BAHÇELİ ŞAHİT OLDU, BÜYÜKERŞEN NİKAHI KIYDI

17 Ağustos 2014
2175 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin eski milletvekili Beytullah Asil'in kızı Aslıhan'ın Eskişehir'deki düğününe katıldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin eski milletvekili Beytullah Asil'in kızı Aslıhan'ın Eskişehir'deki düğününe katıldı. Bahçeli, Büyükşehir Belediyesi Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen'in kıydığı nikahta gelinin şahidi oldu.

Maden mühendisi Aslıhan Asil (Akça) ile Jeoloji mühendisi Kazım Akça'nın düğünleri Eskişehir Anemon Otel'de yapıldı. Düğüne MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkan Yardımcıları Ruhsar Demirel, Sadir Durmaz ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile çok sayıda davetli katıldı.

Sevilen sanatçı Mithat Körler'in sahneye çıktığı düğünde çiftin nikahını Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen kıydı. Gelinin şahitliğini MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, damadın ibe Cansu Atacan Batır yaptı. Nikah cüzdanını geline veren Yılmaz Büyükerşen çiften milliyetçi, laik, cumhuriyetçi ve Atatürkçü çocuklar yetiştirmelerini istedi.

Sanatçı Mithat Körler, nikah sonrasında sevilen şarkıların yanı sıra 'Eskişehirspor' marşını da söyledi. Körler'in Eskişehirspor'un 'Es-Es-Es, Ki-Ki-Ki, Eski-Eski, Es' tezahüratına eşlik etmesi teklifini Devlet bahçeli kabul etmedi. Bahçeli'nin yanında oturan MHP Genel başkan yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel Körler'e eşlik etti.

Devlet Bahçeli düğünde yanına gelen 2 yaşındaki Gökçe Tente'yi kucağına alıp sevdi, Belçika'dan geldiklerini belirten Kadir Koyuncu ve Yusuf Sil de Bahçeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve 'Bozkurt selamı' verdi. Bahçeli düğünden sonra daha sonra Ankara'ya hareket etti.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber