ALİYEV: 'ALLAH TÜRK DÜNYASINI KORUSUN'

25 Ocak 2016
781 Haber Okunma   0 Haber Yorum

Azerbaycan Milletvekili ve Kickboks Federasyonu Genel Başkanı Adil Aliyev, bazı ülkelerin Azerbaycan ve Türkiye üzerinde uygulamaya çalıştığı baskılara tepki gösterdi.

Son günlerde dünyada değişen konjonktürel faktörler ve Türkiye ile Azerbaycan üzerinde oynanan oyunlara ve uluslararası baskılara Azerbaycan Milletvekili ve Kickboks Federasyonu Genel Başkanı Adil Aliyev tepki gösterdi.
 
Azerbaycan Milletvekili Adil Aliyev, vatanı için gece gündüz nöbet tutan askerleri unutmayarak, "Vatan sevgisi ne soğuğa ne de kara bakıyor. Bu sevgiyi, hiçbir kuvvet ve herhangi niyet öldüremez. Türk milleti vatanını canından çok sever" şeklinde açıklamalarda bulundu.
 
 
İki kardeş ülke olan Türkiye ve Azerbaycan üstünde kara propogandalar yapanlara da göndermede bulunan Aliyev, "Düşmanlarımız tarih boyu bu topraklara sahip olmak için çeşitli sinsi planlar kurmuşlardır. Sonuçta onların planları tutmamıştır. Büyük bir geçmişe sahip olan milleti mağlup etmek mümkün değildir. Allah Türk dünyasını korusun" şeklinde konuştu.

Yorumlar(0)
Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*

E-posta*
(E-posta adresiniz sitede görünmez)

Yorumunuz*
(Yukarıdaki güvenlik kodunu giriniz)
Yazarlar Yazarlar
AnketAnketSon YorumlarSon Yorumlar
Anasayfa'ya Git Anasayfa
Foto Galeri Foto Galeri
Video Galeri Video Galeri
Yazarlar Yazarlar
Yazarlar Künye
Yazarlar İletişim
Bu sitede yayınlanan içerik izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Codec Haber