Akar’dan Yuluğ’a teşekkür

03 Şubat 2019
514 Haber Okunma   0 Haber Yorum

MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Cumhur İttifakı kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı süreci sona eren Gazeteci Hamdi Yuluğ’a aday adaylığı sürecindeki çalışmaları, Sakarya ile ilgili karar karşısında gösterdiği olgunluk ve destek için teşekkür etti.

Cumhur İttifakı kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Sakarya Büyükşehir Belediyesi için başkan adayı çıkartmayıp AK Parti Adayı Ekrem Yüce’ye destek verecek olması dolayısıyla MHP’de Aday Adaylığı süreci sona eren Gazeteci Hamdi Yuluğ’u MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar makamında ağırlayıp bir süre görüştü.  Görüşmede aday adaylığı sürecindeki çalışmaları, Sakarya ile ilgili karar karşısında gösterdiği olgunluk ve destek için Yuluğ'a teşekkür eden Akar, “Bize düşen öncelikle Cumhur İttifakı’nın adayı kimse onun belediye başkanı seçilmesi için tüm gayreti göstermektir. Bu liderimizin emir ve talimatıdır. Bizlerin vatani görevimizdir. Normal şartlardan geçmiyoruz. Bu bir beka seçimidir. Milletini düşünen liderimizin dikkat çektiği beka meselesi birilerinin ağzına malzeme yapacağı bir husus değildir. Hepimizin bu hassasiyete uygun davranması gerekiyor” dedi.

DURUŞUMU BOZMAM

“Bizi biz yapan; bir makamın arzusu değil, bir davanın sevdasıdır. Aday adaylığım sürecinde destek ve dualarını her an yanımda hissettiğim; İl Başkanım Ahmet Ziya Akar’ın şahsında il ve ilçe teşkilatlarımız ile tüm dostlarımıza müteşekkirim” diyerek sözlerine başlayan Yuluğ ise, “Bu düstur ile bundan sonra da Başbuğumun izinde, Liderimizin emrinde sadakatle davama hizmet etmeye devam edeceğim. Hamdi Yuluğ olarak bugüne kadar gösterdiğim duruşumu bozmam mümkün değildir. MHP'ye gönül vermiş ülküdaşlarımızın, hangi partiden olursa olsun gönül bağı kurduğumuz kardeşlerimizin ve büyüklerimizin bu hassas süreçte bizlere destek vereceklerine olan inancımız tamdır. İmanı tam her insan gibi kaderin en hayırlı biçimde tecelli edeceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.


Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber