Ahmet Davutoğlu'na cevap Şefkat Çetin'den geldi

26 Temmuz 2017
668 Haber Okunma   1 Haber Yorum

MHP Lideri Devlet Bahçeli aleyhinde basın açıklaması yapan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na cevap MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin'den geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'yi eleştiren Ak Parti Konya Milletvekili eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na MHP'den cevap gecikmedi. 
 
Sosyal medya hesabı üzerinden Davutoğlu'na alaylı ifadeler gönderen MHP Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, yayınladığı karikatürlerle de ülkücüleri neşelendirdi. 
 
Bilindiği üzere Tuğrul Türkeş'in kabine dışında kalmasının ardından yaptığı açıklamaları nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine Devlet Bahçeli, "Gidişinden haberimiz yokken, gelişimizden nasıl haberi olacak? Onu Ahmet Davutoğlu ölçüsüyle birilerinin izah etmesi lazım" demişti. 
MHP Lideri Bahçeli'nin bu sözlerini "nezaketsiz ve sorumsuz" olarak nitelendiren Davutoğlu bugün basın aracılığıyla bir açıklama yayınlamış ve Lider Bahçeli'nin parti içi sorunları şahsıyla ilişkilendirme alışkanlığı edindiğini söylemişti. 
 
Davutoğlu'na sosyal medyadan cevap veren Şefkat Çetin ise hem ağır eleştiriler hem de alaycı bir üslup kullandı. 
 
Çetin, Davutoğlu'nu 15 Temmuz'un sorumlusu olarak gösterdi. 
 
"Davutunoğlu Cıyaklamış.. 
 
Kraliyet Şırıngalı Beyniyle, Yeni Osmanlıcılık Herzesiyle, BOP Safsatasıyla, KAOS'a Sürükleyensin. 
 
15 Temmuz Eserin!" şeklinde ifadelerin yer aldığı paylaşımda başta Lider Bahçeli'nin fotoğrafı olmak üzere dört de görsel kullanıldı. 
Fotoğraflardan biri Davutoğlu'nun pazarda tezgahtarlık yaptığı sırada çekilmiş. Davutoğlu ve Şefkat Çetin'in yer aldığı iki karikatür ise ülkücü camiada büyük beğeni topladı.
 
 
BIYIKSIZLAR HABER

Yorumlar(1)
  Ümüt Güngör:
[26.07.2017 - 23:23]  
İşsiz güçsüz makamsız korumasız vb. kalınca işte ne dediğini bilemez olmuş sayın Davutoğlu.Iraktan nasıl kaçtığını çounuz mutlaka hatırlıyordur.Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmazda bunda işte yok işi olmadığından şimdi boşbakan olarak konuşuyor boşgeçin gitsin.
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber