Alaattin Çakıcı'dan Mektup! : Kendime AF İstemiyorum.

05 Haziran 2018
268 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören Alaattin Çakıcı mektubunda, “Kendime AF İstemiyorum, AF Talebim Tüm Kader Mahkumlarınadır. Göz Ardı Etmeyin.” ifadelerini kullandı.

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi'nde kalan ancak rahatsızlığından dolayı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören Çakıcı, basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla yaptığı açıklamada; 

“Kendime AF İstemiyorum, AF Talebim Tüm Kader Mahkumlarınadır. Göz Ardı Etmeyin.” dedi. 

Alaattin Çakıcı'nın Mektubunun tamamı şöyle: 

Tarihin her evresinde devletler kuran, Devletleri tarih sahnesinden silen Türk Milletinin ne kadar güçlü olduğundan bahseden Çakıcı, "Resulullah Efendimiz’den başlayarak, Emevi ve Abbasiler döneminde kitleler halinde Hak Dini olan İslam'ı Seçen Aziz Türk milleti, Selçuklu ve Osmanlı döneminde, Üç kıtada İslam'ın bayraktarlığını yapan, Allah nizamını 1000 yıla yakın Türk milleti İslam'ın sancağını şerefle taşımıştır." dedi. 

Masonlar ve siyonistlerin Osmanlı'nın dağılma sürecini hızlandırarak, Osmanlı İmparatorluğu’nu tarih sahnesinden sildiğini zannettiklerini Selçuklu ve Osmanlı'nın devamı olan Türkiye Cumhuriyeti'ni yeniden inşa edildiğini, Esareti hiçbir dönem kabul etmeyen bu aziz Türk Milletinin Küllerinden yeniden doğduğunu belirterek; "Türk Milleti, Osmanlı coğrafyasını zifiri bir karanlığa boğan bu Haçlı zihniyetinden, zifiri karanlığın içinden bir güneş gibi doğmuştur." dedi. 

KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRDILAR 

Türk Milletini bölmek parçalamak ve yok etmek isteyen haçlı zihniyetin her defasında başarısız olduğunu belirten Çakıcı şöyle devam ediyor; "Bu haçlı zihniyet, Cumhuriyet’in kurulduğundan bugüne kadar, defalarca Doğu’da ve Güneydoğu'da Değişik zaman diliminde, 1000 yıldır et tırnak olduğumuz en yakın akrabamız Kürt vatandaşlarımızı kullanarak kardeşi kardeşe kırdırdı. 1945'ten sovyetlerin dağılması sürecine kadar 46 yıl difrizde dondurulmuş olan Türk'ün tarihten silinme projesi, 46 yıl müttefikimiz olan batı ve okyanus ötesi soğuk savaşın bitimine müteakip, tekrar hortladı. Haçlı zihniyet Zerdüşt ve Marksist Olan PKK'yı devreye sokuldu" dedi. 

1984 Eruh ve Şemdinli baskını ile PKK'nın ilk eylemi başladığını, günümüze kadar binlerce, Kürt, Türk, Zaza, Çerkez, Boşnak, Arap demeden, görevli askeri, polisleri, öğretmen ve doktorları, kaymakam, devlet memurlarını, küçük bebekleri katledenleri yöneten silah mermi mühimmatını veren, NATO müttefiki ABD batılı NATO üyesi devletler olduğunu belirten Çakıcı:"Türk milletini tarih sahnesinden silinmesi için PKK ve Güneydoğu'daki Suriye'deki, Irak'taki, İran'daki Zerdüşt inançlı Marksist Kürtleri kullanarak, 34 yıldır ülkemizi ve coğrafyamızın kan gölüne çevirirken, dost bildiğimiz ABD ve batılı ülkeler, son 50 yıldır devletimizin her birimine bir virüs gibi Devletin tüm kadrolarına çözülmesi mümkün olmayan bir virüs enjekte etmiştir." dedi. 

TÜRKİYE'Yİ KAN GÖLÜNE ÇEVİRDİLER 

AK Parti'nin iktidarı döneminde, devleti yöneten Siyonist kadronun içerisindeki Fetöcülerin bulunduğunu, ABD’ye köpeklik yapan fetö'cüler Türkiye'ye karşı kullanıldığını, AKP Hükümetinin 1980 ihtilallerine müteakip dillerini konuşamayan gazete, tv olmayan Kürt Vatandaşlarımızın yasaklanan dillerini özgürce konuşmalarını sağlayan, Kürtçe TV kanalları açan, Kürt Enstitüsü kurduran AK Parti iktidarı olduğunu belirten Çakıcı, 
"Cumhuriyet tarihinde yaşayamadıkları her şeyi, AKP iktidarı döneminde kültürlerini yaşamaları için devletimiz böyle bir adım atmıştır. Türk'ün, tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının düşmanı olan Zerdüşt ve Mecusi inancında olan bu Yecüc ve Mecüc artığının arkasındaki üst akıl,  okyanus ötesi ve batılı müttefiklerimizin dayatmasıyla eylemlerini ulaştırarak, doğuda öz yönetim kurma teşebbüsünde bulunan bu terörist unsurlarını devreye sokarak, Türkiye'yi kan gölüne çevirmişlerdir." dedi. 

ERDOĞAN'IN BAŞARILI TUTUMU.... 

"AK Parti'nin iyi niyetle, sözde barış süreci adı altında, AK Parti'nin içindeki gizli PKK severler, ABD iti olan fetö'cülerin, devletin kılcal damarlarına kadar işlemiş, uyuyan vatan hainlerini de devreye sokarak, yanlışa yönlendiren üst akıl ülkemizi bir bataklığın içine sokmuştur" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  Türkiye düşmanlarına, emperyalizme ve alet olanlara karşı çok ser tavır koyduğunu belirten Çakıcı; "Bu sürece kadar, bu süreçten dolayı, milletimiz derin bir üzüntü içerisinde esef ile İzlemiş olduğu milletin hafızasından silinmemiştir. 


2014’e kadar, bilerek veyahut iyi niyetinden dolayı, batılı müttefiklere inandığı için bunlara alet olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bu çirkin senaryonun amacının Türkiye'nin bölünmesini hissettiği an Güneydoğu'da sözde öz yönetim denilen bölgeyi ve teröristleri yerle bir ettiğini, Aziz milletimiz ve Dünya kamuoyu bilmektedir. Sayın Erdoğan başarılı tutumuyla okyanus ötesi ve batıya ülkemiz ve coğrafyamızın üzerindeki oynanan, 20. yy geniş kapsamlı Haçlı seferine çok sert tavır koymuştur." dedi. 

Çakıcı "15 Temmuz'da devletin kılcal damarlarında uyuyan hücreleri, fetö'cü hainleri, 15 Temmuz'da devreye sokarak boğacaklarını zanneden hainlere ders verildiğini, patronlarının heveslerini kursaklarına tıkayan Erdoğan ve Aziz milletimiz, şaşkına dönen bu Gafil üst akıl Fırat Kalkanı Operasyonu’nda ve Zeytin Dalı Harekatı'nda kafa tutan Devletimiz, milletimiz, her etnik gruptan oluşan Vatansever halkımız kenetlenerek, batılı süper güçleri Dünyanın değişik milletlerin gözü önünde rezil etmiştir. " dedi. 


ÜLKÜCÜLER HER ZAMAN DEVLETİNİN YANINDA OLDU 

Devletin her sıkıntılı döneminde,Ülkücülerin, gerçek Attürkçülerin, vatanseverlerin her zaman bedenlerini feda etmekten asla çekinmediklerini belirten Alaattin Çakıcı; "24 Haziran'da ülkemizin kaderini belirleyecek, devletimizin bekası için bir seçime gidiyoruz. Devletimizin bekası söz konusu olduğu an Ülkücü, Milliyetçi kesim, gerçek Atatürk’çüler, Sayın Erdoğan'ı sevmeseler bile hep devletimizin yanında olmuşlardır. AK Parti dönemi sürecinde; batılı Güçler ve kullandıkları teröristler devletimizin, devletimizin tüm birimlerini, devlet otoritesini hukukun üstünlüğünü dinamitleyip ülkemizi bir çorbaya çevirmişlerdir. Devletin temel direği olan Adalet yok olursa devlet yıkılır. 

Din ve vicdan özgürlüğünü, yaşam hakkı beslenme ve korunma insanın temel hakları olan bu haklar, adalet yok olursa devlet çöker. Bu haklar çöken devletin altında kaybolur gider. Devletin her sıkıntılı döneminde, Türk Türkmen boylarının son Türkmen beyi olan Sayın Bahçeli, Ülkücüler, gerçek Vatansever Atatürkçüler, her zaman Devletimiz için bedenlerini feda etmekten asla çekilmemişlerdir. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Devletin bekası söz konusu olunca MHP lideri Ülkücü ve Milliyetçi kesim hep yanında olmuştur." dedi. 

Çakıcı açıklamasını şöyle devam ettiriyor; 

BAHÇELİ'NİN AF İLE İLGİLİ TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEYİNİZ

"15 Temmuz'da Türkiye'nin her yerinde sokağa çıkan insanların yüzde yetmişi; Ülkücü ve Ülkücü ailelerin çocukları ve de gerçek Atatürkçüler 15 Temmuz'da sokaktaydılar. Sayın Cumhurbaşkanımız bu seçimde bu millet sizi Başkan seçerse, hep beraber Türkiye olacaksak bozulan Adalet kavramını Adil inşa etmek devletimizin ayakta kalmasıdır. Ülkemizdeki tüm etnik unsurları, farklı dillerde olanları ve 81 Milyonu kucaklayıp yasaları ihlal etmediği sürece Adalet herkese eşit mesafede olması için adaletin terazisinin üzerinden lütfen elinizi çekin. Adalet kişiler için değil tüm toplum içindir. 

Titizlikle Alevi Bektaşi kardeşlerimizin düşünce ayrımı gözetmeksizin, Alevi-Bektaşi konusunda
Sayın MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin bu talebine asla hayır demeyiniz. Ülkücülerin abisi olan son Türkmen beyi Bilge devlet adamı Sayın Bahçeli'nin af konusu ile ilgili talebini geriye çevirmeyiniz." dedi. 

"Lütfen siz Yeter ki kader mahkumlarına kısmi af veriniz. " 

Devlete ihanet etmiş, ( cinsel istismar kadın katillerinin dışındaki ) mahkumların evlatlarına anne ve babalarını, eşlerini lütfen sevindiriniz. Sayın Bahçeli'nin bu onurlu talebini geriye çevirmeyiniz. Nerede kaldı yol arkadaşlığınız? Rabbim şahit ömrümde kimseye yalakalık yapmadım, yapmam da! Yeter ki Sayın Bahçeli ile birlikte bu affı gerçekleştirin. Oraya da bir madde koyup “Alaattin Çakıcı bu kısmi aftan yararlanamaz”. Lütfen siz Yeter ki kader mahkumlarına kısmi af veriniz. Bu cümleyi kalbi söylediğime Allah şahittir. Siz İster inanın, ister inanmayın Babam Ali'ye bile yalakalık yapmam. Türkiye'de batıya tavır koyarak devletimizin bekası için sizden başka ve Sayın Bahçeli’den başka kendini ateşe koyacak bir lider yok. Siz zaten gemileri yakmışsınız. 


Lütfen milletimizin bekası, halkımızın mutluluğu için Ömer Bin Abdülaziz gibi devlet ve milletimiz söz konusu olduğunda, milletimiz ve Devletimiz için nefsinizi ayaklar altına alınız. Alaattin Çakıcı'nın Beyin hücrelerinin her zerresi ve aile üyelerinin yönü devlet bekasına çıkar. HDP hala şu ana kadar PKK ve PYD nin terörist bir örgüt, Kürtlerin ve Türklerin düşmanı diyemediği için, bu Türkiye'nin partisi değil PKK'nın siyasi kanadıdır. Şimdi soruyorum CHP içindeki gerçek bulur Devleti savunan gerçek atatürkçüler Parti içinde bulunmaktadır. Aynı zamanda, PKK sever DHKPC sever, Etkin üyeler de bulunmaktadır. 1. turda kazanamazsanız, bütün amaçları Tayyip Erdoğan düşmanlığından HDP, CHP, Meral Akşener'e oy vererek size düşmanlıklarından, Batı ile birlikte hareket etmek kaydıyla, yeni 15 temmuzları milletimize yaşatacaklarını bu millet iyi bilmektedir. İyi Parti'nin içerisinde tabanda ve yönetimde vatanına gönülden bağlı ülkücüler, böyle bir oluşumdan vicdanları sızlayağından eminim. 

Bir Amerika projesi bu ittifak gerçekleşirse tabandaki ve tavandaki İyi parti’deki Ülkücü kadrolara oy veren milliyetçi kesimin ahı; sadece Meral Akşener'in üzerindedir. 

Seçimlerde oy kullanma hakkına sahip değilim. Çünkü ceza almış bir mahkumum. Ailem ve çocuklarım, kardeşlerim ziyaretime geliyor. Onların Özgür iradelerine hiçbir dönem müdahale etmedim. Sordum kendilerine seçimlerde Kime oy vermeyi düşünüyorsunuz? Bana verdikleri cevap; 


“Milletvekili seçimlerinde MHP'ye oy vereceğiz, Cumhurbaşkanlığı için Tayyip Erdoğan'a oyumuzu vereceğiz” dediler. 

Çocuklarım aklı başında insanlar. Biri üniversitede hocalık yapıyor, biri uluslar arası hukuk doktoru bir akademisyen, biri de Kolombiya Üniversitesi mezunu. Bu oy kullanma tercihleri; kendi özgür iradesi doğrultusundadır, erkek ve kız kardeşlerim de aynı düşünce içerisinde olduklarını ziyarete geldiklerinde ifade ettiler. Ben ülkücüyüm, Beyin hücrelerimin her zerresi, devlet bekasına endekslidir. Hiçbir seçmene “şu lidere, şu partiye oy veriniz” deme hakkına sahip değilim. Herkesin kendi Özgür iradesi vardır. 

Yalnız 2014 den beri 15 temmuz'u Fırat ve Zeytindalı Harekatı'nda nasıl et tırnak olmuşsak devlet bekası için geçmişteki hataları bilerek veya bilmeyerek iktidarın uzun dönemini de bu uzun yazdığım mektubun içinde ifade ettim ama; 2014'ten 2018 günümüze kadar bu milletin onurunu siz ve Devletin bekası ile ilgili gövdesini feda etmeye hazır olan MHP liderinin de siz ve devlete gönül vermiş her Vatansever, bu bilge insanı unutursa çok yazık olur. 

Bakınız Sayın Cumhurbaşkanım; daha evvel de bir yazımda belirtmiştim Karadeniz'in mertine “herif” derler. Alevi Bektaşilere hukuki statü getireceğiniz söylemini sakın unutmayınız ve af konusunda da lütfen duyarlı olunuz. Yol arkadaşınız bilge devlet adamı; Sayın Bahçeli'nin en özel isteklerinden ikisidir. Geriye çevirirseniz yukarıda belirttiğim gibi Karadeniz'de erkeğin mertine  herif denir. Asırlardır Karadeniz'de dilden dile dolaşan bu herif kavramına lütfen Sadık kalınız. 

"SUİKAST OLABİLİR" 

Şahsınıza CHP, CHP'li bazı isimlere, Sayın Akşener'e, hatta Demirtaş'a bir suikast düzenleme ihtimali olabilir. Sinsi çakallar yarı puslu havayı çok severler. Son Türkmen Bey'i dünyaya adımını arttığından günümüze kadar şerefiyle, kefeni ile dolaşmaktadır. Bu vatan haini gafiller Sayın Bahçeli'ye düşünce de dahil böyle bir yanlışın içinde olursalar faturası tahmin bile edemeyecekleri şekilde duvara çarparlar. Sayın Cumhurbaşkanım; Şahsınız ve milletimiz adına, kalbi Allah katında, milletin sorumluluğunu üstlendiğinizde, Devlet başkanlarıyla sizi bu aziz millet ödüllendirdirdiğinde, barış süreci gibi çevrenizdekiler geçmişteki batının zorlamasıyla barış süreci gibi bir hataya düşerseniz insanlarımız hayali sükuta uğrar. 

Biliyorsunuz; Allah katında en büyük Hak kul hakkıdır. Siz seçildiğinizde bu milletin Allah katında vasisiniz. 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ile hep birlikte Türkiye olacaksak, Allah sizin için hayırlısını nasip etsin. Aziz milletimize, Sayın Bahçeli'ye, Tüm duyarlı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve şahsınıza Saygılarımla arz ederim. 

NOT: 
Hiç kimsenin Özgür iradesini yönlendirme hakkına sahip değilim. Lütfen 2014 ile 2018 arasındaki videoları basın açıklamaları iyi izlemelerini ve daha evvel dile getirdiğim 2002'den 2014'e kadar video ve basın açıklamalarını izlemelerini, 2014 başından itibaren - 15 temmuza kadar ve 15 Temmuzdan günümüze kadar, tüm videolarda basın açıklamalarını milletimizin izleyip gelinen çizgi doğruysa vicdanınıza danışın. Allah rızası için, doğru olan kararı özgür iradenizle vermelisiniz. 

Tüm oy verecek kitlelere sesleniyorum; İçinizde Recep Tayyip Erdoğan'ı sevenler ve sevmeyenler olabilir. 89 yıl yanlış insanlarla yol ortaklığı yapmış olabilir. İşte o yol arkadaşları; Siyonist üst akıl ve ABD'nin kullandığı Hitler olduğunu da sakın unutmayın. Sözlerimden yanlış anlam çıkaranlara sesleniyorum; ömrümde babama bile yalakalık yapmadım. 

Bu benim gördüğüm fotoğraf. 9 sayfalık yazımda gördüğüm doğru ve yanlışları, devletimizin bekası için yapılması gerekenleri şahsım adına kaleme aldım. Bu 9 sayfalık kaleme aldığım konuları ister ciddiye alın, ister almayın. Yukarıda belirttiğim gibi; benim gördüğüm fotoğraflar bu. 

Rabbim ülkemiz ve coğrafyamız üzerindeki 21. yy en geniş kapsamlı Haçlı seferinden ülkemizi ve insanlığı korusun. Bu yazdığım, bu seçim sürecindeki son mektubumdur. Başta Bilge insan, Bilge devlet adamı; Sayın Devlet Bahçeli'ye Aziz Türk milletine ve Sayın cumhurbaşkanına Saygılarımla arz ederim. Kapsam Haber
ajanslar....

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber