Ana Sayfa > TERÖR VE GÜVENLİK

Alaattin Çakıcı'dan Mektup! : Kendime AF İstemiyorum.
05 Haziran 2018
Bu haber 468 kez okundu
Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören Alaattin Çakıcı mektubunda, “Kendime AF İstemiyorum, AF Talebim Tüm Kader Mahkumlarınadır. Göz Ardı Etmeyin.” ifadelerini kullandı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi'nde kalan ancak rahatsızlığından dolayı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'nde tedavi gören Çakıcı, basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla yaptığı açıklamada; 

“Kendime AF İstemiyorum, AF Talebim Tüm Kader Mahkumlarınadır. Göz Ardı Etmeyin.” dedi. 

Alaattin Çakıcı'nın Mektubunun tamamı şöyle: 

Tarihin her evresinde devletler kuran, Devletleri tarih sahnesinden silen Türk Milletinin ne kadar güçlü olduğundan bahseden Çakıcı, "Resulullah Efendimiz’den başlayarak, Emevi ve Abbasiler döneminde kitleler halinde Hak Dini olan İslam'ı Seçen Aziz Türk milleti, Selçuklu ve Osmanlı döneminde, Üç kıtada İslam'ın bayraktarlığını yapan, Allah nizamını 1000 yıla yakın Türk milleti İslam'ın sancağını şerefle taşımıştır." dedi. 

Masonlar ve siyonistlerin Osmanlı'nın dağılma sürecini hızlandırarak, Osmanlı İmparatorluğu’nu tarih sahnesinden sildiğini zannettiklerini Selçuklu ve Osmanlı'nın devamı olan Türkiye Cumhuriyeti'ni yeniden inşa edildiğini, Esareti hiçbir dönem kabul etmeyen bu aziz Türk Milletinin Küllerinden yeniden doğduğunu belirterek; "Türk Milleti, Osmanlı coğrafyasını zifiri bir karanlığa boğan bu Haçlı zihniyetinden, zifiri karanlığın içinden bir güneş gibi doğmuştur." dedi. 

KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRDILAR 

Türk Milletini bölmek parçalamak ve yok etmek isteyen haçlı zihniyetin her defasında başarısız olduğunu belirten Çakıcı şöyle devam ediyor; "Bu haçlı zihniyet, Cumhuriyet’in kurulduğundan bugüne kadar, defalarca Doğu’da ve Güneydoğu'da Değişik zaman diliminde, 1000 yıldır et tırnak olduğumuz en yakın akrabamız Kürt vatandaşlarımızı kullanarak kardeşi kardeşe kırdırdı. 1945'ten sovyetlerin dağılması sürecine kadar 46 yıl difrizde dondurulmuş olan Türk'ün tarihten silinme projesi, 46 yıl müttefikimiz olan batı ve okyanus ötesi soğuk savaşın bitimine müteakip, tekrar hortladı. Haçlı zihniyet Zerdüşt ve Marksist Olan PKK'yı devreye sokuldu" dedi. 

1984 Eruh ve Şemdinli baskını ile PKK'nın ilk eylemi başladığını, günümüze kadar binlerce, Kürt, Türk, Zaza, Çerkez, Boşnak, Arap demeden, görevli askeri, polisleri, öğretmen ve doktorları, kaymakam, devlet memurlarını, küçük bebekleri katledenleri yöneten silah mermi mühimmatını veren, NATO müttefiki ABD batılı NATO üyesi devletler olduğunu belirten Çakıcı:"Türk milletini tarih sahnesinden silinmesi için PKK ve Güneydoğu'daki Suriye'deki, Irak'taki, İran'daki Zerdüşt inançlı Marksist Kürtleri kullanarak, 34 yıldır ülkemizi ve coğrafyamızın kan gölüne çevirirken, dost bildiğimiz ABD ve batılı ülkeler, son 50 yıldır devletimizin her birimine bir virüs gibi Devletin tüm kadrolarına çözülmesi mümkün olmayan bir virüs enjekte etmiştir." dedi. 

TÜRKİYE'Yİ KAN GÖLÜNE ÇEVİRDİLER 

AK Parti'nin iktidarı döneminde, devleti yöneten Siyonist kadronun içerisindeki Fetöcülerin bulunduğunu, ABD’ye köpeklik yapan fetö'cüler Türkiye'ye karşı kullanıldığını, AKP Hükümetinin 1980 ihtilallerine müteakip dillerini konuşamayan gazete, tv olmayan Kürt Vatandaşlarımızın yasaklanan dillerini özgürce konuşmalarını sağlayan, Kürtçe TV kanalları açan, Kürt Enstitüsü kurduran AK Parti iktidarı olduğunu belirten Çakıcı, 
"Cumhuriyet tarihinde yaşayamadıkları her şeyi, AKP iktidarı döneminde kültürlerini yaşamaları için devletimiz böyle bir adım atmıştır. Türk'ün, tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının düşmanı olan Zerdüşt ve Mecusi inancında olan bu Yecüc ve Mecüc artığının arkasındaki üst akıl,  okyanus ötesi ve batılı müttefiklerimizin dayatmasıyla eylemlerini ulaştırarak, doğuda öz yönetim kurma teşebbüsünde bulunan bu terörist unsurlarını devreye sokarak, Türkiye'yi kan gölüne çevirmişlerdir." dedi. 

ERDOĞAN'IN BAŞARILI TUTUMU.... 

"AK Parti'nin iyi niyetle, sözde barış süreci adı altında, AK Parti'nin içindeki gizli PKK severler, ABD iti olan fetö'cülerin, devletin kılcal damarlarına kadar işlemiş, uyuyan vatan hainlerini de devreye sokarak, yanlışa yönlendiren üst akıl ülkemizi bir bataklığın içine sokmuştur" Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın  Türkiye düşmanlarına, emperyalizme ve alet olanlara karşı çok ser tavır koyduğunu belirten Çakıcı; "Bu sürece kadar, bu süreçten dolayı, milletimiz derin bir üzüntü içerisinde esef ile İzlemiş olduğu milletin hafızasından silinmemiştir. 


2014’e kadar, bilerek veyahut iyi niyetinden dolayı, batılı müttefiklere inandığı için bunlara alet olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bu çirkin senaryonun amacının Türkiye'nin bölünmesini hissettiği an Güneydoğu'da sözde öz yönetim denilen bölgeyi ve teröristleri yerle bir ettiğini, Aziz milletimiz ve Dünya kamuoyu bilmektedir. Sayın Erdoğan başarılı tutumuyla okyanus ötesi ve batıya ülkemiz ve coğrafyamızın üzerindeki oynanan, 20. yy geniş kapsamlı Haçlı seferine çok sert tavır koymuştur." dedi. 

Çakıcı "15 Temmuz'da devletin kılcal damarlarında uyuyan hücreleri, fetö'cü hainleri, 15 Temmuz'da devreye sokarak boğacaklarını zanneden hainlere ders verildiğini, patronlarının heveslerini kursaklarına tıkayan Erdoğan ve Aziz milletimiz, şaşkına dönen bu Gafil üst akıl Fırat Kalkanı Operasyonu’nda ve Zeytin Dalı Harekatı'nda kafa tutan Devletimiz, milletimiz, her etnik gruptan oluşan Vatansever halkımız kenetlenerek, batılı süper güçleri Dünyanın değişik milletlerin gözü önünde rezil etmiştir. " dedi. 


ÜLKÜCÜLER HER ZAMAN DEVLETİNİN YANINDA OLDU 

Devletin her sıkıntılı döneminde,Ülkücülerin, gerçek Attürkçülerin, vatanseverlerin her zaman bedenlerini feda etmekten asla çekinmediklerini belirten Alaattin Çakıcı; "24 Haziran'da ülkemizin kaderini belirleyecek, devletimizin bekası için bir seçime gidiyoruz. Devletimizin bekası söz konusu olduğu an Ülkücü, Milliyetçi kesim, gerçek Atatürk’çüler, Sayın Erdoğan'ı sevmeseler bile hep devletimizin yanında olmuşlardır. AK Parti dönemi sürecinde; batılı Güçler ve kullandıkları teröristler devletimizin, devletimizin tüm birimlerini, devlet otoritesini hukukun üstünlüğünü dinamitleyip ülkemizi bir çorbaya çevirmişlerdir. Devletin temel direği olan Adalet yok olursa devlet yıkılır. 

Din ve vicdan özgürlüğünü, yaşam hakkı beslenme ve korunma insanın temel hakları olan bu haklar, adalet yok olursa devlet çöker. Bu haklar çöken devletin altında kaybolur gider. Devletin her sıkıntılı döneminde, Türk Türkmen boylarının son Türkmen beyi olan Sayın Bahçeli, Ülkücüler, gerçek Vatansever Atatürkçüler, her zaman Devletimiz için bedenlerini feda etmekten asla çekilmemişlerdir. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Devletin bekası söz konusu olunca MHP lideri Ülkücü ve Milliyetçi kesim hep yanında olmuştur." dedi. 

Çakıcı açıklamasını şöyle devam ettiriyor; 

BAHÇELİ'NİN AF İLE İLGİLİ TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEYİNİZ

"15 Temmuz'da Türkiye'nin her yerinde sokağa çıkan insanların yüzde yetmişi; Ülkücü ve Ülkücü ailelerin çocukları ve de gerçek Atatürkçüler 15 Temmuz'da sokaktaydılar. Sayın Cumhurbaşkanımız bu seçimde bu millet sizi Başkan seçerse, hep beraber Türkiye olacaksak bozulan Adalet kavramını Adil inşa etmek devletimizin ayakta kalmasıdır. Ülkemizdeki tüm etnik unsurları, farklı dillerde olanları ve 81 Milyonu kucaklayıp yasaları ihlal etmediği sürece Adalet herkese eşit mesafede olması için adaletin terazisinin üzerinden lütfen elinizi çekin. Adalet kişiler için değil tüm toplum içindir. 

Titizlikle Alevi Bektaşi kardeşlerimizin düşünce ayrımı gözetmeksizin, Alevi-Bektaşi konusunda
Sayın MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin bu talebine asla hayır demeyiniz. Ülkücülerin abisi olan son Türkmen beyi Bilge devlet adamı Sayın Bahçeli'nin af konusu ile ilgili talebini geriye çevirmeyiniz." dedi. 

"Lütfen siz Yeter ki kader mahkumlarına kısmi af veriniz. " 

Devlete ihanet etmiş, ( cinsel istismar kadın katillerinin dışındaki ) mahkumların evlatlarına anne ve babalarını, eşlerini lütfen sevindiriniz. Sayın Bahçeli'nin bu onurlu talebini geriye çevirmeyiniz. Nerede kaldı yol arkadaşlığınız? Rabbim şahit ömrümde kimseye yalakalık yapmadım, yapmam da! Yeter ki Sayın Bahçeli ile birlikte bu affı gerçekleştirin. Oraya da bir madde koyup “Alaattin Çakıcı bu kısmi aftan yararlanamaz”. Lütfen siz Yeter ki kader mahkumlarına kısmi af veriniz. Bu cümleyi kalbi söylediğime Allah şahittir. Siz İster inanın, ister inanmayın Babam Ali'ye bile yalakalık yapmam. Türkiye'de batıya tavır koyarak devletimizin bekası için sizden başka ve Sayın Bahçeli’den başka kendini ateşe koyacak bir lider yok. Siz zaten gemileri yakmışsınız. 


Lütfen milletimizin bekası, halkımızın mutluluğu için Ömer Bin Abdülaziz gibi devlet ve milletimiz söz konusu olduğunda, milletimiz ve Devletimiz için nefsinizi ayaklar altına alınız. Alaattin Çakıcı'nın Beyin hücrelerinin her zerresi ve aile üyelerinin yönü devlet bekasına çıkar. HDP hala şu ana kadar PKK ve PYD nin terörist bir örgüt, Kürtlerin ve Türklerin düşmanı diyemediği için, bu Türkiye'nin partisi değil PKK'nın siyasi kanadıdır. Şimdi soruyorum CHP içindeki gerçek bulur Devleti savunan gerçek atatürkçüler Parti içinde bulunmaktadır. Aynı zamanda, PKK sever DHKPC sever, Etkin üyeler de bulunmaktadır. 1. turda kazanamazsanız, bütün amaçları Tayyip Erdoğan düşmanlığından HDP, CHP, Meral Akşener'e oy vererek size düşmanlıklarından, Batı ile birlikte hareket etmek kaydıyla, yeni 15 temmuzları milletimize yaşatacaklarını bu millet iyi bilmektedir. İyi Parti'nin içerisinde tabanda ve yönetimde vatanına gönülden bağlı ülkücüler, böyle bir oluşumdan vicdanları sızlayağından eminim. 

Bir Amerika projesi bu ittifak gerçekleşirse tabandaki ve tavandaki İyi parti’deki Ülkücü kadrolara oy veren milliyetçi kesimin ahı; sadece Meral Akşener'in üzerindedir. 

Seçimlerde oy kullanma hakkına sahip değilim. Çünkü ceza almış bir mahkumum. Ailem ve çocuklarım, kardeşlerim ziyaretime geliyor. Onların Özgür iradelerine hiçbir dönem müdahale etmedim. Sordum kendilerine seçimlerde Kime oy vermeyi düşünüyorsunuz? Bana verdikleri cevap; 


“Milletvekili seçimlerinde MHP'ye oy vereceğiz, Cumhurbaşkanlığı için Tayyip Erdoğan'a oyumuzu vereceğiz” dediler. 

Çocuklarım aklı başında insanlar. Biri üniversitede hocalık yapıyor, biri uluslar arası hukuk doktoru bir akademisyen, biri de Kolombiya Üniversitesi mezunu. Bu oy kullanma tercihleri; kendi özgür iradesi doğrultusundadır, erkek ve kız kardeşlerim de aynı düşünce içerisinde olduklarını ziyarete geldiklerinde ifade ettiler. Ben ülkücüyüm, Beyin hücrelerimin her zerresi, devlet bekasına endekslidir. Hiçbir seçmene “şu lidere, şu partiye oy veriniz” deme hakkına sahip değilim. Herkesin kendi Özgür iradesi vardır. 

Yalnız 2014 den beri 15 temmuz'u Fırat ve Zeytindalı Harekatı'nda nasıl et tırnak olmuşsak devlet bekası için geçmişteki hataları bilerek veya bilmeyerek iktidarın uzun dönemini de bu uzun yazdığım mektubun içinde ifade ettim ama; 2014'ten 2018 günümüze kadar bu milletin onurunu siz ve Devletin bekası ile ilgili gövdesini feda etmeye hazır olan MHP liderinin de siz ve devlete gönül vermiş her Vatansever, bu bilge insanı unutursa çok yazık olur. 

Bakınız Sayın Cumhurbaşkanım; daha evvel de bir yazımda belirtmiştim Karadeniz'in mertine “herif” derler. Alevi Bektaşilere hukuki statü getireceğiniz söylemini sakın unutmayınız ve af konusunda da lütfen duyarlı olunuz. Yol arkadaşınız bilge devlet adamı; Sayın Bahçeli'nin en özel isteklerinden ikisidir. Geriye çevirirseniz yukarıda belirttiğim gibi Karadeniz'de erkeğin mertine  herif denir. Asırlardır Karadeniz'de dilden dile dolaşan bu herif kavramına lütfen Sadık kalınız. 

"SUİKAST OLABİLİR" 

Şahsınıza CHP, CHP'li bazı isimlere, Sayın Akşener'e, hatta Demirtaş'a bir suikast düzenleme ihtimali olabilir. Sinsi çakallar yarı puslu havayı çok severler. Son Türkmen Bey'i dünyaya adımını arttığından günümüze kadar şerefiyle, kefeni ile dolaşmaktadır. Bu vatan haini gafiller Sayın Bahçeli'ye düşünce de dahil böyle bir yanlışın içinde olursalar faturası tahmin bile edemeyecekleri şekilde duvara çarparlar. Sayın Cumhurbaşkanım; Şahsınız ve milletimiz adına, kalbi Allah katında, milletin sorumluluğunu üstlendiğinizde, Devlet başkanlarıyla sizi bu aziz millet ödüllendirdirdiğinde, barış süreci gibi çevrenizdekiler geçmişteki batının zorlamasıyla barış süreci gibi bir hataya düşerseniz insanlarımız hayali sükuta uğrar. 

Biliyorsunuz; Allah katında en büyük Hak kul hakkıdır. Siz seçildiğinizde bu milletin Allah katında vasisiniz. 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ile hep birlikte Türkiye olacaksak, Allah sizin için hayırlısını nasip etsin. Aziz milletimize, Sayın Bahçeli'ye, Tüm duyarlı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına ve şahsınıza Saygılarımla arz ederim. 

NOT: 
Hiç kimsenin Özgür iradesini yönlendirme hakkına sahip değilim. Lütfen 2014 ile 2018 arasındaki videoları basın açıklamaları iyi izlemelerini ve daha evvel dile getirdiğim 2002'den 2014'e kadar video ve basın açıklamalarını izlemelerini, 2014 başından itibaren - 15 temmuza kadar ve 15 Temmuzdan günümüze kadar, tüm videolarda basın açıklamalarını milletimizin izleyip gelinen çizgi doğruysa vicdanınıza danışın. Allah rızası için, doğru olan kararı özgür iradenizle vermelisiniz. 

Tüm oy verecek kitlelere sesleniyorum; İçinizde Recep Tayyip Erdoğan'ı sevenler ve sevmeyenler olabilir. 89 yıl yanlış insanlarla yol ortaklığı yapmış olabilir. İşte o yol arkadaşları; Siyonist üst akıl ve ABD'nin kullandığı Hitler olduğunu da sakın unutmayın. Sözlerimden yanlış anlam çıkaranlara sesleniyorum; ömrümde babama bile yalakalık yapmadım. 

Bu benim gördüğüm fotoğraf. 9 sayfalık yazımda gördüğüm doğru ve yanlışları, devletimizin bekası için yapılması gerekenleri şahsım adına kaleme aldım. Bu 9 sayfalık kaleme aldığım konuları ister ciddiye alın, ister almayın. Yukarıda belirttiğim gibi; benim gördüğüm fotoğraflar bu. 

Rabbim ülkemiz ve coğrafyamız üzerindeki 21. yy en geniş kapsamlı Haçlı seferinden ülkemizi ve insanlığı korusun. Bu yazdığım, bu seçim sürecindeki son mektubumdur. Başta Bilge insan, Bilge devlet adamı; Sayın Devlet Bahçeli'ye Aziz Türk milletine ve Sayın cumhurbaşkanına Saygılarımla arz ederim. Kapsam Haber
ajanslar....


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer TERÖR VE GÜVENLİK Haberleri

Başlık Tarih
 
"Pkk'nın Beli Kırılmış Durumda"07 Mart 2019
Vatan hainlerini sandığa gömeceğiz07 Mart 2019
Çıkarılmak İstenen AF değil, CEZA İndirimi27 Şubat 2019
27 yıldır dinmeyen acı: Hocalı26 Şubat 2019
Sözde Kürdistan hayalleri görenleri pislik çukuruna gömeceğiz16 Şubat 2019
"HDP'NİN BİR ZİLLET İTTİFAKI ORTAĞI OLDUĞU RESMEN AÇIKLANMIŞTIR"14 Şubat 2019
Şer ittifakının ön plana çıktığı her ili tekrar değerlendireceğiz11 Şubat 2019
New York'ta Çin yönetiminin Doğu Türkistan'daki baskıcı politikaları protesto edildi 10 Şubat 2019
MHP’DEN SONER YALÇIN’A SERT TEPKİ07 Şubat 2019
“Fırat’ın Doğusundaki Fitne Yok Edilmelidir” 18 Ocak 2019
ÇAKICI: BAHÇELİ’Yİ YARI YOLDA BIRAKMAK ALPARSLAN TÜRKEŞ’E İHANETTİR14 Ocak 2019
MHP'li Öztürk’ten Memurlara Disiplin Affı Teklifi 03 Ocak 2019
Af teklifinin çıkması gerekir31 Aralık 2018
"Kahramanmaraş'ın yerli insanları öldürüldü.17 Aralık 2018
Gazilerimiz bizim kahramanlarımız.06 Aralık 2018
Mahkum Yakınları İzmir'de Siyasetçilere Seslendi03 Aralık 2018
Yazık be.02 Aralık 2018
Büyükataman: ‘İP FETÖ tarzı taktikler uyguluyor’30 Kasım 2018
Sevinç Vural kadına yönelik şiddet24 Kasım 2018
Adalet Komisyonu gecikmeden af teklifini Genel Kurul'a sevk etmelidir 23 Kasım 2018
MHP'Lİ TAYTAK'TAN AİHM KARARINA TEPKİ !20 Kasım 2018
Ceza indirimi konusunda toplumda büyük beklenti var16 Kasım 2018
15 Temmuz Vatikan'ın En Son Tertip Ettiği Haçlı Seferi'dir12 Kasım 2018
ABD Devlet destekli terörizmin hakkını vermektedir08 Kasım 2018
Enginyurt - ABD'nin PKK Elebaşıları Hakkında Bilgi Verene Ödül Açıklaması07 Kasım 2018
MHP'den ”Şartlı ceza indirimi”07 Kasım 2018
'Darbe girişimine karşı konulan iradeyi kimse hafife alamaz' 02 Kasım 2018
"Kaşıkçı Olayında Türkiye'nin Öngöremediği Senaryolar Var"01 Kasım 2018
Terörle Mücadelede MHP’nin Önerileri Dikkate Alınmalıdır 31 Ekim 2018
ÇAKICI’DAN HÜKÜMETE YOLSUZLUK ÇAĞRISI28 Temmuz 2018
ÇAKICI: CIA ajanı, RAHİBİ hiçbir hastalığı olmadan tahliye ettiriyorsun26 Temmuz 2018
Çakıcı: Söylenecek çok söz var ama sayın Bahçeli’ye söz vermişim25 Temmuz 2018
Terörle mücadele kesintiye uğramamalıdır25 Temmuz 2018
“15 TEMMUZ TÜRK MİLLETİNİN GÜÇLÜ İRADESİNİN GÖSTERGESİDİR”14 Temmuz 2018
ÇAKICI’DAN; CUMHURBAŞKANI'NA ÇAĞRI..!12 Temmuz 2018
"Kimyasal Hadım Değil, İdam"05 Temmuz 2018
Çocuk İstismarcılarını Darağacına Çıkarmak Milletimizin Geleceği...04 Temmuz 2018
Çocuk istismarının çözümü için ne gerekiyorsa varız 03 Temmuz 2018
KORKUYU YENEMEZSEK KAHRAMANLIĞI YÜCELTEMEYİZ 30 Haziran 2018
ALAYINI HADLERİNİ BİLMEYE DAVET EDİYORUZ28 Haziran 2018
Sözde Reisçilere21 Haziran 2018
'ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?21 Haziran 2018
ALAATTİN ÇAKICI'DAN SEÇİM ÖNCESİ AÇIKLAMALAR!17 Haziran 2018
'TERÖRİST CENAZESİNDE AĞLAYANLARLAMI BİR OLACAKTIK?'11 Haziran 2018
CHP VE İP, HDP'Yİ MECLİS'E TAŞIMAYA ÇALIŞIYOR11 Haziran 2018
Türkiye'nin Bugün Ki Terörle Mücadelesinde MHP'nin Payı...10 Haziran 2018
HAİNLERİN SİNSİ PLANLARINI BOZACAĞIZ07 Haziran 2018
Kandil'e operasyon Türk milletinin bekası için06 Haziran 2018
Fetö ile Bağlantısı Olmayan Polisler İşlerine Dönmelidir02 Haziran 2018
MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ01 Haziran 2018
VATAN HAİNİ, DÜRZÜ!24 Mayıs 2018
"Alçak Katliam İnsanlık Suçu"16 Mayıs 2018
İP PROVOKASYONA DOYMUYOR09 Mayıs 2018
MHP'li Yönter, babasına hayat veren Uzman Çavuş'a sahip çıktı19 Nisan 2018
12. DÖNEM ASTSUBAY KURSİYERLERİNİN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİDİR.18 Nisan 2018
MHP İl Başkanı Aras'tan Ohal Açıklaması15 Nisan 2018
Uzman Jandarmaların Sorunlarına Dair Kanun Teklifi12 Nisan 2018
MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, 15 Temmuz gecesini anlattı12 Nisan 2018
Türk Polisi, Milletimizin Ortak Gururudur11 Nisan 2018
MHP Genel Sekreteri Büyükataman'ın Yazlığındaki Hırsızlık09 Nisan 2018
Karataş'tan Polis Haftası Mesajı06 Nisan 2018
Cinsel İstismarın Önlemesine Yönelik Çözüm Önerileri05 Nisan 2018
Avrupa'da PKK'nın Uyuşturucu Pazarı30 Mart 2018
Terörle Mücadeleye Desteğimiz Devam Edecek22 Mart 2018
insanı yaşatmak için kurulmuş tek ordu Türk ordusudur.20 Mart 2018
FETÖ KUCAĞINA OTURUP ÇEMKİRENLERE KARŞI SESSİZ KALMAYACAĞIZ20 Mart 2018
Tarihi tekrar öğretiriz!08 Mart 2018
“ELİ HAMURDAN ÇOK SİLAH TUTAN KADINLARIZ”07 Mart 2018
İLTER’DEN ‘ÜÇ HİLAL’ AYARI05 Mart 2018
"15 Temmuz, cumhuriyet tarihinin en önemli kırılma noktalarından"05 Mart 2018
"Bu Destekten Niye Rahatsız Oluyorsunuz?"04 Mart 2018
Afrin, Teröristlerden Arındırılana Kadar Operasyon Sürecek03 Mart 2018
MHP’li Ersoy: Üniversitelerdeki “Karşıt Görüşlüler” Bakın Kimler! 28 Şubat 2018
AFRİN TEMİZLENECEK24 Şubat 2018
CHP Tercihini; FETÖ’cülerin, Teröristlerin Umudu ve Sözcüsü Olmaktan Yana Kullanmıştır. 23 Şubat 2018
Şehit Musa Özalkan'ın vasiyeti Bahçeli'ye sunuldu23 Şubat 2018
Dünya kamuoyunda ABD'nin kirli planları aydınlatılmalı22 Şubat 2018
'CHP VE AVANESİNİN BU ÇIRPINIŞLARI BOŞUNADIR'21 Şubat 2018
MHP'den şehit ve gazi yakınlarına müjde 20 Şubat 2018
AFRİN BİZİM İÇİN İSTİKLAL MESELESİDİR18 Şubat 2018
Gurbetçilerden Mehmetçik’e destek18 Şubat 2018
İDAM GERİ GELSİN Mİ?18 Şubat 2018
PKK bir barbar çetesidir, terör örgütüdür, mutlaka yok edilmelidir16 Şubat 2018
POLİS ADAYLARINA MÜJDE16 Şubat 2018
ABD suçüstü olmuştur15 Şubat 2018
Afrin’e Girmeyin Demek, Pyd/Ypg’yi Kollamaktır14 Şubat 2018
MHP Grup Başkanvekili Usta'dan şehit ailesine ziyaret 12 Şubat 2018
ABD Dışişleri heyeti PYD/PKK elebaşlarıyla görüştü13 Ocak 2018
Mehmetçik PKK'ya göz açtırmıyor30 Aralık 2017
Koruculardan MHP Milletvekiline Teşekkür 23 Aralık 2017
'Deniz Gezmiş'e sahip çıkmak; Abdullah Öcalan'a, Cemil Bayık'a, Kandil'e, PYD'ye sahip çıkmaktır22 Aralık 2017
Kuşkuları bitirecek şartlar oluşturulsun21 Aralık 2017
Çöl Kaplanı Fahrettin Paşa21 Aralık 2017
Ne Kürdistan'ı ulan..18 Aralık 2017
'NE İŞ YAPTIĞI BELLİ DEĞİL, O KURUMU KAPATIN'16 Aralık 2017
Hiç Kimse PKK Ağzıyla Konuşmasın!14 Aralık 2017
İsmail Türk gözaltına alındı29 Kasım 2017
"Kirli Eller Terörü Kullanıyor"27 Kasım 2017
Terör örgütlerinin aynı merkezden yönetildiği apaçık ortaya çıktı 17 Kasım 2017
"Türkiye'ye ihanet edenlere fırsat vermemeliyiz"08 Kasım 2017
GELDİKLERİ GİBİ GİTMEYE MAHKUMDUR 05 Kasım 2017
FETÖ SORUŞTURMASINDAKİ SİYASİ REFERANSLAR04 Kasım 2017
Uzman çavuşların sorunları Meclis'te03 Kasım 2017
Kimse Türkiye'yi Dize Getiremez.02 Kasım 2017
Patronlarının emrettiği kadar havlayabiliyorlar25 Ekim 2017
Ortadoğu'daki Çirkin Oyunlara Dikkat 21 Ekim 2017
YPG, PKK ve ABD stratejik ortak olmuşlar21 Ekim 2017
TERÖRLE EŞ DEĞER BİR ÜLKE SORUNU: BONZAİ 19 Ekim 2017
'Özel Harekatta kadınlar da erkekler kadar yer alsın' 19 Ekim 2017
DEVLET BAHÇELİ MEYDAN TABELASINA ÇİRKİN SALDIRI13 Ekim 2017
PKK'lı kan emiciler yere yatırılmayacak da koltuk mu tahsis edilecekti11 Ekim 2017
Uzman çavuşlara kadro verilmeli 11 Ekim 2017
MHP İSTANBUL İL BAŞKAN YARDIMCISI SAYLAĞ'DAN AÇIKLAMA29 Eylül 2017
Hulusi Akar, Irak Genelkurmay Başkanı’yla görüştü24 Eylül 2017
TERÖRİST HAK ETTİĞİ CEZAYI ALDI21 Temmuz 2017
Ruhi Ersoy: Karşıt Görüşlü Değil, Terörist!19 Temmuz 2017
15 Temmuz, Çanakkale'de yarım kalan bir hesabın görülmesidir17 Temmuz 2017
“Mazlumun Payına Zalimi Ortak Ettiler”11 Temmuz 2017
15 Temmuz'u Unutmayacağız07 Temmuz 2017
‘MHP SOKAĞI ÇOK İYİ BİLİR’06 Temmuz 2017
YARASALAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK05 Temmuz 2017
MHP: Verdiğimiz ihraç listesinin yüzde 15’i geri döndü04 Temmuz 2017
Savcı Sarıkaya'ya parayı, MHP'ye kurultay yolunu açan hakim götürmüş27 Haziran 2017
MHP’li Usta’dan HDP’li vekile ayar 20 Haziran 2017
Sözcü ve Yeniçağ yalancı ve müfteridir19 Haziran 2017
Kışladaki zehirlenme olayı çok vahimdir19 Haziran 2017
Şırnak’ta helikopter düştü!01 Haziran 2017
ABD'lilerin madalyasını reddeden komutan!..12 Mayıs 2017
Bu karar teröre ve teröriste yardım ve yataklıktır10 Mayıs 2017
TÜRK POLİSİYLE GURUR DUYUYORUZ10 Nisan 2017
HUZURUN TEMİNATIYIZ10 Nisan 2017
ABD Belgelerinde Alparslan Türkeş04 Nisan 2017
“Her Hayırcı Terörist Değil Ama Her Terörist Hayırcı”30 Mart 2017
FETÖ'nün iadesi için delile ihtiyaç yok 22 Mart 2017
Tarım Bakanlığı'nda FETÖ operasyonu10 Mart 2017
İstanbul'da helikopter düştü10 Mart 2017
Şehit kaymakamın babası Asım Safitürk Kılıçdaroğlu'nu reddetti09 Mart 2017
AVEA'nın Verdiği BYLOCK Kayıtlarında Hata Var04 Mart 2017
Adıyaman'da 5,5 büyüklüğünde deprem02 Mart 2017
"TERÖR ÖRGÜTLERİ CHP'DEN MEMNUN"20 Şubat 2017
Terörle mücadele bir merkezden yönetilmeli18 Ocak 2017
Teröre karşı bir olalım, iri olalım, diri olalım!11 Ocak 2017
Atatürk’ün yaşayan son askeri idam istedi08 Ocak 2017
"Kendi Pisliklerinde Boğulacaklar"06 Ocak 2017
"Millet olarak Allah'ın izniyle terörizme boyun da eğmeyeceğiz, diz de çökmeyeceğiz"05 Ocak 2017
İzmir'de adliye yakınlarında patlama05 Ocak 2017
TERÖRE TESLİM OLMAYACAĞIZ02 Ocak 2017
ALÇAKLAR HEDEFİNE ULAŞAMAYACAK02 Ocak 2017
FETÖYÜ KORUYANLARA KURUÇAY’DAN ÜLTİMATOM02 Ocak 2017
Hainlerin başına gök kubbeyi yıkacağız01 Ocak 2017
Hiçbir Terör Saldırısı Türk Milletini Korkutamayacaktır01 Ocak 2017
İSTANBUL'DA TERÖR01 Ocak 2017
Buralardan imar geçmez, kaçak kata izin verilmez29 Aralık 2016
MHP:Terörle Mücadelede Hükümete Tam Destek Veriyoruz25 Aralık 2016
TERÖR ÖRGÜTLERİ TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ DÜŞMANLIĞI ÜZERİNDE İTTİFAK ETMİŞLERDİR23 Aralık 2016
Şehitlere Saygı, Teröre Lanet Yürüyüşü"23 Aralık 2016
El-Bab gazilerine geçmiş olsun ziyareti..22 Aralık 2016
MHP'Lİ ERHAN USTA: BAŞKA SUİKASTLARDA OLABİLİR22 Aralık 2016
TSK'dan Fırat Kalkanı açıklaması21 Aralık 2016
"Münferit bir olay gibi değil örgütsel bir şey gibi duruyor"20 Aralık 2016
Yüksekova ve Cizre "Kahrolsun PKK" Sloganlarıyla İnledi19 Aralık 2016
Biz Hep Birlikte Türk Milletiyiz19 Aralık 2016
Milli birliğimizi muhafaza etmeliyiz…19 Aralık 2016
MHP İstanbul'dan Şehitlere Saygı Yürüşü18 Aralık 2016
Devlet Bahçeli'den Kritik Uyarı!18 Aralık 2016
"Zulmetin ateşini göğsümüzde söndüreceğiz"18 Aralık 2016
MHP'den Fırat Kalkanı açıklaması18 Aralık 2016
“Türk Milleti Hesap Soracaktır”17 Aralık 2016
Teröre Diz Çökmeyeceğiz17 Aralık 2016
Kayseri'de terör saldırısı17 Aralık 2016
İSTANBUL'DA TERÖRE LANET ŞEHİTLERE SAYGI YÜRÜYÜŞÜ14 Aralık 2016
SİYASİ PARTİLERDEN TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK MESAJI14 Aralık 2016
HDP’li Demirel tutuklandı14 Aralık 2016
Çankaya’da bir ilk! 3 lider ortak açıklama yapıyor14 Aralık 2016
Şehitler tepesine ziyaretçi akını14 Aralık 2016
Liderler Teröre Karşı Çankaya'da Buluştu14 Aralık 2016
STK’lardan Teröre Karşı Ortak Açıklama 14 Aralık 2016
Terör Bir İnsanlık Suçudur13 Aralık 2016
MHP Ankara'dan Çevik Kuvvet’e ziyaret13 Aralık 2016
KANDİL’E TÜRK BAYRAĞINI DİKİN13 Aralık 2016
MHP'li Karataş, Terörü lanetledi,12 Aralık 2016
"TERÖRÜ KENDİ BATAKLIĞINA GÖMECEĞİZ"12 Aralık 2016
"Bunları döktüğü kanla boğarız"12 Aralık 2016
'YILMAYACAĞIZ, KORKMAYACAĞIZ, SİNMEYECEĞİZ'11 Aralık 2016
TERÖRÜ TAMAMEN YOK ETMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK11 Aralık 2016
Türk milleti bu kahpeleri döktükleri kanda boğacak11 Aralık 2016
İstanbul’daki Alçak Terör Saldırısını Lanetliyoruz!11 Aralık 2016
YERLE YEKSAN OLACAKLAR11 Aralık 2016
38 EVLADIMIZ ŞEHADETE ERDİ /'Oklar PKK'yı gösteriyor'11 Aralık 2016
İstanbul Beşiktaş'ta patlama11 Aralık 2016
Fetö’ye karşı birlik çağrısı 08 Aralık 2016
"BURASI TERÖRİST HÜCRESİ DEĞİLDİR"06 Aralık 2016
ÜLKÜ OCAKLARI'NIN TÜRKEŞ SERGİSİNE SALDIRI27 Kasım 2016
MHP'den Suriye'deki saldırı için ilk açıklama24 Kasım 2016
Adana'da patlama!24 Kasım 2016
Hulusi Akar Ermeni vekile haddini bildirdi!20 Kasım 2016
HDP’Lİ TERÖRİSTLERİ CHP SAVUNUYOR11 Kasım 2016
Türk'e kefen biçenin ölümü korkunç olur.”10 Kasım 2016
Diyarbakır'da patlama! Şehit ve yaralılar var04 Kasım 2016
Semih Yalçın: Yeni bir darbeyle karşılaşabiliriz20 Ekim 2016
Gaziantep Mhp’den teröre tepki…16 Ekim 2016
"PKK'NIN 'DON LASTİĞİ"14 Ekim 2016
BU TERÖR BİTECEK BAŞKA YOLU YOK10 Ekim 2016
PKK’yı lanetliyoruz, devletimizin yanındayız09 Ekim 2016
İnegöl Ülkü Ocakları’ndan “Kara Leke 15 Temmuz” tepkisi09 Ekim 2016
Hiç kimse 15 temmuz yaşanmamış gibi hareket edemez05 Ekim 2016
TEMİZLİK EVİN İÇİNDEN BAŞLAR..!03 Ekim 2016
Ülkücü Şehidimiz Recep Haşatlı ve oğlu Mustafa Haşatlı... 03 Ekim 2016
MHP MANİSA İL BAŞKANINDAN SERT AÇIKLAMA 02 Ekim 2016
AMAÇLARI TÜRK-KÜRT ÇATIŞMASI ÇIKARMAK27 Eylül 2016
MHP'den terörle mücadeleye tam destek13 Eylül 2016
MHP'li Erkan Akçay'dan Öcalan Tepkisi13 Eylül 2016
OHAL Kanunu FETÖ'ye Yönelik Olduğu Kadar Diğer Terör Örgütlerini de Kapsamaktadır07 Eylül 2016
Darbelerden en çok zarar gören MHP'dir31 Temmuz 2016
Ordu Bütün Hainlerden Temizlenmelidir25 Temmuz 2016
‘DARBECİLER GELİRSE ÇATIŞIRDIK’23 Temmuz 2016
Temizlemeniz için illa darbe mi olması gerekiyordu?23 Temmuz 2016
Genelkurmay'dan 15 Temmuz açıklaması19 Temmuz 2016
BAŞBAKAN YILDIRIM: 161 ŞEHİDİMİZ VAR16 Temmuz 2016
MİLLETİMİZ DEMOKRASİ VE CUMHURİYETE SAHİP ÇIKTI16 Temmuz 2016
"Büyükşehir Kanunu Terörü Tırmandırdı"15 Temmuz 2016
Fransa yine kana bulandı... 15 Temmuz 2016
Atatürk Havalimanı'nda patlama28 Haziran 2016
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ TERÖRE KARŞI AYAKTA !09 Haziran 2016
TÜRKİYE'NİN TERÖRLE MÜCADELESİ GÜÇLENDİRİLMELİDİR07 Haziran 2016
BAŞKAN EVCİL'DEN ACİL TERÖR ÖNLEM PAKETİ07 Haziran 2016
ALMANYA'YA TEPKİLER DİNMİYOR03 Haziran 2016
Şehit Cengiz Akyıldız'ın katiline müebbet30 Mayıs 2016
"Hani ABD bizi PYD, YPG konusunda anlamıştı"27 Mayıs 2016
Terörün Dokunulmazlığı Olmaz!19 Mayıs 2016
İstanbul Sancaktepe'de patlama12 Mayıs 2016
Bursa'da patlama! Ölü ve yaralılar var27 Nisan 2016
Şehidin Vasiyeti: "Sağ Elinizle Cenazemde Bozkurt Yapın!"27 Nisan 2016
Üç parti 'dokunulmazlıkta' anlaştı14 Nisan 2016
Felaket geliyorum diye diye geldi11 Nisan 2016
Devlet aklının işlemediği bir dönemi yaşıyoruz08 Nisan 2016
KÜRT GÖRÜNÜMLÜ ERMENİLER08 Nisan 2016
Terörle Mücadele yeniden terörle müzakereye mi dönüşüyor?07 Nisan 2016
Milyonları İlgilendiren Skandal!06 Nisan 2016
Memleketi yangın yerine çeviriyorsunuz06 Nisan 2016
İt (Demirtaş)Ürür Kervan Yürür06 Nisan 2016
Serbest bırakılan KCK'lılar, bugün terör olaylarını yönetiyor06 Nisan 2016
MHP'ye dil uzatmadan önce elindeki kanı temizle06 Nisan 2016
OKTAY VURAL O MADDENİN UYGULANMASINI İSTEDİ!02 Nisan 2016
TERÖR İLE MÜCADELE EDEN EVLATLARIMIZI YOK SAYAMAZSINIZ01 Nisan 2016
Hain Saldırıyı Lanetliyorum!01 Nisan 2016
OHAL olsaydı...01 Nisan 2016
İnsanın Temel İhtiyaçlarını Karşılamayı Siyasi Ranta Çevirdiler01 Nisan 2016
Artık Şehit Haberi Almak İstemiyoruz31 Mart 2016
REZA ZARRAP YOLSUZLUĞUN İFADESİ İKEN BUGÜN MİLLİ GÜVENLİK PROBLEMİ Mİ?28 Mart 2016

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH