Ana Sayfa > ARAŞTIRMA

AKP'Yİ YIKACAĞIZ
24 Aralık 2014
Bu haber 1227 kez okundu
MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, Ülkücülerin isteyip de başaramayacağı hiçbir görevin olmadığını belirterek, Kadrolarımız hazır. MHP İstanbul'da ayağa kalktı. İstanbul, Milliyetçi Hareket Partisi'nin önünde engel değil önder olacak. İstanbul'dan iktidara gelen AKP'yi, yine İstanbul'dan yıkacağız" dedi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%

Yıldıray Çiçek'in MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ile yaptığı ropörtaj ....

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ SÖYLEŞİSİ

- Sayın Başkan, yoğun programınızdan vakit ayırarak röportaj fırsatı verdiğiniz için öncelikli olarak teşekkürlerimi sunuyorum. İstanbul MHP İl Başkanı olarak göreve başlamanızdan bugüne yaklaşık yedi ay gibi bir zaman geçti. Bu zaman zarfı içerisinde hangi çalışmalara yoğunlaştınız, ne gibi faaliyetleriniz oldu? Okuyucularımıza ve dava arkadaşlarınıza biraz bilgi verir misiniz?

          Milliyetçi Hareket'in saygıdeğer lideri Devlet Bahçeli Bey'in tevdii ettiği İstanbul İl başkanlığı görevine 19 Mayıs 2014 itibari ile "Bismillah" diyerek başladık. Geçen zaman zarfı içerisinde il yönetimimizi oluşturarak 39 ilçede teşkilatlarımızı yeniden yapılandırdık. 782 mahalle teşkilatımızı oluşturduk. 39 ilçenin tamamında birkaç seferden fazla olmak üzere istişare toplantıları gerçekleştirdik.

Abdi İpekçi Spor Salonunda Ramazan ve Kurban bayramlarında Sayın Genel başkanımızın teşrifleri ve İstanbulluların yoğun katılımıyla bayramlaşma programları gerçekleştirdik. 

Muhtarların, STK'ların ve yerel basın temsilcilerinin görüşleri benim için çok önemlidir, o yüzden bu kurum ve kişilerle istişare toplantılarında bulunduk.  3 seçim bölgesinde mahalle başkanları genişletilmiş istişare toplantısı yaptık.

Cumhurbaşkanlığı seçim sürecine Milliyetçi Hareket'in İstanbul kadroları yoğun bir şekilde katılım göstererek özverili bir seçim kampanyası yürütmüştür. 

Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programları gerçekleştirmiş, Ramazan Ayı'nın maneviyatından ve bereketinden istifade edilmeye çalışılmıştır. 

Engelli vatandaşlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenilerek, desteğimizle bir nebze olsun onların hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik bir katkı sağlaması noktasında çaba sarf ettik. 

Kurumsal olarak engelliler fuarında stant açarak siyasilere bu manada öncülük ve ev sahipliği yaptık. 

Engelliler haftası sebebiyle, Engelliler alanında hizmet veren kuruluş temsilcileriyle geniş katılımlı yemekli istişare toplantısı düzenlendik. 

Anadolu'daki illerimiz İstanbul'umuza konuk olarak gelip Feshane'de düzenledikleri festivallere katılarak hasret giderdik.

Renkleriyle milletimizin gönlüne taht kurmuş İstanbul'umuzun üç büyük takımın taraftar derneklerinin davetlerine katıldık, istişarelerde bulunduk.

İstanbul'un bütününe hitap eden sivil toplum kuruluşları, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul Sanayi Odası ve farklı meslek kuruluşlarını ziyaret ederek, görüşlerimizi kendileriyle paylaştık. 

Mağdur edilen öğretmenlerimizin hak kayıplarının önlenmesi için uğraştık, 17 Aralık operasyonunun ardından mağdur edilen polis ailelerinin yanında olarak destek verdik, onlarla beraber olduk. 

Ahde vefanın temel prensibimiz olması hasebiyle teşkilat mensuplarımızın, kader ve yol arkadaşlarımızın mutlu ve hüzünlü günlerinde teşkilatımız olarak yanlarında olduk.

30 Mart mahalli idareler seçimleri sonrasında İstanbul'un partimiz üzerinde bırakmış olduğu olumsuz izlenimini silerek, teşkilatımızın birliğini beraberliğini sağlayarak, başarıya susamış olan hareketimizin genel seçimlere hazır hale gelmesini sağladık. 

İstanbul, Milliyetçi Hareket Partisi'nin önünde engel değil önder olacaktır. 

12 yıllık AKP iktidarının başlangıcı olan İstanbul'un AKP'nin iktidarının sonuna vesile olması için var gücümüzle çalışacağız. MHP'nin iktidarına öncülük edeceğiz. 

46 yıllık şerefli bir mazisi olan hareketimizin dünden bugüne bütün mensuplarımızı bir araya getirip, Milliyetçi Hareket'in Türkiye'nin son umudu, son kalesi olduğunun farkında olan Türk Milliyetçilerini 3 hilalli bayrağın altında toplayarak İstanbullularla kucaklaşacağız. 

· 2015'te genel seçimler var. Sizin için de bu seçimler çok büyük bir sınav olacaktır. MHP İstanbul İl Başkanı olarak bu seçimlerde hedefiniz nedir?

İstanbul'da yaşayan Milliyetçi Hareket'e gönül vermiş insanlarımızı bir araya topladığımız zaman bu rakam zaten İstanbul'daki seçmenin %20'sini oluşturuyor. İlk hedefimiz bu %20'lik taban oyumuzu bir araya toplayarak, etkin gönüllülerimizi sahaya indirip tüm İstanbullularla kucaklaşarak hareketimizin hedeflerini paylaşmak ve liderimiz Devlet Bahçeli'nin başbakanlığına katkıda bulunmaktır. 

· İstanbul'da bir taraftan MHP'ye üyelik çalışmalarına hız verildi, diğer taraftan da ilçe kongreleri bitmek üzere. Bizlere biraz bu konularda bilgiler verebilir misiniz? 

Milliyetçi Hareket'in saygıdeğer liderinin talimatları üzerine İstanbul'da 1 milyon üye kampanyası başlattık. Kampanyanın ilk 3 ayında 115.000 üyeye ulaştık. İstanbulluların Milliyetçi Hareket Partisine büyük teveccühü sevindirici ve umut vericidir. 

Ancak şunu belirtmeden geçemeyeceğim, üyelik çalışmaları sürecinde korkunç bir gerçekle karşılaştık. Partimizin uzun yıllar emektarı olmuş, mücadele etmiş, çilekeş ve vefakâr insanlarımızın iradeleri dışında iktidar partisi AKP'nin üyesi yapıldığı görülmüştür. Bunlar hakkında yasal işlemler başlatılarak AKP üyeliklerinden istifa dilekçesi verilmiş, MHP'ye katılımları sağlanmıştır. Tüm mensuplarımızın partimize üyelikleri gerçekleşince üye sayımız daha da artacaktır.

 AKP'nin İstanbul'daki üye sayısını nasıl gerçekleştiği de bizim bu çalışmamızla ortaya çıkarılmış, iktidar partisinin üyelik sahtekârlığı gözler önüne serilmiştir. İstanbul'daki ve tüm Türkiye'deki dava arkadaşımızın Yargıtay'dan üyeliklerini sorgulamalarını ve bu konuda bir hassasiyet oluşturmalarını kendilerinden rica ediyorum.

Liderimiz Devlet Bahçeli'nin talimatları ile başladığımız kongre sürecimizi bir demokrasi şölenine dönüştürerek, aday olmak isteyenlere imkân sağlayıp, çoğulculuğun en güzel örneklerini İstanbul ilçe kongrelerinde sergiledik. 18 ilçemizde birden fazla aday yarışmıştır. Seçilenlerle ilçe başkanımız seçilemeyenlerle de ülküdaşımız olarak yola devam ediyoruz. 

6-7 ve 13-14 Aralık tarihlerinde 39 ilçenin tamamının kongreleri sorunsuz, güçlü ve yüksek moralli bir şekilde tamamlandı. İnşallah 4 Ocak tarihinde gerçekleşecek il kongremizde genel seçimler referans alınarak güçlü bir il yapısı oluşturulacak ve İstanbul'u kucaklayacak bir yönetim görev başı yapacaktır.

· İstanbul'da neyi sağlarsanız MHP adına başarının geleceğini düşünüyorsunuz? Bu manada İstanbul'da yaşayan Ülküdaşlarınıza bir mesajınız olacak mı?

Milliyetçi Hareket Partisi sadece bir siyasi parti değildir, aynı zamanda büyük bir camia ve bir fikir hareketidir.

Milletimizin huzur ve refahı devletimizin bekası temel prensibimizdir.

Bizler millet yolunda anadan yardan geçmiş, kendimizi vatan ve millet uğrunda seferber etmiş şerefli bir hareketin mensuplarıyız.

Aynı fikirler doğrultusunda yürüyen dava arkadaşlarımızın yürekleri de beraber çarpacak, başarıya da beraber koşacağız.

Bu anlamda bizimle beraber Milliyetçi Hareket Partisi'nin iktidarı için mücadele edecek her dava arkadaşımıza ihtiyacımız vardır.

Ülkücülerin isteyip de başaramayacağı hiçbir görev olamaz.

Biz de Türk milliyetçilerinin lideri Sayın Devlet Bahçeli'nin iktidar hedefine İstanbul'daki ülküdaşlarımızla beraber katkı sunacağız.

· İstanbul'un AKP'nin rant kalesi olduğuna dair her kesimin ortak kanaati var siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

İstanbul'un rant alanına dönüştürüldüğü herkesin malumudur. İmar yolsuzluğu başta olmak üzere birçok şaibeli konunun merkezi İstanbul'dur. İstanbul'un bir deprem şehri olmasına karşın bu felakete hazırlık yapmak yerine toplanma ve sığınma alanları dâhil yandaşlarına peşkeş çekilerek insan hayatını yakından etkileyen bir konuda bile rantiyeci bir zihniyetle hareket edilmiş, insan hayatı ikinci plana atılmıştır.

Allah'ın izniyle Milliyetçi Hareket'in iktidarında tüm bu usulsüzlüklerin hesabı sorulacak; hiçbir kamu malının, tüyü bitmemiş yetimin hakkının çalınmasına, çalanların yanına kalmasına izin vermeyeceğiz. 

· Siz Fatih Sultan Mehmet'in fethederek Türk milletine miras bıraktığı İstanbul'da MHP'nin il başkanısınız. Biliyorsunuz Fatih Sultan Mehmet tarihte bir Rum mimarla devrin kadısı Huzur Bey'in karşısına aynı haklarla ve eşit şartlarla çıkmış ve Fatih Sultan Mehmet suçlu bulunmasına ses çıkarmadığını ve kısasa kısas bağlamında verilen hükme razı geldiğini biliyoruz. Geçmişte böyle bir adalet düzeni vardı yani. Ama yıldönümünü idrak ettiğimiz 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet davasını ölçü aldığımızda, AKP iktidarında görevden alınmadık savcı, hâkim ve polis kalmadı. MHP de 17-25 Aralık'ı Yolsuzlukla Mücadele Haftası ilan etti. Sayın Başkan, siz bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz?

17-25 Aralık tarihlerinde yapılan operasyonda asrın yolsuzluğu ortaya çıkarılmıştır. 17 Aralık öncesi hepimizin konuştuğu iktidarın yolsuzluk ve rüşvet çarkı ile 17 Aralık sabahı tüm Türkiye yüzleşmiştir. Gelişmiş toplumlarda böyle bir yolsuzluğa muhatap olan siyasetçilerin göreve devam etmesi mümkün değildir. Ülkemizde ise arsızlığı ve utanmazlığı kendilerine yaşam tarzı olarak belirleyen AKP'liler, suni bir düşman algısı yaratarak suçu ortaya çıkaranları suçlu ilan etmiştir. Hırsızların elini kolunu sallayarak dolaştığı, hırsızları yakalayan polislerin cezaevine konulduğu tek ülke Türkiye'dir. MHP olarak bu yolsuzluk davalarının üzerinin örtülmemesi için takipçisi, AKP hükümeti tarafından mağdur edilen emniyet ve yargı mensuplarının destekçisi olmaya devam edeceğiz. 

Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin 17-25 Aralık tarihlerini 'Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası' ilan etmesi dolayısıyla İstanbul'da bir hafta boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor, AKP iktidarını yolsuzluk ve rüşvet gerçeğine milletimizin dikkatini çekmek istiyoruz.

· İstanbul İl Başkanı olarak Türk milliyetçiliğinin sesi olan Ortadoğu gazetemizi daha geniş kitlelerce okunma noktasında tüm ilçeler bazında bir kampanya başlattınız. Bu çalışmalarınız hangi noktada acaba?

      39 ilçemizde Türk milliyetçiliğinin gür sesi olan Ortadoğu gazetemizin okunması sağlanacaktır. İlk hedefimiz 5000 okuyucuya Ortadoğu gazetesini okutmaktır. Daha sonra üye kampanyamızla birlikte yürüyecek "Ortadoğu Gazetesine Abone Ol, Abone Yap" kampanyasını gerçekleştireceğiz.

· Sayın başkan, bu verdiğiniz bilgilerden dolayı tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Bu fırsatı verdiğinizden dolayı ben sizlere ve Ortadoğu Gazetesi ailesine çok teşekkürlerimi sunuyorum.Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer ARAŞTIRMA Haberleri

Başlık Tarih
 
"Türk milleti tehlikeyi gördü"27 Nisan 2019
Sanatımda memleket var17 Mart 2019
Narımız hanım ellerde hayat bulacak08 Mart 2019
Mustafa Yıldızdoğan: Ülkücülük en şerefli madalyam01 Mart 2019
”ÖYLE BİR MİTİNG YILDIRIM GİBİ ÇAKAR”20 Şubat 2019
Sözü sağlam, özü sağlam, adam ol, ırkına çek.02 Şubat 2019
Düşünen, sorgulayan okuyan bir gençlik01 Şubat 2019
‘YUNUSÇA YÜREĞİMİZLE ŞEHRİ KUCAKLAYACAĞIZ’08 Aralık 2018
Devlet Bahçeli’nin zafer formülü07 Aralık 2018
Şehit öğretmenlerimize çok şey borçluyuz24 Kasım 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -2/ 15 TEMMUZ’DA SON NEFESİ VERMEMİZİ GÖZLEDİLER.31 Ekim 2018
DEVLET BEYLE SÖYLEŞİ -1- ÜLKÜCÜ VE ÜLKÜCÜLÜK30 Ekim 2018
‘Türk’üm demeye devam edeceğiz’30 Ekim 2018
YENİ DÜNYADA TÜRKİYE VE TÜRK DÜNYASI 30 Haziran 2018
'Cumhur İttifakı zaferle sonuçlanacak'12 Mayıs 2018
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE09 Nisan 2018
3 SEÇİME DE HAZIRIZ09 Nisan 2018
“CUMHUR İTTİFAKI TANKIN ÜZERİNDE OLUŞTU”12 Mart 2018
“AYRIMIZ GAYRIMIZ YOKTUR BİZİM”20 Şubat 2018
Sarıkamış harekatının Türk tarihindeki yeri ve önemi22 Aralık 2017
FAHREDDİN PAŞA'NIN KAHRAMANLIĞI TARİHİ BELGELERDE21 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Erol Güngör 16 Aralık 2017
MHP, TÜRKİYE'NİN SİGORTASIDIR12 Aralık 2017
İşaret Taşlarımız: Aşık Seyrani30 Kasım 2017
TÜRKİYE, KÜRESEL GÜÇLERİN HEDEFİNDE17 Kasım 2017
Barajları da, tezgahları da boşa çıkarırız16 Kasım 2017
KRİPTO FETÖ'CÜLER SİYASETE EL ATTI28 Ekim 2017
Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur, Ülkü Ocaklarını Anlattı12 Ekim 2017
Ortadoğu'nun istikrarı, İran ve Türkiye'nin işbirliğinden geçer12 Ekim 2017
DEVLET BEY TARİHİ SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRDİ25 Temmuz 2017
DEVLET SIRRI HAİNLERİN ELİNE GEÇTİ24 Temmuz 2017
FETÖ'NÜN SİVİL KANADI NEREDE?23 Temmuz 2017
DARBE GİRİŞİMİNDE İLK CESUR ÇIKIŞI BAHÇELİ YAPTI23 Temmuz 2017
Kaset komplosunun delilleri Isparta'dan çıktı21 Temmuz 2017
PARALEL YAPI HDP'YE OY VERDİ20 Temmuz 2017
Bahçeli, FETÖ'nün MHP'de yuvalanmasına izin vermedi19 Temmuz 2017
MHP'YE KOMPLOYU FARUK BAYINDIR FİNANSE ETTİ18 Temmuz 2017
BAHÇELİ FETÖ'NÜN SİNSİ PLANLARINI DEŞİFRE ETTİ17 Temmuz 2017
PKK AÇILIMI VE MHP'YE ALGI OPERASYONU16 Temmuz 2017
FETÖ İHANETİNİ İLK O GÖRDÜ VE UYARDI15 Temmuz 2017
"ÜLKÜCÜ HAREKET ŞAHA KALKACAK" 04 Haziran 2017
3 Mayıs Milliyetçiler Günü: BU SEVDA BİTMEZ02 Mayıs 2017
"BOZGUNCU SÖZDE MUHALİFLERLE CHP'NİN DİLİ AYNI"22 Mart 2017
MHP, Antalya’da birinci parti olma gücüne sahiptir ve olacaktır!08 Mart 2017
Devleti sağlam tutmak zorundayız06 Mart 2017
BUNLAR FİTNE VE BOZGUNCU17 Şubat 2017
GÖKTÜRKLERİN GİZEMLİ HAZİNESİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR13 Şubat 2017
“Söz ve yetki Türk milletinindir”04 Şubat 2017
Devlet Bey ‘Getirin görelim’ dedi, kimseye açık çek vermedi06 Kasım 2016
“Lidere Hakaret Edene, Acımasız Olurum”22 Ekim 2016
Cennettin Bir Köşesi: Bled 17 Ekim 2016
74 YIL GECİKEN SALA04 Ağustos 2016
HAK ETTİKLERİ CEVABI VERMEKTEN İMTİNA ETMEYİZ29 Temmuz 2016
MHP'li Yalçın'dan Maya dergisine cevap26 Temmuz 2016
Güneydoğu'da neler oluyor?29 Nisan 2016
MHP’ye operasyon 2009’da başladı18 Nisan 2016
KARAYÜN'DEN BİR 12 EYLÜL ROMANI: ÇAKAL KAYASI 14 Nisan 2016
"MHP bu kaos ortamından ancak Devlet Bey'le çıkar09 Mart 2016
100 Yıllık Rövanş19 Şubat 2016
Gün Kavga, Fitne ve Çekişme Günü Değil06 Şubat 2016
Kürtler, Belgelerle Türkmen Kenti Kerkük’ü Nasıl İşgal Etti ve Türk Dış Politikasının İflası?03 Şubat 2016
MİLLİYETÇİLİK MODA DEĞİL AMA BEN MİLLİYETÇİYİM !20 Aralık 2015
Osmanlı döneminden kalma mayın balıkçı ağına takıldı27 Kasım 2015
MHP'DEN KONGRE KARARI ?!19 Kasım 2015
YAŞADIĞIMIZ DÖNEM, KİBİR DÖNEMİ08 Kasım 2015
ACIYA KARŞI ZİKİR!.. 12 Ekim 2015
TÜRK OCAKLARI GENEL BAŞKANI PROF. DR. MEHMET ÖZ İLE RÖPORTAJ03 Ağustos 2015
Sıfırlanan Paralar Erken Seçimde Kullanılacak! 19 Temmuz 2015
Karakaya: O kapıyı açmanın yolu belli! 18 Temmuz 2015
Hırsız ve Bölücülerle Koalisyon Yapmayız! 15 Temmuz 2015
'SUÇUNUZ YOKSA YÜCE DİVAN'DAN NEDEN KORKUYORSUNUZ?'12 Temmuz 2015
Halaçoğlu: Özür dilemem, Devlet bey 'konuşmaya devam edin" dedi12 Temmuz 2015
Özdağ: MHP neden çekimser kaldı?04 Temmuz 2015
Devlet Bahçeli'den koalisyon açıklaması20 Haziran 2015
İhsanoğlu: Milletin gerçek temsilcisi MHP'dir 26 Mayıs 2015
Çavuşoğlu;Asıl Soykırımına Uğrayan Kimler?25 Mayıs 2015
MHP Lideri Bahçeli, Muharrem Sarıkaya'ya konuştu19 Mayıs 2015
Erdoğan’ı, vatana ihanetten yargılayacağız!12 Mayıs 2015
İHSANOĞLU: “MİLLET ARTIK AKP’YE VERDİĞİ KREDİYİ GERİ ÇEKİYOR, MHP’YE VERİYOR”07 Mayıs 2015
Hukuk, hukuka karşı direniyor28 Nisan 2015
Özdağ'dan Korkutan İddia!17 Nisan 2015
"MECLİS'TE KAN BEYNİME ÇIKIYOR" 06 Nisan 2015
Celal Adan: Devlet Bey, Ergenekon ve Balyoz'da tuzağa düşmedi16 Mart 2015
"BEN TÜRK'ÜM DEDİĞİMDE 'SEN FAŞİSTSİN' DİYEMEZSİN"16 Şubat 2015
AKP’li vekillerden MHP’ye ilginç talep09 Şubat 2015
Yusuf Halaçoğlu:Türkiye’yi Amerika ve PKK yönetiyor!19 Ocak 2015
REKLAM YAZARI ŞAİR HASAN SANCAK’ IN : AYAKKABI KUTUSU KARAGÖZ=HACİVAT GERÇEK RÜYASI ÇOK KONUŞULACAK!..06 Ocak 2015
Erdoğan'ın amacı gündem değiştirmek03 Ocak 2015
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BÜLENT KARATAŞ NTV HABER RÖPORTAJI SES GETİRDİ:31 Aralık 2014
Dr. Sinan OĞAN ile “Çözüm Sürecinde Yeni Aşama” Konusunda Röportaj27 Aralık 2014
MHP Iğdır Milletvekili ve TÜRKSAM Başkanı Sayın Dr. Sinan OĞAN ile Peşmerge’nin Türkiye’de Eğitilmesi Hakkında Söyleşi28 Kasım 2014
Kalaycı, Ermenek'teki Maden Ocağı Kazası için Meclis Araştırması Açılmasını İstedi27 Kasım 2014
Anadolu'da sessiz yığınların ayak seslerini duydum09 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN'A GİDEN TEK LİDER03 Ağustos 2014
Prof.Dr.Saadettin Gömeç Enver Paşa'yı Yazdı.03 Ağustos 2014
Ey insafsızlar, ey vicdansızlar Irak'ta Türkmenlerin yaşadığı dramı ve trajediyi görmüyor musunuz?02 Ağustos 2014
DOĞU TÜRKİSTAN VE TÜRKLÜK01 Ağustos 2014
AİHM Ermeni Soykırımı Yoktur Kararı Verdi19 Mayıs 2014
Türk'ün Karakteri ve Türkçe I13 Mayıs 2014
‘Sonları Yüce Divan olacaktır’23 Aralık 2013
Her şeyden önce Ülkücü16 Kasım 2013
Kahraman Nezahet Onbaşı'ya İstiklâl Madalyası Ölümünden Sonra Nasip Olacak28 Ekim 2013
Siyaset İskelesi'nde Bir Bey Efendi- 113 Temmuz 2013
Ermenilerin çocukları PKK olarak karşımıza çıktı15 Mayıs 2013
Yeni Anayasa Çalışmaları Ve Milletimizin Adı Konusunda Türk Kültürünü Araştırma Enstitüsü’nün Görüşlerinin Dayanakları19 Mart 2013
BU SEVDA BİTMEZ17 Şubat 2013
TWİTTER GÜNDEMİNİ ÜLKÜCÜLER BELİRLİYOR!11 Şubat 2011
Milli Mücadele yolunda Irak Türklerinin varlığı, yayınları08 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek (2)07 Şubat 2013
Varolmak için MHP Gerek07 Şubat 2013
Başbuğ Türkeş'in Hayatı07 Şubat 2013
Doğu Türkistan`da Türklere karşı soykırım politikası06 Şubat 2013

..
ÜYE PANELİ
E-mail
Şifre
 
   
  Yeni Üye | Şifremi Unuttum
YÖNETİM GİRİŞİ

GÜNÜN DUASI

MEDYA YAZARLAR
GÜNÜN AYETI
EN ÇOK OKUNAN
GÜNÜN HADİSİ

Video Galeri
EN ÇOK YORUMLANAN
SAYFALAR
Osmanlı Padişahları

TAKVİM
FACEBOOK

FOTO GALARİ
GAZETELER
..
ANASAYFA | GAZETELER | YÖNETIM | FOTO GALARİ | VİDEO GALERİ | İLETİŞİM | SİTENE EKLE | KÜNYE | SOHBET ODASI
CH