Ana Sayfa > TÜRK FEDERASYONLAR

Almanya Türk Federasyon Genişletilmiş Genel İstişare Toplantısı Yapıldı.
23 Şubat 2018
Bu haber 744 kez okundu
Almanya Türk Federasyon (ATF) Başkanlık Divanı, Genel İdare Kurulu, Denetleme ve Disiplin Kurulu, Bölge Başkanları, Teşkilat Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle Genişletilmiş İstişare ve Gündem Değerlendirme toplantısı, MHP MYK Üyesi ve Avrupa Türk Konfederasyon (ATK) Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Toplantı Kur'an-ı Kerim tilaveti, şehitlerimiz için saygı duruşu ve topluca okunan İstiklal Marşı’mız sonrası Almanya Türk Federasyonumuzun Genel Başkanı Sayın Şentürk Doğruyol’un açılış konuşmasıyla başladı.

Genel Başkanımız Sayın Şentürk Doğruyol yapmış oldukları açılış konuşmasında toplantının gündemini açıkladıktan sonra MHP MYK üyesi ve Avrupa Türk Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Cemal Çetin’in toplantıya katılmasından dolayı şükranlarını ifade ederek konuşmalarını yapmak üzere kendilerini kürsüye davet etti.

ATK Genel Başkanımız Sayın Cemal Çetin konuşmasında katılımcıları selamlayarak, “Türkiye’mizde İslam coğrafyasında, Türk dünyasında milletimiz ve din kardeşlerimiz büyük sıkıntılarla karşı karşıyadır. Elbette Türk Milleti’nin sevdalısı olan, varlığını Türk Milletinin varlığına adamış olan Ülkücüler olarak bu gibi meselelere yoğun ilgi göstermek mecburiyetindeyiz ve Türk Milleti’nin sevinciyle sevinmeli, derdiyle dertlenmeliyiz ve çözüm sunmakta en temel vazifelerimizden biridir.

Genel Başkanımız Cemal Çetin konuşmasının devamında; “içinde bulunduğumuz Şubat ayı günlerinde mensubu olmaktan şeref duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi’nin kuruluşunun 49. Yılını kutladık. Bu vesile ile Partimizin kurucusu, Başöğretmenimiz, hepimizi gönül seferberliği ile ülkücülüğe davet eden merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’i ve ahirete göçmüş olan dava büyüklerimizi, vatan için, devlet için, din için, millet için hayatının baharında varlığını Türk Milletine armağan eden aziz şehitlerimizi rahmetle, hürmetle, saygıyla yad ediyorum, ruhları şad, mekanları cennet olsun. Bu vesile ile Başbuğumuzun bize mirası emanetleri ne pahasına olursa olsun, namusumuz gibi koruyacağımıza gelişmesi için birlik beraberliğimizin bozulmaması için her türlü fedakarlığı yapacağımızı da buradan açık bir şekilde ifade etmek isterim.

Aynı zaman da Avrupa Türklüğünün sigortası olan kurulduğu günden bugüne kadar Avrupa’daki kimlik mücadelesinin en önde giden temsilcisi olan ve buradaki insanlarımıza her zaman olduğu gibi karşılıksız hizmet veren Türk Federasyon’umuzun Haziran ayında kuruluşunun 40. yılını kutlayacağız.  Dolayısıyla Partimiz MHP’nin kuruluşunun 49. Yılı Türk Federasyon’umuzun kuruluşunun 40. Yılına denk gelmektedir.

Ülkücü Hareketin kurumları kurulduğundan bugüne gerek Türkiye’de olsun gerekse de dünyanın çeşitli bölgelerindeki teşkilatlanmış olan Ülkücü Hareketin temel organları üzerine düşen vazifeleri her türlü sıkıntıya rağmen, zorluğa rağmen eksiksiz yerine getirmenin gayreti içerisinde olmuştur.

Türk Federasyon’umuz da kurulduğundan bugüne kadar Avrupa’daki Türk insanını ayırım yapmadan kucaklamaya gayret etmiş, hiç kimsenin maddi ve manevi duygularını, varlığını istismar etmeden Türk Milletine hizmet etmenin bir şeref olduğu teziyle birlik ve beraberlik içerisinde, kucaklaşarak hizmetlerini bugüne kadar taşımıştır. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki, bugünümüz dünden daha iyidir. İnşallah, birlik ve beraberlik içerisinde ortaya koyacağımız çalışmalar neticesinde de yarınlarımız daha güzel olacaktır.

Bu teşkilat 40. Yıla kolay gelmemiştir. Burada bir mücadele vardır, alın teri vardır. Geçmişini bilmeyen bugününü tayin edemez, geleceğini organize edemez.

Bugünlere gelirken, mücadelemizde zaman zaman sıkıntılı günlerimizin olduğu gibi sevinçli günlerimizde oldu. Her türlü ihanete, saldırıya, ayrışmaya rağmen samimi ülkücüler sıkıntılı ve sevinçli günlerimizi de birbirimize kenetlenerek teşkilatımızın çatısı altında Başbuğumuzun izinde yürüyerek aşmasını bildik.

BAŞBUĞUMUZUN YOLUNDA LİDERİMİZİN EMRİNDEYİZ

Genel Başkanımız Sayın Cemal Çetin, geçmişte Milliyetçi-Ülkücü Hareketin fikri yapısını değiştirmek, birilerine peşkeş çekmek isteyenlerin çıktığı ve “bizde artık birer Türkeş’iz” diyerek Başbuğumuza ihanet girişiminde bulunduklarını ifade etti. Konuşmasını şu şekilde devam etti: “Menfaat, makam ve hırsları için, hizmet ettikleri unsurlara yaranmak için Türkeş’siz MHP oluşturma çabalarına karşı samimi ülkücüler Başbuğ neredeyse biz oradayız diyerek Başbuğumuzun yanında olmuşlardır. “Bizde Türkeş’iz” diyenlerin Başbuğumuzun tırnağı bile olamayacaklarını biz biliyorduk ancak zaman içerisinde kendileri de davranışlarıyla ortaya koymuş oldular.

Aynı zaman da biz dün her türlü ihanet karşısında BAŞBUĞ NEREDEYSE, BİZ ORADAYIZ diyor yanında oluyorduk, bu günde LİDERİMİZ NEREDEYSE, BİZ ORADAYIZ diyoruz.

Ben Ülkücüyüm, ben Türk Milliyetçisiyim diyen, ben Başbuğun yolundayım diyen her ülkücünün davasına sahip çıkması, teşkilatının içerisinde ve Liderinin emrinde olması en öncelikli görevidir. “

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN GÜVENCE LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİ’DİR

Türk Milleti, her zamankinden daha çok varlığını ve birliğini tehdit eden oyunlarla karşı karşıyadır. Bu sebeple her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç  vardır. Bu birlik ve beraberliğin mayası olan Milliyetçi-Ülkücü Hareket elbette ki bu gibi sıkıntıları görerek üzerine düşen görevi yerine getirecektir. Gururla söyleyebilirim ki Liderimiz, Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey, yalnız ülkücü hareket için bir güzellik, bir değer değil, aynı zamanda Türkiye ve Türk Milleti için de bir değerdir ve güvencedir.

Genel Başkanımız yalnız bu günlerde değil, geçmişte de Türkiye ve Türk Milleti’nin menfaati söz konusu olduğunda üzerine düşen görevi her türlü eleştiriye rağmen yerine getirmiştir. Bir hatırlayın, İktidara muhalefet olsun diye yanlış işlerin içerisinde ülkücüleri sokmamış, Türkiye’mizin siyasi krizlerini aşması için gerekli çözümleri ve katkıları ortaya koymuştur.

HAK VE ADALET TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ SAYESİNDE OLACAKTIR

Bakınız bugün Türk Dünyası ve İslam Dünyası kan revan içerisinde, zulüm altında, gözyaşı var, vatanlarını topraklarını terk ediyorlar, kutsal yerler birer birer işgal ediliyor. Bir yandan teröristler, bir yandan emperyalistler ve emperyalistlerin teslim olmuş iktidar sahipleri o toprakları bu hale getirdi ve devam ediyorlar. Ve bu hainlikler, işgaller, tuzaklar yavaş yavaş Türkiye’mize doğru yönelmeye başlıyor. Her şeye rağmen İslam ayağa kalkacaksa, eğer o coğrafyada akan kan ve gözyaşı duracaksa, eğer Hak ve Adalet oralara hakim olacaksa bu yine Türkiye ve Türk Milleti sayesinde olacaktır. Bu nedenle devletimize ve milletimize her zamankinden daha fazla sahip çıkmamız gerekmektedir ve oluşan bu güzel birlikteliği, milli birliği ve kardeşlik ortamını yumuşatacak, bozacak davranışlardan uzak durmamız gerekiyor.

KIZILELMAYA ONLARIN HAYALİ BİLE YETMEZ

Geçmişte FETÖcülerin ve iktidara muhalif bazı çevrelerin söylem ve eylemlerinin karşısında öyle bir propagandayla karşı karşıya kaldık ki, kendi insanlarımızın bile anlayamadığı bir durum oluşmuştu. O günlerde de diyorduk ki, biz cemaatçi değiliz, biz kuru kuruya muhalefet yapan hareket de değiliz, BİZ TÜRK MİLLİYETÇİSİYİZ, ÜLKÜCÜYÜZ, nerde bir Türk varsa onun derdi ile dertleşir, onun sevinci ile seviniriz. BİZİM KIZILELMA ÜLKÜMÜZE ONLARIN HAYALİ BİLE YETMEZ.

Demek istiyorum ki, oluşturulan aleyhte propagandalara ve o günkü hükümetle de en büyük kavgayı biz vermemize rağmen Türk Milleti, Türk Devleti zarar görmesin diye Genel Başkanımızın nasıl bir dirayet gösterdiğini, milletimize nasıl öncülük yaptığını, nasıl bir öngörü ve titizlikle davrandığını iyi anlamalıyız.

BENİM AKLIM HEP TÜRKİYE’DİR

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, "Adalet ve Kalkınma Partisi ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet etme Sistemini 2019'da tam manasıyla tesis etme maksadıyla sonuna kadar birlikte ve yan yana mücadelesini sürdürecektir." sözleriyle AKP ile ittifak için zemin oluşturmuştur. Genel Başkanımız aynı açıklamada, geçmiş yıllardaki ittifakları hatırlattı ve yasal zemini işaret ettiği basın açıklamasında, Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyin gerçekleştirdiği ittifaklardan örnekler verdi. 1991'de İslahatçı Demokrasi Partisi, Milliyetçi Çalışma Partisi ve Refah Partisi bir ittifak yapmışlardır. Bu ittifak yasal değildir ama yasal olabilmesi için iki parti fedakarlık yapıp, "Bu sefer RP'dir" sloganı içinde kendi milletvekili adaylarını da oradan göstermek suretiyle, bir seçim yarışması içine girmişlerdir. Zaman içerisinde başka partilerinde yasal olmamasına rağmen ittifak kurma girişimleri olmuştur. Şimdi yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yürürlüğe girmesi ile yüzde 50 artı 1’e ulaşma zorunluluğundan partilerin ittifak metodlarına başvurma ihtiyaçları doğabilecektir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, MHP'nin Cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceğini açıkladığı toplantıyı şu bariz cümleyle taçlandırmıştır. "Benim aklım hep Türkiye’dir. MHP’nin Cumhurbaşkanı adayı yoktur. MHP ittifak olursa ittifakla, olmazsa parti olarak kendi milletvekilliği seçimlerine girer ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ise Yenikapı ruhuyla hareket edecektir. Bu kadar nettir."

“Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben” sözü öyle rastgele bir söz değildir. Türk siyasi hayatındaki demokrasinin kökleşmesi siyasi yapının normalleşmesi ve zenginleşmesi açısından Genel Başkanımız bu tavrı Ülkücüler tarafından da çok iyi anlaşılmalıdır. Türkiye’nin istikrarlı bir ortama kavuşması açısından siyasi partilerimizin yükleneceği sorumluluğu yerine getirmesi Avrupa Türk Konfederasyon olarak beklentimizdir.

SİYASİ ÇETELER BOZGUNA UĞRATILDI

Ülkücü Hareketin liderine karşı yapılan kara propagandalar terör örgütü kaynaklı derin ve kurgulanmış bir saldırıdır. Liderimize yapılan planlı alçak saldırı, propaganda mucitlerini yatağından ters döndürecek nitelikte sinsice planlanmıştır. Bu haince saldırıların hedeflerinde Türk Milletine sevdalı olanlar sevk ve yönlendiren Liderinin etrafında bulunan ülkücü kadrolar da hedeflenmiştir. Lideri yalnızlaştırarak teslim alınmak istenmiştir. Elbette bu saldırılara karşı içimizden bazıları aynı mukavemeti, direnci gösteremedi. Bir kısım zayıf iradeli arkadaşlarımız bu süreci taşıyamadı, kimisi sindi bazıları korktu bir kısmı da ihanete kadar yol aldı. Ülkücü Hareket bu zaman içerisinde Birlik ve Beraberlik içerisinde Liderinin etrafında kenetlenmesini bildi ve güçlenerek çıktı. İster içimizden olsun isterse dışımızdan olsun, Milletinin huzur ve haysiyetiyle oynayan siyasi çeteleri bozgunla tanıştırdık. Heveslerini kursaklarında bıraktık. Ülkücü Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin almış olduğu inisiyatif ve yönlendirmeleri sonucu Türk Milletinin Beka Sorunu ortadan kalkmaya doğru bir sürecin içerisine girmeye başladı. Önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimleri ve Milletvekilliği seçimleri için komisyonlar kurularak Milli ve Yerli fikirler üretilmeye başlandı. Milli bir mutabakat anlayışıyla, Türk Milletinin ve Devletinin ebediyete kadar bağımsız yaşatılmasının dinamikleri oluşturulmaya başlandı.

Genel Başkan Cemal Çetin son olarak Türkiye’nin güvenliğini tehdit eden terör örgütlerine yönelik sürdürülen Afrin operasyonunun haklı ve yerinde olduğunu belirterek, kahraman ordumuza başarılar, şehitlerimize de Allah’tan rahmet diledi.

Toplantının ikinci bölümünde dilek ve temennilerde bulunan Türk Federasyon yöneticilerin ardından kapanış konuşmasını Almanya Türk Federasyon Genel Başkanı Şentürk Doğruyol yaptı.

Şentürk Doğruyol; Almanya’daki artan yabancı düşmanlığı, islam karşıtlığı, terör örgütlerinin uzantılarının eylemleri ve Türk Federasyon’a bağlı derneklerin faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu.

 


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TÜRK FEDERASYONLAR Haberleri

Başlık Tarih
 
Hollanda Türk Federasyon’dan ‘Doğu Türkistan’ için çağrı 26 Mayıs 2019
Başbuğ Alparslan Türkeş Enschede’de anıldı29 Nisan 2019
'Liderinin etrafında kenetlenmiş ülkücüler oyunları bozuyor'28 Nisan 2019
Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş, Avrupa Türklüğüne seslendi16 Nisan 2019
Harderwijk’te Ali Kınık rüzgarı04 Nisan 2019
Hollanda Türk Federasyon’dan Eğitim Semineri26 Mart 2019
Rotterdam Versaar tapusuna kavuştu19 Mart 2019
Almanya Türk Federasyon GİK toplantısını gerçekleştirdi17 Mart 2019
Amsterdam Mescid-i Aksa Teşkilatında bayrak değişimi16 Mart 2019
Nogay Türklerinden teşekkür ziyareti14 Mart 2019
Karlsruhe Türk Kültür Merkezinin Muhteşem Şöleni10 Mart 2019
19 Mayıs 1919’un 100.yılı anısına düzenlenen bilgi yarışması Finalleri10 Mart 2019
Deventer Gök Sancak Kültür ve Eğitim Merkezi 2. Olağan Kongresi yapıldı.25 Şubat 2019
Şehit Ülkücü Kadınlar Anma Programı Tilburg’ta yapıldı03 Şubat 2019
ATF Düren derneği 4. olağan kongresini gerçekleştirdi.27 Ocak 2019
Wangen Türk Kültür ve Spor derneğimizin 34. Olağan Kongresi Yapıldı.27 Ocak 2019
“DOĞU TÜRKİSTAN’DA İNSAN HAKLARI İHLÂLLERİNE SON VERİLSİN”17 Ocak 2019
Din Alanında Hür Tefekküre Yönelik Tehditler Hakkında Basın Açıklaması14 Ocak 2019
ATF Münih Teşkilatları Kültür Ve Ülkü Şöleni Düzenledi.31 Aralık 2018
Innbruck Ülkü Ocağında Ozanların Dilinden Gönül Sohbeti Ozan Nihat ile Gerçekleşti.27 Aralık 2018
Hollanda Türk Federasyon Ede teşkilatı da binasına kavuştu27 Aralık 2018
Tilburg Türk Gençler Derneği’nde bayrak değişimi27 Aralık 2018
Maassluis Türk Kültür Derneği yeni yerine taşındı27 Aralık 2018
Arnhem’de siyasilere bilgilendirme27 Aralık 2018
Tilburg Türk Gençler Derneği yeni binasına kavuştu27 Aralık 2018
Soest Belediyesine ziyaret...27 Aralık 2018
Hollanda'daŞiirlerle Sohbet Akşamları22 Kasım 2018
HTF Belediye başkanları ziyaretleri devam ediyor08 Ekim 2018
ATF İSTİŞARE TOPLANTISI FRİEDBURG ÜLKÜ OCAĞINDA YAPILDI.27 Mayıs 2018
AVRUPA TÜRKLÜĞÜ BAŞBUĞ TÜRKEŞ'İ ANIYOR05 Nisan 2018
HTF Soest Türk Kültür Merkezi kongresi gerçekleşti.30 Mart 2018
Hollanda Türk Federasyon’dan teşekkür plaketi30 Mart 2018
HTF Harderwijk Al Sancak Türk Kültür Ocağı’nda bayrak değişimi...26 Mart 2018
Avrupa Türklüğüne yönelik saldırılara tepki13 Mart 2018
BİRLİĞİMİZİ KİMSE BOZAMAZ05 Mart 2018
HTF Amsterdam’da kongre heyecanı!28 Şubat 2018
HTF Genel Başkan'ından Deventer Belediye Başkanı ziyaret!25 Şubat 2018
Ömer Zararsız : “Her Ocağımız Ülkücülerindir”23 Şubat 2018
ATF 2018 YILI 1.GİK TOPLANTISI YAPILDI.19 Şubat 2018
ATF Fridburg Ülkü Ocağı 2.Olağan Kongresini Yaptı.11 Şubat 2018
HTF'den Dordrecht Belediyesine ziyaret...11 Şubat 2018
Avrasya Linz Ülkü Ocağından Vefa Örneği!04 Şubat 2018
ATK Genel Başkanı Cemal Çetin Taziye Ziyaretlerini Kabul Etmeye Devam Ediyor.05 Şubat 2018
ATK Genel Başkanı Çetin Teşkilat Ziyaretlerine Devam ediyor.04 Şubat 2018
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI DURMAK BİLMİYOR!28 Ocak 2018
Hollanda Türk Federasyon Dordrecht’te kitap fuarı...18 Ocak 2018
ATK Genel Başkan Cemal Çetin, Taziyeleri Kabul Etti15 Ocak 2018
Almanya'da Ülkücüler 2017 Yılına ‘Ülkü Şölenleriyle Veda Etti.04 Ocak 2018
Kufstein Ülkü Ocağı Anma Proğramları Düzenledi.01 Ocak 2018
Mit, "Bu coğrafyada yaşayabilmenin iki yolu var; 31 Aralık 2017
Hollanda Türk Federasyon’dan oku mesajı...30 Aralık 2017
Wuppertal Ülkü Ocağı Yönetimi Türk Federasyon Genel Merkezini Ziyaret Etti.30 Aralık 2017
ATF Kültür ve Ülkü Şölenleri Dortmund’da Devam etti.27 Aralık 2017
ATF Offenbach Ülkü Ocağı Kültür ve Eğlence Şöleni Düzenledi.26 Aralık 2017
AVRASYA LİNZ ÜLKÜ OCAĞI 26.YILINDA KÜLTÜR ŞÖLENİ DÜZENLEDİ.24 Aralık 2017
“Milliyetçi Nesiller ve Beklentiler”19 Aralık 2017
ÜLKÜCÜLERİN ADRESİ: ÜLKÜ OCAKLARIDIR17 Aralık 2017
ALMANYA TÜRK FEDERASYON NAGOLD ÜLKÜ OCAĞI 30.YIL ŞÖLENİ DÜZENLEDİ.17 Aralık 2017
FRANSA TÜRK FEDERASYON GENEL İDARE KURULU TOPLANTISI10 Aralık 2017
HollandaTürk Federasyon ziyaretleri devam ediyor10 Aralık 2017
TASAV “Türkiye İçin Alparslan Türkeş Vizyonu” Konulu Panel Düzenledi 04 Aralık 2017
Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanı Cemal Çetin'den Kritik Uyarı!30 Ekim 2017
TÜRKÇÜLÜK BÖLÜCÜ DEĞİL BİRLEŞTİRİCİDİR!19 Ekim 2017
Dordrecht’te bayrak değişimi14 Ekim 2017
Tek Devlet: Türk Devleti05 Ağustos 2017
İSLAM İLE TERÖR BAĞDAŞTIRILAMAZ20 Haziran 2017
Avusturya Türk Federasyon Teşkilat Ziyaretlerine Devam Ediyor.18 Haziran 2017
FRANSA TÜRK FEDERASYON’DAN USTA’YA ZİYARET25 Nisan 2017
Başbuğumuzun Emanetlerini Korumaya Yeminimiz Var05 Nisan 2017
FTF Genel Başkanı Orhan İlhan Başbuğ Anma Mesajı Yayımladı.04 Nisan 2017
Cemal Çetin: Bizler, merhum Başbuğumuzun emanetlerini yaşatacağız.04 Nisan 2017
Duisburg’dan Kayıtsız şartsız, amasız fakatsız, tereddütsüz EVET26 Mart 2017
Sevdamız Millet, Liderimiz Devlet Kararımız; Evet22 Mart 2017
Lahey Türk İslam Kültür Vakfı,Çanakkale Şehitlerini Unumadı.22 Mart 2017
Cemal Çetin;Daima Devlet, Sonuna Kadar Millet Kararımız EVET!19 Mart 2017
Fransa Evet için Çalışıyor.19 Mart 2017
Göppingen Çanakkale Şehitleri Anma programı19 Mart 2017
Wetzlar Evet Dedi19 Mart 2017
MÜNİH TÜRK EĞİTİM OCAĞI 18.DÖNEM ENGİN UYGUNTÜRK İLE DEVAM KARARI ALDI.15 Mart 2017
TÜRK OCAKLARI GALİP ERDEM'İ UNUTMADI14 Mart 2017
Belçika'dan MHP toplantısına yasak!14 Mart 2017
HTF Havaalanı'nda Oturma Eylemi Başlattı.11 Mart 2017
HTF Genel Başkanı Murat Gedikten “15 Mart Seçim Çağrısı”09 Mart 2017
Belçika Türk Federasyon’u (BTF) Gent Şehrinde Neden “Evet” Dediklerini Anlattı08 Mart 2017
ATF Genel Başkanı Ali Can: “Biz Avusturya’nın asli unsuruyuz!” [Video] (Arşiv Haber)08 Mart 2017
Avrupa Konfederasyon,Anayasa Değişikliğiyle İlgili Basın Açıklaması05 Mart 2017
ATF GİK VE BÖLGE TOPLANTISI KUFSTEİN’DA YAPILDI.05 Mart 2017
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI RESMİ AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ.05 Mart 2017
Heilbronn 38. Dönem için Gökhan Varol İle Devam Dedi04 Mart 2017
Demokrasi Dışı ve Nezaketsizlik04 Mart 2017
Avrupa Türk Konfederasyondan 'Evet' kampanyası26 Şubat 2017
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI ANKARA’DAN SES VERDİ.20 Şubat 2017
Avusturya Türk Federasyon Ankara’da Buluştu.20 Şubat 2017
Avrupalı Ülkücülerin Ankara Çıkartması17 Şubat 2017
TÜRK KONFEDERASYONU VE ÜLKÜ OCAKLARI EL ELE TÜRKMENLERLE…19 Ocak 2017
Münchengladbach Ülkü Ocağı 19.Olağan Kongresini Yaptı.08 Ocak 2017
Türkiye ve Türklük Düşmanlarına: Diz Çökmeyeceğiz, Başaracağız!06 Ocak 2017
2016’dan 2017’ye Türkiye: Fetret'ten Çıkış İçin04 Ocak 2017
MHP Kavak İlçe Başkanı Kamber'den "Sağduyu" Çağrısı02 Ocak 2017
Mustafa Yıldızdoğan Vorarlberg'lileri Coşturdu.28 Aralık 2016
Belçika Türk Federasyonu Binası Önüne Bombalı Paket Bırakılması24 Aralık 2016
Bizler hep var olacağız.21 Aralık 2016
Ankara Türk Ocakları Atsız’ı andı15 Aralık 2016
Durum Değerlendirmesi ve Geleceğe Bakış 20 Kasım 2016
“Misak-ı Milli, Lozan ve Musul Meselesi” 07 Kasım 2016
Hüseyin Çıbıkçı Kufstein Ülkü Ocağında Hayır Daveti Verdi.30 Ekim 2016
Türk Ocakları Genel Merkez ve Şubelerinden Kritik Uyarılar16 Ekim 2016
Cemal Çetin'den Fransa Teşkilatlarına Ziyaret16 Ekim 2016
Darbecilere Darbe Vuran Lider Devlet Bahçeli09 Ekim 2016
Türk Ocaklarından Türk Yurtlarına Kurban Bağışı 21 Eylül 2016
CEMAL ÇETİN: “ÜLKÜCÜLER KURBAN BAĞIŞINDA YARIŞTI”16 Eylül 2016
“KURBAN BAĞIŞLARIMIZLA DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN YANINDA OLALIM”09 Eylül 2016
"Devlet İhaneti Affetmez; Adaletten de Ayrılmaz"06 Eylül 2016
Millî Beka Mücadelemizin Başarısı İçin Öneri Ve Uyarılar05 Ağustos 2016
Belçika Türk Federasyon Basın Bildirisi...01 Ağustos 2016
Türk Ocakları Ramazan Bayramı Mesajı04 Temmuz 2016
Avusturya Türk Federasyon'da Ramazan Bereketi...02 Temmuz 2016
HTF'den Gençlere Tartışma Proğramları29 Haziran 2016
Al Sancak Harderwijk’te dalgalanmaya başladı 29 Haziran 2016
AVUSTURYA TÜRK FEDERASYON'DA BİRLİK İFTARI!26 Haziran 2016
Almanya Türk Federasyonu İftar Programı26 Haziran 2016
HTF Dordrecht Ayasofya Camii'ne Saldırı ile İlgili Basın Açıklaması..25 Haziran 2016
MHP AVRUPA'DAN MUHALİFLERE SERT TEPKİ!20 Haziran 2016
Bu Ramazan'da Türk Yurtlarına Sen de El Uzat!17 Haziran 2016
Türk Milleti Şerefli Bir Tarihe Sahiptir….05 Haziran 2016
Almanya'nın Kararını Şiddetle Kınıyoruz03 Haziran 2016
Türk Ocakları'ndan Gagauzya'da Sempozyum02 Haziran 2016
SÖZDE ERMENİ SOYKIRIM YALANINA ALMANYA ORTAK OLMAMALIDIR30 Mayıs 2016
Türk Kültür Derneğine anlamlı ziyaret24 Mayıs 2016
HTF Tiel Türk Kültür Derneği Kongresi yapıldı09 Mayıs 2016
Türk Ocakları 44. Olağan Büyük Kurultayı Yapıldı01 Mayıs 2016
İsviçre Türk Federasyon Wil Ülkü Ocağı'nda İsmail Bostancı Güven Tazeledi.01 Mayıs 2016
TÜRK OCAKLARI’NDA 44. BÜYÜK KURULTAY HEYCANI29 Nisan 2016
Dünya’da çocuklarına bayram hediye eden ilk ve tek ülke Türkiye’dir.23 Nisan 2016
BORDEAUX ÜLKÜ OCAĞINDA KONGRE HEYECANI23 Nisan 2016
HTF'de 23 Nisan coşkusu23 Nisan 2016
Ülkücüler Marifet ve Fazilet Ehlidir19 Nisan 2016
Annecy Ülkü Ocağı 2016 Bahar Kermesi Düzenledi.17 Nisan 2016
Maassluis ve Den Haag’ta kongre heyecanı13 Nisan 2016
Hollanda Türk Federasyonundan Kamuoyuna Duyuru10 Nisan 2016
HTF Nijmegen’de hem Nevruz hem 20. Yıl kutlandı05 Nisan 2016
CEMAL ÇETİN'DEN BAŞBUĞ TÜRKEŞ MESAJI03 Nisan 2016
Avustralya Türk Federasyonundan Başbuğ Türkeş Mesajı02 Nisan 2016
ASLA SOKAKLARDA OLMAYACAĞIZ02 Nisan 2016
Avusturya Türk Federasyon Salzburg Ülkü Ocağı Ülküde Birlik Şöleni Düzenledi.29 Mart 2016
INNSBRUCK TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLEDİ.29 Mart 2016
HTF’den Ahmed Aboutaleb’e ziyaret29 Mart 2016
Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümünde Atatürk, Mehmet Akif Ersoy ve İstiklal marşı anlatıldı.29 Mart 2016
Çanakkale Zaferinin 101. Yıldönümünde ...27 Mart 2016
Türk Ocakları Armağanları Sahiplerini Buldu27 Mart 2016
Köln 31. Kongresi Gerçekleştirildi22 Mart 2016
“Türk” kavramı kapsayıcı ve içerici bir muhtevaya sahiptir21 Mart 2016
HTF Versam Tekrar Şenyürek Dedi.19 Mart 2016
Lüdenscheid Türk Ocağı dualar ile açıldı17 Mart 2016
Rahden Türk Kültür Derneği Resmi Açılışını Şölenle Kutladı14 Mart 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NDAN ANKARA SALDIRISI AÇIKLAMASI14 Mart 2016
Hollanda Türk Federasyon Kadın Kolları Yatılı Eğitim Semineri14 Mart 2016
ALMANYA RAHDEN'DA MUHTEŞEM ÜLKÜ OCAKLARI AÇILIŞI06 Mart 2016
Uluslararası İpek Yolu'nun Yükselişi ve Türk Dünyası Bilgi Şöleni'ne Davet04 Mart 2016
HTF Ultrecht Yeni Hizmet binasına Kavuştu ve Mutlu Son...29 Şubat 2016
Utrecht’te Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı29 Şubat 2016
FIRAT ÇAKIROĞLU HOLLANDA'DA ANILDI27 Şubat 2016
ATF Bavyara 2.Bölge Gençlik Kolları Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu Andı.21 Şubat 2016
Avrupalı Ülkücülerden Bahçeli'ye geçmiş Olsun Ziyareti21 Şubat 2016
BTF Genel Başkan'ı Zararsız"Terörü Kınayan Açıklama Yaptı".18 Şubat 2016
HTF Kadın Kollarından genel istişare16 Şubat 2016
Ülkü Buluşmaları (3) Den Haag’da düzenlendi14 Şubat 2016
Türk Ocakları ve Türkiye Kamu-Sen'den Tarih, Dizi ve Film: Kurgu ve Gerçek Paneli07 Şubat 2016
Panele Davet: Film, Dizi ve Tarih: Kurgu ve Gerçek05 Şubat 2016
AVRUPA TÜRK KONFEDERASYON'DAN TÜRKMENLERE YARDIM02 Şubat 2016
Avrupa Türklüğü Türkmen Kardeşlerini Unutmadı.31 Ocak 2016
İsviçre Türk Federasyon Basel’de Buluştu30 Ocak 2016
Münih alperen ocaklari gorev degisimi29 Ocak 2016
AVUSTRALYA ÜLKÜCÜ TURK FEDERASYONUNDAN AÇIKLAMA27 Ocak 2016
Türk Federasyon’dan Zaandam’da Kültür Şöleni26 Ocak 2016
HTF Dortrecht'te Vedat Özdal güven tazeledi.25 Ocak 2016
Avusturya Türk Federasyon 2016 Yılında Güneş gibi Parlayacak!!!25 Ocak 2016
ATF 2016 YILI BİRİNCİ GİK TOPLANTISI YENİ GENEL MERKEZ BİNASINDA YAPILDI.25 Ocak 2016
HTF Zaandam Kentinde Teşkilatlandı.19 Ocak 2016
Murat Gedik’ten “Farklı Ülkücülere” Ağır Gönderme18 Ocak 2016
Türk Dayanışma Konseyi’nden Türk Ve Dünya Kamuoyuna Çağrı18 Ocak 2016
BW1. Bölge Büyük Ülkü Şöleni muhteşemdi18 Ocak 2016
Düsseldorf Ülkü Ocağı Kültür ve Ülkü Şöleni18 Ocak 2016
“Yılmayacağız, yıkılmayacağız”14 Ocak 2016
Vatansever Türk Aydınları Bildirisine Destek Çağrısı14 Ocak 2016
Türk Adını Anayasa'dan Çıkartmak Cinayettir12 Ocak 2016
Türk Ocakları: PKK’nın İpiyle Kuyuya İnilmez30 Aralık 2015
ALMANYA TÜRK FEDERASYON'DAN KÜLTÜR ŞÖLENİ30 Aralık 2015
Başkent Berlin’de ATF Kültür Şöleni26 Aralık 2015
HTF RABİA KADİR’İ AĞIRLADI16 Aralık 2015
Türk’ün Türk’ten Başka Dostu Yoktur! 14 Aralık 2015
Türk Ocakları Ankara Şubesi Atsız Ata'yı andı14 Aralık 2015
HTF Süriye Türkmenleri Hakkında Basın Bildirisi Yayımladı.08 Aralık 2015
MÜNiH ALPEREN OCAKLARI BASIN ACIKLAMASI05 Aralık 2015
Suriyeli Türklerin Varlık Mücadelesine Sessiz Kalmayın05 Aralık 2015
HTF Arnhem’de 20.yıl coşkusu02 Aralık 2015
Avrupa Türk konfederasyon Toplantısı29 Kasım 2015
HTF Dortrecht Teşkilatı Dursun Önkuzu için anma programı Tertipledi.29 Kasım 2015
Türk Ocaklarından Terör Sarmalında Türkiye ve Dünya Paneli26 Kasım 2015
ATF Bölge Yöneticileri Toplantısı23 Kasım 2015
ATK Genel Başkanı;Avrupa Türklüğünden Türkmen soydaşlarımıza yardım Kampanyası22 Kasım 2015
Hollanda Türk Federasyon Türkmendağı Kampanyası başlattı.21 Kasım 2015
ATF Din Görevlileri ve Bölge temsilcileri Toplantısı21 Kasım 2015
TÜRK OCAKLARI VAKFI YİRMİ BEŞİNCİ YILINI KUTLADI19 Kasım 2015
Hollanda Türk Federasyon iletişim ağları14 Kasım 2015
Türk Ocakları Hiçbir "MHP Muhalifi" Hareketin İçerisinde Değildir05 Kasım 2015
Türk Ocakları: Ülkeyi Ciddî Sıkıntılar Bekliyor02 Kasım 2015
Cemal Çetin:Deniz Feneri yolsuzluğunun üzerini kapattılar.13 Ekim 2015
MHP'li Öztürk Avusturya'da Gelecegine Oy ver Avrupa Dedi.12 Ekim 2015
ATK Genel Başkanı Cemal Çetin,"13 Yıldır Avrupa Türk'ünün Ne Derdine Çare Oldular.12 Ekim 2015
İktidar Ayıplı Halini Saklamaya Çalışan Bir Vaziyet İçerisinde12 Ekim 2015
Koray Aydın Paris’te Hükümete Yüklendi.12 Ekim 2015
Ciddi istihbarat ve güvenlik zafiyeti var 12 Ekim 2015
MHPLİLER AKIN AKIN SANDIĞA GİDİYORLAR.11 Ekim 2015
MHP'li Oktay Vural: Terör Bizi Teslim Alamayacak11 Ekim 2015
Koray Aydın "Türkiye Demokratik Bir Ülke Olmaktan Çıkmıştır"11 Ekim 2015
YURDAKUL: MUTLAKA SANDIĞA GİDİN06 Ekim 2015
MHP’li Yılmaz, Almanya’daki gurbetçilerden destek istedi05 Ekim 2015
MHP’DEN AVRUPA ÇIKARMASI05 Ekim 2015
MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır Salzburg Ülkü Ocağı'nda Ülkücülerle Buluştu.04 Ekim 2015
Parsak, gurbetçilerle kucaklaştı04 Ekim 2015
MHP Aksaray Milletvekili Turan Yaldır Avusturya Tirol'de Avrupa Türk'lüğü ile Buluştu.04 Ekim 2015
MHP Aksaray Milletvekili ve Adayı Turan Yaldır Viyana'da Vatandaşlarla Buluştu.01 Ekim 2015
Avusturya Türk Federasyon Viyana'da seçim çalışmasına hızlı başladı.01 Ekim 2015
Hollanda Türk Federasyon Kadın Kolları istişare toplantısı yapıldı.01 Ekim 2015
2015 Kurban Vekaletleri Yerlerine Ulaştırıldı30 Eylül 2015
Kurbanlar Türkiye ve Türk dünyasında Kesildi30 Eylül 2015
Fırat Çakıroğlu adına Den Haag'ta gençlik lokali açıldı27 Eylül 2015
Cemal Çetin, Avrupa Türklüğü Ülkenin Geleceğine Oy Verecek20 Eylül 2015
Türk Federasyon’dan Ahde Vefa programı16 Eylül 2015
Cemal Çetin: Alçakça Saldırılar Bizi Yıldıramaz13 Eylül 2015
TÜRK OCAKLARI ÇANKAYA ŞUBESİ KONGRESİNİ YAPARAK FAALİYETLERİNE BAŞLADI27 Ağustos 2015
Türk Ocakları'ndan "Terörle Mücadele Edin" Çağrısı 24 Temmuz 2015
Cemal Çetin'den Ramazan Bayramı mesajı 17 Temmuz 2015
Avrupa Türk Konfederasyon’dan Kadir Gecesi mesajı!13 Temmuz 2015
KUFSTEİN ÜLKÜ OCAĞI HAFTA SONU İFTARLARI DEVAM EDİYOR!!!12 Temmuz 2015
Tirol'de Ülkücüler Doğu Türkistan için Meydana İndi.12 Temmuz 2015
Türk Ocakları'ndan Türkmenlere Yardım11 Temmuz 2015
ATF Kufstein Ülkü Ocağı'ndan Örnek Davranış!04 Temmuz 2015
HTF Basın Açıklamasi04 Temmuz 2015
ATF Genel Başkan'ı Ali Can Tirol Bölgesinde Ziyaretlerde Bulundu.28 Haziran 2015
ATF GENEL BAŞKANI ALİ CAN TEŞKİLATLARI ZİYARET ETTİ.27 Haziran 2015
HTF’den Kur´an-ı Kerim, Ezanı Güzel Okuma ve Bilgi Yarışması27 Haziran 2015
TÜRK OCAKLARI’NDAN FETİH KONSERİ VE KADIN PANELİ 03 Haziran 2015
AVRUPA TÜRKLÜĞÜ SANDIKLARA SAHİP ÇIKTI03 Haziran 2015
HTF Yaşadığımız Ülkeyi Tanıyalım Gezisi...31 Mayıs 2015
Hollanda Türk Federasyon Aylık Bülteni Yayınlandı31 Mayıs 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL MERKEZİ’NDEN İKİ BÜYÜK FAALİYET28 Mayıs 2015
Hollanda Türk Federasyon Hilalce Sohbetler düzenledi26 Mayıs 2015
Avrupa´da Oylar MHP'ye24 Mayıs 2015

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH