Avusturya Türk Federasyon 2016 Yılında Güneş gibi Parlayacak!!!

25 Ocak 2016
1558 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Kısa adı Avusturya Türk Federasyon Olan Avusturya Ülkücü Türk Dernekleri Federasyon'u 2016 yılına geçen yıldan mülkiyeti alınarak fiziki mekanlarını sosyal ve kültürel faaliyete açacak olan Teşkilatlar damgasını vuracak....

Türk Federasyon Tirol Bölgesinde Kufstein Ülkü Ocağı her türlü zorluğa ve az sayıdaki Ülkücüler ile zoru başardılar ve Türk insanının gururu olacak bir yapıya kavuştular.Bu yıl açılışı olacak!Vorarlberg bölgesinde Külliye niteliğindeki Hard Ülkü Ocağı Bölgeye damgasını vurdu.Salzburg Ülkü Ocağı Binası ise Her alanda kullanılabilecek bir yapı ile hem Ülkücülere hem Müslüman Türk milletine hizmet sunacak gözyaşartacak bir fiziki yapı ile parlıyor.Linz Ülkü Ocağı zaten Binasını kendisi yapmıştı.Viyana'da Selçuklu Teşkilatı ise 540 metrekare bir alanı ile kendil mülkiyetinde hizmet vermektedir.Gänzendorf yıllardır Kurs ve Ocak olarak  Çalışmalarına devam ediyor.
 
Bütün Bunlara ise Genel Merkez binası ki Guru kaynağı niteliğinde inşaallah bitince Türk Dünyasına hitap edecek hale gelecektir.
Yenbi açılan ve bir yıldır kirada olan Strasswalchen Ülkü Ocağı ise cazip fiyata Dört dairesi Gençli,ve Kadın kollarının her türlü faaliyetine imkan verecek seviyede olduğu gibi Lokal ve Mescidi ile ise göz kamaştırıyor.Ayrıca arsası ise açık alan faaliyetlerine çok müsait vaziyette.
 
Bütün bunlardan sonra son seçimlerde hiç gücü yok gibi gözüken Ülkücüler bütün bu mekanların hem maddi hemde börokratik meseleri ile çaba harcarken zayıf görüntü verdiler.Ama 2016 yılı sonrası Avusturya Türk Federasyon bir Güneş gibi parlayacak...
Avusturya Türk Federasyon Mevcur Binası


Strasswalchen Ülkü Ocağı


Linz Ülkü Ocağı

Salzburg Ülkü Ocağı


Kufstein Ülkü Ocağı


Hard Ülkü Ocağı resimleri afiştedir...

Not:Yeni Genel Merkez binamızın resmi,Hard Teşkilatımızın tam resmi,Innsbruck Teşkilatımızın Resmi,Gänzendorf Teşkilatımızın resmi ve Selçuklu Teşkilatımızın resmi elimizde olmadığı için yayınlayamadık bu gözüken tüm binalarımızın Ülkücülerin kendi mülküdür.Rabbim sayılarını artırsın ve layıkı ile hizmet nasip eylesin.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber