ASLA SOKAKLARDA OLMAYACAĞIZ

02 Nisan 2016
815 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Belçika Türk Federasyonu başkanı Ömer Zararsız, Başkent Brüksel’de kurulan PKK çadırı ve ardından Türk gençlerinin kurduğu çadır hakkında bir açıklama yaptı.

Sabrediyoruz sabretmeye devam edeceğiz. Bir kaç haftadır bir çadır meselesi Bürükselde sürüp gidiyor önce PKK terör örgütünü desteklemek için kurulan çadır kuruldu, kaldırıldı, kimsenin sesi çıkmadı.

Şimdi ise Aktroller sahne aldı. Yeni bir çadır kuruldu. Neymiş efendim, bu çadırda Türkler’in miş. Her tür haltı yerler ve utanmadan birde vatan millet edebiyatı yaparlar. Bu ne biçim bir ahlaksızlıktır?

PKK çadırı varken hiç kimse tavır almadı. Şimdi birden Türk çadırı kurdular. Siz kimin uşaklığını yapıyorsunuz? Biz ülkücü hareketin mensupları Brüksel’de hiç bir zaman sokakta olmadık, olmayacağız da.

Biz ne kadar Türk Milliyetçisi isek bir o kadar da Belçika milliyetçisiyiz. Daha dün açılım diye bir yerlerini yırtanlar şimdi Türk milliyetçiliğine soyundular. Herkes haddini bilmesi gerekir.

Bu iki olayın bizler hiç bir zaman hiç bir şekilde alakadar olmadık olmayacağız. Yaşadığımız ülkenin yasaları çerçevesinde insanlara hizmet etmekteyiz ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizle Asla ve Asla sokaklarda olmayacağız. Kimler nasıl kullanılırsa kullanılsın bizler asla bu oyunlara gelmeyeceğiz.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber