Ana Sayfa > MHP HABER

Akçay: 100 yıl önceye göre 100 kat daha güçlüyüz
13 Eylül 2020
Bu haber 583 kez okundu
MHP Grup Başkanvekili Akçay, "Artık Türkiye 101 yıl öncesi gibi ordusu dağıtılmış, silahları elinden alınmış, işgal edilmiş, ekonomisi harap ve bitap düşmüş bir ülke değil. Elhamdülillah 100 yıl önceye göre 100 kat daha güçlüyüz." dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Sarıgöl ilçe Kongrelerinde konuşan Manisa Milletvekili MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “ Cumhur İttifakı; siyasi çıkar hesapları ve seçimler için değil, ülkemizin bekası ve istiklali için kurulmuştur.” dedi.

Alaşehir ilçe Kongresinde konuşan MHP’li Akçay, “101 yıl evvel 16 Ağustos 1919’da toplanan Alaşehir Kongresinin amacı ne ise bugünkü kongremizin maksadı ve ruhu aynıdır. Alaşehir’de istiklalde birlik, istikbalde birlik ruhuyla başlatılan beka mücadelesinin ruhunun bugünkü Alaşehir Kongremizde de devam etmektedir.

İşte bu ruh ile 101 yıl önce vatanımızı yedi düvele karşı nasıl koruduysak bu gün de aynı şekilde koruyacağız. Mavi Vatanımıza göz dikenler ve bunların piyonu Yunanistan bilmelidir ki, hiçbir güç bizi Ege ve Doğu Akdeniz’deki haklarımızdan mahrum edemeyecektir. Türkiye, Mavi Vatanımıza dikilen gözleri oymaya muktedirdir.” dedi.Kuru üzüm taban fiyatının temmuz ayında açıklanması gerektiğini söyleyen MHP’li Akçay, “ Tarım ve Orman Bakanı Sayın Pakdemirli 27 Ağustos’ta, 2020 yılı kuru üzüm alım fiyatını 12,5 lira olarak açıklamış ve TMO ile TARİŞ’in bu fiyattan üzüm alımı yapacağını ifade etmiştir. Sayın Bakanın bu açıklamaları üzüm üreticilerimizi memnun etmiştir. Ancak, üzüm taban fiyatının Ağustos ayının son haftasında değil de Temmuz ayının son haftasında açıklanmasında fayda görüyoruz.

Çünkü kuru üzüm fiyatına göre yaş üzüm fiyatı belirlenmektedir. Üzüm üreticisi fiyatlar açıklanmadan elindeki üzümü açığa dökmektedir. Bu da üzüm fiyatlarını düşürmektedir. Bu nedenle kuru üzüm fiyatı Temmuz ayında açıklanmalıdır.” dedi.

Cumhur İttifakı, Türkiye'nin maruz kaldığı saldırılara karşı milli bir duruşun doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

Sarıgöl ilçe kongresinde konuşan Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “ Tam 40 yıl önce,12 Eylül 1980 askeri darbesiyle zulme, işkenceye uğrayan, ölümlerle sınanan bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anarak sözlerime başlıyorum.Maalesef siyasi tarihimiz ve demokrasi tarihimiz çok sayıda darbelerle, muhtıralarla, vesayet girişimleriyle kesintiye uğramış, yapısal sorunlar nedeniyle çıkan hükûmet krizleriyle siyasal istikrar sağlanamamıştır. Türkiye, 27 Mayıs 1960, 12 Mart 1971, 12 Eylül 1980 ve en son 15 Temmuz 2016 hain Fetö darbe girişimi gibi darbe ve darbe girişimlerine maruz kalmıştır. 28 Şubat ve 2007 Cumhurbaşkanı seçim krizi gibi vesayetlere maruz kalmıştır.

Hukuk dışı bu müdahaleler ülkemizin on yıllarını çalmış; hukuk, huzur, barış ve güvenlik bakımından ağır hasarlar bırakmıştır. 15 Temmuz hain darbe girişimiyle eski sistemle daha fazla mesafe alamayacağımız artık iyice belli olmuştur. Yasama, yürütme ve yargı arasındaki yetki ve sorumluluk çizgilerinin belirgin şekilde netleştirilmesi büyük bir mecburiyet hâline gelmiştir.

Cumhur İttifakı, 15 Temmuz 2016'da fetö hain darbe ve işgal hareketi sonrasında, Türkiye'nin maruz kaldığı saldırılara karşı yerli ve milli bir duruşun doğal bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. 16 Nisan 2017 Halkoylaması ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçiş kabul edilmiştir.

24 Haziran 2018 seçimleri sonrasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine fiilen geçilmiştir. Cumhurbaşkanlığı hükûmet sistemi ile yönetimde istikrar ve temsilde adalet sağlanmış, kuvvetler ayrılığı daha belirgin hâle gelmiştir. “Güçlü yürütme, güçlü Meclis” hedefine ulaşılmış, yürütmede çift başlılık ortadan kalkmıştır.” dedi

Cumhur İttifakı; siyasi hesaplar, çıkarlar ve seçimler için değil, ülkemizin bekası ve istiklali için kurulmuştur.

Cumhur ittifakının ülkemizin istiklali ve istikbali için kurulduğunu söyleyen MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “Cumhur İttifakı; siyasi hesaplar, çıkarlar ve seçimler için değil, ülkemizin bekası ve istiklali için kurulmuştur. Cumhur İttifakı, milletimizin ruh kökünden doğmuş, istikbal ve istiklal hedefleriyle devleşmiştir. Cumhur İttifakı, Türkiye'nin bekasının güvencesi, milli çıkarlarımızın yılmaz savunucudur. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı masada değil, gönüllerdedir.

Cumhur ittifakı Türkiye düşmanlarının karşısında son siperdir. Dolayısıyla Türkiye ile hesapları olanlar önlerindeki son siper, son kale olarak gördükleri Cumhur ittifakına saldırmaktadır. Türkiye düşmanları Kıbrıs, Doğu Akdeniz, Ege, Libya ve Suriye’de milli çıkarlarımıza göz dikerken içimizdeki yerli işbirlikçileri Türkiye’nin siyasi ve ekonomik iflası için bunlarla birlikte hareket etmekte, önlerindeki en büyük engel olarak gördükleri Cumhur İttifakına saldırmaktadır. Türkiye düşmanları ve yerli işbirlikçileri ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye'yi teslim alamayacak, Türk milletine diz çöktüremeyecek, Al bayrağı indiremeyecek, vatanı bölemeyecektir. Çünkü Cumhur İttifakı dimdik ve ayaktadır.” dedi.

MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ve beraberindeki heyet Sarıgöl ilçe kongresinden sonra Sarıgöl Tırazlar Mahallesinde Ülkücü Şehit Halil Eralp'in Kabrini ziyaret ederek Kuran'ı Kerim okuyup dua etti.

101 yıl evvel toplanan Alaşehir Kongresi’nin amacı ile bugünkü Alaşehir Kongremizin maksadı ve ruhu aynıdır.

Alaşehir ilçe kongresinde konuşan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “ ‘İstiklalde Birlik, İstikbalde Birlik, Kazanan Türkiye Olacak’ şiarıyla Partimizin 13 üncü Olağan Büyük Kurultayına giden kutlu yolda Alaşehir ilçe kongremizi gerçekleştiriyoruz. Bundan tam 101 yıl evvel 16 Ağustos 1919’da İstiklalde Birlik, İstikbalde Birlik için bir kongre toplandı. Bu kongre Kurtuluş Savaşının en önemli mihenk taşlarından biri olan Alaşehir Kongresidir. Alaşehir Kongresiyle Batı Anadolu’da Yunanlılara karşı mücadele örgütlenmiştir.

Kongrenin Alaşehir’de toplanmasında Alaşehirli hemşerilerimizin milli mücadeleye, istiklal ve istikbalimize karşı gösterdikleri ilgi ve büyük destek etkili olmuştur. 101 yıl evvel toplanan Alaşehir Kongresinin amacı ne ise bugünkü kongremizin maksadı ve ruhu aynıdır. Ordusu dağıtılmış, silahları elinden alınmış, ekonomisi çökertilmiş, uzun savaş yılları içerisinde harap ve bitap düşmüş vatanımızı düşmanlar işgal etmişti. Ege havalisini Yunanlıların, Antep, Maraş, Urfa civarını Fransızların, İstanbul İngilizler işgali altındaydı. Alaşehir Kongresi, Manisa işgal altında ve düşman Alaşehir’e gelirken toplanmıştır. 23 Temmuz 1919’daki Erzurum Kongresinden sonra toplanan ilk kongre Alaşehir Kongresidir ve Balıkesir’de, Nazilli de bir dizi kongreler gerçekleşmiştir.

Akabinde 4 Eylül Sivas Kongresi ve 23 Nisan 1920’de TBMM’nin açılışıyla milli irade Ankara’da somutlaşmıştır. Bu millet iradesinin devlet iradesine dönüşmüş halidir. Fransa’ya bu Alaşehir kongresinden bazı hatırlatmalara yapmak istiyorum. 1915 yılında bazı müstevliler başta İngiltere, Fransa ve onların peşine takılan bazı ülkeler Çanakkale Boğazı’na gelmişlerdir. Türk Milleti bir destan yazarak ‘Çanakkale geçilmez’ demiştir. Fransa’nın 2 savaş gemisi ve 4 denizaltısı şimdi Çanakkale Boğazında yatmaktadır.

Fransa meselesi gelince bazı aydınlar Fransa’nın kuzey Afrika’daki sömürgeciliklerini ve soykırımını anlatıyor. Bunlar doğrudur.
Ancak ne hikmetse milli şuurdan yoksun bu kişiler Fransa’nın 100 yıl önce ülkemizi işgal eden müstevli bir ülke olduğunu söylemiyorlar. Antep, Maraş ve Urfa’da işgalci Fransa vardı. Şimdi bunlara hatırlatalım ki Maraş nasıl Kahraman oldu? Urfa nasıl şanlı oldu? Antep nasıl Gazi oldu?

Bunları Macron’a hatırlatmak gerekir. Ayrıca şunu da hatırlamasında fayda var: Biz yurdumuzdan en son 9 Eylül 1922 de Yunan’ı defettik. Fransızları, Yunanlılardan 1 yıl evvel 20 Ekim 1921’de def ettik. Macron’a kendi yakın tarihini okumasını tavsiye ediyorum. Yoksa Macron'un akıbetinin de Çanakkale, Maraş, Urfa ve Antep'teki dedeleri gibi olması kaçınılmazdır.” dedi.

Türkiye, Mavi Vatanımıza dikilen gözleri oymaya muktedirdir.
Türkiye’nin beka mücadelesi verdiğini söyleyen MHP’li Akçay, “ Dün bize Sevr’i dayatmaya çalışanların bugün yine aynı emeller peşinde koştuklarını görüyoruz. Mavi Vatanımıza göz diken Fransa Cumhurbaşkanı Macron bir dizi hadsiz, küstah açıklamalarıyla Türkiye’yi tehdit ederek Ege ve Doğu Akdeniz’deki haklarından mahrum etmeye çalışmaktadır. Fransa’nın Doğu Akdeniz ve Ege’de hiçbir hakkı yoktur. Çünkü buralarla sınırı yoktur. Ayrıca Yunanistan’ın Doğu Akdeniz ile kara sınırı olmadığı için onun da Doğu Akdeniz’de söz hakkı yoktur. Bütün bunlara rağmen hukuk tanımaz Fransa, 40 savaş uçağı taşıyan bir uçak gemisini Akdeniz’e gönderip Yunanistan’ı kışkırtarak ayağımıza dolandırmaya çalışmaktadır.

Kendi tarihine ‘fransız olan’ Macron’un bu tutumu, davetli olmadığı yere gidip ev sahibi gibi davranan yüzsüzlere benzemektedir. Karadeniz, Marmara, Adalar Denizi ve Akdeniz’de toplam 460 bin kilometrelik deniz yetki alanımız vardır. Biz buna Mavi Vatan diyoruz. Mavi Vatanımıza göz dikenler ve bunların piyonu Yunanistan bilmelidir ki, hiçbir güç bizi Ege ve Doğu Akdeniz’deki haklarımızdan mahrum edemeyecektir. Türkiye, Mavi Vatanımıza dikilen gözleri oymaya muktedirdir. Milliyetçi Hareket Partisi; başta Kıbrıs, Mavi Vatan, Suriye, Irak, Libya olmak üzere her konuda milli çıkarlarımızı savunan Türkiye Cumhuriyeti ile hükümetle ve milletimizle bir ve beraberdir.

101 yıl evvel Alaşehir’de istiklalde birlik, istikbalde birlik ruhuyla başlatılan beka mücadelesinin ruhunun bugünkü Alaşehir Kongremizde de devam ettiğini görüyoruz. İşte bu ruh ile 100 yıl önce vatanımızı yedi düvele karşı nasıl koruduysak bu gün de aynı şekilde koruyacağız. Üstelik Türkiye 100 yıl önceki gibi orduları dağıtılmış, silahları elinden alınmış, işgal edilmiş, ekonomisi harap ve bitap olmuş bir ülke değildir. Elhamdülillah, Türkiye 100 yıl öncesine göre 100 kat daha güçlüdür. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu 101 yılda emeği geçen, vatanımızın bu günlere gelmesini sağlayan bütün yöneticilerimizi ve şehitlerimizi rahmet ve şükranla yad ediyoruz.” dedi.

Manisalı için üzüm; ailenin geçimi, gençlerin çeyizi, çocukların harçlığı demektir.
Manisa’da yüz bin ailenin üzümden geçimini sağladığını söyleyen Manisa Milletvekili ve MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, “ Milliyetçi Hareket Partisi, toplumun, vatandaşlarımızın ve bütün sosyal kesimlerin beklentilerini dikkate alarak milletin sesi olmaya gayret ederek çalışmalarını yürütmektedir. Alaşehir ilçe başkanımızın biraz önce faaliyet raporunda da belirttiği üzere biz teşkilatlarımızla birlikte Alaşehir’imizin, Manisa’mızın ve ülkemizin bütün sorunlarını TBMM’de temsil etme ve bunların çözümü konusunda büyük bir gayret içerisindeyiz. Üzüm Sarıgöl’ün, Alaşehir’in ve Manisa’mızın en önemli tarımsal ürünüdür.

Türkiye’deki kurutmalık üzümün yüzde 85'ini, sofralık üzümün de yüzde 20’si Manisa’da üretilmektedir. Üzüm konusunda teşkilatlarımızla, üreticilerimizle ve meslek odalarımızla sürekli istişare yapıyoruz. Üzüm ile ilgili olarak başta lisanslı depoculuğun geliştirilmesi olmak üzere yapılması gereken pek çok iş vardır, onların da takipçisi olmaya devam ediyoruz. Tarım ve Orman Bakanı Sayın Bekir Pakdemirli, 27 Ağustos’ta 2020 yılı kuru üzüm alım fiyatını 12,5 lira olarak açıklamıştır. TMO ve TARİŞ’in bu fiyattan üzüm alımı yapacağını ifade etmiştir.

Edindiğimiz bilgilere göre de 7 Eylül’de üzüm alımları başlamıştır. Üzüm taban fiyatı ve TMO ile TARİŞ’in bu fiyat üzerinden üzüm alacak olması üzüm üreticilerimizi memnun etmiştir. Ancak, üzüm taban fiyatının Ağustos ayının son haftasında değil de Temmuz ayının son haftasında açıklanmasında fayda görüyoruz. Çünkü üzüm üreticileri kuru üzüm fiyatına göre yaş üzüm fiyatını belirlemektedir. Fiyatların geç açıklanması, olgunlaşmamış üzümlerin ihraç edilmesi ve ihracat teşvikinin düşük olması nedeniyle yaş üzüm fiyatları düşmektedir.

Bu nedenle üzüm üreticisi fiyatlar açıklanmadan elindeki üzümü açığa dökmektedir. Bu da üzüm fiyatlarını düşürmektedir. Bu nedenle kuru üzüm fiyatı Temmuz ayında açıklanmalıdır. Manisa'da 100 bin aile geçimini üzümden sağlamaktadır. Manisalı için üzüm; ailenin geçimi, gençlerin çeyizi, çocukların harçlığı demektir. Üzüm Tarımsal ihracatımızda ilk üç sırada yer almaktadır. Bu nedenle üzümü gözümüz gibi koruyup geliştirmemiz gerekir.” dedi.

MHP’li Akçay Alaşehir kongresinden sonra geçen dönem Alaşehir Belediye başkanlığı yapan ve MHP Alaşehir ilçe başkanlığını bu gün yapılan kongrede devreden Ali Uçak’a ait olan Uçak Kardeşler Üzüm İşletme tesislerini gezerek hem Ali Uçak’tan işletme hakkında bilgi aldı hem de çalışanlarla sohbet etti.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer MHP HABER Haberleri

Başlık Tarih
 
MHP Gaziantep İl Başkanlığına Cahit Çıkmaz Seçildi.20 Eylül 2020
Türk milleti mazisinden atisine gazi bir millettir.19 Eylül 2020
Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalıdır18 Eylül 2020
Türk Tabipler Birliği, korona kadar tehlikeli16 Eylül 2020
Tek ses tek yürek olduk!15 Eylül 2020
Kötümserliğin salgınına karşı da uyanık olmak zorundayız14 Eylül 2020
12 Eylül zulümdür, rezalettir, cinayettir12 Eylül 2020
ONLAR 12 EYLÜLLERE DİRENDİLER VE İDAM SEHPASINA GÜLEREK GİDEN 9 KARANFİL…12 Eylül 2020
Bahçeli: 'Hak edenlere Osmanlı’nın şamarını indireceği mutlaktır, muhakkaktır'11 Eylül 2020
CHP zorbalığına sert tepki! 10 Eylül 2020
MHP’nin safı Türk Milleti’nden yanadır.10 Eylül 2020
MHP’nin gözü kulağı milletin bekasındadır10 Eylül 2020
MHP, iç ve dış tehditler karşısındaki sarsılmaz siyasi teşkilatlanmadır10 Eylül 2020
"Herkese dokunacağız, her gönüle gireceğiz"09 Eylül 2020
Bahçeli: Hiç kimse boş hayale kapılmasın07 Eylül 2020
MHP Adana’da kongreleri başarıyla tamamlıyor!07 Eylül 2020
KAZANAN TÜRKİYE OLACAK 06 Eylül 2020
"Hakkımı helal etmiyorum"06 Eylül 2020
“Devlet Bahçeli’nin mücadelesi 83 milyonun mücadelesidir!”05 Eylül 2020
Taytak, Afyon Kongrelerini Kocatepe'de taçlandırdı04 Eylül 2020
Ağaoğlu'ndan İzmir 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ziyaret03 Eylül 2020
MHP'li Başkan Aslan'dan belediyeye yapılan saldırılara cevap03 Eylül 2020
İdam Cezası mutlaka gündeme alınmalıdır02 Eylül 2020
Karaman’da MHP ilçe kongreleri tamamlandı 31 Ağustos 2020
Türkiye hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir31 Ağustos 2020
Kale Park Sosyal Tesislerimizin açılışı31 Ağustos 2020
“Türk Milleti, her melun tuzağı bozmaya yeminlidir!”30 Ağustos 2020
“MHP, bu ülkenin dünüdür, bugünüdür ve yarınıdır”30 Ağustos 2020
MHP Dinar`da kongre süreci30 Ağustos 2020
30 AĞUSTOS, TÜRK’ÜN İSTİKLAL VE ZAFER TAPUSUDUR30 Ağustos 2020
On iki Ada'nın statüsü tekrar değerlendirilmeli29 Ağustos 2020
Türkiye’nin yeniden küresel güç olacağına Milliyetçi Hareket’in inancı tamdır29 Ağustos 2020
Bayraklaştığımız yer İzmir, düşmanı batıracağımız yer de gene Ege’dir29 Ağustos 2020
Güngöralp’ın 30 Ağustos mesajı29 Ağustos 2020
MHP, Adana'da 7. ilçe kongresini tamamladı28 Ağustos 2020
Taşdoğan Antep fıstığı ve üzüm üreticilerin sorunlarına dikkat çekti28 Ağustos 2020
MHP İlçe Kongrelerine devam etti27 Ağustos 2020
Öztürk’ten hemşehrilerine dikkat çeken uyarılar27 Ağustos 2020
MHP İlçe Kongereleri27 Ağustos 2020
Malazgirt haç ile hilalin, hak ile batılın çarpışmasıdır25 Ağustos 2020
Milli kazanımlara üzülüp kayıba sevinen güruhun Türkiye sevgileri buharlaşmıştır24 Ağustos 2020
BÜNYAMİN AVCI : KAPIMIZ, GÖNLÜMÜZ HEP AÇIK23 Ağustos 2020
"İnanmış bir kadronun aşamayacağı engel yoktur"23 Ağustos 2020
Akçay: “ABD, muhalefet partilerini eğit-donat- finanse et programlarıyla sevk ve idare mi ediyor?”23 Ağustos 2020
MHP Sarıçam'da seçim23 Ağustos 2020
Bahçeli, Ahlat'ta fikir babası olduğu külliyenin açılışına katılacak23 Ağustos 2020
"Türkiye küresel ölçekte büyük bir güç olduğunu gösterecektir"22 Ağustos 2020
“KAZANAN TÜRKİYE OLDUKTAN SONRA KAYBETMEK BİZİM İÇİN ŞEREFLİ BİR SONUÇTUR”22 Ağustos 2020
"Doğal gaz keşfini hazmedemeyenler gaflet ve dalalet içindeler"22 Ağustos 2020
"Tek liste demek dayatma demek değil"22 Ağustos 2020
Karadeniz ses verdi, Akdeniz de ses verecek22 Ağustos 2020
Bahçeli: Joe Biden CHP’nin üst aklıdır20 Ağustos 2020
Büyükataman’dan HaberTürk’e tepki20 Ağustos 2020
'Dava adamı yol gösterici, idealist ve ihlas sahibidir'19 Ağustos 2020
MHP Araban ilçe kongresi yapıldı18 Ağustos 2020
Kalaycı'dan ABD Başkan Adayı Biden'ın açıklamalarına tepki17 Ağustos 2020
Biden ve ipotekli uşakları rezil rüsva olmaktan da kurtulamayacaklardır16 Ağustos 2020
Bozüyük MHP İlçe Kongresi yapıldı16 Ağustos 2020
"Cumhur İttifakı bugünün Kuvâ-yi Milliye"15 Ağustos 2020
"Kayseri'de güçlenen bir teşkilat yapısı var"15 Ağustos 2020
Gönlümüz de kapımız da herkese açık13 Ağustos 2020
CHP'de taşeron teslimiyetçi zihniyetin işi zor13 Ağustos 2020
Zillet cephesini büyük bir nefret ve hiddet dalgası sardı12 Ağustos 2020
Bahçeli: Türkiye’yi Akdeniz’den çıkarmaya hiçbir ülkenin gücü yetmeyecektir12 Ağustos 2020
MHP Kayseri Teşkilatı 16 ilçe kongresini 2 günde bitirecek10 Ağustos 2020
MHP, kongre sürecini İlkadım'dan başlattı09 Ağustos 2020
CHP'de sular durulmaz,04 Ağustos 2020
Bahçeli sosyal medya suskunluğunu bozdu31 Temmuz 2020
Bahçeli, Başbuğ Alparslan Türkeş'in kabrini ziyaret etti31 Temmuz 2020
MHP'nin bayramlaşma programı belli oldu30 Temmuz 2020
Anıtkabir-Ayasofya kutuplaşması yaratmak soysuzluktur30 Temmuz 2020
Başkan Avcı’dan “Yabancı sansür” çıkışı!30 Temmuz 2020
MHP Adana'da kongre heyecanı29 Temmuz 2020
Bugünkü CHP'nin Atatürk'le hiçbir bağlantısı kalmamıştır28 Temmuz 2020
Bahçeli: Atatürk’e, lanet okuyacak bir hayasız henüz anasından doğmamıştır28 Temmuz 2020
Kadın cinayetlerine sıfır tolerans göstermeliyiz22 Temmuz 2020
Bahçeli: Ayasofya'nın açılması egemenlik hakkımız21 Temmuz 2020
Başkan Avcı, kongre çalışmalarına hız verdi19 Temmuz 2020
Bahçeli’den Ayasofya Camisi’ne özel yüzük18 Temmuz 2020
Hüznümüzün izahı, üzüntümüzün ifadesi yoktur16 Temmuz 2020
Bahçeli: 15 Temmuz’da ihanet imanı yenememiştir14 Temmuz 2020
“TÜRK MİLLETİ HAKKINI VE HUKUKUNU UYANIK BİR ŞUURLA MUHAFAZA EDECEK”14 Temmuz 2020
'MHP; Türk siyasi hayatında barış iklimine gölge veren çınar olmuştur'13 Temmuz 2020
Ayasofya Camisi Türk milletinin emanetidir11 Temmuz 2020
Bahçeli'den Ayasofya yorumu: İrade milletin, karar hukukundur10 Temmuz 2020
Egemenliğimize ne el, ne de dil uzatılmasına izin veririz10 Temmuz 2020
Kadınlarımızı ve Devletimizi hedef aldılar10 Temmuz 2020
Bilge Liderimizle, milli siyasetimizle gurur duyuyoruz09 Temmuz 2020
Bahçeli’den Sakarya’daki patlamaya ilişkin açıklama09 Temmuz 2020
Bahçeli’den teşkilatlara genelge08 Temmuz 2020
Bahçeli, belediye başkanlarını topluyor06 Temmuz 2020
Bahçeli: Ayasofya ile ilgili ABD ve AB kaynaklı şantajlar yok hükmündedir04 Temmuz 2020
Devlet Bahçeli karar aldı, teşkilat hemen uyguladı01 Temmuz 2020
Bahçeli sosyal medya hesaplarını askıya aldı01 Temmuz 2020
Sahil şeridimizi fırsata dönüştürmek istiyoruz01 Temmuz 2020
MHP'nin 13. Olağan Kurultay sloganı belli oldu!30 Haziran 2020
Bünyamin Avcı: Lider Bahçeli'nin sözü sözümüz, yolu yolumuz30 Haziran 2020
Semih Yalçın: Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli partimizin tek adayı29 Haziran 2020
"Silivri'ye hizmette 1.yıl" toplantısı27 Haziran 2020
Adalet suçu aklamak, suçluyu temize çıkarmak değil23 Haziran 2020
Türkiye bu kepazeliği affetmeyecek22 Haziran 2020
MHP'de MYK toplantısı Lider Bahçeli başkanlığında toplandı19 Haziran 2020
Adana’da MHP’ye toplu katılım!18 Haziran 2020
“MHP, TÜRK DÜNYASININ DA MORAL GÜCÜDÜR!”18 Haziran 2020
Ayasofya üzerinde tasarruf hakkı Türk milletine aittir16 Haziran 2020
MHP’nin 13. Olağan Büyük Kurultayı tarihi açıklandı15 Haziran 2020
Yangına körükle gittikleri çok açıktır15 Haziran 2020
Ayasofya Camisi Müslüman gönüllerle buluşmalıdır14 Haziran 2020
Biz Liderimizin Yanındayız, Siz Nerdesiniz..?11 Haziran 2020
Bu yanlışın vahim sonuçları olabilecektir10 Haziran 2020
MHP’de Haziran ayı gündemi yoğun09 Haziran 2020
Ayasofya’dan çan sesi değil, Allah’ın izniyle ezan sesi yükselecektir08 Haziran 2020
MHP'li Sarıçam Belediyesi üreticilerden de dua alıyor!05 Haziran 2020
MHP'den CHP'ye maske tepkisi04 Haziran 2020
Devlet Bahçeli’den teşkilatlara 9 maddelik genelge02 Haziran 2020
Erken seçim söylemi kirli bir tertiptir01 Haziran 2020
Zulüm 1453’de başladı diyenler ve pusu kuranlar kötürüm olacaklardır29 Mayıs 2020
MHP'nin duruşu milli, misyonu küresel boyutludur!28 Mayıs 2020
Devlet Bahçeli ve MHP, birlik ve bütünlük demektir.28 Mayıs 2020
Ülkücü şehitler Türk milletinin iftihar ve irade cevherleridir26 Mayıs 2020
Milletin dertlerine “deva” olmak için çıktıkları yol, yol değildir26 Mayıs 2020
Bahçeli'den Siyasi Partiler Kanunu açıklaması: Tam destek vereceğiz24 Mayıs 2020
HER TÜRLÜ KUMPASI YIKACAĞIZ23 Mayıs 2020
İrade varsa istikbal vardır, iman varsa imkan olacaktır22 Mayıs 2020
Bahçeli muhalefetin yeni Ali Cengiz oyununu deşifre etti19 Mayıs 2020
Siyasi etik kanunu çıkarılsın19 Mayıs 2020
Bayram öncesi esnafa müjde verilsin18 Mayıs 2020
İlk adımla ilk kurşunun emaneti milli vicdanlarda hala diridir18 Mayıs 2020
"Hain Gülen’i meşrulaştırma arayışı zalimce bir oyundur"15 Mayıs 2020
Toprak vatan, dil varlıktır! İkisi de Türk milletinin onur vahasıdır14 Mayıs 2020
vekil seçmeni aradı, inandıramadı14 Mayıs 2020
KÖYE DÖNÜŞ TEŞVİK EDİLMELİDİR…14 Mayıs 2020
Bahçeli: Masa; masaldır, maval okumaktır11 Mayıs 2020
CHP küresel tefecilere, vatansız fesat yuvalarına kucak açıyor09 Mayıs 2020
Annelerimizin yetiştirdiği evlatlarla, Türklük cevheri işlenmeye devam edecek09 Mayıs 2020
Türkiye’nin çöküşünü isteyenler avuçlarını yalayacaklardır07 Mayıs 2020
Darbeci geleneğin siyaset ayağı olan CHP suçüstü yakalanmıştır05 Mayıs 2020
Davasına aidiyeti olmayanların 'Ben MHP’liyim' deme hakkı yoktur02 Mayıs 2020
Bahçeli: İhanete taşeronluk yapanlar silinip gidecek02 Mayıs 2020
MHP Lideri Bahçeli’yi katliama teşvik iftirası kimsenin haddi değildir30 Nisan 2020
Ülkücülük zamana ve zemine göre şekil değiştirmez29 Nisan 2020
Bahçeli: 'MHP Diyanet İşleri Başkanı’nın sözlerine aynen iştirak etmektedir'28 Nisan 2020
"MHP İl Teşkilatı kongreleri başlatmaya her zaman hazır"28 Nisan 2020
23 Nisan ve Ramazan mesajı24 Nisan 2020
Bahçeli, TBMM'deki 23 Nisan özel oturumuna katıldı23 Nisan 2020
Sadir Durmaz'dan MHP'li Belediyelere Ramazan Genelgesi 22 Nisan 2020
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na tepki: Her çağrısı çürük, her teklifi beyhudedir22 Nisan 2020
Fırsatçı CHP yine çuvallamış, yine duvara toslamıştır20 Nisan 2020
Bahçeli'den koronavirüs Çin'de üretildi iddialarına cevap20 Nisan 2020
Bahçeli talimat verdi! Teşkilatlara uyarı 11 Nisan 2020
Bülbül: "Ya olduğunuz gibi görünün" 09 Nisan 2020
TERÖRİST AFFI GİRİŞİMLERİNE TEPKİ09 Nisan 2020
Öztürk: MHP kriz çözen partidir09 Nisan 2020
Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in fikri hür, vicdanı hür, irfanı hürdür08 Nisan 2020
Bu felaketten daha güçlü çıkacağız07 Nisan 2020
Bahçeli, AA’nın 100. yılını kutladı06 Nisan 2020
Başbuğ Alparslan Türkeş Kalbimizdesin05 Nisan 2020
Bahçeli, Başbuğ Türkeş’in kabrini ziyaret etti04 Nisan 2020
Merhum Başbuğ Türkeş'in vefat yıl dönümü ...04 Nisan 2020
Türkeş, her vatandaşımızın örnek alması gereken Türk büyüğü03 Nisan 2020
Merhum Türkeş Bey'in yaktığı meşale sönmeyecek03 Nisan 2020
Alparslan Türkeş'i ölümünün 23. yılında ...03 Nisan 2020
Alparslan Türkeş’in diktiği Fidanlar Kök Saldı03 Nisan 2020
Alınan tüm tedbirlere eksiksiz olarak uymalıyız02 Nisan 2020
Kayaalp'ten 'Biz Bize Yeteriz'01 Nisan 2020
Esnaf, SGK ve BAĞ-KUR primleri01 Nisan 2020
Saimbeyli’de kimse aç ve açıkta kalmayacak01 Nisan 2020
Vatanı korumak şerefli bir görevdir01 Nisan 2020
Sadir Durmaz'dan belediye başkanlarına mesaj01 Nisan 2020
Bahçeli: virüs dönemini atlatacağız30 Mart 2020
Türk milleti bu badireyi atlatacak, bu belayı def edecektir28 Mart 2020
MHP'den 'SaygılıOl' paylaşımı26 Mart 2020
ÜLKÜCÜ MHP’de olur.25 Mart 2020
Bahçeli: Koronavirüs ile mücadeleyi Allah'ın izniyle kazanacağız21 Mart 2020
Mümkün mertebe evde kalın19 Mart 2020
'Çanakkale Deniz Zaferi Türk Tarihinin Dönüm Noktasıdır'17 Mart 2020
Bahçeli'den koronavirüs açıklaması!17 Mart 2020
“İlham kaynağımız Atatürk olmalı!”16 Mart 2020
Liderimiz çocukların gözyaşlarını sildi...15 Mart 2020
Baki Ersoy: "Biz zalimlerin karşısında olacağız,"14 Mart 2020
“İstiklal Marşımız milli mutabakat metnidir”14 Mart 2020
“BU ESERLERİ AFYONKARAHİSAR’A KAZANDIRMALIYIZ”10 Mart 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı’na hakaret hepimize hakarettir.10 Mart 2020
Bahçeli : Durduğumuz yer Türkiye’dir06 Mart 2020
MHP MÜLTECİ ÇOCUKLARI İÇİN KREŞ YAPACAK04 Mart 2020
MHP Van Tuşba ilçe Başkanı Yahya Cancan'dan İdlib Açıklaması04 Mart 2020
''Şehitler Tepesi'' tepkisi: Sözleri vatana ihanettir03 Mart 2020
MHP sayesinde bölücü kalkışma hedefe erişememiştir02 Mart 2020
Bahçeli'den sınıra 'Göçmen Kreşi' kurulması talimatı02 Mart 2020
Üç hilâlin bir jeopolitiği vardır02 Mart 2020
“MHP VAR OLDUĞU SÜRECE BU DEVLET ÇÖKMEZ”01 Mart 2020
MHP'den teşkilatlara uyarı01 Mart 2020
“Aynı şuur ve ruhta buluşma günü!”29 Şubat 2020
Düşman görüldüğü yerde ezilmelidir28 Şubat 2020
Türk Milleti İdlib ve Libya'da onur mücadelesi yapmakta27 Şubat 2020
Karataş, İspir'in Düşman İşgalinden Kurtuluşu kutlamalarına katıldı26 Şubat 2020
MHP'ye sosyal medyadan istikamet çizilemez25 Şubat 2020
'Şeref aylığı tutarı herkese eşit olmalı'24 Şubat 2020
MHP'ye 350 yeni üye24 Şubat 2020
Bahçeli’den Millet Kütüphanesi’ne kitap bağışı22 Şubat 2020
Taytak başkanları Ankara’da ağırladı21 Şubat 2020
"ESAD GİTMEDEN BARIŞ GELMEZ"18 Şubat 2020
MHP Adana’da 51 yıllık onur!12 Şubat 2020
TÜRKİYE ŞAM'A GİRMELİ, ZALİMLERİ YERLE YEKSAN ETMELİDİR11 Şubat 2020
Milliyetçi Hareket vatan sevgisinin kefili08 Şubat 2020
Şan ve şerefle dolu 51 yıl...08 Şubat 2020
MHP siyasette 51 yılı geride bıraktı08 Şubat 2020
Bahçeli'den, KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya istifa çağrısı!08 Şubat 2020
Bahçeli'den AB'ye sert tepki! Kepazelik ve soysuzluktur06 Şubat 2020
MHP’den CHP hakkında suç duyurusu06 Şubat 2020
Sarıçam’dan rekor kıracak proje!05 Şubat 2020
Bir ölür bin diriliriz, çünkü biz Türk milletiyiz!03 Şubat 2020
Kadın vatandır, kadın annedir!02 Şubat 2020
CHP, gizli gizli millete tuzak kurma hesabındadır02 Şubat 2020
"ADANA ÇOK ŞANSLI"01 Şubat 2020
'Bu namertlik skandal ötesidir'30 Ocak 2020
ABD ve İsrail ateşle oynamaktadır!30 Ocak 2020
Bahçeli'den deprem mesajı28 Ocak 2020
Başkan Karataş, TÜRKAV ve KAMU-SEN il temsilcileri ile görüştü.27 Ocak 2020
MHP'den "İnsanlığın Huzuru Projesi"nin hazırlık toplantısı 20 Ocak 2020
MHP Kadroları Manisa'da Vefa Yemeğinde Buluştu19 Ocak 2020
MHP'li Taşdoğan Nadir Hastalıkları meclise taşıdı19 Ocak 2020
Türkiye makûs talihini alt edecektir19 Ocak 2020
Siyasetimiz istikrarlıdır, aynen korunacaktır18 Ocak 2020
Karapıçak: "Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık"17 Ocak 2020
Bahçeli: Ona kimse İBB Başkanı demeyecek17 Ocak 2020
Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağız17 Ocak 2020
LİDERE BAĞLILIK, SAYGI, VEFA VE SADAKAT’TİR16 Ocak 2020
Ezo Gelin15 Ocak 2020
İsmail Poyraz'dan İp'in ilçe başkanına sert tepki 15 Ocak 2020
MHP üzerinde hesap yapılamaz14 Ocak 2020
Başkan Çakır,Bu Memleketin Evlatları Kardeştir...13 Ocak 2020
Bahçeli uyardı! Hedeflerinde Türkiye var12 Ocak 2020
TERÖR ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELE09 Ocak 2020
Milli bekaya sahip çıkıyoruz08 Ocak 2020
Başbakanını biz veriyorduk, asker göndermek ne ki?07 Ocak 2020
"Türk Polisimiz ve Türk Askerimizle gurur duyuyoruz"05 Ocak 2020
Ünlü,"Hedef Kızılelma,hedef Turan ülküsüdür04 Ocak 2020
MHP KARKAMIŞ YÖNETİMİ YENİLENDİ03 Ocak 2020
“Lider Devlet Bahçeli’nin tahayyülleri dahi bizim için birer talimattır"01 Ocak 2020
Bahçeli'den CHP'ye 'Kanal İstanbul' tepkisi31 Aralık 2019
MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'NİN YENİ YIL MESAJI31 Aralık 2019
Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki varlık ve egemenlik hakları sonuna kadar muhafaza edilmelidir28 Aralık 2019
MHP'den Yeni Kanal İstanbul Açıklaması: 'Şartlar Değişti'27 Aralık 2019
'BİRLİKTELİĞİ AHENGE DÖNÜŞTÜRMELİYİZ'25 Aralık 2019
Bahçeli: Bizim tarafımız Türkiye’dir25 Aralık 2019
Semih Yalçın duyurdu! MHP'de çok önemli toplantı25 Aralık 2019
KALYONCU;SU KANUNU BİR AN ÖNCE GÜNDEME ALINMALI24 Aralık 2019
Mesele rant değil, milli anttır, böyle de olmalıdır24 Aralık 2019
MHP, Vali Tutulmaz’a seslendi23 Aralık 2019

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH