ATF Offenbach Ülkü Ocağı Kültür ve Eğlence Şöleni Düzenledi.

26 Aralık 2017
914 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Almanya Türk Federasyon Offenbach Ülkü Ocağı Kültür ve Eğlence şöleni Düzenledi.

Offenbach Ülkü Ocağının  Kültür ve Ülkü Şölenine katılan MHP MYK Üyesi ve Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanım Sayın Cemal Çetin gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.
 

25 yılı aşkındır Avrupa Türklüğü ile her fırsatta buluşan ve ailemizin bir Üyesi olarak kabul ettiğimiz değerli sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan Offenbach teşkilatımızın etkinliğinde sahne alarak birbirinden güzel kendi eseri türkülerini seslendirdi. 
Şölene katılan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı sanatçıları Mustafa Yıldızdoğan ve Emin Demir'in yanısıra Türk Federasyon sanatçısı Necla Çakmakçı'da sahne aldılar.
Kültür şölenlerinin en güzel yanı olan Gençler ve Asenaların Halk Oyunları,Şiirler ve Marşlar ile Kültür şenliğine renk katması idi.

Almanya Türk Federasyon Genel Başkanı sayın Şentürk Doğruyol ise sosyal medya hesabında Teşekkğr mesajı yayımladı.
"

Türk Federasyon Offenbach teşkilatımızın Kültür ve Ülkü Şöleni yoğun ilgi ve coşkulu bir ortamda başarıyla gerçekleşti. Hayırlar getirsin.

Teşkilatımızın Kültür ve Ülkü Şölenine katılan MHP MYK Üyesi ve Avrupa Türk Konfederasyon Genel Başkanım Sayın Cemal Çetin gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

25 yılı aşkındır Avrupa Türklüğü ile her fırsatta buluşan ve ailemizin bir Üyesi olarak kabul ettiğimiz değerli sanatçımız Mustafa Yıldızdoğan Offenbach teşkilatımızın etkinliğinde sahne alarak birbirinden güzel kendi eseri türkülerini seslendirdi. 
Varol Ağabey Mustafa Yıldızdoğan..

Ayrıca Kültür ve Ülkü Şölenimizde sahne alan sanatçılarımız Sayın Necla Çakmakçı ve Emin Demir’in yanı sıra halk oyunları sergileyen, şiir ve marşlar söyleyen gençlerimize teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Özellikle gecemize yoğun ilgi göstererek muhteşem bir atmosfer oluşturan Can, Kan, Gönül ve Ülküdaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Şölenimizin disiplinli ve başarılı geçmesi için gayret sarf eden Teşkilat Başkanı Latif Yıldırım bey başta olmak üzere , HS1. Bölge Başkanlığımız ve yöneticilerimiz, kadın Kolları, gençlerimiz ve emeği geçen tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Sağolun, Varolun ülküdaşlar...

Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN..."
HASÜLKÜ HABER olarak Başta Genel Başkan Şentürk Doğruyol ve yönetimi olmak üzere Offenbach Teşkilat Başkan ve yönetimini tebrik ediyoruz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber