmıştı, liberali, demokratı, iktidarı herkes, hizmet, cemaat, altın nesil, ışık, nur, kainat imamı, dinler arası diyalog, ılımlı İslam deyip şeytanın sümüklü mendilini yalaya yalaya altına yatmak için sıraya girmişti.

BU HALK TARİHLERDE ASLA TESLİM OLMAMIŞTI

Atatürk’e cumhuriyete, bağımsızlığımıza, emniyete, Türkan Saylan’a, Ahmet Şık’a Nedim Şener’e, Odatv’ye, rektörlere, yüksek subaylara kesintisiz operasyonlar düzenleniyor ve transa sokulan halkımız bu büyük ihanete ortak ediliyordu.

15 Temmuz sonrası halkımız nihayet anladı ki Fetö iblistir, yalancıdır, iki yüzlüdür, ajandır, sübyancıdır, şeytanı imal eden bütün kötülükleri taşıyan mutlak kötülüğün timsalidir ve baş edilmesi mümkün olmayan dünya imparatorluklarıyla derin bağlantıları vardır.

Ancak şeytan, sümüklü mehdi ve efendisi Amerika, Nato ve Avrupa’nın bilmediği bir şey vardı: Bu topraklar tarihlerde esir olmamış bu halk tarihlerde asla teslim olmamıştı.

Türk Milleti Asya’dan çıkana kadar ‘şeytanı’ tanımıyordu, Türk Milleti, ejderhaları bilir, canavarları bilir, kötü ruhları bilir, irili ufaklı iblisleri bilir ve bunların hepsini bertaraf etmesini ve baş etmesini bilir, ama şimdi, tarihlerde ve geleneğinde tanımadığı bir şeytanla tarihinde ilk defa karşı karşıya.

Kafiri bilir, düşmanı bilir, haini bilir, ama Türk Milleti ilk defa 15 Temmuz Gecesi ‘şeytanla’ savaştı.

15 Temmuz ve sonrası Türk Milleti, damarlarına kanına beynine ruhuna sızmış Şeytan’la tek beden olup milli bir direniş milli bir kurtuluş savaşı verdi.

Çanakkale, düşmanla savaşın, darbeler ve iç isyanlar hainlerle savaşın, 15 Temmuz tarihi ise, Türk Milleti’nin Şeytan’la savaşının tarihidir.

Bu toprağın bir yazarı olarak bizler de şeytanla savaşımızı Odatv’nin muhteşem direnişiyle verdik, yalanlarını kumpaslarını deşifre ettik, halkımızı uyardık, cumhuriyetimize ve bağımsızlığımıza gücümüz ölçüsünde sahip çıkmaya çalıştık.

Çok uzun yıllar Şeytan’la cinlerle savaşımızda yalnız kaldık, yüzümüze bakan olmadı, aç bilaç yolumuzdan bir an geri atmadık, gücümüzün üstünde yazılar yazdık, konuşabildiğimiz ekranlarda yıllarca şeytanları ve cinleri deşifre etmeye çalıştık.

Son on yılda Şeytan’ı isim isim ve kurum kurum bana tanıtan yazar çizer korkusuz dava arkadaşlarım oldu, Müyesser Yıldız, ki o bir kahramandır, bu millet ona şükran duyuyor, gazeteci arkadaşımız Yavuz Selim, ki, yıllarca ekranlarda yanyana mücadele verdik ve 15 Temmuz Gecesi Emniyet Genel Müdürlüğü’nü tanklara karşı savunurken gazi olan emniyet müdürü arkadaşımız Fatih Eryılmaz.

Fatih’in hikayesi yüzlerce gizli kahramanlarımızdan sadece biridir.

Fatih Eryılmaz 1988 yılında polis kolejine girmişti, ülkücüydü, 2017 yılına kadar Fetöcü polislerin bütün devrelerini tek tek biliyordu, işte bu bilgiler bizler için hayati önemdeydi.

Ayrıca Fatih Eryılmaz taşraya gidip gelen arkadaşları vasıtasıyla Fetö’nün Anadolu’da hangi kurumlarda kimlerle vücut bulduğunun yirmi uzun yıllık arşivine sahipti.

ÖLECEĞİZ DEDİ BAŞKA ÇARESİ YOK

Bu soylu Türk polisi, 2007 yılından beri Fetö’den sorumlu arkadaşımız, bilmediklerimizi her gün bizlere bağıra bağıra kafamıza vura vura söyledi.

Bir akşam evine dönerken telefonunda ‘gelirken soda alayım mı?’ cümlesi yüzünden uyuşturucu kullanmaktan ve temin etmekten Fetöcüler tarafından meslekten 13 ay ihraç edildi. ‘Soda’ uyuşturucuymuş. Kan idrar tahlilleri ve yıllarca süren mahkeme sonrası beraat etti ama nafile, terfileri durduruldu, bir daha da verilmedi, ve Ağrı’ya sürüldü.

Ağrı’dayken bir gün, PKK yürüyüş yapıyor, görevinin başında PKK yürüyüşüne emniyet müdürü olarak önlem alıyor, tam bu sırada Fetöcü polisler, Fatih’e “Atatürk bu insanların dinini ellerinden almasaydı bu PKK olmazdı” gibi laflar ediyor. Fatih, “bunlar dinleri için mi yürüyor” dedi…

PKK binlerce militanıyla yürüyüşe geçti, Fatih, çevik kuvvetle sokakta tertibatını aldı, Fetöcü polisler, kaçıp gizlendiler. Tam bu sırada PKK’lılar “Mustafa Kemal’in Piçleri” diye bağırmaya başladı.

Fatih, arkasını döndü, gizlenmekte olan Fetöcü polis şeflerine: “Siz üstünüze almayın, size göre bir şey yok, bana söylüyorlar bana” diye seslendi.

Fatih Eryılmaz’ı misafirlerime tanıtırken önce bu fıkra gibi hadiseyi anlatırım.

15 Temmuz gecesi, Fatih’le irtibatımız kesildi, önce öldü haberi geldi, ertesi gün, ağır şekilde yaralandığı hastanede olduğu haberi.

“Emniyet Genel Müdürlüğü’nün önü Fatih Eryılmaz” diye Youtube’a girerseniz, Emniyet’in önündeki Fatih’in en öndeki büyük çatışma sahnesini saniye saniye görürsünüz.

Fetöcüler 1 uçak, bir helikopter ve sekiz tankla emniyetin önüne gece on bir sularında geldiler.

Uçak emniyeti bombaladı ve emniyetin su boruları patladı ve emniyetin ağır silahları bodrumda su altında kalıp kullanılmaz hale geldi.

Fatih, 10 sıralarında sekiz ve on yaşlarındaki çocukları ve eşiyle helalleşip evden çıktı, telefonla arkadaşlarını topladı, tanıdığı subaylara, polis arkadaşlarına hareket ve toplanma emri verdi.

Emniyet binası önüne geldiğinde bir çok Fetöcü subayın, arkadaşlar Türk Ordusuna karşı gelmeyelim, propagandasıyla gizlice çalıştığını ve emniyetin içinde polisleri etkisiz savunmasız bırakmak için faaliyette olduğunu gördü.

Fatih ve polis arkadaşları yirmi-yirmibeş kişi toplanıp, ne yapabiliriz dedi, çünkü ellerindeki silahlar tanklara leblebi gibi çarpıp işe yaramıyor.

Fatih, öleceğiz, dedi, başka çaremiz yok, tankların önüne doğru yürüyelim, zaman kazanırız…

Aynen böyle: “Allah’tan umut kesilmez tankların önüne çıkıp zaman kazanalım.”

Gerçekten Emniyet Müdürlüğü önündeki bu ani kararla tankları beş-on dakika durdurmak, tarihi bir rol oynadı.

Youtube’dan izleyin, tankların üstüne yürüyen en öndeki kel kafalı Fatih Eryılmaz’dır, tarandılar ve etrafındaki üç arkadaşı anında öldü.

Mermi Fatih’e karnından girdi ve arkasından soba borusu gibi delik açarak çıktı, olacak şey değil, mermi mide, bağırsak, böbrek, ciğer hepsinin arasından geçti, bir mucize.

Arabayla hastaneye yetiştirilen Fatih’in bilinci kapalıydı, arabada yanında arkadaşlarını gördü, bir an bulanık bilinciyle, yanımda ne işiniz var dışarda savaş var, deyip kovdu.

Arkadaşlarının öldüğü Fatih’in yere düştüğü o an, polis arkadaşları, tankları durdurmak için tank paletlerine trafik levhalarını soktu, sonra, tankın tüfek deliklerine gaz sıktılar, ve on dakikaya kalmadan, arkadan sloganlar atarak bir halk kalabalığı geldi ve tanklar durduruldu ve Fetöcü şeytanlar tanklardan çıkartılıp kıskıvrak yakalandı, ki çoğu Fetöcü polis kılık değiştirip subay elbisesi giymiş.

Fatih’i ziyarete hastaneye gittiğimde Fatih’in arkadaşları ülkücü polislerin her biri Emniyet önündeki savaşı tane tane ayrıntılarıyla anlattılar, inanılır gibi değil, sekiz tank bir helikopter bir uçağa karşı on – on beş tane polisin akıl almaz savaşı.

Fatih Eryılmaz gazi olduktan sonra çok şöhretli bir polisimiz oldu, eski yeni siyasi liderler, sivil kurumlar, halk herkes ziyaretine geldi, dilimiz tutuldu, mucize diyoruz, başka bir şey demiyoruz, bu mucize savaşı kazanan Allah diyoruz, başka bir şey demiyoruz.

Tedavisi aylar sürdü ve taburcu oldu.

Fetö’yü en iyi bilen Fetö’yü en iyi teşhis eden, Fetö’nün kumpaslarını anında çözen ve yıllarca sürülerek meslekten atılarak mücadele eden bu kahraman Emniyet Müdürü’nün, şaşırmayın, terfileri verilmedi ve şaşırmayın dalga geçer gibi kızak göreve verildi.

Çünkü Fatih Eryılmaz mimliydi Fetöcüler’in baş düşmanıydı, her yerde ama her yerde hala camdan bir duvar önünü kesiyordu.

Bu camdan duvarlar hala bir çok partide kurumda önünüzü kesiyor ve bu cam duvarları örenleri en iyi hala Fatih Eryılmaz biliyor.

Meslekten ihraç edildiği yıllarda üşenmedi gitti Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.

BEYİN O MERMİYİ UNUTMUYOR

15 Temmuz’un yıldönümü bugünlerde iftihar ettiğim arkadaşım Fatih’le yine yan yana geldik, mesleği bırakacağını söyledi, şok oldum.

Fatih, dedim, hafızan bu ülkenin en büyük Fetö arşivi, üstelik bu kadar birikim, bu kadar okuma, bu kadar tecrübe, boşa mı gidecek?

Şüphesiz emniyette Fetö’yle mücadelede çok yol alındı çok mücadele edildi, ancak, hala gerçeği görememiş ve hala uyanmamış ve hala tehlikenin farkında olmayan bir çok insan, Fatih’i küstürmüş.

Fatih’in beyni, mermiyi yediği o an’ı, her beyin gibi unutamıyor, her gece aynı mermi geliyor ve aynı saatte Fatih’i bir daha vuruyor.

Ne kadar kahraman, cesur dayanıklı olursanız olun, biyolojik gerçek bu, beyin unutmuyor.

Polis de olsanız bilge de olsanız sıradan vatandaş da olsanız, beyin o mermiyi unutmuyor.

O mermileri bu milletin hafızası tarihi çocukları hiç unutmayacak.

Fatih Eryılmaz’ın yüzüne ve isyanına hiç bakılmamış yalnız bırakılmış savaşı, Fetöcü amirlere karşı Fetöcülerle doldurulmuş emniyet koridorlarında yirmi uzun yıl soluksuz ve mükemmel bir savaş.

Fatih Eryılmaz’ın savaşı bir büyük felaketi bir milletin nasıl bir mucizeyle aşmakta olduğumuzun şahidi.

Fatih Eryılmaz’ın savaşını bu toprağın bağrında büyümüş binlerce askerimiz verdi, binlerce polisimiz verdi, hepsinin özeti, hepsi işgale karşı devletsiz kurumsuz kaldıkları halde, bütün tersaneler işgal olduğu halde, tek başlarına, hepsi tek tek, bu milletin çocukları olduklarına inanıp, kendi devletlerine kendi kurumlarına kendi amirlerine karşı, verdiler.

Şimdi geriye dönüp Fatih’le 2009, 2010, 2011, 2012’nin kuşatıldığımız o karanlık günlerdeki yapayalnız günlerimi hatırlıyorum.

Bir Müyesser, bir Yavuz, bir Fatih’le oturup, koskoca Ankara’da bizi dinleyen, bize kulak vermeyen tek kişinin olmadığı o uğursuz işgal yıllarını.

Umudunuzun tamamen kesildiği, Türk Devleti ve Milleti hain düşmanlar tarafından teslim alındı dediğimiz o çok acı karanlık yıllara.

Ne yapabiliriz, bize düşen nedir, dediğimizde, ‘artık bize düşen tek görev’, ölmektir, çünkü bu esareti kabul edemeyiz, deyip, birbirimizin yüzüne karşı ağlayarak söz verdiğimiz, o çaresiz yılları hatırlıyorum.

Allah’a bin şükür, bugünleri gördük, evet ülkemiz büyük felaketler yaşadı, ancak içimizdeki bu direnç bu gözü karalık ülkemize yüzlerce güzel insan kazandırdı.

Dünyayı kumpaslarını ve ülkemizi ve insanlarımızı ve etrafımızı daha derinden tanıdık, dini, kitabı, Allah’ı kullanan nice iblis, ajan, soytarı gördük.

İnsan toprağının değerini anlamını varlığını ve toprak sevgisini felaket günlerinde daha derinden anlıyor, bizler başka ruhların çocuklarıyız, bizim toprağımız Allah’ımızdır.

DOYA DOYA KUCAKLAMA İSTİYORUM

15 Temmuz gecesi bu kutsal toprağımızı az daha hafriyat kamyonunun boşalttığı toprak yığınına döndürüyorlardı.

İnsan Allah’ın bedenine verdiği gücü mucizesini direniş günlerinde anlıyor.

Bu 15 Temmuz direniş yıl dönümünde, sokağa çıkan eliyle, diliyle direnen bütün soylu askerlerimizi, polislerimizi, halkımızı, gazilerimizi doya doya kucaklamak istiyorum.

Yükseklere uçup kırlangıçlar gibi uçmak istiyorum, o kırlangıçlar gibi Mustafa Kemal’in anıt mezarının tavanına yuva yapmak istiyorum.

Bu büyük direnişe el ayak olan Odatv’nin masasını, bilgisayarını, arkadaşlarımı koklaya koklaya öpmek istiyorum.

Halkımıza helal olsun, halkımızı ve toprağımızı ve insanlığımızı bu şehitler ve bu gazilerimizin yüzü suyu hürmetine, ‘kirletmedik’…

Hepimiz tarihten okuyor şiirlerini destanlarını türkülerini biliyorduk ama bu milletin ruhundaki mucizevi güce ve onun vatansever çocuklarına 15 Temmuz gecesi hepimiz bir daha şahid olduk.

Elimizdeki en büyük servet ve Anadolu topraklarının en büyük hazinesinin ‘direniş’ olduğunu hep birlikte bir daha helikopter ve tank mermileriyle test ettik ve yaşadık.

Yine kimselerden aman dilemeden yine kimselerden yardım almadan tek tek sokak aralarında isimsiz kahramanlarla, yine halk olarak, tarihlere bir mucize daha yazdık.

Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!

Yaşasın bağımsızlığına sahip çıkan halkımız ve kahraman evlatları!

 

 

Nihat GençFacebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MEDYA VE BASIN Haberleri

Başlık Tarih
 
Alnıaçık'tan Muhteşen bir analiz;Şeytanın Kulağına Kurşun!15 Ocak 2018
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa'ya Yapılan Hiçbir İftira Tutmaz06 Ocak 2018
Yazarımız Orhan Karataş'ın Yazısı;Son sözü liderler söyler04 Ocak 2018
Söz Konusu Vatandır 24 Aralık 2017
Yılbaşı Bizim Neyimiz Olur?23 Aralık 2017
SAHİPLİK DEĞİŞSE DE KÖPEKLİK BAKİDİR!20 Aralık 2017
Y-CHP HAFIZASINI KAYBETMİŞ!13 Aralık 2017
MİLLİYETÇİ-ÜLKÜCÜ MEDYA SEFERBERLİĞİ!12 Aralık 2017
Gazi Karabulut'un Yeni Kitabı Çıktı.10 Aralık 2017
BAHÇELİ’Yİ TAKDİR06 Aralık 2017
Ordusu Yaşarsa; Başbuğlar Ölmez!27 Kasım 2017
MHP’YE HAKSIZLIK EDİYORSUNUZ22 Kasım 2017
MHP BİTERSE BİTSİN, ZATEN İSTEDİĞİNİZ BU DEĞİL Mİ?22 Kasım 2017
MHP Giderse Ne Olur? 21 Kasım 2017
Ertuğrul Dursun ÖNKUZU…20 Kasım 2017
Ben Ülkücüleri Hep Sevdim19 Kasım 2017
ÜLKÜCÜ ŞEHİDİMİZ İLHAN DARENDELİOĞLU’nu Rahmet İle Anıyoruz…19 Kasım 2017
Devlet BAHÇELİ ve "DEVLET"18 Kasım 2017
Günyeli;BU ÇİRKİN BİR OYUNDUR?17 Kasım 2017
SİYASETİN ÇİRKİNLERİ VE ALÇAKLARI17 Kasım 2017
İşaret Taşlarımız: Mürüvvet Kekilli16 Kasım 2017
AKP MHP’NİN PEŞİNE TAKILMIŞTIR , MHP AKP’NİN PEŞİNE DEĞİL...14 Kasım 2017
GÜVEN PARTİSİ13 Kasım 2017
21. YÜZYILDA ÜLKÜCÜ DÜŞÜNCE13 Kasım 2017
Bahçeli'den şair ve yazar Büyükerol'a destek11 Kasım 2017
15 TEMMUZ'DA BÖYLE KONUŞMUŞ: BİZİM MESELEMİZ DEĞİL10 Kasım 2017
Y-CHP panikte!09 Kasım 2017
İşaret Taşlarımız: Cinuçen Tanrıkorur 08 Kasım 2017
SEVEN SEVDİĞİYLE BERABERDİR, BİZ DE LİDER BAHÇELİ İLE BERABERİZ07 Kasım 2017
SIRAT KÖPRÜSÜNDEN GEÇERKEN05 Kasım 2017
"Millet-i Hâkime" Hukuku ve Eşit Vatandaşlık Fitnesi!04 Kasım 2017
SİVİL CIA’İN TÜRK ÇALIŞANI MERAL AKŞENER’E BAŞDANIŞMAN ATANDI02 Kasım 2017
ADI DEVLET-TAVRI DEVLET-DERDİ MİLLET...30 Ekim 2017
İdeoloji: On Üzerinden Sıfır! - II28 Ekim 2017
İrademiz İnancımız Gücümüz Ordumuz 24 Ekim 2017
GAZETECİLİK DEMOKRASİ İÇİN VAZGEÇİLMEZ BİR UNSURDUR23 Ekim 2017
Türkeş’ten Bahçeli’ye MHP ve Kerkük22 Ekim 2017
TÜRK MİLLETİ…22 Ekim 2017
PARTİLER VE İSTİFA ETME, ETTİRİLME FARKLILIKLARI21 Ekim 2017
ŞENER BÜLBÜL 21 EKİM DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI..21 Ekim 2017
Taşdoğan'dan Gazeteciler Günü'ne Kutlama20 Ekim 2017
BUGÜN DE GÜNLERDEN DEVLET BAHÇELİ...20 Ekim 2017
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…20 Ekim 2017
Stratejik Ahmet'in Hariciye Maceraları - II20 Ekim 2017
MİLLİYETÇİLİK ŞUURUNU YOK ETMEK EN BÜYÜK DÜŞMANLIKTIR18 Ekim 2017
İşaret Taşlarımız: Garip Ozan ( Mehmet Said Şimdi)17 Ekim 2017
Mülk’ü Millet İçin16 Ekim 2017
Her Türk Asker Doğar14 Ekim 2017
Başıbozukluk, Mehmetlerin Kemâl Çağıdır! - II14 Ekim 2017
Türk Ordusu İdlib’de13 Ekim 2017
Başka Türkiye Yok!11 Ekim 2017
Çok geç olmadan, Bahçeli’yi algılamak! 10 Ekim 2017
ZOR ZAMANDA DEVLET BAHÇELİ FAKTÖRÜ09 Ekim 2017
BİRİ VAR!08 Ekim 2017
Vatan Satan Tüccarlar! - II04 Ekim 2017
Vatan Satan Tüccarlar! - I03 Ekim 2017
Bize O Dipçiği Kim Vurmuştu?03 Ekim 2017
FETHULLAHÇI, ÖCALANCI, BARZANİCİ KARI- KOCA !30 Eylül 2017
Beş Bin Ülkücü 28 Eylül 2017
BİZ BURADAYIZ, MHP'DEYİZ GİDENLERE ALLAH SELAMET VERSİN25 Eylül 2017
Kürt Gruplarının Kerkük Oyunu23 Eylül 2017
"MHP'DE İSTİFA" OYUNUNU BOZUYORUZ21 Eylül 2017
MHP, FETÖ Atıklarından Temizleniyor.07 Ağustos 2017
Ülkücülüğü, Nerede Kiminle Temsil Edeceksiniz?07 Ağustos 2017
ADAMLIK ÖZELLİKLERİ AÇISINDAN SADECE LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE GÜVENİYORUM07 Ağustos 2017
MEVZU VATANSA HERKESE GİDERİMİZ VAR06 Ağustos 2017
BOŞUNA DEVLET DEMİYORLARMIŞ06 Ağustos 2017
Lider Devlet Bahçeli’yi Dinlerken01 Ağustos 2017
Muharrem Sıddıkoğlu 'nun, "NAMAZ VE NAMAZI İKAME ETMEK" KİTABI YAYINLANDI".30 Temmuz 2017
Stratejik Aymazlık29 Temmuz 2017
MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ TÜRK MİLLETİNİN TEMİNATIDIR26 Temmuz 2017
MESELE ADALET DEĞİL, MESELE SOKAKTI!24 Temmuz 2017
ÇÖPTEKİ PROJE PARTİSİ!22 Temmuz 2017
"Paradigma Kaymasının Ayak Sesleri"21 Temmuz 2017
15 TEMMUZ'UN KAHRAMANI LİDER DEVLET BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLERDİR!21 Temmuz 2017
EMEKLİ ZAMMI ADİL Mİ?21 Temmuz 2017
BAHÇELIYI ANLAMAK...!21 Temmuz 2017
Bir Ülkücü Şehadet destanı: VELİCAN ODUNCU18 Temmuz 2017
15 TEMMUZ’A DA MÜHRÜNÜ VURDU, SONRASINA DA17 Temmuz 2017
GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ16 Temmuz 2017
Pınar Suyu İle Lağım Suyu Birlikte Akmaz15 Temmuz 2017
Türk Milleti'ne kurşun sıkmak ya da linç edilmek!!!!14 Temmuz 2017
RAHMETLİ BAŞBUĞUMUZA GÖRE SİZ “HAİNSİNİZ”13 Temmuz 2017
... Ve Amacınızı Da Biliyoruz!11 Temmuz 2017
Ülkücüler Biliyorlar”Yel Kayadan Bir Şey Koparamaz”09 Temmuz 2017
ADANMIŞ BİR ÖMÜR09 Temmuz 2017
ÜLKÜCÜ LİDERİNE HAKARET EDER Mİ? BUNLAR ETTİ!08 Temmuz 2017
TÜRK SİYASET SAHNESİNDE ROL MODEL BİR İSİM LİDER DEVLET BAHÇELİ06 Temmuz 2017
PROVOKASYONA DİKKAT!05 Temmuz 2017
Tercihler ve Sonuçlar02 Temmuz 2017
Çok Yakın!02 Temmuz 2017
DEVLET, DEVLET ADAMI VE MHP… Türk'üm ve düşmanım sana...02 Temmuz 2017
BAYRAMI HAKETMEK!01 Temmuz 2017
Gelenekten Geleceğe Ozanlık01 Temmuz 2017
ARAMA MOTORU29 Haziran 2017
FETÖ’nün İlk 100 Adamı Nasıl Kaçtı29 Haziran 2017
ECELİ GELEN…28 Haziran 2017
“Adalet”, CHP’ye kaldı ise, vay halimize…27 Haziran 2017
O Bahardan Sonra Öyle Bir Mevsim Geldi ki... 26 Haziran 2017
TÜRK'ÜN DAVASI, TÜRKLÜĞÜN BEKASI24 Haziran 2017
ARTIK YA DEVLET BAŞA, YA KUZGUN LEŞE!23 Haziran 2017
MHP'de İndükleme- Dürtükleme 21 Haziran 2017
KRİPTOLAR SON TOKATI YEDİ!21 Haziran 2017
Alpaslan Türkeş'in Ertelediği Kavga20 Haziran 2017
Derdimiz Vatan, Ülkümüz Turan 20 Haziran 2017
Feraset Farkı! 19 Haziran 2017
DEVLET’SİZ ASLA!17 Haziran 2017
Küresel Emperyalizme Karşı Duruş Ancak Milli Unsurlarla Sağlanır 11 Haziran 2017
Neredesiniz Kadın Hakkı Savunucuları10 Haziran 2017
MEHMETÇİK OLMANIN GURURUNU YAŞIYORUM BEN ŞUANDA08 Haziran 2017
MHP'Lİ YÖNTER, BAŞBAKAN'A SORDU07 Haziran 2017
MHP VE LİDER DEVLET BAHÇELİ TÜRKLÜĞÜN KUTLU YOLUDUR06 Haziran 2017
SÖZ KONUSU VATAN; KARŞIT GÖRÜŞ DEĞİL!.05 Haziran 2017
ÜLKÜCÜ-MİLLİYETÇİ MEDYA İFTARDA BULUŞTU03 Haziran 2017
Sizde kırmızı fularlı kahpeler biter de,bizde SONGÜL YAKUT’lar bitmez…02 Haziran 2017
BEN LİDER DEVLET BAHÇELİ GİBİ ÜLKÜCÜ ARIYORUM02 Haziran 2017
"Reziller Ordusu" Olarak Tarihe Geçecekler02 Haziran 2017
DEVLET İÇİN, DEVLETİN SÖZÜNÜ DİNLEYİN!29 Mayıs 2017
FETİH GÖNÜLLERDE OLMALIDIR.29 Mayıs 2017
Basında 22 yıl anısına yemek27 Mayıs 2017
“CHP, ÖLÇÜSÜZLÜĞÜN PARTİSİ…”27 Mayıs 2017
TARİH BİLMEZ, ECDAT TANIMAZ KILIÇDAROĞLU!26 Mayıs 2017
DEVLET ADAMI OLMAK!22 Mayıs 2017
Hedefteki Ülke Türkiye20 Mayıs 2017
Eren Erdem, CHP, FETÖ ve HDP=PKK15 Mayıs 2017
Neden başka parti değil de, özellikle MHP?12 Mayıs 2017
ATATÜRK'E DİL UZATMAK11 Mayıs 2017
CHP Siyasi Zehirlenme Geçiriyor06 Mayıs 2017
MHP BİTER Mİ?05 Mayıs 2017
Logosunda "Ne mutlu Türk'üm diyene" yazan tek gazete…04 Mayıs 2017
Beka Sorunu Nedir 03 Mayıs 2017
BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLER BUNA ASLA FIRSAT VERMEYECEKTİR01 Mayıs 2017
GİDENE DUR DEMEYİZ, ARKASINDAN HİÇ BAKMAYIZ26 Nisan 2017
SİZİN HİÇ DAVANIZ OLMADI Kİ, MHP DİYE BİR PARTİNİZ OLSUN25 Nisan 2017
MHP OYLARI NEREYE GİTTİ21 Nisan 2017
MHP'YE YÖNELİK MEDYA ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONLARI20 Nisan 2017
CHP’nin gitti yol, yol değil!20 Nisan 2017
YENİKAPI RUHU…11 Nisan 2017
Düşmanlık edilen doğrudan Peygamber'dir 07 Nisan 2017
Milli Kimlik, Milli Birlik ve MHP07 Nisan 2017
O’NUN DERDİ BAŞKA…05 Nisan 2017
LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE HAKARET VE KÜFÜR EDENLER ESFEL-İ SAFİLİNDİR03 Nisan 2017
BAHÇELİ SİZE NE YAPTI31 Mart 2017
DEVLET BAHÇELİ GÜVENCE VERDİ.26 Mart 2017
DEVLET BAHÇELİ’Yİ ANLAMAK ZORDUR..24 Mart 2017
Mustafa Önder;AHMAKLIK!24 Mart 2017
Olcay Kılavuz'a Neden Saldırıyorlar?23 Mart 2017
OLCAY KILAVUZ NAMUSUMUZDUR!22 Mart 2017
Dönmeyi Düşünmediler!.18 Mart 2017
"Milliyetçi Hareket Partisinin Varlık Sebebi Bu."16 Mart 2017
TÜRKEŞSİZ TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ VEYAHUT BAHÇELİSİZ MHP HESAPLARI16 Mart 2017
EVET MI HAYIR MI KRONOLOJISI16 Mart 2017
KİLİT TAŞI MHP NEREDE DURUYOR15 Mart 2017
Atatürk Düşmanları!15 Mart 2017
Hepsinin korkusu “EVET” çıkması14 Mart 2017
HOLLANDA DAN FAŞİST UYGULAMA12 Mart 2017
Gerçek Türk Milliyetçileri!10 Mart 2017
AKP HÜKÜMETİ BU YANLIŞTAN VAZGEÇMELİ!08 Mart 2017
ABD PROJESİ AKŞENER07 Mart 2017
BAHÇELİ; "BİRİLERİ" DEĞİLDİR04 Mart 2017
CHP GENEL MERKEZİ’NDE BARZANİ’NİN SÖZCÜSÜ İLE GÖRÜŞEN PARTİNİN SÖZCÜSÜ !02 Mart 2017
BÖL-PARÇALA- YUT Taktiği ve Türk Milliyetçileri28 Şubat 2017
TARİHTE YOLCULUK VE DEVLET BAHÇELİ28 Şubat 2017
Devlet Karakterli Adam27 Şubat 2017
AYRI EVLİ, AYNI HALLİ OLANLAR!26 Şubat 2017
YENİ ANAYASA VE TURAN ÜLKÜSÜ24 Şubat 2017
Kime Küfür Ettim?24 Şubat 2017
DEVLET BAHÇELİ YANLIŞ YAPTI21 Şubat 2017
EVET – HAYIR KARDEŞLİĞİNİN ADRESİ MHP21 Şubat 2017
MHP Erzurum İl Başkanı Karataş, Referandum İçin 'Evet' Dedi20 Şubat 2017
Prof. Dr. Ömer Çaha yazdı: Bahçeli’nin anayasa hamlesinin perde arkası20 Şubat 2017
Fırat Yılmaz Çakıroğlu Ege'nin boynu bükük Bozkurt'u!.20 Şubat 2017
Vatanda Birlik Yolunda "Evet"20 Şubat 2017
MHP neden “EVET” diyor?17 Şubat 2017
AKP’YE OY VERMİŞ KADINLAR(!)17 Şubat 2017
Arsız otlar çürüyecek Bozkurtum!. Allah Türk'ü koruyacak Bozkurtum!17 Şubat 2017
BOZKURTÇA BİR DUA / DEVLET BAHÇELİ DESTANI14 Şubat 2017
“Başkanlık sistemi gelirse, MHP bitecek”miş…13 Şubat 2017
ŞARLATAN FİTNEÇAĞ!13 Şubat 2017
BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ VE DEVLET BAHÇELİ13 Şubat 2017
YILDIRAY ÇİÇEK YALNIZ DEĞİLDİR, O BİZİM KANIMIZ VE CANIMIZDIR13 Şubat 2017
İT’TEN KURT, PERİNÇEK’TEN MİLLİYETÇİ OLMAZ10 Şubat 2017
Üç Hilaller…10 Şubat 2017
Yanardöner Perinçek ve Onunla Birlikte Olanlar09 Şubat 2017
OYUMUN RENGİNİ AÇIKLIYORUM!06 Şubat 2017
Ben Ülkü Ocaklıyım06 Şubat 2017
”VATAN HAİNİ” kim?04 Şubat 2017
MHP ve Bahçeli düşmanlarına04 Şubat 2017
EVET ! 01 Şubat 2017
En Muhkem Ihtar Budur Dünya'ya; Açılmalı "Ayasofya"01 Şubat 2017
İŞBİRLİKÇİ İHANET KOROSU!31 Ocak 2017
Hukukların En Kıymetlisi30 Ocak 2017
Siz , MHP’yi Ne Sanıyorsunuz29 Ocak 2017
DEVLET'in anayasasına evet!27 Ocak 2017
HALA GÖZLERİ MHP’DE!24 Ocak 2017
DERDİNİZ VATAN DEĞİL, DEVLET BAHÇELİ'NİN MAKAMI!24 Ocak 2017
“Ülkücülük” Narası Atan Şerefsizler23 Ocak 2017
Birlikteliğiniz Türk'e Karşı!20 Ocak 2017
Nedir Bu Ülkücülerden Çektiğimiz? 1+218 Ocak 2017
DEVLET BAHÇELİ NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?17 Ocak 2017
Bir adım geri duran namerttir Baba…15 Ocak 2017
Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!13 Ocak 2017
Oyunları bozan adam: Devlet BAHÇELİ13 Ocak 2017
ATATÜRK VE İNÖNÜ’DE PARTİLİ CUMHURBAŞKANIYDI12 Ocak 2017
ALLAH BU DEVLETİ, BU MİLLETİ KORUSUN MHP'Yİ İKTİDARA GETİRSİN10 Ocak 2017
Anayasa ve CHP'den Y-CHP'ye10 Ocak 2017
DEMİREL: DEMOKRASİNİN TEMEL TAŞI09 Ocak 2017
ZOR AMA KUTSAL BIR MESLEK09 Ocak 2017
ULUSALCIDAN KURT POSTU ÇIKMAZ!08 Ocak 2017
BAHÇELİ'YE MUTLAKA BİR SÖZ SÖYLENECEKSE, BU ANCAK TEŞEKKÜR OLMALIDIR07 Ocak 2017
Herkes Duysun: Türk'üz Biz!07 Ocak 2017
GÖZLERİNİ KAPAT EY TÜRK!06 Ocak 2017
Yazarımız Mustafa Önder;BU GAKKOŞUN ŞEHADETİ, UYANIŞTIR!06 Ocak 2017
MEMLEKET KAN AĞLARKEN, LİDERE HAKARET ETMEK ŞEREFSİZLİKTİR!...05 Ocak 2017
Devlet, Tarikatların Esaretinden Kurtarılmalıdır...01 Ocak 2017
Şansımız Tek Çaremiz: MHP ve Lider Bahçeli30 Aralık 2016
Anadolu’ya sahip çıkmak zorundayız..29 Aralık 2016
BİR EVLADI RESUL'ÜN TÜRK MİLLİYETÇİLİK ANLAYIŞI29 Aralık 2016
MİLLETE GİTMEKTEN NİYE KORKUYORSUNUZ?!28 Aralık 2016
PYD bitmeden, PKK terörü sona ermez…27 Aralık 2016
ÜLKÜCÜ olmayıp, “ÜLKÜCÜ” geçinmek…24 Aralık 2016
KILIÇDAROĞLU DA ÜLKÜCÜ ÇIKTI!24 Aralık 2016
PKK YANDAŞI CHP’DEN, SAYIN DEVLET BAHÇELİ’YE TBMM KÜRSÜNDEN HAKARET22 Aralık 2016
MHP'Yİ İKTİDAR YAPACAKLARMIŞ, ÜLKÜCÜLERİ SÖZ SAHİBİ EDECEKLERMİŞ...20 Aralık 2016
PKK Denen Köpek19 Aralık 2016
TÜRK BİRLİĞİ MECBURİYET OLMUŞTUR!18 Aralık 2016
NE MUTLU SANA ÜLKÜCÜSÜN!.17 Aralık 2016
HANİ NERDE SENDİKACILIK ?14 Aralık 2016
YA DEVLET BAŞA, YA DEVLET BAŞA...14 Aralık 2016
TERÖR NASIL MI BİTER?12 Aralık 2016
AKP’NİN ÇETELERİ VE 15 TEMMUZ10 Aralık 2016
BÜYÜK DEVLET ADAMI VE DÜRÜST LİDER10 Aralık 2016
Başbuğlar Ölmez09 Aralık 2016
BAKIYORUM DA, SİZİ ANLAMAK ÇOK ZOR…08 Aralık 2016
ÜLKÜCÜ ŞEHİT BABASI: NE BU DÜNYADA NE DE GERÇEK DÜNYADA AFFETMEYECEĞİM!08 Aralık 2016
VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA!.07 Aralık 2016
BAŞBUĞUMUZ ve DEVLET BAHÇELİ’NİN DEVLET ADAMLIĞI07 Aralık 2016
DEVLET NEDEN SEVİLİRMİŞ03 Aralık 2016
Türkiye'nin Geleceğine AB Değil, Türk Milleti Karar Verir03 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'ye Düşmanlık besleyenler01 Aralık 2016
ÖMRÜNÜ DAVASINA ADAMIŞ LİDER DEVLET BAHÇELİ30 Kasım 2016
DEVLET BAHÇELİYİ SEVMEYEN FİTNE PEŞİNDE KOŞANLAR27 Kasım 2016
MHP, DEVLET BAHÇELİ VE ÜLKÜCÜLER BU MİLLET İÇİN VAR!..27 Kasım 2016
FETÖ’nün Celladı Konuştu23 Kasım 2016
Kadın olmak!22 Kasım 2016
Türkiye’nin payandası; Devlet Bahçeli…21 Kasım 2016
YİĞİT Mİ YİĞİT LİDER DEVLET BAHÇELİ'YE BAKARKEN...20 Kasım 2016
İZMİR'DE Kİ YUNAN TOHUMLARI ÇATLAMAYA BAŞLADI!19 Kasım 2016
Ver Kıbrıs’ı al Zarrab’ı19 Kasım 2016
15 TEMMUZ’DA DARBE, 18 KASIM’DA TECAVÜZ GİRİŞİMİ!18 Kasım 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI

EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI

Türk Çocuğu Ecdadını Tanıdıkça!
Daha Büyük İşler Yapmak İçin!
Kendinde Kuvvet Bulacaktır.

CH